PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara derbi izlenilecek mekan tavsiyesi

rebelh
01-12-2016, 21:16
Daha önce gimart newcastle a gidiyoduk bu sene lig tv almamışlar
hanım hamile doğurdu doğuracak hatta heyecandan doğurur belki diye özellikle götürüyorum maça :D
o yüzden sigara konusuna dikkat eden bi yer olmalı varunayı falan aradık onlarda süperlig maçlarını vermiyorlar
pool deseniz kişi başı 20 lira para alıyor bence çok fazla
geçen sene newcastle çok iyiydi ücret yoktu bizde akşam yemeğini yiyip sonrasında maç izliyorduk

yine aynı şekilde ücret almayan yemek yiyebileceğimiz ama maç ücreti ödemeyeceğimiz sigara konusunda hassas bildiğiniz bir pub var mıdır?
semt çok önemli değil alkol almayı düşünmüyorum.

dqn
01-12-2016, 21:43
Maç ücreti almayan mekan imkansız maalesef.Bulursanız yazın bizde oraya gidelim :)

cihan
01-12-2016, 22:21
nereye gideriz değil de nereye gitmeyelim derseniz besa kule pool'a gitmeyin derim. Beşiktaş Benfica maçında rezalet bir ses düzeniyle maç izledik falan. bir de üstüne para isteyince.. ödemedik tabi.

rebelh
02-12-2016, 09:41
son çare yine pool gibi görünüyor ama beklemedeyim hala
geçen sen newcastle ücretsizdi bulunmaz nimetti belkide onun üstüne şimdi 40 lira sadece maça vermek koyuyor yediğin içtiğin 120-130a çıkıyor

MK8800
02-12-2016, 09:46
Ben Panora'ya iniyordum mekanlarda veriyorlardı da en son kavga olayından sonra ne oldu bilemiyorum . Ama ne olursa olsun eşinizle gitmeniz sakıncalı olabilir siz dikkat etseniz de dengesiz çok Allah korusun sağlığı açısından gitmemeniz daha iyi .

Nightfish
02-12-2016, 09:46
son çare yine pool gibi görünüyor ama beklemedeyim hala
geçen sen newcastle ücretsizdi bulunmaz nimetti belkide onun üstüne şimdi 40 lira sadece maça vermek koyuyor yediğin içtiğin 120-130a çıkıyor

Tepe Prime - Irish Town'da maç yayını oluyor. Yemekleri vs de fazlasıyla güzel.

rebelh
02-12-2016, 10:18
havalar iyi olsa çayyolu pool iyi besa kule poolda içeride sigara içiriyorlardı geçen hafta sonu
irishi birazdan ararım tepe evede yakın nezih bi yer olması önemli

Burak Mehmet
02-12-2016, 10:20
Muhsin Yazıcıoğlu cd Tint cafe ... kişi başı 25 tl üstü hesap ödediğinizde derbi maç izleyebiliyorsunuz. mekan Vamosss un altında gelen kişiler hep vamosslu... keyifli bir yer...

Nightfish
02-12-2016, 10:22
havalar iyi olsa çayyolu pool iyi besa kule poolda içeride sigara içiriyorlardı geçen hafta sonu
irishi birazdan ararım tepe evede yakın nezih bi yer olması önemli

Irısh'te içeride sigara içilmiyor zaten. Bugüne kadar hiç maç ücreti de ödemedim. Derbi için özel bir tarife var mıdır bilmiyorum açıkçası.

johnie
02-12-2016, 10:23
Daha önce gimart newcastle a gidiyoduk bu sene lig tv almamışlar
hanım hamile doğurdu doğuracak hatta heyecandan doğurur belki diye özellikle götürüyorum maça :D
o yüzden sigara konusuna dikkat eden bi yer olmalı varunayı falan aradık onlarda süperlig maçlarını vermiyorlar
pool deseniz kişi başı 20 lira para alıyor bence çok fazla
geçen sene newcastle çok iyiydi ücret yoktu bizde akşam yemeğini yiyip sonrasında maç izliyorduk

yine aynı şekilde ücret almayan yemek yiyebileceğimiz ama maç ücreti ödemeyeceğimiz sigara konusunda hassas bildiğiniz bir pub var mıdır?
semt çok önemli değil alkol almayı düşünmüyorum.

sesi sadece bar kısmında veriyor midpoint olabilir.
hem yemek yersiniz, hemde maçı izlersiniz.
En azından İstanbul' da ki midler öyle :)
ahh ahh tophane de 10 sene önce 20 lira alıyorlardı :D

rebelh
02-12-2016, 10:31
Muhsin Yazıcıoğlu cd Tint cafe ... kişi başı 25 tl üstü hesap ödediğinizde derbi maç izleyebiliyorsunuz. mekan Vamosss un altında gelen kişiler hep vamosslu... keyifli bir yer...

ben beşiktaşlıyım abi hanımın yanında dayak mı yedircen bize :D gerçi vamosu severim onlar iyi fenerliler yapmazlar öyle şey :)

irishle midi ariim bi bakiim

rebelh
02-12-2016, 10:37
irishte yer yok kişi başı 40 lira hesap istiolar o sorun değil akşam 5 gibi tekrara arayıp şefle bi görüşçem
midlere ulaşamadım

Burak Mehmet
02-12-2016, 10:51
ben beşiktaşlıyım abi hanımın yanında dayak mı yedircen bize :D gerçi vamosu severim onlar iyi fenerliler yapmazlar öyle şey :)

şakamı yapıyorsun.. bende Beşiktaş lıyım vamossta da ciddi Beşiktaşlı kitlemiz var :D ama bu maç biz yokuz...

rebelh
02-12-2016, 10:53
şakamı yapıyorsun.. bende Beşiktaş lıyım vamossta da ciddi Beşiktaşlı kitlemiz var :D ama bu maç biz yokuz...

abi vamos dediğin fenerin tribün grubu vamos bien değil mi ya?
nezih bi ortam hanımla gidilir diosan ariim

yusufcan_k
02-12-2016, 10:54

bence spor salonu olan vamos u kastetti salona gelenler izliyodur orda taraftar grubu olanı değil müdür :)

Burak Mehmet
02-12-2016, 10:55
abi vamos dediğin fenerin tribün grubu vamos bien değil mi ya?
nezih bi ortam hanımla gidilir diosan ariim

yok abi spor salonu var Vamooos! Sports Complex - Ankara Spor Salonları arasında en yenisi! (http://vamooos.com/) .... mekan onun altında.. ben maçları hanımla çocukla izliyorum ( bebek 3 yaşında)

rebelh
02-12-2016, 11:09
aradım abi tinti 2 buçuk gibi aricam yer varsa tint olur fotolar iyi bu sene büyük bi dertten kurtuluruz wala bebeğin eli kulağında 2. yarı da bebekle gideriz :icon_tup:

makif84
02-12-2016, 13:13
Vamos Tint güzelde içersi küçük bahçedede sigara içiliyor bilginiz olsun

rebelh
02-12-2016, 13:32
titnten içeride orta masalardan yer ayırdık çok şükür ekranı görme konusunda sorun yaşamazsınız dedi telefondaki arkadaş umarım öyledir yardımlar için teşekkür ettim :)

ozoozo
02-12-2016, 13:40
Karar değişirse , Köroğlu pool da iyi bilginiz olsun diğerlerine göre hem daha sakin oluyor hemde gelen kesim daha düzgün.