PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adore Kedi Evi

Sert@ç
06-12-2016, 15:30
Sadece 10 tl kargo ücretiyle küçük dostlarımızı soğuktan koruyalım
Kedi Evim Adore'den – Adore Mobilya (http://www.adore.com.tr/tr/kedi-evim-adoreden/)

Satın almak için
Kedi Evi (https://www.adoremobilya.com/kedi-evi)

STP
06-12-2016, 15:32
valla helal olsun,mdf sını kestırsen ıvır zıvır bu paradan fazlaya mal olur

STP
06-12-2016, 15:33
yalnız bır sacmalık var 1 adet ızın verıyor almaya.

Sert@ç
06-12-2016, 15:38
Her sene yapılıyor bu kampanya geçmiş senelerde bunları satanlar olmuştu o yüzden sınırlama geldi...

Kahn23
06-12-2016, 15:41
yalnız bır sacmalık var 1 adet ızın verıyor almaya.

Olsun 1 taneye de şükür.

Sanırım millet alıp işi ticarete dökmesin diye 1 taneye izin veriyor.

STP
06-12-2016, 15:46
nıyetı ıyı olanlarada sınırlanmıs oluyor,degısık degısık hesap acıp ugras dur

HaKo
06-12-2016, 15:48
zaten yapıyordur yine yapan. insanın ticaretini yapan insan(!) bunu mu yapmayacak.

vallahi helal olsun adamlara.

Sert@ç
06-12-2016, 15:56
Şimdi 1 tane sipariş verdim tekrardan 1 tane sipariş edilebilir ancak her seferinde banka bilgisi vs girmek lazım

semavi
06-12-2016, 16:03
Tebrikler adoreye...

STP
06-12-2016, 16:10
bende odemeyı yaptım ama sıparıslerımde urun gorunmuyor ne alakaysa

Sert@ç
06-12-2016, 16:17
bende odemeyı yaptım ama sıparıslerımde urun gorunmuyor ne alakaysa

Siteleri biraz kötü siparişlerde değil geçmişte gözüküyor
Oturum Ac (https://www.adoremobilya.com/siparis-gecmisi)

pirasa
06-12-2016, 22:03
geçen sene kaçırmıştım, kutuda besledik yavruları. bu sene yetiştim. şuan 1 hafta falan bu yuva için kedilerin kavga edeceği gözümün önüne geliyor fakat bizimkiler bunun içine kesin girmez kıyıda köşede uyur gene.

makif84
07-12-2016, 07:48
Yine yetişemedim.Stoklar tükenmiş

c20let
07-12-2016, 08:15
Bitti mi stoğa girecek mi tekrar?

Sert@ç
14-12-2016, 23:34
Zeytin hanım test etti onayladı
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/15492246_1273274172732053_5507487544535150298_n.jp g?oh=ac0ab6fb0d544814dfeb469a2a4986f3&oe=58AEA4C2

0M42
14-12-2016, 23:45
Beyler sokaklarda yaşayan insanlar için neler yapıyorsunuz?

Ertekin
15-12-2016, 00:41
Şimdi konuyla belki tam alakalı değil ama benim bir sıkıntım var. Benim garajıma ufak bir açıklıkdan giren bir kedi var. Ben arada yiyecek de bıraktığım için iyice ikamet adresi oldu.
Eski ufak bir komidini yere yatırıp çekmecesini çıkartıp yuva yaptım önüne su kabı içine de sünger koydum ama içine hiç girip de yatmıyor. Neyi yanlış yapmış olabilirim?

_AS_
15-12-2016, 08:05
Beyler sokaklarda yaşayan insanlar için neler yapıyorsunuz?

Sokakta yaşayan hayvanlara daha çok acıyorum yalan yok.
Bu hayvanları zamanında vahşi ortamından alıp evcilleştirip piç gibi ortada bırakan biziz. Hiçbir avcılık yetenekleri kalmayan, vahşi içgüdüleri kalmayan yemek bulamayan. Çöpü bile doğru düzgün karıştıramayan hayvanlar bunlar, anlayacağınız olması gereken yerlerde değiller.

Çoğu sosyal belediye insanlara yardım ediyor zaten. Benim gözümde bir hayvan bir insandan daha az değerli değil.

powERS
15-12-2016, 10:17
Mahallede o kadar çok hayvan varki, eminim bunu alıp koysam alır ya kırarlar yada yakacak yaparlar..

Geçen kış leğenlerden ust alt yapıp ortasını kapı şeklinde kesip içine polarlardan koyduk. çöpün yanına. hemen bir ikitanesi gelmişti.
sevindik işe yarıcak diye.. hemen çıktı bi hayvan camdan yok onu koymayalımmış pisletiyolarmış ortalığı çok kavga ediyolarmış filan..

o soğukta değil camı perdeyi oynatmıyor ama dışardaki kedinin sesini duyuyorr...

Akşam geldiğimizde yoktu yuva.. allaha havale ettik, umarım o kedilerde hesap sorar..

Bu arada adoreye de helal olsun.. eğer stoklara girecekse gene, alırım ben bundan..

STP
15-12-2016, 10:42
benımkı geldı , sımdı ıcıne sıcak tutsın dıye bırseyler ayarlayıp koymaya kaldı ıs

Tunacan
15-12-2016, 10:50
stok yok...

Gökhan Kavuştu
15-12-2016, 12:24
Öncelikle duyarlılığınız için teşekkür ederim.

Önceki mesajlardan birinde "sokaklarda yaşayan insanlar için neler yapıyorsunuz" gibi bir şey yazılmış. Ben bu sorunun bu konu başlığı altında sorulmasını doğru ve samimi bulmuyorum. Zira bu insanlar için evsizler evi ve belediyelerin yapmış oldukları yardım kampanyaları mevcut. Bu insanlar gidip yardım alabilirler fakat aynı şey bu canlar için geçerli değil. Biz bir şeyler yapmazsak bu canlar aç - susuz bir şekilde soğukta donarak ölürler. Evsizler için yapılan yardımların yetersiz olduğu ya da evsizlerin halk tarafından yeterli ilgiyi görmediği düşünülüyorsa eğer, forumda yeni konu açılarak duyarlı vatandaşların ilgileri çekilebilir. 10 (on) liraya satılan kedi evi başlığına mesaj yazarak değil.

Asıl meseleye dönecek olursak;

Geçen sene kardeşim ve arkadaşlarıyla birlikte bu evlerden 30 tane kadar yaptık, içerisine birer oyuncak ve battaniye koyup mahallemizin çeşitli yerlerine bıraktık. Çok şükür herhangi bir çalınma, kırılma, içeri su alma durumu olmadı. Aksine çevredeki vatandaşlar da evlerin içerisine yemek ve su bırakarak bizi desteklediler. İnternet'te satılan evleri stok durumundan dolayı temin edemeyenler yarım saatte evlerinde yapabilirler. Maliyeti ise İnternet'te satılan evlerle hemen hemen aynıya gelir. Tavsiye ederim.

Biraz uzun oldu ama son olarak sizi biriyle tanıştırmak istiyorum. Bu arkadaşın adı BB, kendisiyle yaptığım kedi evlerinden birinde karşılaştık. Verdiğim mamayı yedikten sonra peşime takıldı ve daha fazlasını istedi, bende kendisini evimde misafir ettim. Mamasını yedikten sonra sıcaktan mayışıp uyuyakaldı. O gün bugündür bizimle birlikte yaşıyor.

https://i.imgur.com/hCpvSGw.jpg

Okuyan ve bu canlara değer veren herkese teşekkürler.

N0M4dh
15-12-2016, 12:40
ya beyler bizden de artık sünger çıkıyor aslında, Kayseri civarında kırpık makinesi olan var ise belki bizde bunun içine ücretsiz kedileri sıcak tutacak bir şeyler geliştirebiliriz?

Dipnot: Artık kumaşlarımızı evde bezbebek diken hanımlara zaten ücretsiz veriyoruz, o yüzden kedi minderi yorganı yapabilecek kumaşımız kalmıyor..

G.U.Z.
20-12-2016, 21:51
Comments (https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1476866575671821&id=1160851443940004) Tipor strafor isimli firma da kargo ücreti karşılığı kedi evi yolluyormuş

bond777
27-12-2016, 14:15
Cok guzel bir fikir, tebrikler ve tesekkurer.

wolkanku
27-12-2016, 14:26
Öncelikle duyarlılığınız için teşekkür ederim.

Önceki mesajlardan birinde "sokaklarda yaşayan insanlar için neler yapıyorsunuz" gibi bir şey yazılmış. Ben bu sorunun bu konu başlığı altında sorulmasını doğru ve samimi bulmuyorum. Zira bu insanlar için evsizler evi ve belediyelerin yapmış oldukları yardım kampanyaları mevcut. Bu insanlar gidip yardım alabilirler fakat aynı şey bu canlar için geçerli değil. Biz bir şeyler yapmazsak bu canlar aç - susuz bir şekilde soğukta donarak ölürler. Evsizler için yapılan yardımların yetersiz olduğu ya da evsizlerin halk tarafından yeterli ilgiyi görmediği düşünülüyorsa eğer, forumda yeni konu açılarak duyarlı vatandaşların ilgileri çekilebilir. 10 (on) liraya satılan kedi evi başlığına mesaj yazarak değil.

Asıl meseleye dönecek olursak;

Geçen sene kardeşim ve arkadaşlarıyla birlikte bu evlerden 30 tane kadar yaptık, içerisine birer oyuncak ve battaniye koyup mahallemizin çeşitli yerlerine bıraktık. Çok şükür herhangi bir çalınma, kırılma, içeri su alma durumu olmadı. Aksine çevredeki vatandaşlar da evlerin içerisine yemek ve su bırakarak bizi desteklediler. İnternet'te satılan evleri stok durumundan dolayı temin edemeyenler yarım saatte evlerinde yapabilirler. Maliyeti ise İnternet'te satılan evlerle hemen hemen aynıya gelir. Tavsiye ederim.

Biraz uzun oldu ama son olarak sizi biriyle tanıştırmak istiyorum. Bu arkadaşın adı BB, kendisiyle yaptığım kedi evlerinden birinde karşılaştık. Verdiğim mamayı yedikten sonra peşime takıldı ve daha fazlasını istedi, bende kendisini evimde misafir ettim. Mamasını yedikten sonra sıcaktan mayışıp uyuyakaldı. O gün bugündür bizimle birlikte yaşıyor.

https://i.imgur.com/hCpvSGw.jpg

Okuyan ve bu canlara değer veren herkese teşekkürler.

ne güzel insan, ne güzel cevap yahu.
noktası virgülüne katılıyorum.