PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Citroen C3 Lansmanı | V-LOG

Buğra A.
08-12-2016, 19:21
Citroen Türkiye davetiyle; Sinop-Samsun arası 2017 model yeni Citroen C3 ile keyifli bir yolculuk yaptık. Samsun'da The Makina tayfayla karşılaştık ve kendileriyle kısa bir sohbet gerçekleştirdik.

http://youtu.be/j8Oly7hA5jA

Link : Yeni Citroen C3 Lansmanı & Sinop-Samsun Yolculuğu | V-LOG - YouTube (http://youtu.be/j8Oly7hA5jA)

EmreS13
09-12-2016, 11:26
Çok net berrak bi çekim omuş abi. Her seferinde çıta yükseliyo daha ne kadar çıkıcak acaba? :)
Takipteyiz

oabayram
09-12-2016, 11:31
kazak güzelmiş buğra :)

Revolution
09-12-2016, 13:32
Samsun tuning Yağız Açmak adamsın :cool:

Emre İlbi
09-12-2016, 21:02
şöyle dizi gibi 40-50 dakikalık falan olsa, çok çabuk bitiyor :D

Seven7
10-12-2016, 00:52
Benim merak ettiğim bir şey var.

Biz videonun genel olarak çekimlerini, tarzını beğendiğimiz için gayet başarılı geliyor. Ama Citroen tarafından bakıldığında videodaki tek şey aracın 100hp olduğu, renk kombinasyonu olduğu, bir de kaza anını kaydetme özelliği olduğunu öğrendik. Onun dışında hiçbir şey yok bilgi anlamında. Bu konuda o taraftan nasıl karşılanıyor merak ediyorum.

Elinize sağlık bu arada.

skaratas2
10-12-2016, 17:27
Giderek ticarleşmesin de....Biz tayfanın araçlarını da görmek isterdik arada....

Buğra A.
11-12-2016, 15:44
Çok net berrak bi çekim omuş abi. Her seferinde çıta yükseliyo daha ne kadar çıkıcak acaba? :)
Takipteyiz

kazak güzelmiş buğra :)

teşekkür ederim.

şöyle dizi gibi 40-50 dakikalık falan olsa, çok çabuk bitiyor :D

:)

Benim merak ettiğim bir şey var.
Biz videonun genel olarak çekimlerini, tarzını beğendiğimiz için gayet başarılı geliyor. Ama Citroen tarafından bakıldığında videodaki tek şey aracın 100hp olduğu, renk kombinasyonu olduğu, bir de kaza anını kaydetme özelliği olduğunu öğrendik. Onun dışında hiçbir şey yok bilgi anlamında. Bu konuda o taraftan nasıl karşılanıyor merak ediyorum.
Elinize sağlık bu arada.

teşekkür ederim. gayet beğendiler. videonun ismi; Citroen C3 Sürüş İzlenimi ya da Citroen C3 Otomobil Testi olsaydı dediğinde haklı çıkabilirdin.

Giderek ticarleşmesin de....Biz tayfanın araçlarını da görmek isterdik arada....

herkese hitap etmek lazım.

ahmetbaha-drs
13-12-2016, 13:51
Otomatik vites getirmedikleri sürece bu aracı pek satabileceklerini sanmıyorum ama özellikle şu kayıt v.s olayı hoş, umarım C4'ü ve C5'i de bu tasarımla piyasaya çıkarmazlar :D Eline saglık Başarılar.. :)

rs2000
13-12-2016, 23:42
Güzel olmuş video en cok beğendiğim ksım ucak seyehatı idi birde son 2 bayanın konuşması :)

Buğra A.
20-12-2016, 11:10
Otomatik vites getirmedikleri sürece bu aracı pek satabileceklerini sanmıyorum ama özellikle şu kayıt v.s olayı hoş, umarım C4'ü ve C5'i de bu tasarımla piyasaya çıkarmazlar :D Eline saglık Başarılar.. :)

EAT6 şanzıman ile beraber gelecek diye biliyorum mart ayında. teşekkür ederim.

Güzel olmuş video en cok beğendiğim ksım ucak seyehatı idi birde son 2 bayanın konuşması :)

teşekkür ederim.