PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mazda Rx-8 Parca Nerden Bulabilirim?

ottoman32
09-12-2016, 13:32
iyi forumlar cumleten... Biraz once arkadasimin arabasina yan taraftan kardesi vurmus. 2011 model rx8 vurulan arac.. servis 7500 civari bir mevla cikardi acaba bu parcalari servis disinda nerden temin edebilirim? Googleda cikan sitelerin hemen hemen hepsini aradim bulamadim. Lazim olan parcalar:
sag on camurluk, on tampon, sag far ( yanmada sknti yok cami kirik dis kabi lazim), sag on tampon braketi, sag on camurluk davlumbazi, sag arka tampon braketi, sag camurluk sinyali, sag far alt braketi, on davlumbaz birde davlumbazlara klips..

KÖROĞLU
09-12-2016, 14:11
Özel mesaj attım umarım faydası olur.

alper_pug
09-12-2016, 17:24
Yurtiçinden çözemezseniz , Kıbrıs'ta rx8 zibille var parçasıda oldukça boldur. Aklınızda olsun.

Serkan_UR
09-12-2016, 17:51
Özellikle Series 2 lerin çıkma parçasını bulmak çok zor 2010 ve 2011 model var ve sayısı oldukça az ve gerçekten parçaları pahallı.Yerli parçacılarda parçasını bulmanız imkansız şansınız varsa çıkma olabilir ama dediğim gibi araç az olduğundan çıkmasıda yok gibi birşeydir.Parça tedariği servis kanalı ile yapmakdan başka bir çözüm kalmıyor eğer kıbrıs vs gibi bir çözüm ile halledemezseniz.
Tüm bunlar düşünüldüğünde
İlk etapta tamir yolunu zorlayın derim Çamurluk,Tampon,Far hepsi tamiratı mümkün parçalar çok kötü durumda değiller ise ...

ottoman32
09-12-2016, 21:25
abi parcalara parca demeye sahit lazim :)