PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kuru Buz Temizlik Makineleri...

ghibli06
09-12-2016, 23:11
Son zamanlarda sık duymaya başladım, yapabildikleri çok güzel, sahip olan kullanan var mı? bir kaç tane alsak işletilebilir mi?

https://www.youtube.com/watch?v=MIkXEWhiYQw

https://www.youtube.com/watch?v=2zDahRWNCks

academian97
10-12-2016, 00:29
3 mm pellet dediği kuru buz taneciklerinin maliyeti/bulunabilirliği ne merkezde acaba?

sekizsilindir
10-12-2016, 00:33
Buz parçaları ile bir nevi kumlama yapıyor

ruudvan
10-12-2016, 00:36
pıyasada kullanılıyor ama pekte kullanıslı degıl.bnce mantıksız

ayhanas
10-12-2016, 01:55
Belki beş veya altı senedir kullanan yer biliyorum .(detayli boya bakim iç temizlik guzel iş cıkariyor(elektirik süpürgesindan biraz hallice ) .Forumda satiliklarda vardi bir ara .Çok da güzel işletilebilir ama kiralanacak yere anlatmak ,he he biz biliyoruz diyenleri ikna zor olan kısmı bence .

hddsheriff
10-12-2016, 03:07
Ben satıyordum , hala satılık. Çok sağlam pazarlama gerektiren bir iş piyasa kuru buz temizliğine çok yabancı. Ek iş olsun diye bir arkadaşıma güvenip makinayı aldım ama yarı yolda bırakılınca hiç kullanamadan depoya kaldırdım. Yoğun bir mesai gerektiriyor çünkü insanları ikna edebilmek adına. KOBİ'ler için maliyetli geliyor adam sana vereceği parayı çok görüyor ve alternatiflere yöneliyor (ilkel temizlik seçenekleri) kurumsal firma portföyü olan birisi çok güzel paralar kazanabilir.
Maslakta swisswax davlumbaz ve alt takım temizliği için kullanıyor bu makinayı , Bursa da Tofaş fabrikasında 2 tane var vs vs .
Merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz , bildiğim kadarıyla cevaplarım.

hddsheriff
10-12-2016, 03:09
3 mm pellet dediği kuru buz taneciklerinin maliyeti/bulunabilirliği ne merkezde acaba?

Büyük şehirlerde bulunuyor 2 sene önce kilosu 2.50-3 TL atasındaydı. 24 saatte %10 kayıp oluyor.

MeRtCaN
10-12-2016, 09:08
Ankara ıcın Kuru buz temını ıstersenız

0312 815 41 34
0312 815 48 64

Kazana dogru gıderken saray ilçesinde uretıcı fırma

ghibli06
10-12-2016, 23:01
Ben satıyordum , hala satılık. Çok sağlam pazarlama gerektiren bir iş piyasa kuru buz temizliğine çok yabancı. Ek iş olsun diye bir arkadaşıma güvenip makinayı aldım ama yarı yolda bırakılınca hiç kullanamadan depoya kaldırdım. Yoğun bir mesai gerektiriyor çünkü insanları ikna edebilmek adına. KOBİ'ler için maliyetli geliyor adam sana vereceği parayı çok görüyor ve alternatiflere yöneliyor (ilkel temizlik seçenekleri) kurumsal firma portföyü olan birisi çok güzel paralar kazanabilir.
Maslakta swisswax davlumbaz ve alt takım temizliği için kullanıyor bu makinayı , Bursa da Tofaş fabrikasında 2 tane var vs vs .
Merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz , bildiğim kadarıyla cevaplarım.

benim derdim doğaltaş temizliği aslen ama yan sektörler de illa ki olacaktır, hiç mermerde denediniz mi?

hddsheriff
11-12-2016, 01:25
benim derdim doğaltaş temizliği aslen ama yan sektörler de illa ki olacaktır, hiç mermerde denediniz mi?

Denemedim ama tarihi çeşme vs temizlendiğini biliyorum hatta YouTube da videoları da mevcut.