PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dirt 3 Rally Serisine Başlıyoruz

AhmetKaratay
14-12-2016, 14:54
Youtube kanalımdan dirt 3 rally serisine başladım , merak eden izlemek isteyenlere duyrulur. Oyun gerçekten çok keyifli herkese tavsiye ederim
Dirt 3 Rally Serisine Başladık Bolum #1 - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=jIl4SM57Fl8)

bason
14-12-2016, 15:56
Nerede eski CMR2... Yeşil referansı kapat bence. İnsan ona takılıyor ve kendi stilini yaratamıyor. Bir nevi robotize oluyor, keyfi kaçıyor şahsi fikrim. Kanala abone oldum... Böyle arkadaşlara hep destek tam destek... :D

AhmetKaratay
14-12-2016, 15:59
Nerede eski CMR2... Yeşil referansı kapat bence. İnsan ona takılıyor ve kendi stilini yaratamıyor. Bir nevi robotize oluyor, keyfi kaçıyor şahsi fikrim. Kanala abone oldum... Böyle arkadaşlara hep destek tam destek... :D

Alışana kadar öyle oynarsam daha iyi olur abi desteğin için teşekkür ederim önerini dikkate alıcam. Şimdi ilk yapıcağım şey düzgün bi mikrofon almak benim mikrofon baya bi kötü :D

bason
14-12-2016, 16:07
Alışana kadar öyle oynarsam daha iyi olur abi desteğin için teşekkür ederim önerini dikkate alıcam. Şimdi ilk yapıcağım şey düzgün bi mikrofon almak benim mikrofon baya bi kötü :D

youtube kanal işleriyle uğraştım bir zaman. Şimdi pek alakam kalmadı. Yabancı içerik+eski efsanevi oyunlar iş yapar gibi geliyor. Misal CMR2 ile bu dirt3 aynı parkurda aynı ekranda kapıştır. Bu tip şeylerde düşün derim. Yolun açık olsun... :) sabırlı ol bu işte gerisi gelir...

AhmetKaratay
14-12-2016, 16:16
youtube kanal işleriyle uğraştım bir zaman. Şimdi pek alakam kalmadı. Yabancı içerik+eski efsanevi oyunlar iş yapar gibi geliyor. Misal CMR2 ile bu dirt3 aynı parkurda aynı ekranda kapıştır. Bu tip şeylerde düşün derim. Yolun açık olsun... :) sabırlı ol bu işte gerisi gelir...

Yabancı içerik derken nasıl yani oraya anlamadım :D

bason
14-12-2016, 16:19
Yabancı içerik derken nasıl yani oraya anlamadım :D

İngilizce başlık, açıklama vs. :) Ben anlatamamışım kb. :)

AhmetKaratay
14-12-2016, 16:19
İngilizce başlık, açıklama vs. :) Ben anlatamamışım kb. :)

Tamamdır abi ileriki videolarda deniycem dediğini :D

fthdrn
14-12-2016, 16:22
Türkiyede tutan çoğu oyun kanalı yabanci youtuberlerin videolarından esinleniyor. Aklında bulunsun

AhmetKaratay
14-12-2016, 16:32
Türkiyede tutan çoğu oyun kanalı yabanci youtuberlerin videolarından esinleniyor. Aklında bulunsun

Evet ben de fark ettim herkes yabancı kanalları taklit ediyor baya prim yapıyorlar ama benim yaptığım şey klasik oyun videoları , farklı yapabilceğim şey bason abinin dediği gibi eski efsanevi oyunlar oynayıp atabilirim veya dediği gibi aynı ekranda oyun karşılaştırması yapabilirim