PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Saçma bir olay

Octane
18-12-2016, 16:59
Merhaba

Bugün başımdan geçen bir olayı paylaşıp görüş almak istiyorum.

Yolda orta şeritten giderken sağ şeritteki bir lineanın sanıyorum önüne bir şey çıktı ve benim önüme kırdı. Frene bassam duramazdım, ben de gazlayıp geçtim ama aynayı onun aynasına vurdum. Benim ayna kapağım düştü, onda bir şey yoktu galiba. Sağa sinyal verdim durdum fakat o durmadı. Aracın içinde de aile var. Ben de peşlerinden kovalamadım.

Benim ayna kapağım düştü, olsun zaten eğreti duruyordu. Ben kendi hasarımı kendim karşılarım, ama bu adam polisi arayıp aracıma çarpıp kaçtı diyebilir. Böyle bir durumda ne yapılmalı?

Yigit-Y
18-12-2016, 17:00
Etrafta kamera varmı

Aracın kaskosu var mı

Octane
18-12-2016, 18:37
Etrafta hiç kamera yok, benim aracımın da kaskosu yok.

Octane
18-12-2016, 18:39
Bir de şu oldu, polisi aradım durumu anlattım. İki araçta olay yerini terk etti mi dedi, evet dedim. Trafik mahkemesine verirse verir ama bişey olmaz deyip kapattı polis.

sahinek
18-12-2016, 20:55
çok ilginç bir olay valla

hangi araçta kimin olduğunu bilmiyorsunuz ki

izmirlicem
18-12-2016, 21:53
Hastası falan vardır belki ondan duramamıştır yoksa dururdu illaki aile varsa araçta

Tayfun.O
18-12-2016, 22:29
Hiç bir şey olmaz bence. Zaten hasar yok gibi karşı tarafta adam da durmamış bence fark etmedi içer de yüksek sesli müzik falan dinleniyorsa.

Aynı durum benim başıma geldi ama biz karşılıklı geliyorduk tek şeritli mahalle arası yoldan ben hafiften sürttürdüm durdum adam bastı gitti. O gidince bene yürüdüm gittim

Ferhat_V
18-12-2016, 22:40
kendi aynasında bir şey yoksa sendede yok sanıp gitmiştir..yada içerde muhabbete filan daldıysa aynanın bile farkında değildir :) fsm köprüsünde aynası kapalı gideni gördü bu gözler malesef sürücülerimiz çok dikkatsiz..

turboman
18-12-2016, 23:06
Böyle kasaplar yüznden oluyo kazaların büyükbi bölümü
Bişey çıkmaz bu olaydan

Octane
18-12-2016, 23:16
Hepinize çok teşekkür ederim, anladığım kadarıyla bir şey olmayacak. Olursa da bakarız artık ne yapalım.

ckrc
19-12-2016, 08:06
Bir şey çıkmayacaktır. Hatalı olduğunu bildiği için bile durmamış olabilir, çarptı kaçtı muhabbeti belki de tersine diye düşünmüştür.
Hele de siz durunca, bir de araç cam filmli, basık daha doğrusu hiç bilmeyen birisi için, her modifiyeli araç "semtin dedikosu" olduğu için; kesin para isteyecek, arıza çıkartacak ailemin yanında hiç gerek yok diyip basmışta olabilir.

Sonuçta çocuğunun,karısının,kız arkadaşının yanında ki adama silah çeken, beyzbol sopasiyla arabasına vuran öküzleri gördü bu gözler.