PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bimeks çalışanı varmı aramızda?

Yogi
05-01-2017, 08:31
Selamlar,

Bimeks çalışanı varmı aramızda? Çalışan birinin cevap vermesi internetteki bilgi kirliliğinden daha
doğru bilgilere ulaşmamızı sağlar
Elimde bir miktar hediye çeki var ama dün bimekse gittiğimde mağazanın bomboş olduğunu gördüm.
Satış temsilcisi ocak sonunda stoğumuza mallar gelecek beklemenizi tavsiye ederim, maaşlarımızı alıyoruz ama geç yatıyor
batmıyoruz dedi.

Aero
05-01-2017, 09:40
Bimeks'in yabancı bir firmaya satışı söz konusu. O yüzden şu an hiç bir şey yapmıyorlar.

Yogi
05-01-2017, 09:46
Hediye çeki için ne tavsiye edersiniz?
850 tl lik hediye çeki var boşa gitsin istemiyorum

Tunacan
05-01-2017, 09:47
Kuponlar internet alışverişinde kullanılamıyor mu?

Onamdar
05-01-2017, 09:50
Şirketin mali durumu hiç iyi değil 2011 de 1 lotu 2.90-3.00 lira civarından halka arz edildi şu an 0.80-0.90 aralığında fiyatı.
Birinin şirketi alacağını sanmıyorum. Ohal bitince iflas erteleme talebinde bulunur diye düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir :D

Bugraaa
05-01-2017, 09:53
çekini hemen harca maaş alamıyorlar 3 aydır arkadaşım çalışıyor yalan haber onlar elden çıkartmaya bak derim yakında bayrağı çekecekler

Yogi
05-01-2017, 10:06
Kuponları web sitesinde kullanamadım bu akşam Mall of İstanbula gitmem gerekicek sanırım

onursumer
05-01-2017, 10:10
işe yarar bişey bulup harca derim çeki bekletme fazla :)

Yigit-Y
05-01-2017, 10:10
Battı diye biliyorum

Çekleri olanlar hemen kullansın

Personel maaşları ve kiralarını ödenmediğini duydum

Gereksiz şirket alımlarını yaparak battılar

Bir diğer duyum fetö bağlantısı olma ihtimali var

Sahipleri uzamış bile olabilirler şuan

Anıl E.
05-01-2017, 10:13
Sivas'ın yeni açılan avm'si primall da yapım aşamasında dükkanları var ama çoğu dükkan açıldı onlar açılmadı. İçeride bir hareketlilikte yok .

Merkezde olan dükkanları kapandı ,başka yere taşındılar orası da kapandı şimdi avm ama avm şüpheli.

Emre-Dylan
05-01-2017, 11:12
Kuponları web sitesinde kullanamadım bu akşam Mall of İstanbula gitmem gerekicek sanırım

850 liraya ben olsam gpu veya telefon alıp satarım internet üzerinden

halilcan9455
05-01-2017, 12:33
İnternet sitesinde bile şuan sadece 38 Laptop pc modeli bulunmakta şirket gidici gibi görünüyor.Çekleri kısa sürede değerlendirmek lazım.

Yogi
05-01-2017, 12:39
Moralim bozuldu ya

dirk
05-01-2017, 12:46
Bu ülkede BestBuy cekti gitti Bimeks nedir :)

Anıl E.
05-01-2017, 13:19
Moralim bozuldu ya

Dede :(...

ottoman32
05-01-2017, 13:21
Şirketin mali durumu hiç iyi değil 2011 de 1 lotu 2.90-3.00 lira civarından halka arz edildi şu an 0.80-0.90 aralığında fiyatı.
Birinin şirketi alacağını sanmıyorum. Ohal bitince iflas erteleme talebinde bulunur diye düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir :D

siz bilgili bir abiye benziyorsunuz bende borsaya gireyim diyorum ne önerirsiniz :)

Onamdar
05-01-2017, 13:25
siz bilgili bir abiye benziyorsunuz bende borsaya gireyim diyorum ne önerirsiniz :)

Girmemeni öneririm ;)

Bireysel emeklilik yada Döviz/Altın'da değerlendir yatırımlarını :)

halili
05-01-2017, 14:06
Battı diye biliyorum

Çekleri olanlar hemen kullansın

Personel maaşları ve kiralarını ödenmediğini duydum

Gereksiz şirket alımlarını yaparak battılar

Bir diğer duyum fetö bağlantısı olma ihtimali var

Sahipleri uzamış bile olabilirler şuan

doğan grubunun altunizade de ki yerine sabah operasyon yapılmış zaten.bimeks nette ki ürünlerde teşhir.bilgisayar için geçen hafta gittik o sadece teşhirde var demişlerdi.

imprezaWRC
05-01-2017, 14:51
Çalışanlarına yazık oldu, olacak...

Yogi
05-01-2017, 14:59
Evet demin teşhirdeki bir ürünü aldım. Koskoca mağaza bomboş ve raflarda boş bimeks kutuları duruyo dolu gozuksun diye.
Çalışanlarıda nedense hiç bir şey kabul etmiyo geçen sene teknosa ve mediamarkt ta böyleymişde devlet desteği ile düzelmişlerde vs vs.

Yigit-Y
05-01-2017, 15:01
doğan grubunun altunizade de ki yerine sabah operasyon yapılmış zaten.bimeks nette ki ürünlerde teşhir.bilgisayar için geçen hafta gittik o sadece teşhirde var demişlerdi.

Doğan grubu ile ne alakası var :)

Ki sabah ki mekanlar doğanda çalışan eski şuan faal olan 2 kişinin ofislerinede arama yapılmış

Şirketle alakalı bir durum değil

Bimeks akgiray ailesinin diye biliyorum

Doğanla bir alakası yok yani :)

imprezaWRC
05-01-2017, 15:03
Batmamaları için heryere şube açmaları gerekiyormuş, genel taktik bu şekildeymiş. İnşaat yapan firmalarda da durum aynı, batmamak için oraya buraya inşaat yapmaları gerekiyormuş. (özellikle Ağaoğlu gibi firmalardan bahsediyorum.)
Aç şubeleri, satışlar olmayınca ne yapacaksın, biryerde artık duvara frensiz sıvanıyorsun. Patron her zaman kendini kurtarır olan çalışanlara olur. Çalışanların yarınki kredi ödemeleri, borçları, harçları...vs'si ödenemez hale gelir.

Birde ağızdan bir kere battı lafı çıkmaya gelsin, batmayacaksada alışveriş kesileceğinden malesef firma batar.
Yogi, Arda, senin elindeki çekin bedeli yüksekmiş biran önce elinden çıkarmaya bak.

Yigit-Y
05-01-2017, 15:05
Evet demin teşhirdeki bir ürünü aldım. Koskoca mağaza bomboş ve raflarda boş bimeks kutuları duruyo dolu gozuksun diye.
Çalışanlarıda nedense hiç bir şey kabul etmiyo geçen sene teknosa ve mediamarkt ta böyleymişde devlet desteği ile düzelmişlerde vs vs.

Bimeks Gold Vatan Media Markt

Bu firmalar WD firması adına çalışmalar yapmıştım 2012 2014 arası

Gold sahibi dubai de otel inşaat yapıyor parayı oraya kaçırdılar

Cemaatle ilişkisi olduğunu duydum

Bimeks te ise salak bir electro world alımı yapıp kendini batırdı

Yine cemaatle ilişkisi var denildi

Sektör kötüye gidiyor

Sırada media markt var devletin vergi teşviki eğer uzatmaz ise media markt da gidecektir

Teknosa Ve Vatan kalır en son

O ikiliyede birşey olmaz

Adamlar değişik çalışıyorlar

300E
ee firmalar birbir batıyor, kriz yok diyorlar nasıl olacak. :)

Anıl E.
Devamı gelecek bunun gibi firmalar kilidi vuracak .

Batıyoruz .

imprezaWRC
05-01-2017, 15:07

Hangi şubeye gittin. Yazık ya, mağaza dolu gözüksün diye boş kutu mu koyulur. Maltepe'de biryerde şubeyi kapatmışlar. Teknosa'yı bilmem de mediamarkt 1 sene daha dayanırız baktık olmuyor ziyadesiyle bize müsade deriz demişler. Mediamarkt'a ne zaman baksam hiç işe yarar birşey de görememiştim. Artık birşey ararken onalrın sayflarına bakmıyorum, aklıma bile gelmiyorlar.

halilcan9455
05-01-2017, 15:14
Ekşi de Bimeks başlığı altında şubelerini yavaş yavaş kapattığı yazılmış.

Yogi
05-01-2017, 15:17
imprezaWRC dün akşam metrocity ye gittim bugunde mall of istanbul'a ikiside bomboş. Gidenler büyüklüklerini bilir ikisindede toplamda 2 kişi vardı koskoca mağazada.

Zaten internet sitesinde girersen bütün ürünlerinde outleti var diyor ya teşhir ürünü yada hasarlı ürünler

Kahn23
05-01-2017, 17:36
Bimeks batmış arkadaşlar.
Net bilgi.

onursumer
05-01-2017, 17:55
Bimeks Gold Vatan Media Markt

Bu firmalar WD firması adına çalışmalar yapmıştım 2012 2014 arası

Gold sahibi dubai de otel inşaat yapıyor parayı oraya kaçırdılar

Cemaatle ilişkisi olduğunu duydum

Bimeks te ise salak bir electro world alımı yapıp kendini batırdı

Yine cemaatle ilişkisi var denildi

Sektör kötüye gidiyor

Sırada media markt var devletin vergi teşviki eğer uzatmaz ise media markt da gidecektir

Teknosa Ve Vatan kalır en son

O ikiliyede birşey olmaz

Adamlar değişik çalışıyorlar

teknosa ufak mağazaları kapatıp büyük olanları satıp çekilicek büyük ihtimalle sanırım sektorde durmak istemiyorlar artık

bimeks zaten franchise sayesinde belki durdu bolgeye gore

mediamarkt yurt dışından bütce alıcaktır , bide vatan kalır :D

GokhanRS
05-01-2017, 18:04
2015 de sözcü gazetesi 16bin şirket 2016 yılı içinde batacak diye haber yapmıştı. Araştırmama göre 18bin batmış. Sözcüye ortalığı karıştırmak istiyor şaklaban onlar demişti yandaş i.b.n.e medya. ancak. Daha fazlası batmış malesef bu yıl. Neyseki medyaya çok yansımıyorda insanlar panikle krizi daha çok tetiklemiyorlar.

gold da batmış zaten. şuan kayyumla ayakta.

BÜNYESİNDE, Gold Teknoloji Marketleri, GSA Saat mağazaları, Hızlıal.com gibi şirketlerin de bulunduğu Gold Grubu dört büyük şirketi için iflas erteleme istedi. Mahkeme, 1000’e yakın kişinin çalıştığı grubun şirketleri için tedbir kararı verdi. 2012-2014 döneminde 4,7 milyar lira ciro elde eden Gold Grubu’nun dört şirketi artık kayyum denetiminde faaliyet gösterecek.

Kahn23
05-01-2017, 18:11
teknosa ufak mağazaları kapatıp büyük olanları satıp çekilicek büyük ihtimalle sanırım sektorde durmak istemiyorlar artık

bimeks zaten franchise sayesinde belki durdu bolgeye gore

mediamarkt yurt dışından bütce alıcaktır , bide vatan kalır :D

Teknosa'nın da durumu diğerlerinden farksız.
Vatan nispeten daha iyi.

Network
05-01-2017, 18:34
Bu konunun tam da bugün konusu oldu foruma da yansımış, görünce şaşırdım. Demekki herkes aynı dertten muzdarip.

Arkadaşlarımızdan bir vesile ile 5000 tl seviyesinde hediye çeki alanlar oldu, bimeks üzerinden seçmişler elektronik eşya almak için ve şuanda süratle ellerinden çıkarıp başka bir firmaya dönmeye çalışıyorlar.
Sanıyorum bu hızlı büyüme ile yabancı bir firmaya satmaya çalıştılar ama olmayınca işler ters tepti.

Bu batma/ortadan kaybolma sürecinde dini oluşumlar içerisinde olmanın ya da onlara destek olmanın etkisi var mıdır dersek bence vardır.

MetalliHead
05-01-2017, 18:44
3 aydır maaş vermiyor söylentileri var firma battı gibi duruyor. gold bimeks ardından da teknosa gidici gibi

Kadyr
05-01-2017, 18:54
Bimeks belkide yazdan beri boyle. Gordugumde soruyodum yeni urunler gelicek deniyordu. Hadi leyn yapiyodum batti demek gercekten. Vatan aralarinda en iyidi bence. Mediamarket te bana gore defolu urun satiyor. Nezaman biri birsey alsa arizali cikiyor

emir91
05-01-2017, 20:10
Hepsi fahiş fiyata adam kazıklayıp en ufak sorunda arkasında durmayan yerler beter olsunlar sadece çalışanlarına üzüldüm içerde paraları kaldı alamazlar dahada yüksek ihtimal

sanctuary35
05-01-2017, 20:53
vatanda satışlar falanda çılgın nezaman bornova vatana gitsem full. geçen oyun aldım satışçılar yüzüme bakmadı elime tutuşturup sepetledi. tv falan bakıcaktım bakmadan çıktım

2jz
05-01-2017, 21:11
Bimeks hakkında pek iyi şeyler söylenmiyor. Kötü senaryo olursa çalışanlara yazık olacak. Onca insan ekmek yiyor sonuçta. Burada da media markt dükkanın yarısını kapatmış.

Geçen yıl laptop çantası bakmaya gitmiştim. Aşırı doluydu satıştakiler yetişemiyordu, kasada sıra beklemiştim.

Geçen ay kulaklık bakmaya gittim dükkanın yarısına branda çekip kapatmışlar. Pek üründe yoktu.

mrtngn
05-01-2017, 21:22
Çeki vs olan mağazadan ne alabiliyorsa alsın internet sitesine sakın ama sakın bulaşmasın.. Bi ara konu açmıştım hala daha mağduriyetler devam devam ediyor..İnsanların ürünleri gönderilmiyor,para iadesi yapılmıyor, gelen ürün kullanılmış başkasından iade gelen ürün çıkıyor falan filan

Teknosada çok yaşamaz merak etmeyin.

Yigit-Y
05-01-2017, 21:29
Vatan çok tehlikeli

İşin sonunda tekel olacak :):)

gfb01
05-01-2017, 21:55
bimekse hiçbir firma ürün vermiyor tüm fırmalara borçları var sadece adana bölgesinde 500000 üzerinde bi para var piyasada onlarla uğraşıyorlar yakındır kapanmaları sırada teknosa var gidici olarak yıl sonu yıne işçi çıkarımı yaptılar mağazaları yine küçültecekler disney lisanslı ürün satmaya başladılar ordan gelen anlaşmadaki paralar süreci biraz daha uzattı mediamarkt ile görüşüyorlar media satın alacak teknosaları teknosanın kapanan mağazaları yerine mm açılıyor görüşmeler devam ediyor . Media batmaz arkasında almanya desteği var ürünlerden yüksek kar elde ediyorlar firma çalişanlarıdaha iyi bilir

MCN21
05-01-2017, 22:01
Bimekste zaten hep sacma sapan urunlere sacma fiyatlar istiyorlardi. Magazalarin dekorasyonundna urun cesitliligine bir sogukluk vardi. Ozellikle son 2 yildir hep derimbu firma nasil ayakta duruyor kim alisveris yapiyor diye. Maltepe parktaki subeleride kapanmisti son gittigimde.

barakuda26
05-01-2017, 22:03
beyaz eşya alıp garanti uzatmıştık batarsa bizim garanti işidemi batıyor yani şimdi ?

onursumer
05-01-2017, 22:07
beyaz eşya alıp garanti uzatmıştık batarsa bizim garanti işidemi batıyor yani şimdi ?

garanti uzatmayı kendi bünyelerinde değilde anlaştıkları bir firma üzerinden yapıyorlarsa sorun olmaz ,vatanda o şekilde en azından başka firma üzeirnden yapıyorlar

barakuda26
05-01-2017, 22:16
garanti uzatmayı kendi bünyelerinde değilde anlaştıkları bir firma üzerinden yapıyorlarsa sorun olmaz ,vatanda o şekilde en azından başka firma üzeirnden yapıyorlar

garantiyi alırken firma devir olsa bile bütün haklarıyla devir olur vs demişti kız artı 250 lira gibi bişey verdik işi garantiye alalım diye, işimiz şansa kaldı demekki :)

memlekette ne teknolojiyi satan, nede üreten adına ileri gidiş yok hep bi geriye dönüş var hayırlısı olsun diyelim ne kadar hayırlı olucaksa artık :)

Yigit-Y
05-01-2017, 22:24
Ekonomi batık

Bunların batması anormal bir durum değil :)

levent_s
05-01-2017, 22:24
Benim anlamadığım teknolojik ürünler günümüzde en çok talep gören ürünler ve gelecek teknolojik ürünlerden geçiyor hep kendini yenileyen bir sektör ve biz türk insanı olarak yeni teknolojiye çok meraklıyızdır asgari ücretle çalışan insan veya üniversite öğrencisi bile iphoneun samsungun son modelini kullanıyor gecekonduda bile 3d led tv ler var yani böyle bir sektörde türkiyede nasıl batar firmalar ben bunu anlamıyorum akmaz kokmaz bir iş yani üst üste teknoloji mağazalarının batmasını aklım almıyor.

Yigit-Y
05-01-2017, 22:32
Benim anlamadığım teknolojik ürünler günümüzde en çok talep gören ürünler ve gelecek teknolojik ürünlerden geçiyor hep kendini yenileyen bir sektör ve biz türk insanı olarak yeni teknolojiye çok meraklıyızdır asgari ücretle çalışan insan veya üniversite öğrencisi bile iphoneun samsungun son modelini kullanıyor gecekonduda bile 3d led tv ler var yani böyle bir sektörde türkiyede nasıl batar firmalar ben bunu anlamıyorum akmaz kokmaz bir iş yani üst üste teknoloji mağazalarının batmasını aklım almıyor.

Çoğu şubesi avm hepsi döviz olarak ödeniyor

Mallar dövizle alınıyor

Müşteri memnuniyetleri

Yenilikçilik

Hepsi tek tek hançerliyor sektörü

Kur başlıca belalı bir konu sektör için

Cep telefonu taksit muhabbeti bitince

İlk batan gold oldu mesela

Kredi şubeleri açılsada bizim millet sevmedi o işi

Türkcell vodafone gibi gsm kendi bünyesinde taksit yaptığı için

Perakende teknoloji marketleri büyük darbe yedi

Telefon demek aksesuar demek

Aksesuardan inanılmaz para kazanıyorlardı

Yani bu işin başlangıcı kredi kartı taksitleri oldu

Sonra kur böylece sermayesi güçlü olanlar ayakta

Ama nereye kadar orası muamma

Ronnies
05-01-2017, 23:21
Eski bir Bimeks çalışanı olarak,tam olarak batıp batmadığı hakkında bilgim yok ama çalışanların 3 aydır maaşlarını alamadığından eminim.
Eski şubemde Feto ile bağlantıları olan kurumlarla yüklü alımlar yapıldığını biliyorum,çok yüksek ihtimallerle fetodan patladılar ve batmalarına çok az bir süre kaldı.
Sizin yerinizde olsam çeklerle en yakın zamanda ihtiyacıma göre bir şey alıp,ilişiğimi bitirirdim..
Bence batmasında ki tek sebep feto ile yakınlığı değil,kurumsallığın k si olmayan ve onca mağaza alıp 10 mağazadaki ofis,depo yöneticileri,ilk mağazalarında ki stokla devam etmenin ilerde yetmeyeceğini ve bu şekilde yönetilemeyeceğini öngöremeyen bir şirkete müstehaktır.

onursumer
05-01-2017, 23:34

çok basit

insanlar gelsin diye sürekli kar marjından kısarak ciddi indirimler yaptılar surumden kazanırız diye sektorde rekabet fazla oyle herkes indirime koşmuyor artık , ki ciddi giderleri var gorunduğunden fazla

aksesuar dışındada müthiş karlılık ta yok indirimler yüzünden batması çok zor değil iyi yonetilemeyince

wolrath
05-01-2017, 23:41
maltepe carrefourda kapısı yarım acık,camlar kagıtlarla kaplı, ıcerısı talan edılmıs gıbıydı :) demek bundanmıs. dıger subemız-kartal sanırım acık yazıyordu :)

vectra-tuner
05-01-2017, 23:46
Arkadaşlar bu mağazalar 8-10 taksit yapıyor ve alacağı tl.. Borçları ise döviz cinsinden .. Birde ekonomik durgunluktan dolayı rekabet artıyor.. Kredi kullanmışlardır, pos ile 8-10 taksit yapılan alışverişi nakit bankadan almışlardır zararına ürün satmışlardır vs.

therev
05-01-2017, 23:51
bunlar hep vestelin isi. tekel vestel olucak goruceksiniz. telefondan beyazesya televizyon adamlar devleti aldi arkasina yok edicekler butun teknoloji magzalarini.

GokhanRS
05-01-2017, 23:56
bunlar hep vestelin isi. tekel vestel olucak goruceksiniz. telefondan beyazesya televizyon adamlar devleti aldi arkasina yok edicekler butun teknoloji magzalarini.

Bi halt yapamazlar. 3 kat kaliteli ürünleri ile koç yapamadıysa vestel avcunu yalar bence.
Bu halk o vestelin boktan ürün olduğunu biliyor artık.
Ben kıçınıda yırtsa, reklamlarında bırak imirzalıoğlunu Tayyip Erdoğanı oynatsa genede tekelleşemeyecek. Çünkü mal belli ömrü 3-5 ay. İyi yapsa reklama bile ihtiyacı olmazdı bence.

Yigit-Y
06-01-2017, 01:17

Kardeşim bu millet eliyle çamaşır yıkar yinede vestel almaz

Dumanla haberleşir yine vestel telefon almaz

Sen bu vesteli gözünde çok büyütmüşsün

Arçelik Beko grubu desen belki diyeceğimde

Vestelin hiç şansı yok :)

RottingChrist
06-01-2017, 07:10
yaklaşık bir ay önce vialand mağzasına gitmiştim dükkan dükkan tamamen kapalıydı. tadilat var sandım ama demek durum farklıymış.

Anıl E.
06-01-2017, 08:47
Bi halt yapamazlar. 3 kat kaliteli ürünleri ile koç yapamadıysa vestel avcunu yalar bence.
Ben kıçınıda yırtsa, reklamlarında bırak imirzalıoğlunu Tayyip Erdoğanı oynatsa genede tekelleşemeyecek. Çünkü mal belli ömrü 3-5 ay. İyi yapsa reklama bile ihtiyacı olmazdı bence.

Bence büyük laf konuştun abi ,reis reklamlarda oynasa vestel vatan mağazalarını satın alır.

wekoo
06-01-2017, 08:56
bence en mantılklısı hemen bi telefon alın derin...

therev
06-01-2017, 11:01

Kardeşim bu millet eliyle çamaşır yıkar yinede vestel almaz

Dumanla haberleşir yine vestel telefon almaz

Sen bu vesteli gözünde çok büyütmüşsün

Arçelik Beko grubu desen belki diyeceğimde

Vestelin hiç şansı yok :)

ben vestelin *** gibi oldugunu biliyorum kinayeli bi anlatim tarzi takinmaya calistim ama becerememisim anladigim kadariyla. beko saldi zaten turkiyeyi adamlar ingilterenin encok satan beyaz esya markalari arasinda geri donerlermi buraya. yapilmak istenen vesteli tek el yapmak.

halilcakir
06-01-2017, 15:08
Bugüne kadar vestelden 5 televizyon 4 klima aldım 4 sene oldu bir sorun yaşamadım neyi *** bu ürünlerin?

Killah
06-01-2017, 15:23
Hem salonda, hem de yatak odamda vestel marka tv kullaniyorum. Odamdakini 2008'de almistim bi kere bile problem cikartmadi.. Hakikaten nesi ***??

Yigit-Y
06-01-2017, 15:28
Biz bir çamaşır makinesi aldık

Öğrenci arkadaşın evine vestelden

Yürümeyi biliyor

Tv ve klima çok sıkıntı duymadım vestelde

Tüplülerde vardı patlayanı duymuştum :)

onursumer
06-01-2017, 15:42
vestelin iyi ürünüde var kotu urunude var ama malzeme kalitesi olarak ben arçeliği vs daha iyi buluyorum kesinlikle gorsel olarak ve hissedilir olarak bile fark ettiğini düşünüyorum

beyaz eşyada kalite dışında en onemlisi servis yedek parça bulunurluğu bu konuda arçelik hep ilk tercihim oluyor

canozgur106
06-01-2017, 17:17
Kariyer.net de hala işe alım ilanları var nasıl iflas ettiler ki..

ÖmerF.Bayar
06-01-2017, 18:14
Vestel bombok bir marka, girmisken alip cikayim dedim 3 klima, 1 tv, 1buzdolabi aldim ve senede 1 ay kullanilan evde buzdolabi, tv ve klimalarin 1i bozuldu, elektrik sorunu yok servls gelip onardi ama bozuldu bikere.

GokhanRS
06-01-2017, 19:41
Biz bir çamaşır makinesi aldık

Öğrenci arkadaşın evine vestelden

Yürümeyi biliyor

Tv ve klima çok sıkıntı duymadım vestelde

Tüplülerde vardı patlayanı duymuştum :)

Vestel klimam su attı iç üniteden Philips monitörün üzerine. Monitörden duman çıktı. Vesteli ve phlipsi çağırdım. Vestele sen garantiden klimayı yap, philipsede su girme bizim hatamız sen ücretli tamir et dedim.

Vestel ürüne arıza yok diyip garantiye girmez dedi.

Philips su girmesine ve ücretli tamir istememe rağmen, yerine yedek monitör verdi, su gireni aldı garantiden değiştirdi :) o günden beri philipse hep güveniyorum

Yigit-Y
06-01-2017, 19:44
Vestel klimam su attı iç üniteden Philips monitörün üzerine. Monitörden duman çıktı. Vesteli ve phlipsi çağırdım. Vestele sen garantiden klimayı yap, philipsede su girme bizim hatamız sen ücretli tamir et dedim.

Vestel ürüne arıza yok diyip garantiye girmez dedi.

Philips su girmesine ve ücretli tamir istememe rağmen, yerine yedek monitör verdi, su gireni aldı garantiden değiştirdi :) o günden beri philipse hep güveniyorum

Bu örnek neden VESTEL kaka diyoruza yeter dedem

KİB OK BYE :D

Sadık Özyer
09-01-2017, 15:13
Bimekse bir ara çok fena tazminat açılmıştı.Hızlı kargoda 3d security kullanmıyorlardı başkasının kartıyla alışveriş yapıp 3-4 saat malı alabiliyordunuz internetten.Bunu ev arkadaşım yaptı o 20 bin çarptı başkalarının kartlarını kullanarak.

Yigit-Y
09-01-2017, 15:15
Bimekse bir ara çok fena tazminat açılmıştı.Hızlı kargoda 3d security kullanmıyorlardı başkasının kartıyla alışveriş yapıp 3-4 saat malı alabiliyordunuz internetten.Bunu ev arkadaşım yaptı o 20 bin çarptı başkalarının kartlarını kullanarak.

Arkadaşını adalete teslim ettin mi peki cücü :):)

Anıl E.
09-01-2017, 15:32
Sadık'ın hiç normal bir muhabbeti ve olayı yok ,zaten sabıkalı fetönün okulundan dolayı.

Tunacan
11-01-2017, 09:55
Bimeks bankalarla anlaştı! - Ekonomi Haberleri (http://www.hurriyet.com.tr/bimeks-bankalarla-anlasti-40332720)