PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Subat sonu balayi onerileri

01ayk01
09-01-2017, 18:35
Abiler selamlar. Sitedeki konulari inceledim lakin subat gibi bulamadim. Subat 18de dugunum var kismetse. Balayi icin amerika dusundum tekrardan bugun sacma bi senepten veto yedim. 15 20 gun civarinda havasi bizi cok zorlamicak bi yer aroyoruz.

Dusundugum yerler

Sharm el sheikh sonra kahire

Veya

Paris - amsterdam - milano.

Son secenekte ilk sengen vizemiz olacagi icin 15 gunden fazla vermiyolar sanirim. O biraz sorun

Diger tum onerilere acitim uzak dogu ulkeleri dahil.

Yardim eden herkese cok tesekkur ederim simdiden.

brs852
09-01-2017, 18:53
Yardır phukete baliye :)

optimus_prime
09-01-2017, 18:58
Abiler selamlar. Sitedeki konulari inceledim lakin subat gibi bulamadim. Subat 18de dugunum var kismetse. Balayi icin amerika dusundum tekrardan bugun sacma bi senepten veto yedim. 15 20 gun civarinda havasi bizi cok zorlamicak bi yer aroyoruz.

Dusundugum yerler

Sharm el sheikh sonra kahire

Veya

Paris - amsterdam - milano.

Son secenekte ilk sengen vizemiz olacagi icin 15 gunden fazla vermiyolar sanirim. O biraz sorun

Diger tum onerilere acitim uzak dogu ulkeleri dahil.

Yardim eden herkese cok tesekkur ederim simdiden.

ilk shengen diye 15 gün olacak diye birşey yok çevremdeki herkes min 3 veya 6 ay alıyor

idata vize merkezi var italya için ordan başvurun

bu aralar ben de istanbula göre sıcak bir yerlere kaçmak istiyorum madrid valencia falan yapasım var düşünebilirsiniz

tropik bir tatil olacaksa paradan yana sıkıntı yoksa seyşeller ya da mauritius olabilir

omco
09-01-2017, 18:59
Paris, Milano, Amsterdam gibi yerlere her zaman gidilebilir. Bence yukarıda yazıldığı gibi Phuket vb daha farklı yerler tercih edilmeli, ömür boyu mutluluklar diliyorum :)

turbo&quattro
09-01-2017, 19:26
Kis gunu Avrupada ne isiniz var, tayland candir :D

Tunacan
09-01-2017, 19:33
Kesinlikle uzakdoğu, singapur-bangkok-phuket..
Pattaya diyenler olabilir. Aman deyim...

01ayk01
10-01-2017, 10:54
Valla envai cesit yer var. singapur ve cape town taraflarina bakiyorm. Varmidir giden eden

Evrenoz
10-01-2017, 11:17
Singapur güzel ancak tek başına balayı için yeterli değil.. Singapura kadar gitmişken sezon müsaitse Phuket / Bangkok ekleyebilirsin. Şiddetle tavsiye ederim Phuketi. Cennetten bir parça resmen..

Botanic Garden, Night Safari, Universal Studios singapurdaki eğlenceli, görülesi yerler..
Detay istersen imzamdaki bloğumda var Singapur, Bangkok, Phuket anlatımım

Avrupa'ya gelirsek, güzeldir iyidir hoştur ama her zaman gidilebilir. 2 gün izin alıp haftasonu ile birleştirir, italyadan 3 şehir gezersin.. Parisi gezersin, amsterdamı gezersin.. Kısa kısa tatillerle bodruma gitmek gibi bir şey Avrupa'ya gitmek. Ama balayı gibi uzun bir tatilde ( her zaman bu kadar uzun tatil olmayacağını varsayarsak ) ya Uzakdoğu ya da ABD gibi 3-4 günlük tatillerde gidilemeyecek yerlere gitmek daha mantıklı

FET
10-01-2017, 11:35
Aykut, şimdiden tebrik ederim. Maldivlere git :)

Yigit-Y
10-01-2017, 11:38
Fillere binmek var işin ucunda phuket :)

PiscocuK
10-01-2017, 11:47
dubaide olabilir sanırım

ahmetgurlek
11-01-2017, 09:30
dubaide olabilir sanırım

dubai mevsim olarak güzel olur ama öyle balayı için uygun gezilecek bir yer değil bence. 4-5 günde biter sıkılırsın. uzak doğu bence de daha ideal bali, tayland olabilir. bir de güney amerika (brezilya-arjantin) olur ama bu kurlarla kaça patlar bilemem.

01ayk01
11-01-2017, 12:03
evren abinin söylediklerine karar verip singapur - phuket - bankook tercih ediyorum. çok teşekkür ederim yardım eden herkese :)

Kahn23
11-01-2017, 12:13
Fillere binmek var işin ucunda phuket :)
Evrenoz 'un masaj yaptırmışlığı bile var :)

Evrenoz
11-01-2017, 12:19
Evrenoz 'un masaj yaptırmışlığı bile var :)

Heh aynen, phukette elephant safaride istenirse fillere masaj yaptırmak da mümkün
instagramımda var kısa videosu :)

GKS
11-01-2017, 12:26
avrupa çok klasik oldu gerçi uzakdoğuda öyle bence rio yada cape town tarzı yerler daha güzel olur.

M_PROJECT
11-01-2017, 16:54
Illa Avrupa'ya gidecegim diyorsan Isvicre , cok guzel oteller de unutulmaz bir balayi yasayabilirsiniz . Butce biraz burasi icin on plana cikabilir ! Onun disinda asya idealdir .

Evrenoz
11-01-2017, 17:37
Bu arada, henüz gerçekleştiremedim ama lapland de iyi bir seçenek olabilir...

Kuzey ışıkları, husky safari, ice hotel, buzda balik avlama...

Bunun haricinde subatta italya yapma niyeti olan varsa, venedik carnavalını unutmasın. Denk gelebilirseniz efsane olur