PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adı Efsane (Yeni Dizi)

wolrath
28-01-2017, 23:52
ilk gördüğümde liseli dizisi amk dıyıp kosarak uzaklasmak ıstedım ama ısın ıcınde Erdal Beşikçioğlu abımız varsa bunu bıle ızletır demıstım, kendı acımdan haklı cıktım.

Ilk bolumun her dakıkası bombaydı, ozellıkle muzıkler hosuma gıttı dıyebılırım.

ufaklık ve alacakaranlıktakı jasperı andıran gencimiz hakan da ön plana cıkıyor.

*kızı olanlar bazı sahnelerde etrafa bakıp kımse gordumu lan gozyasımı dıyebılır, uyarayım :)

https://s.kanald.com.tr/ps/kanald/70/330x250/5873ceaef0dc1e22acc99cb4

altugkocer
29-01-2017, 08:59
Erdal başkan ve birkaç kişi dışında oyunculuklar oldukça vasat. Amirim oyunculuğuyla tölere ediyor diğer yeteneksizleri. Erdal Beşikçioğlu için izlenir.

Vtec_2
29-01-2017, 09:51
Klasik lise dizisi. Lakin Behzat komser icin izlenir :)

Anıl E.
29-01-2017, 10:04
Erdal başkan böyle basit dizilerde oynamazdı ama ne bileyim kısa sürer gibime geliyor .

Emre-Dylan
29-01-2017, 11:02
Birazını izledim Erdal abimiz özünü kaybetmemiş la filan kullanıyor dizide ama bir behzat ç. değil işte maalesef bu dizi tutmaz abiler.

emrtgb
29-01-2017, 13:14
Behzat Ç. için izledik:)

burkaykalyon
29-01-2017, 22:01
İzler izlemez aklıma direk rahmetli Tarık Akan'ın ''Koçum Benim'' dizisi geldi.

Birebir aynı olmasa bile çok benzerlik bulan bir ben değilim değil mi?

twin
29-01-2017, 22:10
behzat ç yi izlememiş biri olarak ben beğendim takip etmeyi düşünüyorum

HondatugraL
29-01-2017, 22:17
En son izlediğim lise dizisi güneşi beklerken di senaryaso gerçekten hoşuma gıdıyordu oyunculuklarda güzeldi. Izledıgım dızı sayısını en mınımuda tutmaya çalıstıgımda sadece sıkı şekilde poyrazı takıp edıyorum. Mumkun oldukçada Vatanım Sensını ızlemeye çalısıyorum bı ara bunada bakayım

Thracian
29-01-2017, 22:41
Varoş Cocukları VS Zengin Piçleri dizisi

Sabah gördüğü hocasının kızına akşam mekanda denk gelmesi, kızı sevgilisinin aldatmasını tam o gece onun gözünün önünde falan bayat geldi.

Gece ekmek bahannesiyle cocuğa denk gelmesi ve karakolda topluca tesadüf etmeleri bence kötüydü.

Erdal hoca için izlenir ama diziye farklı bir hava katmazlarsa vasata bağlar.

Yigit-Y
29-01-2017, 23:21
Poyraz ,Vatanım Sensin, Cesur Güzel ,İçerdema,Edho

İzlediğim diziler bu sezon

Bu dizi malesef aralarına giremez :)

Berrakkkk geliyormuş belki ablamız işşşş yapabilir :):)

darkmoon
29-01-2017, 23:47
hiç beğenmedim senaryo replikler çok kötü..

ooo arabaya bak oo fara bak.. :)) görende çocuklar ömrü boyu mozambikde bir mağarada yaşamışlar iki gün önce şehrin ortasına bırakılmışlar.. oo fara bak nedir ya.. :)

onu geçdim repliklerde çok bu tür laflar cümleler var.. ve sonu çok öngörülebilinir ben daha o çocuk barın kapısını tuttuğunu gördüğümde hah dedim o kızla çocuk buraya gelir bu bunun arabasını ona verir onlar arabayı ya geç getirir yada bir yere vurur çok klasik öngörülebilir şeyler.. izlemeyi bırakdım sonlara doğru..

bu gecekondu mahallesi kültürünü bu senaristler çok yanlış anlıyor sanıyorlarki herhalde bu semtlerde insanlar milattan önce bir çağda yaşıyrolar.. o semtlerdede son model bmw mercedesler var o semtlerdede gayet her türlü şey var..

neyse kısaca bu dizi giderse erdal beşikçioğlundan gider nereye kadar gider muamma daha ilk bölümden benim gibi izleyici kaybetmişlerse bir sezonu zor görür..

!KO
30-01-2017, 00:01
erdal baskana yakısmayan bi dizi daha tutmaz bu :) behzattan gerisi yalan artık

darkmoon
30-01-2017, 00:32
erdal beşikçioğlu her rolü tuttururda şu anda türkiyede ne yazık ki onun rolünü kaldırabilicek bir dizi ve bir kanal yok..

onun karakter oyunculuğu protest asi karakterlerde can buluyor daha çok.. herkesde o rollerde beğeniyor behzat ç. gibi .. ama o tür dizileri şu anda kaldırabilicek yayınlayabilicek bir kanal yok.. devamlı ceza alırlar rtükden ordan burdan.. adamda haklı neticede oyuncu ve ekmeğini kazanmak zorunda bir şekilde..

!KO
30-01-2017, 00:38
erdal beşikçioğlu her rolü tuttururda şu anda türkiyede ne yazık ki onun rolünü kaldırabilicek bir dizi ve bir kanal yok..

onun karakter oyunculuğu protest asi karakterlerde can buluyor daha çok.. herkesde o rollerde beğeniyor behzat ç. gibi .. ama o tür dizileri şu anda kaldırabilicek yayınlayabilicek bir kanal yok.. devamlı ceza alırlar rtükden ordan burdan.. adamda haklı neticede oyuncu ve ekmeğini kazanmak zorunda bir şekilde..

birazda behzat c yenıden cekılecek diyip diyip sonra baska bi diziyle cıkınca ortaya beklenti düşük kaldı ondan dolayıda tutmaz
blu tv dedenenır behzat c mini dizi tadında yayınlanacak olan masum diye bi dizi var kadrosuna fragmandan baksana bi abi behzat daha dusuk butcelı yapım

https://www.youtube.com/watch?v=5aApSDsFd9E

darkmoon
30-01-2017, 00:58
zaten türkiyede netflix tadında streaming kanalları türiycek ancak bu tip diziler orda hayatbulabilir..

onun içinde bu tür kanalların abone sisteminin çok iyi yapılması lazım.. yani millet gerekirse bir dizilik ödeme yapması lazım ve o diziyi sadece izlemeye açılması lazım ona..

netflix ,amazon prime ,hulu koptu gitti .. yada türkiyedeki yerli dizi yapımcıları bu netflix tarzı yabancı firmalarla anlaşıp dizilerini bunlara satması lazım ki millet rahat rahat behzat ç. sansürsüz izlesin.. yoksa zor.

Killah
30-01-2017, 07:07
Coach Carter cakmasi olmus, Erdal Besikcioglu'nun oyunculuguna lafim yok fakat ne kadar tutar bilinmez. Bi 46 degil.. Hos onu da p*c ettiler ya.

lnd_samet
30-01-2017, 11:03
'Her şey hayır lı olacak'

şu lafı söylerken kamera göz kırpması, Erdal Beşikçioğlu ve Gökçe Bahadır dışında bir haltı bulunmayan boş bir dizi.

free-hifi
04-02-2017, 20:48
Adı efsane kendi kestane bu dizi

EmreS13
05-02-2017, 13:34
Amirim var diye izlediğim bi dizi. İlerki bölümlerde toparlar gibi geliyo bana ama zor.

darkmoon
05-02-2017, 14:13
bu bölümdede varmıydı öyle bir sahne "öövvvv fara bak" aklıma geldikçe gülüyorum :)))

wolrath
02-04-2017, 00:12
10.bolumu devirdik
46 dan sonra bunu daellemezler umarim

HondatugraL
02-04-2017, 02:20
son 2 haftayı kaçırdım poyrazın bitmesinin ardından perşembe vatanım sensin cumartesi adı efsaneyi sıraya aldım.

lethaldoze
03-04-2017, 09:36
Nasıl acaba bende başlasam mı izlemeye internetten.