PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 45.000 tl ye kadar araç önerileriniz?

FurkanÇ
30-01-2017, 21:29
aradığım özellikler

- coupe veya hb 3k
- kaza boya olmasa iyi ama ufak tefek şeylerede göz yumabilirim
- en fazla 150.000 km
- uçsun kaçsın isteğim yok ama basıncada gitsin
- ayda en fazla 1000 km yapıcak bu sebeple yakıt önemli değil.

Bütçe 42 aslında ama zorlarsam 45 olur gibi gözüküyor onu göz önünde bulundurmanızı isterim.
Sizede mantıklı gelen bu bütçede bu tarz özelliklerde ilanlarınızı bekliyorum.

mehmet6r
30-01-2017, 21:49
1.6thp ds3 veya 208 allure,
İbiza cupra (boyalı),
207 Rc

Bunlar aklıma geldi ilk olarak.

optimus_prime
30-01-2017, 21:52
tek çare MİTO

Jön Türk
30-01-2017, 21:56
uçsun kaçsın demezsen a3 olabilir

İbrahim33
30-01-2017, 22:18
çok performans aranmıyorsa bencede a3 yerinde tercih olur. premium premium'dur :)

FurkanÇ
30-01-2017, 22:56
mehmet6r malesef 208 lerin fiyatı biraz yuksek kalıyor. 207 rc kuzenimde ve bir iki tanıdıkta daha vardı alıyımmı diye sorduğumda boşver başka biseylere bak dedi sorun çıkartabiliyo nazlı araba dediler ama çok yakışıklı duruyorlar koltukları falan efsane duygusal mı mantıklı mı yaklaşmalıyım bilmiyorum alsam üzülürmüyüm çok arada kaldığım bir durum. Ds 3 inceliyorum. Teşekkürler...
optimus_prime sizdede sanırsam mito var tavsiye edebileceğiniz bir araç varmı? Bir alfa kullanıcıSı olarak alfa gt ve onların selespeed şanzımanları hk düşüncelerinizi öğrenmek isterim. Teşekkürler...

@jöntürk Ucmasın kaçmasın ama sanki onlarda pek basınca gidicek gibi durmuyo :) ama önerebileceğiniz ilanlar varsa tabiki incelemek isterim. Teşekkürler....
ibrahim33 ucmasın kaçmasın ama basınca gitse fena olmazmıydı ? :) tabiki önerebileceğiniz ilanlar varsa açığım önerilere. bir alfa kullanıcısı olarak sizinde alfa gt ve onların selespeed şanzımanları hk düşüncelerinizi öğrenmek isterim. Teşekkürler...

FurkanÇ
30-01-2017, 22:57
mehmet6r malesef 208 lerin fiyatı biraz yuksek kalıyor. 207 rc kuzenimde ve bir iki tanıdıkta daha vardı alıyımmı diye sorduğumda boşver başka biseylere bak dedi sorun çıkartabiliyo nazlı araba dediler ama çok yakışıklı duruyorlar koltukları falan efsane duygusal mı mantıklı mı yaklaşmalıyım bilmiyorum alsam üzülürmüyüm çok arada kaldığım bir durum. Ds 3 inceliyorum. Teşekkürler...
optimus_prime sizdede sanırsam mito var tavsiye edebileceğiniz bir araç varmı? Bir alfa kullanıcıSı olarak alfa gt ve onların selespeed şanzımanları hk düşüncelerinizi öğrenmek isterim. Teşekkürler...

@jöntürk Ucmasın kaçmasın ama sanki onlarda pek basınca gidicek gibi durmuyo :) ama önerebileceğiniz ilanlar varsa tabiki incelemek isterim. Teşekkürler....
ibrahim33 ucmasın kaçmasın ama basınca gitse fena olmazmıydı ? :) tabiki önerebileceğiniz ilanlar varsa açığım önerilere. bir alfa kullanıcısı olarak sizinde alfa gt ve onların selespeed şanzımanları hk düşüncelerinizi öğrenmek isterim. Teşekkürler...

HG6161
30-01-2017, 23:36
Teredütsüz MiTo QV..

CenkB
31-01-2017, 08:32
Mito bulunabilirse olabilir. O civarlara 1 ay önce megane coupe aldım ben 2010 model 81 binde. Şükür keyfim de yerinde araçla.
Cupra, bocanegra vs tırtları denk gelir ama beklenirse ibiza fr denk geliyor o bütçelere.
208 Allure olabilir donanım olarak da çok dolu araba ama araştırmışsınız onu gerçi.
Ben ds3 thp ve megane coupe arasında kaldım son olarak, thp den çekinip megane coupe aldım 1.6 16v.

AliGizda
31-01-2017, 08:33
Honda CR-Z öneririm. Hem tarz, hem elektrik desteği sayesinde hızlı, yakıt az. İlanı örnek olması amacıyla paylaştım, GT donanımlı alırsan far yıkama, bagajda subwoofer, koltuk ısıtma gibi güzel özellikleri var. Piyasasının yüksek olduğuna bakma, gidip almaya kalksan fiyat düşüyor. Ayrıca 'piyasası yok' tabularına inanma temizi ilanda durmuyor. 1 günde satılan araç biliyorum.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sen-oto-yakup-tan-7.000-tl-pesinle-30-dakikada-kefilsiz-kredi-279810267/detay)

TolgaEsentepe
31-01-2017, 08:34
kia proceed vereyim 2011 dizel yavaş sayılmaz :)

optimus_prime
31-01-2017, 09:33

bende dizeli vardı mayısta sattım mito alfanın en sorunsuz aracıdır çoğu otoriteye göre

tek kapı o güçte o fiyatlara bence en karizmatik araç 1.3 dizeli güçsüz olmasına rağmen yol tutuş ve ve sürüş hissi çok güzeldi. ben manuel 1.4 155bg olanını tavsiye ederim temiz bulabilirsen

otomatikleride selespeed değil yeni nesil çift kavrama tct şanzımandır ve şanzımanı dsg ve türevlerine göre daha sorunsuz diye biliyorum

rebeloghy
31-01-2017, 09:56
kia proceed vereyim 2011 dizel yavaş sayılmaz :)

Abi ilan konusu var mıydı senin ? TolgaEsentepe

TolgaEsentepe
31-01-2017, 10:01
vardı da kalkmış :)

Berkan
31-01-2017, 10:03
vardı da kalkmış :)

Dragger saolsun senin arabadan çok bahsi geçiyor :D makyajlı sunrooflu en yakışan jantıyla gelen çook güzel aracın var valla :)

Birkan61
31-01-2017, 10:09
seat ibiza tsi fr mantıklı seçim olur

TolgaEsentepe
31-01-2017, 10:16
Dragger saolsun senin arabadan çok bahsi geçiyor :D makyajlı sunrooflu en yakışan jantıyla gelen çook güzel aracın var valla :)

teşekkür ederim çok ama satılmıyor nedense kısmeti kapalı galiba :)

ozan gülle
31-01-2017, 13:57
Megane coupe hala çok güncel duruyoer o paralarada alınır

blacx
31-01-2017, 19:01
Megane Rs tavsiye edebilirim

ahmetbaha-drs
31-01-2017, 19:13
Renault Megane Coupe 1.4tce
Opel Astra GTC
Fiat Grande Punto T-jet
diğer söylenenlere alternatif olabilirler.

ardaokkabas
31-01-2017, 19:26
Bende bir A3 kullanıcısı olarak diyorum ki; A3 candır. Markanın kalite hissi yeter o fiyatlara.

levent
31-01-2017, 23:42
Aynı şartların 35 bütçeli olana göre tavsiyeler varsa ben de alabilir miyim ?

Konu sahibi arkadaşta mazur görürse :)

ahmetbaha-drs
01-02-2017, 00:59
Aynı şartların 35 bütçeli olana göre tavsiyeler varsa ben de alabilir miyim ?

Konu sahibi arkadaşta mazur görürse :)

Opel Corsa D GSI
Peugeot 207 GT
Fiat Punto T-Jet
Ford Fiesta ST
Suzuki Swift Sport
Citroen C4 VTS
:D :D

levent
01-02-2017, 10:23
Opel Corsa D GSI
Peugeot 207 GT
Fiat Punto T-Jet
Ford Fiesta ST
Suzuki Swift Sport
Citroen C4 VTS
:D :D

Atmosferik bana gelmez, corsa gsi yada astra gtc mantıklı gelmeye başladı

Mehmet Opc
01-02-2017, 10:30
Benimde o kadar bütçem vardı 4 ay önce mito aldım hergün Allaha şükür ediyorum çok memnunum araçtan.İlk önce söyle söyliyim bayanlar çok beğeniyor çok ilgi çekiyor.Yalnız içi biraz plastik.Araç çok sert bide.Ama gidişi yol tutuşu frenleri efsane iyi bunun garantisini verebilirim size

İbrahim33
01-02-2017, 10:32

gt den ve selespeed den uzak dur derim ben. 1.4 tfsi audinin performansı az - çok yeter diye düşünüyorum ama ?

KGüneyli
01-02-2017, 10:53
sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-peugeot-208-thp-allure-180-hp-ekstrali-392864392/detay)

Bi bak derim. gecen aradım 47.000 e bıraktı.

ahmetbaha-drs
01-02-2017, 11:08
Atmosferik bana gelmez, corsa gsi yada astra gtc mantıklı gelmeye başladı

T-Sport al SC yap :D Corsa D GSI en mantıklısı bence o fiyatlara, zaten turbolu başka pek bir seçenek yok doğru düzgün, birde Grande Punto T-Jet filan var.

levent
01-02-2017, 21:10
T-Sport al SC yap :D Corsa D GSI en mantıklısı bence o fiyatlara, zaten turbolu başka pek bir seçenek yok doğru düzgün, birde Grande Punto T-Jet filan var.

11 senedir motor şanzıman hariç herşeyi tsportla aynı olan arabaya biniyorum zaten :) yeter

Dizel vag ilanı alabilirim :)

D.Demir
01-02-2017, 22:07
Biliyorum kriterlerinize uygun değil ama bu fiyat bandında benim bile kafamı kurcalayan bir araç çünkü buna değil ama bir başkasına binme fırsatı oldu fena gidiyor 3.0 sıralı 6 hani stock polo gti-ibiza cupraya 4-5 boy atar diye biliyorum hemde bir kaç modifikasyon ile 300 hp ler hayal değil vergisi baktım yıllık 623 tl manuel olması arkadan itiş olması hacim ve tork var keyifli zamanlar geçirilebilir...

D.Demir
01-02-2017, 22:09
Biliyorum kriterlerinize uygun değil ama bu fiyat bandında benim bile kafamı kurcalayan bir araç çünkü buna değil ama bir başkasına binme fırsatı oldu fena gidiyor 3.0 sıralı 6 hani stock polo gti-ibiza cupraya 4-5 boy atar diye biliyorum hemde bir kaç modifikasyon ile 300 hp ler hayal değil vergisi baktım yıllık 623 tl manuel olması arkadan itiş olması hacim ve tork var keyifli zamanlar geçirilebilir...

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-3.30-d-ekstrali-bandrolodendi-366564665/detay)

arabanın ilanı atmayı unutmuşum :sorybom::sorybom:

Kadirolgac
01-02-2017, 22:19
O fiyatlara bulabilirsen Audi A1 de önerebilirim uzun süredir kullanıyorum oldukça iyi araç

BoOoM
02-02-2017, 14:14
Düşünürsen 1.6tdi polo dsg var http://www.techturkey.com/forum/otomobiller/223702-2010-1-6tdi-dsg-polo.html

ahmetbaha-drs
04-02-2017, 13:21
11 senedir motor şanzıman hariç herşeyi tsportla aynı olan arabaya biniyorum zaten :) yeter

Dizel vag ilanı alabilirim :)

Favorilerde bir tane 1.9JTD 3K Stilo paylaştım bir bak belki işine yarar.

levent
04-02-2017, 22:49
Favorilerde bir tane 1.9JTD 3K Stilo paylaştım bir bak belki işine yarar.

Aldım sayılır Bi araba ptsi satışı alıcam kısmetse bakalım bro sağol :)

Arda_7
05-02-2017, 04:20
Ne aldiniz

levent
05-02-2017, 23:19
Ne aldiniz

1.6 tdi Polo :)

Octavia RS
06-02-2017, 00:55
Audi A1
Audi A3(1.4 TFSI)
Seat Ibiza FR (1.2 TSI, 1.4 TSI)