PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Renault Megane 3 Sport tourer hakkında bilgi

B16
01-02-2017, 21:31
Bugün 2012 model megane 3 sport tourer bi araç aldık.

Bugün aracın menüsünü kurcaladım ama bulamadığım şeyler var.

1) Araçta navigasyon var ama harita yüklü değil diyor. Sanırım SD kart kayıp ama sd kart alıp haritayı kendim bulup yükliyebilir miyim? yada bir arkadaşın sd kartını kopyalasam iş görür mü?
2) Navigasyon ekranında eski sahibinden kalma saçma bi resim var. Kontak açınca 10 sn. ekranda kalıyor ama sinir bozucu bi resim onu nasıl silebilirim
3) eski sahibinin telefon rehberi araçta kalmış ses ile arama yapılacağı zaman eski rehberi sayıyor ve arıyor. eski rehberi nasıl silip kendi rehberimi ekleyebilirim
4) bluetooth ile telefon bağlantısı yaptığım zaman arayan kişi kendi sesinin yankı yaptığını söylüyor. ayarlardan ses şiddetini artırdım onun etkisi midir yoksa ince ayarı var mı
5) bluetooth ile bağlamaya çalıştığım zaman yeni bir telefon olarak ekleyemiyorum. pin ekranı 2 sn. gözüküp kayboluyor. ancak yeni audio bağlantısı ile telefonu tanıtabildim. Araç üzerinde kayıtlı bir bluetooth cihazı da yok. Bugün ben kaydettim ama telefon olarak eklenmiyor

yardımcı olabilicek birisi varsa çok makbule geçer. Ayarları kurcaladım ama radyo üzerinde ki ayarlar çok kısıtlı.

Nightfish
01-02-2017, 21:40
Hocam navigasyon ekranı orijinal mi yoksa Necvox mu ?

Orijinal olanlarda dokunmatik ekran yok.

B16
01-02-2017, 21:46
Hocam navigasyon ekranı orijinal mi yoksa Necvox mu ?

Orijinal olanlarda dokunmatik ekran yok.

Orjinal dokunmatik yok. Sonradan takılanlarda joystcik oluyor mu orta konsol da?

ModulaRKinG
01-02-2017, 23:56
Sonradan takılanlarda joystick olmuyor oem lerde var sadece joystick bildiğim kadarıyla

Nightfish
02-02-2017, 07:30
Evet Joystick sadece OEM cihazlarda var. Aradığınız ayarlar menüsüne de o Joystick kısmından ulaşıyorsunuz. Bluetooth ya da telefon ayarları olması gerekiyor, oradan fabrika ayarlarına dön demeniz gerekecek.

Buna ek olarak hafıza kartını başka hafıza kartından kopyalayınca maalesef çalışmıyor. Kaybolan insanlar genelde çıkmacılardan kazalı araçlardakileri söküp alıyor.

Açılış ekran görüntüsünü hiç değiştirmemiştim, o ayar nereden maalesef bilmiyorum.