PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Otomobil kullanmayi ögretebilecegim bir yer.

leventrc
05-02-2017, 10:16
Arkadaslar merhaba,

Kardesimin otomobil kullanmayi ogrenme yasi çoktan geldi geçiyor. Is güç yogunlugumdan dolayi konuyu biraz geç açmak zorunda kaldim. Birkaç saat sonra kardesime otomobil kullanmayi ögretecegim. Daha önce direksiyona hiç oturmadi. O sebeple güvenli bir alan olmasi benim için çok önemli.

Istanbul Anadolu yakasinda böyle bir yer bilen, aklina gelen arkadaslar bana yardimci olurlarsa çok sevinirim.

Herkese keyifli pazarlar...

ugurcan52
05-02-2017, 10:29
akfırat tarafını öneririrm , boş arazi ve yol var

DKB34
05-02-2017, 10:30
Akfıratı düşünebilirsiniz

pejoemre07
05-02-2017, 14:02
akfırat ugetam tarafı çok müsait oluyor istanbul parkın otoparkı bugün doludur oralara dikkat edin

leventrc
05-02-2017, 19:40
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Ömerli' de bir yol buldum. Şile' ye giderken ömerli' ye geldiğinizde bir köprü var. Köprüyü geçmek yerine köprüye gelmeden önceki ilk sağdan çıkıp sola doğru dönerseniz köprünün altından geçiyorsunuz. Köprünün altından geçtikten sonra ilk sağdan dönerseniz dümdüz bir yol karşınıza çıkıyor. Yol hem asfalt, hem de virajları yok denecek kadar hafif. 1.5 saat çalışmamıza rağmen tek bir otomobil, kamyon bile geçmedi. Böyle bir yer arayışı olan varsa bu yolu tavsiye ederim. Bizim fazlasıyla işimizi gördü :)

johnie
05-02-2017, 20:01
maltepe sahilde ki ispark var kocaman alan.
günlük 6TL sanırım park.

Hem park etmeyi öğrenir hemde çok rahat viraj vs geri gelmeyi, çok uygun bence alan..

fthdrn
05-02-2017, 21:37
maltepe sahilde ki ispark var kocaman alan.
günlük 6TL sanırım park.

Hem park etmeyi öğrenir hemde çok rahat viraj vs geri gelmeyi, çok uygun bence alan..

şehir dışına çıkmaya harcayacağın zaman ve yakıt masrafını 5-6 lira vererek gündüz saatlerinde otoparkta rahatça işini görürsün. he ille de trafikte araç sürsün yola alışsın diyorsanız da ilçedeki sürüş eğitimi verilen lokasyonlarda sürdürebilirsin.