PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç Hava Çekmiyor Yardım

CenKeR
07-02-2017, 09:37
1.5 dizel megane coupe aracım var dp düz hybrid turbo egr iptali var ancak özgün abi ile teste çıkıyoruz aracın 180 gr hava çekmesi gerekiyor ancak araç max 130 gr çekiyor hava filtresini komple söktük bu sefer 110 gr hava çekti kafayı yicem map maf sensörü vs sorun yok turboya bakıldı sorun yok araç hava almadığı içın yakıtıda tam basmıyor yani istediğim performansı alamıyorum son olarak emme manifoltu tıkanmıştır pislik olmuştur dendi bana akıl verin abiler ne yapabilirim bu sorunu çözmek için

B-Devi
07-02-2017, 12:43
emme manifoltu tıkanmıştır pislik olmuştur dendi bana akıl verin abiler ne yapabilirim bu sorunu çözmek için

Biri zaten çok mantıklı bir akıl vermiş. Baktırdınız mı manifolda?

CenKeR
07-02-2017, 13:18
Biri zaten çok mantıklı bir akıl vermiş. Baktırdınız mı manifolda?

abi bu kadar fark edermi araba resmen duvar gibi 98 binde şuan bu hafta söktürücem kısmetse inşallah sorun emme manifoldundadır
hava filtresini sökünce dahada azaldı hava girişi

B-Devi
07-02-2017, 14:13
Emme manifoldu tıkalı ise tabiki çok farkeder. Ağzını burnunu bantlayıp nefes almadan ne kadar koşabilirsin? Bu şekilde düz mantık kurabilirsin.

mikelazi
07-02-2017, 14:21
emme-cooler-araborular temizlensin +2hp :D

egr yazılımsalda iptal dimi

CenKeR
07-02-2017, 14:30
Emme manifoldu tıkalı ise tabiki çok farkeder. Ağzını burnunu bantlayıp nefes almadan ne kadar koşabilirsin? Bu şekilde düz mantık kurabilirsin.
bu hafta yaptırıcam abi :)

emme-cooler-araborular temizlensin +2hp :D

egr yazılımsalda iptal dimi

egr mekanik olarak exclusive bilal abi yaptı :)

Mr.K
07-02-2017, 14:35
Cenker turbo hortumlarinada baktir tavsiyem.

CenKeR
08-02-2017, 13:01
Cenker turbo hortumlarinada baktir tavsiyem.
hepsine baktırıcam abi servis emmeyi dolruramazsın boşuna diyor ama söktürücem bakalım

mikelazi
08-02-2017, 14:46
hepsine baktırıcam abi servis emmeyi dolruramazsın boşuna diyor ama söktürücem bakalım

aracım 85bindeydi,banada aynını söylemişlerdi.
sadece emme degil,coolerıda unutma derim.
sonuçlarıda yazarsan sevinirim.