PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kaporta boya avrupa yakası

meganes
07-02-2017, 22:03
merhabalar abilerim küçüklerim :) aracımın boyasına biraz can gelsin istiyorum (füme renk ies) renk değişikliği istemiyorum şuanda kaporta olarak işçilik yok gibi birşey sadece tavanda ve bagaj kapağında hafif güneş yanıkları var bunlar düzelsin istiyorum birde aracın rengine can gelsin istyorum artık temizlik boyasımı komple boyamı derler ona ihtiyaç var,bir kaç yer fiyat bilgisi aldım kesin konuşanda var hileli konuşanda uçuk fiyat verende var normalde,fazla uçuk kaçık olmayan en önemlisi işini sallamayan gitgel yapmayacağım iyi bir boya işçiliği yapan yer arıyorum,konu kaporta boya olunca 1000 defa düşünüyorum :) k.çekmece cennet sefaköy tarafları uygundur ama derseniz şurası burası oralarada gidip görüşüp fiyat alabilirim

bigturbo
08-02-2017, 00:23
özelden mesaj atıyorum bilgileri benim iesi de boyattığım yer daha önceden bi kaç araç daha yaptırmıştım.ustalığı iyidir fiyatıda uçuk değil en önemliside bugun git yarın gel yan yattı çamura battı yapıcak bi usta değil sana şugun gel aracını al derse o gün gider alırsın.

ilbeyyagci
08-02-2017, 08:13
Özelden yazıyorum Sefaköy Güldallar Sanayi Zafer usta iyidir.