PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ProKing Spacer kullanan var mi ?

Bulut Y.
18-02-2017, 18:12
Proking firmasiyla daha once alisveris yapan var mi aramizda arkadaslar spacer ihtiyacim var burdan almayi dusunuyorum. Kendileri imal ediyorlarmis ilani da su sekilde

PROKİNG SPACER 4 ADET TAKIM FLANŞ MERCEDES-BMW-AUDİ-SEAT-VW
İlan No: 397248091
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-proking-spacer-4-adet-takim-flans-mercedes-bmw-audi-seat-vw-397248091/detay

CeM öZeR
22-02-2017, 19:13
Yaklaşık 16 yıllık arkadaşım olur. Kendileri yılların kriko üretim firması olup Tavsiyelerimiz ve uzun araştırmalar sonucu bu işe yöneldi. Profesyonel cihazları ve kullandığı en kaliteli malzemeden dolayı ben sahibi Ömer kardeşime kefil olurum. İçinizde hiç bir şüphe kalmasın.

Dipnot= firma olarak Türkiye'de üretim yapılan tüm marka araçlarının krikolarını kendileri üretiyorlar.

XSi
22-02-2017, 19:29
Ben 20 takım eksantrik yaptırdım millet ağız burun eğdi :)

Yaptırdığımız yer OEM firmalara çalışan firma ama.gelde bunu anlat bizim insanımıza.

15 takım yurtdışına sattım ebayden
İngiltere
Almanya
Fransa
Brezilya

Gibi ülkelere sattım, ama bizim insanımız kadar burun kıvırma olmadı.

Bu tavır dan hevesim kaçtı daha da uğraşmasını.

Bu ülkede bişey üretmek çok zor. En kolayı al sat :) ithal de uçarak alacak tayfa hazır zaten :)

mehmet_genc
23-02-2017, 13:44
Evet bende araçlarımda kullandım. Malzeme kaliteli sağlıklı, tereddütsüz alınabilir, kullanılabilir.

EfeTopcu
25-02-2017, 16:47
Bende poloya 16mm taktırdım problemsiz kullanıyorum şuan.

zafa38
03-03-2017, 16:25
Urunleri bircok aracimda kullandim hicbir problem yasamadim H&R vs gibi markalara para dokmenize hicbir gerek yok. Kullandim tavsiye ederim sorunsuz kaliteli urunler...

MehmetBora
19-03-2017, 17:00
Arkadaşlar Spacer kullanımı yakıt açısından bir dezavantaj sağlıyor mu? Geniş taban jant-lastik takıp yakıtı arttırmak ve aracı yormak yerine Spacer ile geniş bir görünüm vermek daha mantıklı geliyor bana.