PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Birisi birisini fena benzetmiş

Sayfa : [1] 2

kesici
19-02-2017, 10:16
Kimsenin haberi yok galiba konu açılmadığına göre de, karbon detay hastası bi kardeşimiz çok kötü yapmış, nedir bu mevzunun aslı astarı çok merak ettim.

ss (https://www.otopark.com/wp-content/uploads/2017/02/DSC_0102-e1487331813661.jpg)

fthdrn
19-02-2017, 10:28
Gecmis olsun. Normal bi dayak değil detaylı dövmüşler ama kimsenin acısı ile sevinecek değiliz her ne kadar kendisini sevmesekte.

Sert@ç
19-02-2017, 10:30
Kendilerinden haz etmesemde geçmiş olsun

kesici
19-02-2017, 10:30
Hacı bende mevzuyu merak ettim valla, adam ülke değiştirme kararı almış

McKrop
19-02-2017, 10:34
Cok gecmis olsun. Hizla yukseldiler, hakettiler ama Türkiyede hic bir basari cezasiz kalmaz. Guzel ulkemin guzel insanlarindan biri cezasini vermeye kalkmistir ne olcak baska

bilalMW
19-02-2017, 10:34
kim kimin ihalesine girmiş ? nolmuş ?

AşkınS.
19-02-2017, 10:35
ford türkiye yapmıştır focus faciasından sonra

Işin şakası kim olursa olsun kavganın her türlüsüne karşıyım. Geçmiş olsun

bilalMW
19-02-2017, 10:36
SS'i yeni gördüm fena yapmışlar. :( Geçmiş olsun.

i-vtec07
19-02-2017, 10:37
Geçmiş olsun mevzu ne acaba
kesici acıklaması falan var mı bu kişinin ?

ahmetakbayir
19-02-2017, 10:41
Buğra akpınar instagramda canlı yayınında anlatmıştı olaylar baya karışık

The professor
19-02-2017, 10:41
Duyuru (https://www.otopark.com/forum/threads/duyuru.3518/page-18#post-94203)
Kendi sitesinde yaptığı açıklama. Tabi Karşı tarafı duymadan tek taraflı bir kanıya varmamak lazım.

Yigit-Y
19-02-2017, 10:45
MK8800

Soda şişesi mi yoksaaaaa :):)

Gko
19-02-2017, 10:46
şöyle bi mesajda bahsedilmiş resim ama..

Duyuru | Sayfa 18 | OTOPARK.COM | Surucunun Adresi (https://www.otopark.com/forum/threads/duyuru.3518/page-18#post-94203)

rahmitanir
19-02-2017, 11:24
Olaylar karışık.
Otopark'tan konuyu yakın takip ettim de, adam baya baya ülkeyi terk ediyor, otopark'ı tamamen Sinan'a bırakıyor.
And'ı sevmeyen çoktu, ama ben kendisinin bazı yanlışları olmasına rağmen kendisine saygım büyüktür, birebir de ayak üstü sohbet olarak da bir kaç kez denk gelmişliğimiz sohbet etmişliğimiz de vardır. Özellikle birebirdeki sohbetlerimizdeki alçak gönüllüğüyle saygımı kazanmıştı. Ama yazılarında bazen ayarı kaçırdığı doğrudur.
Belki hem and, hem de otopark için böylesi daha hayırlı olacaktır. Allah Sinan'a kolaylık versin. Sonuçta kendisi evli, aile babası adayı. Bu işin batması asıl onu vurur,inşallah alının akıyla yoluna devam eder.

Mehmetmert
19-02-2017, 11:25
Uzuldum ya hic hos degil boyle birsey olmasi... Bugra Akpinar mi dovdurtmus simdi anlamadim tam olarak?

kıvancr
19-02-2017, 11:40
Bende çok üzüldüm
Ayrıntısız test yazıların kurtarıp, Turkıyede yapılan ılk kapsamlı test vıdeolarını paylastılar.
Bu kadar fazla test yapıp farklı sayıda arac kullanan ve bu ısı cok kısa surede başaran bır cok arkadaşımız onların yaptıgı hatalarda bulunabılırdı..
Hakkında hayırlı olsun.

rekord2000
19-02-2017, 11:40
bu adamın kavga edeceğini sanmam, bir çeşit kaza vs falandır. neyse geçmiş olsun diyelim yoluda açık olsun. herkes için hayırlısı :)

canimrecepcim
19-02-2017, 11:47
Buğra ile ayrılıklarına cevaben ;

"Bazı kritik görevlerini yerine getirmiyordu, disiplin sorunları vardı. Bu sorunları konuşmak için yaptığımız bir toplantıda ipler gerildi ve böyle koptu."

Şeklinde yazıp bu fotoğrafı paylaşmış.

rekord2000
19-02-2017, 11:51
vay arkadaş hakaten buğra pörtletmiş. ayıp ya.

G.U.Z.
19-02-2017, 11:53
Anladığım kadarıyla Buğra akpınarın işi, faceden kaçamak cevaplar vermesi de bunu tescilliyor, magandanın önde gideniymiş meğer..

YAS
19-02-2017, 12:00
Buğra ile ayrılıklarına cevaben ;

"Bazı kritik görevlerini yerine getirmiyordu, disiplin sorunları vardı. Bu sorunları konuşmak için yaptığımız bir toplantıda ipler gerildi ve böyle koptu."

Şeklinde yazıp bu fotoğrafı paylaşmış.

Sizde bunu yediniz afiyet olsun.Kimseyi tanimadan yargilamayin bu forumda yillari gecmis kisilerden birisi bugra akpinar .buradaki kisi/kisiler bugra akpinar'in nasil biri oldugunu gayet iyi biliyor.
Allah yarına bırakır, ama yanına bırakmaz.Herkes ettigi kotulugu elbet bir bedelini oder.
Yolu acik olsun

onursumer
19-02-2017, 12:01
kotu olmuş hiç kimsenin savunmayacağı birşey tamamda kimse kimse boyle durup dururken darp etmez bence

G.U.Z.
19-02-2017, 12:02
Sizde bunu yediniz afiyet olsun.Kimseyi tanimadan yargilamayin bu forumda yillari gecmis kisilerden birisi bugra akpinar .buradaki kisi/kisiler bugra akpinar'in nasil biri oldugunu gayet iyi biliyor.
Allah yarına bırakır, ama yanına bırakmaz.Herkes ettigi kotulugu elbet bir bedelini oder.
Yolu acik olsun

Avukatı da gelmiş, kendi gelemiyor mu:))

MertSerhanÖ.
19-02-2017, 12:09
yav noluyor arkadaş hiç bişi anlamadım birisi allah aşkına kısa bi özet geçsin.

EserBodrum
19-02-2017, 12:11
Bence sorun m.a.l.u.m kişide. Otoparka her giren çıkıyor anlaşamıyor. Doğan Kabak,Buğra Akpınar,Corvette'i olan birisi vardı ve aklıma gelmeyen bikaç kişi daha vardır belki. Bu insanlar otoparktan ayrılıyorsa sorunu bu insanlarda değil otoparkta aramak lazım bence.

canimrecepcim
19-02-2017, 12:12
Yolu acik olsun

Yedik veya yemedik bunu sen anlayamazsın lakin,orta düzeyde Türkçeye sahip bir insan burda yazanın,bahsi geçen siteden alıntı olduğunu ve şahsımın fikri olmadığını gayet anlayabilecek kapasiteye sahiptir.
Buğra Akpınar'ı şahsi olarak tanımam dövmüştür etmiştir veya yapmamıştır,çok iyidir çeşme veya cami yaptırmıştır veya zalimdir zerre umrumda değil.Eğlenceli bulduğum videolarını izler like butonunu kullanır geçerim.Gerisi kendisi ve ilişkide olduğu arkadaşlarını bağlar.Ek olarak birinin forumda yıllarını geçirmesi onu iyi biri yapıp cenneti veya iyilik meleği olmayı bahşetmez.Örneklerine şahit olanlar olabilir.

ENGean
19-02-2017, 12:19
Yolu acik olsun

Bugrayı bbde yüzyüze tanımam etmem ama senin tanıyıp sevdiğin belli.
Adam hakkında pozıtıf yorum yapıcan die okudugunu anlamadan yazmıssın bşeyler :)
Alıntı yaptgn arkdsn mesajındaki son satırları tekrar oku bence, okudugunuzu anlayıp birilerine salca olmaya calısın arkdslar.

jeffy
19-02-2017, 12:23
Çok fazla tanımayanlar için döven Buğra Akpınar tamam peki dayak yiyen kim biri yazabilirmi? Normalde tanıyorsamda son halinden çıkaramadım :)

bilalMW
19-02-2017, 12:25
buğra ile and'ın teknik speclerine bakıyorum nasıl dayak yiyebiliyor ? Kuvvetle muhtemel teke teke bir mevzu olmadı.

mert_can 41
19-02-2017, 12:25
yav noluyor arkadaş hiç bişi anlamadım birisi allah aşkına kısa bi özet geçsin.

Otoparktan and buğra akpınar tarsfından darp edildiğini açıkladı fotoğraf ile.

yilmazcatalbas
19-02-2017, 12:36
Buğra A. bir açıklama yapacaktır. Durduk yere olmaz böyle şeyler.

ozoozo
19-02-2017, 12:41
Buğra Akpınar bu adamı (?) dövdü diye magandamı oldu şimdi ? Kurumsallığa gel kurumsallığa...

Sen koskoca kurumsal firma iyi veya kötü bir destekçi kitlesi yakalamışsın ancak oraya 3-5 kelime ile "arkadaşlar ben gidiyorum eyv" yazıp gidiyorsun , e güle güle :) aşırı üzüldüm sabah sabah anlatamam.

Sonra kalkmış eski olayları sanki yeniymiş gibi yada tekrar gün yüzüne çıkartıp ortalığı karıştırmak istermiş gibi yok bir Doğan Kabak'a sallamış , yok Buğra ya sallamış vs yok ötekine sallamış.. Forum da ilk sayfada açıklamasını yapmış aradan 20 sayfa geçmiş bu fotoğrafları ve yazıları paylaşıyor , insana sorarlar amacın ne ? Darp mı edildin al raporunu , git mahkemede ara hakkını.

Azıcık kafası basan insan anlar ki zaten bu olay belli ki tek taraflı değil , kimse kimseyi de durduk yere o hale getirmemiştir elbet bir sebebi vardır. İnsanların kaçırdığı bir nokta var bu nam-ı diğer kurumsal arkadaşlar nasıl bir kurumsalsa dönem dönem yeni kişiler giriyor , bir anda sorgusuz , sualsiz tekrar çıkıyor :) Sürekli bir insan sirkülasyonu var ama niyeyse And hep aynı yerde ve bu tarz açıklamalar , iğne batırmalar hep And dan. İnsanın birazda problemi kendinde araması gerek o kadar kişi gelip geçmiş ancak sen hep haklısın , bir olur iki olur ama üçüncüde artık insan oturup düşünür.

Bu otopark'a yorum yazan tayfa da çocuk zaten çocuk olmasa o yorumları yazmazlar. İnsan önce karşısındakine saygı gösterir sonra saygı görmeyi bekler adam o kadar insanın "dur abiğğ" , "ne yapıyorsun gitme abiğğ" , müslüm gürsesler vs paylaşmasına kalkıpta adam gibi bir açıklama bile yapmamış , Yok ben 75.000 bin tl verdim , yok azımı yüzümü kırdılar , yok M4 videosunu kaldırttı yoksa bilgisayarı vermem dedi vs diyerek ortalığı bulandırıyor. Gidiyorsa git kardeşim , kimin umrundasın ? Düne kadar sanki her alacağımız arabanın test videosunu izleyerek yaşıyorduk aman ne üzüldüm. Önce bir adam gibi açıklama yap , niye ayrılıyorsun , sebebi ne ? Ha açıklama yapmak istemiyorsan hiç bir şey yazmazsın. Durmuş , durmuş 5 gün sonra bir şey ortaya atmış , aradan 5-10 sayfa geçmiş Buğra'ya sallamış. Biraz düşünen adam bunların iyi niyetli hareket olmadığını görür.

Ayrıca bu dayak olayı Buğra'yı ne maganda yapar , ne başka bir şey. Sanki çok her gün çok güllük , gülistanlık yaşıyoruz da hiç dayak atmadık yada dayak yemedik. Hak edersen yersin. Madem haklıydın acaydın davayı. Gider ayak hala ortalığı karıştırma , hala bir reklam peşinde. Özetle "BOŞ"

levent
buğra ile and'ın teknik speclerine bakıyorum nasıl dayak yiyebiliyor ? Kuvvetle muhtemel teke teke bir mevzu olmadı.

Buğra gibi minyon insanlar çok daha hızlı olur bro aklında olsun.

fthdrn
Yasin kardeşim iyi bir insan birini dövemez mi. Cinnet geçirir döver kavgadır bu olur bir şekilde. Ama olayın aslını astarını bilmeden yıkama yağlama yapar gibi birini savunman yanlış. Belki(!) and orada buğraya hakaret etti. Adam çıldırdı girişti. Şimdi bu buğrayı kötü biri mi yapar ? Ya da iyi biri olduğu için ohh ohh biraz daha söv mü der ?

Emrecan-R
19-02-2017, 12:42
teknik speclerine bakmak nedir :D

Berkan
19-02-2017, 12:45

G. Tu yere yakindan korkcan :) saka bir yana baya oluyoe bu olay olali

Yigit-Y
19-02-2017, 12:58
Trolliyorsunuz zannettim

La harbiden buğra mı yapmış

Ohaaaaaaa şaka deyin :)

MBuğra
19-02-2017, 13:02
mala zarar vermenin cezasi ne kadar bilen var mi?

bilalMW
19-02-2017, 13:10

onlar minyonsa bizde kahramnız knk bkz: LoL joke. :D Mesela bana dostlarım graven der.

NakkaSss
19-02-2017, 13:14
Allah allah olay ne acaba.

Kekuti*
19-02-2017, 13:15
Bakın olayları cidden bilmiyorum. özet geçilse de fena olmaz ama kısa özeti ben söyleyeyim.

Bugra kimseyi böyle dövemez :)

Sadık Özyer
19-02-2017, 13:18
Dayağı kim yemiş ? Mermi yok mu mermi ?

westalim
19-02-2017, 13:23
olan sinana oluyo :D

mert5
19-02-2017, 13:26
Cuma günü x yerde y abiler Buğra akpınarın z videosunu izliyor, daha önce izlememe rağmen tekrar bende izledim hep birlikte güldük eğlendik ...

yeri gelir tekrar izler güler eğleniriz aralarındaki şiddet ilişkisi umurumda değil ama 2017 yılında bu kadar göz önünde olan birinin şiddete başvurması hele Türkiyede ( sevilip sevilmemesi ayrı ) birini dövmesi ayıp ...

Ha bu ayıp hele birlerine dövdürürse yazıklar olsun ...

Birde buğra akpınarı kendine rol model alıp onun gibi video çeken gençler var n' olacak onlarda iş dünyasında karşılaştığı ilk sorunda yumruk mu atacak ?

Burda iş dünyasında olan birçok abimiz veya kardeşimiz var, her sorunda birine dövecek olsanız işin içinden çıkamazsınız ...

Ayıp çok ayıp ....

TolgaUs
19-02-2017, 13:27
Yazık sinana evlendi çocuğu olacak belki de. Gül gibi işini bıraktı geldi otoparka. Tek başına kaldı şimdi. Umarım kendisini kurtarsbilir sinan. And a hiç üzülmedim burnu havada bi tipti zaten. Murat gitti. Doğan kabak gitti. Buğra gitti. Ekipten şu anlatan adamlar youtube kanalındaki çocuklar gitti. Herkes gidiyo teker teker. And a kimse dayanamıyo.

CemBerk
19-02-2017, 13:34
Durduk yere kimse kimseyi dövmez açıkcası. Ayrıca dayak yiyen arkadaş neden rapor alıp mahkemeye başvurmamış diye Buğra'nın cevabını gördüm demekki And denilen şahıs kaşınmış ve cevabını almış ayrıca da haksız bir durumda. Gerçi olayı net olarak yakında öğreniriz ama çok şekil dövmüşler patlayan RS'e benzetmişler.

i-vtec07
19-02-2017, 13:37
Harbiden otoparka her gelen gitti demekki sıkıntı gelenlerde değil diye düşünmedim değil .

Bakalım bugra akpınar yazsın da olayı anlayalım .

Sinan
19-02-2017, 13:39
rıddım bugra.

ef186
19-02-2017, 13:47
Konu yeni değil. Buğra konusunda detaylarına hakim olmadan atıp tutan gençler o işin aslını bilseniz belki 3 kat fazlasını yaparsınız. 3 kelimesini size etsem katil olursunuz...
O nedenle kime neye neden laf ettiğinizi bilmeden saçmalamayın bu forum başka forumlara benzemez bizim için üye sayısı ''adam'' sayısından değerli değil bilesiniz...

c20let
19-02-2017, 13:47
Konuyu tam bilmiyorum ama Sinan KOÇ'a kalırsa otopark çok daha başarılı olacaktır. Bu şekilde gelenler gitmeden büyüyerek devam edebilir. :)

MK8800
19-02-2017, 13:54
Hiç bir testlerini izlemedim merak etmedim açıkcası , bir forumu olduğunu da bu konuda gördüm . Tanımam kısaca sadece ''panpalar'' videolarında çok hoşuma gitmişti seriyi izlemiştim devamı gelmedi zaten . Ayrıca Doğan Kabak cidden konuşması , yaklaşımı vs ile videolarda bana And'dan daha sempatik geliyor kendini izlettiriyor , kalkıp bilmem kaç ay sonra beraber oturup kalktığı zamanında iş yaptığı ortağının arkasından 75 liralık adammış tarzı bir konuşma yapması kurumsallık değil basitliktir . Bu tavırlarla bi yere varacağını da zannetmiyorum .

Arkamda, sektörün dev markalarının birlikte iş yapmak için sıraya girdiği, ülkenin en büyük dijital otomobil platformunu bırakıyorum. Otopark'tan gurur duyuyorum.

Bu da saçma sapan egosunun göstergesidir , kendi yazmış gören dei Jeremy veda ediyor zanneder .

Silence45
19-02-2017, 13:58
Hiç bir testlerini izlemedim merak etmedim açıkcası , bir forumu olduğunu da bu konuda gördüm . Tanımam kısaca sadece ''panpalar'' videolarında çok hoşuma gitmişti seriyi izlemiştim devamı gelmedi zaten . Ayrıca Doğan Kabak cidden konuşması , yaklaşımı vs ile videolarda bana And'dan daha sempatik geliyor kendini izlettiriyor , kalkıp bilmem kaç ay sonra beraber oturup kalktığı zamanında iş yaptığı ortağının arkasından 75 liralık adammış tarzı bir konuşma yapması kurumsallık değil basitliktir . Bu tavırlarla bi yere varacağını da zannetmiyorum .

Arkamda, sektörün dev markalarının birlikte iş yapmak için sıraya girdiği, ülkenin en büyük dijital otomobil platformunu bırakıyorum. Otopark'tan gurur duyuyorum.

Bu da saçma sapan egosunun göstergesidir , kendi yazmış gören dei Jeremy veda ediyor zanneder .

biri Techturkey'den bahsetsin kendisine bence.

ef186
19-02-2017, 14:08

biri Techturkey'den bahsetsin kendisine bence.

EGO tavan, göz mor, karakter sorunlu net.

Tayfun.O
19-02-2017, 14:08
bu kadar sempatik birinin bu kadar sinirlenip, cinnet geçirmesi göz ardı edilemez hak etmiştir demek istemiyorum ama hak etmiştir

Buğra A.
19-02-2017, 14:14
Burada da haterz tayfası birikmiş ama yanlış yerde birikmiş. TechTurkey benim evimdir, gerçek kalemdir. Bu işe başladığım noktadır. Burada tutmaz o yalanlar, iftiralar... Gülüp geçerler... Yani, sen bana bunu yaptın dediğin için bana kalkıpta; tüü, kaka Buğra demez kimse. Boşuna bu haykırışlar.

*****, bir kaç haftadır The Makina karalama kampanyası başlatıldı. Firmalara elektronik posta yoluyla şikayetler, işlerimi bozmaya çalışmalar. Ekşi Sözlük gibi yerlere iftiralar... Çocuk çocuk haraketler... Tutmadı tabii ki, çünkü sektörde üst sıralara hamdolsun yükseldim. E baktılar olmuyor, farklı yoldan vurmayı deneyelim dediler. Tutmaz, yanlış taktik. 3-4 ay önce yapılsaydı tutardı ama şimdi tutmaz. Şu an güçlüyüm. Güçlü olduğumu bildikleri için istiyorlar ki herkesi organize edeyim ve OTOPARK.COM karalama kampanyası yapayım. Sinan'a böyle bir kötülük yapamam. Allah bana sorar.

Bugün, Doğan Kabak için 75.000 TL paramıza çöktü diyenin bunu yapması doğal. Aklı olan kişi düşünür, aylar öncesinde gerçekleştirilen bir olaydan ötürü neden darp raporu alınmaz? Neden sadece ekipten 1 kişi konuşuyor? Neden kimse çıkıpta demiyor, Buğra adam değildir. Neden ekipte eğittiğim ve emek verdiğim çocuklardan 1 tanesi bile benimle ilgili kötü bir yorum yapmıyor? Benden mi korkuyorlar? Vay be! 1.70 boyunda ki adama bak, mafya olmuş ama benim haberim yok.

Her şeyin bir vakti var. Biraz beklemek ve sabretmek lazım. Burada yazdıklarınız bana gram zarar vermez.

Yaptıklarıyla arkasından bütün köpekleri havlatmayan kurt asla gerçek bir kurt değildir. Tüm havlayan köpeklere teşekkür ederim.

canimrecepcim
19-02-2017, 14:17
EGO tavan, göz mor, karakter sorunlu net.

Şunu da eklemek gerekir açıkçası.Sinan isimli arkadaşı olmasa sahip olduğu 14-20 yaş kitlesine erişmesi imkansızdı.Forumuna yazdıklarını da okumamıştım aynen MK8800 arkadaşın dediği gibi sanki bana Top Gear'a veda ediyormuş gibi geldi.

Kekuti*
19-02-2017, 14:18
Burada da haterz tayfası birikmiş ama yanlış yerde birikmiş. TechTurkey benim evimdir, gerçek kalemdir. Bu işe başladığım noktadır. Burada tutmaz o yalanlar, iftiralar... Gülüp geçerler... Yani, sen bana bunu yaptın dediğin için bana kalkıpta; tüü, kaka Buğra demez kimse. Boşuna bu haykırışlar.

*****, bir kaç haftadır The Makina karalama kampanyası başlatıldı. Firmalara elektronik posta yoluyla şikayetler, işlerimi bozmaya çalışmalar. Ekşi Sözlük gibi yerlere iftiralar... Çocuk çocuk haraketler... Tutmadı tabii ki, çünkü sektörde üst sıralara hamdolsun yükseldim. E baktılar olmuyor, farklı yoldan vurmayı deneyelim dediler. Tutmaz, yanlış taktik. 3-4 ay önce yapılsaydı tutardı ama şimdi tutmaz. Şu an güçlüyüm. Güçlü olduğumu bildikleri için istiyorlar ki herkesi organize edeyim ve OTOPARK.COM karalama kampanyası yapayım. Sinan'a böyle bir kötülük yapamam. Allah bana sorar.

Bugün, Doğan Kabak için 75.000 TL paramıza çöktü diyenin bunu yapması doğal. Aklı olan kişi düşünür, aylar öncesinde gerçekleştirilen bir olaydan ötürü neden darp raporu alınmaz? Neden sadece ekipten 1 kişi konuşuyor? Neden kimse çıkıpta demiyor, Buğra adam değildir. Neden ekipte eğittiğim ve emek verdiğim çocuklardan 1 tanesi bile benimle ilgili kötü bir yorum yapmıyor? Benden mi korkuyorlar? Vay be! 1.70 boyunda ki adama bak, mafya olmuş ama benim haberim yok.

Her şeyin bir vakti var. Biraz beklemek ve sabretmek lazım. Burada yazdıklarınız bana gram zarar vermez.

Yaptıklarıyla arkasından bütün köpekleri havlatmayan kurt asla gerçek bir kurt değildir. Tüm havlayan köpeklere teşekkür ederim.

Lan olm köpek diyip durma, 50 kişi mesaj atıyor İKAŞ'a mı diyor bu diye :D
Köpekte güzel bir hayvandır :D
Hatta yeri gelir evimizde falan besleriz..

arda35
19-02-2017, 14:18
Stiğ'i pert etmişler, oradan bile prim yapma peşinde. Bu kadar kibir bir yerde patlayacaktı elbet.

Tayfun.O
19-02-2017, 14:23
Tam da otoperti trollemelik hava var da neysee... :D

AşkınS.
19-02-2017, 14:29
The makina part 1
Adam nasıl dövülür

gokberkeren
19-02-2017, 14:34
The Grand Tour'a 4. mü gidiyormuş :soru:

Alpii
19-02-2017, 14:35
230 km/h' ile spin atan 500 beygirlik 911'i, tek hamleyle tekrar piste sokan abimiz o egosuyla nasıl dayak yemiş :D :D

Eskilerden;
https://j.gifs.com/lORRK7.gif

Yigit-Y
19-02-2017, 14:39
Valla morluk kararında olmamış diğer tarafada isterdik

Buna o kadar uyuzdum ki

Haklı haksız aramıyorum bile

Yağlarım eridi

Buğra yı da kın kın kın kınadım :):):):)

eldorado
19-02-2017, 14:58
Az bile yapmış keşke benimde haberim olsaydı youtube camiasındaki tek egoist adam and'tı birinden biri dövecekti zaten bizden biri dövmüş temiz

Day Walker
19-02-2017, 15:00
Lan sonunda Buğra gibi adamıda yoldan çıkardılar :mad:

Vatandaşı zaten son focus olayından sonra forumca pek sevmiyoduk üzüldüğümü söyleyemem.

ioz
19-02-2017, 15:46
Benim anlamadığım niye her olayda kamu spotu gibi konuyu bilmeden etmeden "Niye dövmüş, çok ayıp, kavga edilir mi?" tarzında yorumlar yapılıyor? Misal ben konuyu bilmiyorum ve evet her "normal" insan gibi sebepsiz yere bir insanın bir insana bunu yapmasını makul bulmuyorum. Fakat şöyle de bir durum var: Kimse kolay kolay birine bunu yapmaz. Hangimiz anasına, bacısına küfredilse sakin kalıp "Kardeşim gel konuşarak halledelim." diyebiliriz ki? Ayrıca dayak yediğin fotoğrafı bir sitede paylaşıp duyar kasmak yerine devletin kolluk kuvvetlerine durumu bildirdin mi? Maşallah herkes avukat, herkes polis, herkes her şeyin iyisini biliyor. Bir kere de toplumsal mesaj vermeden düşünün "Ne yaptı da bu duruma düştü?" diye.

R for Race
19-02-2017, 15:48
sebebi ne olursa olsun, şiddet gösteren taraf kişiliği oturmamıştır. türkiye'nin bilinçli kısmı diye tabir ettiğimiz insanların böyle şeylerle anılması çok üzücü.

Emrecan-R
19-02-2017, 15:52
sebebi ne olursa olsun, şiddet gösteren taraf kişiliği oturmamıştır. türkiye'nin bilinçli kısmı diye tabir ettiğimiz insanların böyle şeylerle anılması çok üzücü.

merak ettiğimden soruyorum biri sizin annenize,kardeşinize falan sarkıntılık etse naparsınız? Kişiliğim oturdu benim diye vurmazmısınız?

mert5
19-02-2017, 16:01
bu olaydan daha talihsizi sebebini bilsen böyle demezdin, tamam bir şey yaptı ama dövmesi için sebebi vardı yorumlar bundan daha kötü ...

hangi sebep olayı meşrulaştırabilir ?

karşı taraf da mı vurmuş ?

Ayrıca darp raporu vs. alınmaması ( alındıysa bilmiyorum ) ayrı bir gariplik ...

R for Race
19-02-2017, 16:03
merak ettiğimden soruyorum biri sizin annenize,kardeşinize falan sarkıntılık etse naparsınız? Kişiliğim oturdu benim diye vurmazmısınız?

bak canım kardeşim, yaşın genç ve belli ki bazı kavramları ayırt edemiyorsun. ayrıca iş yaparken her anlaşamadığın kişiye kafa göz dalmaya kalkışırsan, işin de canın da tehlikeye girer. lütfen şiddetin hiç bir türlüsünü yüceltmeyin. karşı taraftan fiili bir saldırı görmedikçe kimseye el kaldırmayın.

Yigit-Y
19-02-2017, 16:05
Sosyal mesajlık bir konu değil

Beyin göçünden ziyade mal göçü olacak zaten :)

Şimdi Abd düşünsün D ile giderken P ye mi alıyordu herneyseeee :)

Buğrayı kınama cezası verelim ki sosyal mesajcılar carlamasın kın kın kın :)

Emrecan-R
19-02-2017, 16:07
bak canım kardeşim, yaşın genç ve belli ki bazı kavramları ayırt edemiyorsun. ayrıca iş yaparken her anlaşamadığın kişiye kafa göz dalmaya kalkışırsan, işin de canın da tehlikeye girer. lütfen şiddetin hiç bir türlüsünü yüceltmeyin. karşı taraftan fiili bir saldırı görmedikçe kimseye el kaldırmayın.

klasik yaş muhabbeti :D

ghibli06
19-02-2017, 16:08
beyler 2 kişi kavga etmiş, size ne bize ne? ne oldu şimdi bu vatandaşların sayfada olmuş 20küsür sayfa, bizim sitede olmuş 4 sayfa, boşu boşuna rating oluyor gerek yok, kavgada bazen dayak atan haklıdır bazen dayak yiyen, ben dayak yesem kendimi bu kadar afişe etmem...

Anıl E.
19-02-2017, 16:39
Ben de şinasi sandım and'mış.

Yiğit G.
19-02-2017, 16:53

Bunun en güzel cevabı şudur , Boktan 3. dünya ülkelerde gidip vurursun çünkü devlet görevini yerine getiremez.Ama iyi ülkelerde tabiki vurmassın şikayet edersin polis gelir kelepçeler hapse atar anasını bellerler adamın ama devlet yapar bunu...

Yiğit G.
19-02-2017, 16:57
Bu arada herkes dayak demiş de , aga siz dayak görmediniz herlade ? Bu fotodaki olay sadece 1 adet suckerpunch dır .O kadar.Karşı taraf sinirlenir 1 tane patlatır beklenmediği anda o anda ortalık birbirine girer ayırırlar hemen vuran vurdugu ile kalır.Bu dayak değildir beyler ne gözü moraran dayak yedim diyebilir nede vuran dayak attım der.. Ben arkadasıma yanlıslıkla vurdum bundan beter oldu bırakın şu dayak muhabbetini.Kim kime vurmuş bilmiyorum sadece 4 sayfadır şu morarık göz üstünden oooo nasıl dayak yemiş ooo nasıl dayak atmış muhabbeti yapıyorsunuz..

DOHC
19-02-2017, 17:00
beyler 2 kişi kavga etmiş, size ne bize ne? ne oldu şimdi bu vatandaşların sayfada olmuş 20küsür sayfa, bizim sitede olmuş 4 sayfa, boşu boşuna rating oluyor gerek yok, kavgada bazen dayak atan haklıdır bazen dayak yiyen, ben dayak yesem kendimi bu kadar afişe etmem...

And kendi paylaşmış resmi bir cümle içinde imalı şekilde. Umuma açık yerde paylaştığına göre herkes yorum yapabilir. 2 kişi arasında geçmesi bir şey değiştirmez. O zaman ticaret konusunda problem yaşayan kişilerin paylaşımlarına da kimse yorum yapmasın. Bu da 2 kişi arasındaki bir husus en basitinden......

Buğra A.
19-02-2017, 17:05
ben psikopat değilim her tartıştığıma yumruk sallayacak kadar. sen çalışanını gece 11'de şirkete davet edeceksin. hakaretler, küfürler sarf edeceksin. sonra burada karakterden, kişilikten bahsedeceksin. bütün uyarılarıma rağmen üstüme gelir ve bana yumruk sallayıp, beni duvara BAM diye itersen eğer ben de armut toplamam, karşılığını hak ettiği şekilde veririm. bak Allah var yukarıda, ayağa kalktım ve sinirli olduğu için eve gitmek için resmen yalvardım. YAPMA DEDİM! AYIP EDİYORSUN DEDİM! zaten kapıya yöneldiğim için başladı olaylar. annesinin evinde yemek yedim, su içtiğim için polise gitmedim çünkü kıyamadım o kadının üzülmesine.

burada kimse çıkıp, yok role model olan birisinin böyle bir şey yapması doğru değil bla bla bla... boş konuşmayın. ben, yanımda çalıştırdığım çocuklara ruhlarını alırmışcasına bağırıp, kafalarına vazo fırlatmam çok şükür. ANLAYAN ne demek istediğimi ANLAR!

kendisi darp raporu neden almadığını o kadar çok iyi biliyor ki, sen ne şerefsizsin lan burayıda okuyorsun biliyorum. şimdi bilgisayarın karşısında gülümseyerek, yiyin birbirinizi dediğinizide biliyorum. sen adam değilsin, hayatının hiçbir evresinde adam olamadın. Muhip'i bile kıskandığın için gönderdin ve tek bir uyarımızı dinlemedin. Murat'ın müstakbel eşine laf söyledin diye Murat ayrılmadı mı vakti zamanında be şerefsiz? demedin mi uçakta, evet ben hatalıydım ve pişmanım. ulan, Murat bile benimle görüşüp senin ne mal olduğunu anlattı. sen ne kadar şerefsiz bir adamsın lan. gelmedin mi Peugeot 3008 lansmanında yanıma, özür dilerim bir hata ettim demedin mi bana? şirket harcamalarında seni defalarca uyarmadım mı sakın harcama o paraları, şirketi batırıyorsun diye. sırf egonu tatmin etmek için bütün her şeye para harcamadın mı? alma dedim sana böyle şeyler, aldın. ucuzlarına bakalım dedim, dinlemedin. lan 1 kere bile dinlemedin o ekipten birisini, 1 kere bile! bana 3000+3000 lira the makina için ödeme yapmış. ya şerefsiz, nerede dekontların, nerede sigortam? sırf çıldırayımda sizi şikayet edeyim, OTOPARK'ı bitireyim istediğin için bunları yapıyorsun. ben o maaşı hak ettiğim, çocukları eğittiğim ve bütün sosyal medya hesaplarına danışmanlık yaparak, markanı daha iyi hale getirmek için aldım. sen kalktın yarım maaşımı bile ödemedin lan. sırf sana yük olmamak adına sigorta ödemeyeyim buğra dedin, tamam canın saolsun demedim mi? ulan ben sabahın 7sine kadar çalıştım, 3 saatlik uykuyla tekrar çekime gittim. lan gittim sana ilk bana verdiğin maaşla, maaşın yarı parası kadar gömlek aldım. minnet duydum çünkü sana. bir de yazmış, disiplinsizdi falan diye. sana güvenerek krediyi çektirdin bana, bilerek ayrılmamı istedin ki o krediyi ödeyemeyeyim de The Makina boka gitsin istedin. ama ödedim çok şükür çünkü ALLAH gördü! sen o kadar karaktersiz bir adamsın ki, Facebook'ta harcanan parayı bile bana yıkmaya kalkıştın. sana 20 bin liralık kamera verdim, kalktın dedin ki aksiyon kamerama çöktün, bilgisayarıma çöktün. ulan evimde 200 bin liralık kamera ekipmanım var, senin 1000 liralık götü boklu ekipmanına mı çökücem? sana hibe ettiğim kameraya bile çökmeye kalkıştın lan sen. yok ben videoları sildirmek amaçlı bilgisayarına çökmüşüm. be şerefsiz, anlatsana gerçekleri! arkana sandın ki 1000 kişi alır, bana zarar verdirebilirsin sandın da kimse sevmiyor oğlum seni. senin ne mal olduğunu herkes biliyor! bilgisayarı bana ÖMER almadı mı, al destek olayım sana demedi mi? yalan mı yavrum? lan resmen kıskandın başarılı oluyorum diye.

sen değil misin SİNAN'ın KARISINA KÜFÜR EDEN! AİLESİNE KÜFÜR EDEN! o çocuğu borca sokup bilerek işinden eden? konuşsana lan şerefsiz okuyorsun bunları biliyorum. ses kaydı göndermedin mi kavganın gündüz zamanı Sinan'a, demedin mi söyle karına gitsin çalışsın sana para bulsun, ne iş yapıyorsa yapsın demedin mi? cinnet geçirmedin mi telefonda? nasıl unuttun oğlum bunları sen? ekşi sözlükte hesaplar satın alıp, takipçilerine küfürler, hakaretler yağdırmadın mı yanımızda? SIĞIRLAR, KÖPEKLER demedin mi? gerçi sen yalan söylemeyi seversin, alışkınsın. son planında tutmadı, neden kaçtığını da biz o kadar iyi biliyoruz ki! ama ALLAH büyük, senin yanına bırakmayacak bunları pislik herif.

Focus RS elinden kaçmışta, yerler sıkıntılıymışta, bunu kimse çekemiyormuşta, patlamışta... Buğra abi iyi biliyor nasıl patladığını, anlatsana gerçekleri. Arabayı herkes yemek yerken kaçırmadın mı? kendi egonu tatmin etmek için her viraj yanlamaya çalışmadın mı? ulan Doğan Kabak'ı bile ben olmasaydım görebilir, evine gidebilir miydin bir düşün. kim seni kaale alır aslanım? sen kimsin? adam değil MADAM bile değilsin sen! ya sen, ben olmasaydım İSTANBULPARK'ın kapısından girebilir miydin? ben olmasaydım eğer senin PR'ın için 1000 tane çakmak yaptırabilir miydin?

bilerek yaptın bütün bunları çünkü sinirleneceğimi ve çıldırarak herkesi yakacağımı iyi biliyordun. hadi geçmiş olsun OTOPARK bitti. bu konuşmalardan sonra o şahsiyet SİNAN'a hayatta devretmez o şirketi. herkes götüne şimdi kına yaksın, kendi takipçileri kendi sitesini gönül rahatlığıyla bitirdi, tebrikler. o sitede hakkımda atıp tutan ne kadar adam varsada hakaret davası için gerekli talimatları verdim. hepinizle tek tek görüşüp, şikayetimden de asla vazgeçmeyeceğim. buraya da yazın, iyice olayı büyüteyim.

beni kovmuşta, ya senin ne haddine lan beni kovmak sığır. sen kimsin? sırf markalara beni satmaya çalıştığın ve üzerimden paralar kazanmaya çalıştığın için beni projeye dahil ettin ama yemedi çünkü ALLAH çok büyük! biz bilmiyoruz sanki Sinan'ı, Doğan'ı ve Ömer'i aracı kılıp, benim işe devam etmem için elinden geleni yapmayı. hani 100k abonem olamazdı? senin 5 senede yaptığını 7 ayda yaptım çünkü ben dürüstüm oğlum. kalbim temiz, senin gibi kalbim mühürlü değil!

şimdi yeni bir gol hazırlığında eğer tanıyorsam bu mahlukatı bunu yapacak. ya Sinan'ı bitirecek bu sefer ya da benim üzerime oynayacak. hadi yap bakalım da bende avukatıma o yaptığın şeyide paylaşayım.

hayatında temizleyemeyeceğin tek yaraya MERHABA de! köpek seni! köpeklerinide, senide her zaman her yerde bekliyorum!

AliDogukan
19-02-2017, 17:13
Ortağının eşi için "nasıl buluyorsa bulsun eşin" gibi bir cümle mi kurdu fotoğraftaki kişi ?

Cidden midem bulandı bu nasıl pis bir ilişkidir niye daha çok vurmadın be abi

Seyfettin777
19-02-2017, 17:16
Bence And Bey(!) yeterince rafine renklendirilmemiş.

Sadece sol taraf renkli, bir homojenlik yok, rafine değil yani.

ghibli06
19-02-2017, 17:18
And kendi paylaşmış resmi bir cümle içinde imalı şekilde. Umuma açık yerde paylaştığına göre herkes yorum yapabilir. 2 kişi arasında geçmesi bir şey değiştirmez. O zaman ticaret konusunda problem yaşayan kişilerin paylaşımlarına da kimse yorum yapmasın. Bu da 2 kişi arasındaki bir husus en basitinden......

ticaret konusunda araya girip orta yol bulunur mu diye konu açılıyor ya da yorum yazılıyor ,burdaa ne yapacağız 2 kavga edenin arasını mı bulacağız ya da kim bulacak? Buğra yazmış zaten gerekçesini, şimdi yazdıklarını eleştirmek ya da övmek bizim işimiz mi olmalı?

Arda_7
19-02-2017, 17:24
Ben en çok SİNAN à üzülüyorum şu an . Gerçekten .

G.U.Z.
19-02-2017, 17:24
Buğranın yazdıklarını okudum da, adamın kendisi bile forum üyeleri kadar oh iyi oldu modunda değil..

Bu forumda Orman kanunlarının ne kadar geçerli olduğunu bu konuda tekrar görmüş olduk

ef186
19-02-2017, 17:29

Bu durumda o yumruğu ilk kaldıran kişi kimse haklısın kişiliği oturmamistir. Detaylar bütünü oluşturur unutmamak lazım.....

Mehmetmert
19-02-2017, 17:32
Uzuldum ya hic hos degil boyle birsey olmasi... Bugra Akpinar mi dovdurtmus simdi anlamadim tam olarak?

Yukaridaki aciklamadan sonra iyi yapmis, haketmis :)

arda35
19-02-2017, 17:33
Vay anam vay, neler dönmüş serhat ya...

Sevmediğimiz kadar varmış stiğ. Sinan'a yazık olmuş hakikaten. Böylelerinin ipiyle kuyuya inilmez maalesef.

MK8800
19-02-2017, 17:46
Şiddet kötü bişey kesinlikle tasvip etmiyorum .

Ancak Buğra reyize buradan bir kere daha saygılarımı sunuyorum attığı dayakla ülke değiştirtiyor helal olsun :D :D

KOSEREN
19-02-2017, 17:53
Takipçi araçlarını test etmeye başladıklarında anlaşıldı işlerin sarpa sardığı.
Baktı gemi su alıyor bıraktı gitti..
Bence buğra reyizin attığı dayak filan bahane.
Olan Sinan'a oldu,izlediğim otopark videoları onun hatrınaydı.And ın tek çektiği videoları direk kapatıyordum.
Allah kimseyi,kendini diğer insanlardan üstün görecek duruma düşürmesin..

mert_can 41
19-02-2017, 17:54
Vallah dedşklerinizden sonra doğruysa eğer çünkü iki tarafıda tanımam eliniz dert görmesin. Bir insan insanların eşlerine nasıl laf eder yaa bu zamana kadar yemediğine şaşırdım resmen 1 değil 2 kişiye hemde..

kalipson
Bu laflar(doğruysa?) Einstein'a edilseydi belki de ışınlanmayı da bulmuştu rahmetli...

Day Walker
Dediğim gibi Buğra gibi adamı bile zıvanadan çıkarmışlar.

Geçmiş olsun kardeşim

Emre-Dylan
19-02-2017, 18:19
Biri bana bir ortamda v.b yerde hakaret edip beni itse kaksa, benimde tepkim bu yönde olur.

!KO
19-02-2017, 18:21
ellerin dert gormesın abi

bilalMW
19-02-2017, 18:25
Sinan Abim ile aynı otomobil markası altında çalıştık şeker gibi bir insan karakter olsun insana yaklaşım olsun iş ahlakı olsun. Gerçekten bu tür durumlar onunda omuzlarına yük bindiriyor ister istemez. İnşallah en az zararla bunları atlatır.

i-vtec07
19-02-2017, 18:30
Eline sağlık ...

AşkınS.
19-02-2017, 18:33
Bebeğim demiş miydi vururken

levent
19-02-2017, 18:33
Valla Buğra ne diyim büyük geçmiş olsun öncelikle.

Bu zat-ı muhteremin bu hale geleceği / getireceği ufak ufak görünüyordu biraz orta noktadan bakınca..

Murat, Muhip, sen, Doğan abi derken Sinan'ı da yollayamadı ama bütün yükü Sinan'a bırakarak gidiyor.. Sinan için cidden üzüldüm, keşke buna güvenerek işini bırakmasaydı diyebiliyorum o konuda da.

Murat ve Sinan da iyi sabretmişler o hakaretlere karşı.. Küfür/hakaret etmenin de bir adabı var, namusa laf uzatılmaz.. İsterse değil cinnet geçirmek, cehenneme teleport olsun o anda.

cgty06
19-02-2017, 18:34
Burdan Buğra A. reyizi kınıyorum. ''Rijit'' liği bozmuş, Sola çeker şimdi rafine yol almaz :D.

Bu arada Ben de Maluum şahıs yüzünden otopark videolarını uzun süredir izlemeyenlerdenim. Abonelikten de çıkalı bi hayli zaman olmuştu. Zaten Otopark'ı bize sevdiren Sinan abi'ydi. Madem artık yönetici Sinan abi, desteğimizi esirgemeyiz. Allah yardımcısı olsun.

Drive Fast
19-02-2017, 18:43
arkadaşlar murat muhip doğan kabak mükemmel insanlardır muhiple defalarca saatlerce oturup muhabbet etmişliğim vardır aynı adana dürümü bile paylaştım :) cidden temiz aileden çıktığı belli çok iyi biridir murat hayatımda gördüğüm en mütevazi insandır karşılıklı diyalogta seninle bir şeyler paylaşmak için çok hevesli konuşurken iyi niyetini anladığınız bir insan, doğan kabakla çok eskiden muhabbetim vardı autocar dergisine beni stajyer olarak işe alacaktı benimle telefonda baya konuşmuş ve hevesimi fark edip benim için uğraşmış adamdır buğra akpınar zaten bütün forum biliyor. Ben bu adamları tanıdıktan sonra and la sıkıntı yaşamaya başladıklarında and ın ne *** olduğunu anladım o günden beride sevmiyorum şuanda buğra ile oynamaya çalışıyor allah yardımcın olsun buğra reis elin yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanarmış

MK8800
19-02-2017, 18:58

Sandalyeden düştüm :d :d :D

individual
19-02-2017, 19:01
Youtube daki abone sayisindan zaten durum ortada.

Bugradan bu kadar bir yukselis cikis beklemiyordu ve hatta gecicek tebrik edip saygi duymak gerekirken garip durumlara girmis and.

Zaten olayin ustunden baya bir sure gecmis sonra boyle bir konu cikmis.

Bence sirket olduk artik falan diyordu durumlar iyi degil sirketin sanirim.iflas falan durumlari var belkide.

kalipson
19-02-2017, 19:07
Buğra'nın farkı, insanları küçük görmemesiydi, doğallığıydı. Bu iki şey, başarının temel direklerinden ikisi zaten.

rahmitanir
19-02-2017, 19:49
Valla çok geçmiş olsun Buğra A.
Önceki postlarda and'a saygı duyuyorum diye yazmıştım ama gerek senin, gerek ef186 nın anlattıkları olsun, saygı falan hiç bir şey kalmadı.

fthdrn
19-02-2017, 19:53
Buğra başkan semt olarak arkandayız. Milletin eşine kardeşine

fthdrn
19-02-2017, 19:54
Buğra başkan semt olarak arkandayız. Milletin eşine kardeşine hakaret eden birine karşı her türlü destekçiniz.

cookies
19-02-2017, 20:01
Ne olursa olsun dayak çözüm değil diye hümanistlik yapacaktım -da olay Buğra'nın anlattığı gibiyse şayet çok bile sabretmiş yanında ki insanlar bunu yapmak için.. Çok hafif atlatmış cidden.. İnsanların eşine, ailesine laf yapmak nedir, nasıl adiliktir.. Canı bağışlanmış, ülkeyi terk etmesi de ondan olsa gerek çok yaşamaz bu topraklarda..

sedat s
19-02-2017, 20:03

kardesım bana bılgısayar borclusun cayı ekrana puskurttum bılgısayar çöp oldu

Berkelyum
Vay be, Otopark'ı The Makina projesi ile tanıyarak takip etmeye başlamıştım ve Sinan Abi'nin olduğu videoları özellikle bekliyordum. Bu durum en çok ona zarar verecek gibi gözüküyor, çok üzüldüm.

ahmetakbayir
Otopark hızlı yükseldi hızlı düşüş olacak Otoparktan öncede Buğra piyasadaydı. Arkandayız Buğra A. #TheMakina

eldorado
19-02-2017, 20:05
Kepçük kulaklarından tutup sallandıracaksın bak bakalım bi daha milletin ailesine karısına eşine laf edebiliyormu tipsiz

Alpii
19-02-2017, 20:14
O zaman her zaman dediğini diyoruz reis: Ağacı kökünden, adamı ------- :D Buğra A.

CRX
19-02-2017, 20:41
o dayağı yiyip o soğuk kanlılıkla kendinde selfie yapma rahatlığı bulan ve bunu da rahatlıkla paylaşan adamdan her şey beklenir. focus rs 'in ahı tuttu.

Gko
19-02-2017, 20:47
o dayağı yiyip o soğuk kanlılıkla kendinde selfie yapma rahatlığı bulan ve bunu da rahatlıkla paylaşan adamdan her şey beklenir. focus rs 'in ahı tuttu.

sıkıntı selfie çekmesi de değil, yüzünde bi gülümseme mi var bana mı öyle geldi ?

B16
19-02-2017, 20:53
Maddi-manevi çok büyük yükler omuzlamak durumunda kaldım ve kamera karşısında gördüğünüz insanlar (Murat hariç) benimle Otopark'ın cefasını değil sefasını paylaştı, özeti bu.

Forumda ki son mesajı bu, Murat'ı atlamayıp Sinanın adını atlaması bir tek bana mı garip geldi? Giderken Sinan'a da laf çakmış gibi bir his var.

Gorky
19-02-2017, 21:00
vay anam vay neler dönmüş serhat ya

Ertekin
19-02-2017, 21:26
Ben içimden geldiği gibi yazıcam direk. Eleştiren eleştirebilir.
Ben direk oh olmuş dedim.
Fotoğrafda dayak yiyen bi surat görmedim. Anca bi minik yumruk denk gelmiş okadar. Ben hiç sevmem şahsı , videolarda o deniyorsa kaparım. Buğra ellerine sağlık kardeşim fakat biraz az olmuş.

207_TR
19-02-2017, 21:27
Biz bu ekipten ilk Buğra'yı tanıdık. Megane Project i hala efsane olarak anıyorum...

ahmet3425
19-02-2017, 22:03
Acikcasi ilk basta bugraya kizmistim ama bizede hak verin konuyu bilmiyoruz ve gordugumuz gozu portlek magdurum edebiyati yapan bi eleman.

Detayi ogrenince de kendini savunmak ne zaman suc olmus diyorum, kim olsa elinden geleni yapardi. Konunun detaylarida migde bulandirici Gercekten.

Eray35
19-02-2017, 22:09
Abi net bi şekilde abimsin benden büyüksün ama :D Senden beklemezdim böyle bir şey çok temiz relax dövmüşsün videolardan sonra bu kavgaya saygı duydum... Ellerine zeval gelmesin maşallah diyorum

urukain
19-02-2017, 22:35
buğra reiside ekşideki hiç bir naneyi beğenmeme timi gömmüş iyi mi ? keşke biraz daha dövseymişsin başkan milletin karısına laf etmek nedir ya iyi gelmiş bu yaşa kadar...

İbrahim33
19-02-2017, 22:36
ilk fotoğrafı gördüğümde insani duygularla üzülmüştüm işin açığı ama #83 . postu okuyunca az bile olmuş dedim. hele ki o sinan mevzusunda kan beynime sıçradı , cinayet sebebi.

Seyfettin777
19-02-2017, 22:42
Bende hesap yok geçenki Otopark çıkartmasında savaş zaiyatı verdik *****.:D

Birimiz şu duyuru kısmına yapıştırsa da hatta birkaçımız, bebeler neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlasa.Herif tam yüzsüz hala atıp tutuyor orada, az bile olmuş bu bunu levye falan keser galiba.

Yarın bir gün bu bebeleri kullanıp yine Youtube üstünden falan bu işlere girebilir, meydan vermeyelim bu herife...

Seyfettin777
19-02-2017, 22:43
Edit geri gelsin;
Buğra abinin açıklamayı yapıştıralım sayfaya.

Tayfun.O
19-02-2017, 22:47
Edit geri gelsin;
Buğra abinin açıklamayı yapıştıralım sayfaya.

O iş bende otopertin moderetörü sütünü içip uyusun 2. otopert çıkartmasına Cıkıcam :D

ÜSTÜNERC
19-02-2017, 22:51
Konuyu okurken istemsizce Dogan Kabak Bugra Akpınar Sinan Koç bu üçü bir araya gelse ne kaliteli bir proje cıkar diye düşündüm

BuRaK_eFe
19-02-2017, 22:57
Buğra ile and'in videolarını izlediğim zaman buğra kırk yıllık arkadaşım gibi samimi geliyor ama and'in videolarını hiç izlememiştim rs pert edildikden sonra sırf meraktan izledim Sağır oda dizisinde ajdar dinletilip işkence yapılan adam gibi hissettim kendimi... Gıcık tavırları değişik hareketleri techturkey gibi bi siteye bi kaç laf atmasından sonra kin duydum resmen..Rs olayından böyle rahatça sıyrılmasına ise hiç anlam veremedim.. Arkadaş her b.ku yiyip her haltı yapıp sıyrılabileceğini sanıyordu galiba.. Tahminimce hayatında ilk dayağını yedi yoksa bu yaşa kadar çoktan adam olurdu yada böyle çoktan terk ederdi memleketi...

Berk007
19-02-2017, 23:04
The Makina
The Hatuns
The Kroşe

MK8800
19-02-2017, 23:09
Forumlarını okumadım ama bizim yorumlarımız hakkında herhangi bir olumsuz bahis söz konusuysa ; aramızdan üye birisi oradaki üyeliğinin şifresini versin uygun görülürse tech adına oraya Polat ve Abdülhey'in Cerrahpaşa kahvesine girdiği misal bi sa as yazıp çıkayım herkes kendine gelir :D :D

Yigit-Y
19-02-2017, 23:09
The Makina
The Hatuns
The Kroşe

+
The Finish Him
The Nakavt

Yigit-Y
19-02-2017, 23:11
https://youtube.com/watch?v=LRyrWN-fftE

Everly Brothers - Bye Bye Love - Original HQ Audio - YouTube (https://youtu.be/LRyrWN-fftE)

And için

The END

Drive Fast
19-02-2017, 23:17
Forumlarını okumadım ama bizim yorumlarımız hakkında herhangi bir olumsuz bahis söz konusuysa ; aramızdan üye birisi oradaki üyeliğinin şifresini versin uygun görülürse tech adına oraya Polat ve Abdülhey'in Cerrahpaşa kahvesine girdiği misal bi sa as yazıp çıkayım herkes kendine gelir :D :D

öyle bi şey olursa ben üyeliği veririm zaten kullanmıyorum :)

YAS
19-02-2017, 23:18

Biz kanla beslen meyiz sülük değiliz.itaatsizliğin raconunu biz koymadık,ama biz uygularız.

Drive Fast
19-02-2017, 23:21
öyle bi şey olursa ben üyeliği veririm zaten kullanmıyorum :)
MK8800 ama soda şişesi part 2 veya onun ayarında bi şey beklerim senden :D

fthdrn
19-02-2017, 23:33

https://www.youtube.com/watch?v=BxOkmp3MU7c

alihansirin
19-02-2017, 23:39
Öncelikle herkese iyi geceler…

Konuyu takip ediyorum sürekli, yazmayayım yazmayayım dedim ama artık bardaktaki su taştı. Olayların birebir içinde olan birisi olarak konuyu tüm tarafsızlığım ve tüm bildiklerimle anlatma gereği duydum. Çünkü o kadar çok iftira, yalan dönüyor ki...

And Mehmet Çetin’i Buğra Akpınar sayesinde tanıdım, o dönemler video kurgu işleriyle amatör olarak ilgileniyordum. Buğra abi de Allah razı olsun bildiklerini bana anlatıp, video konusunda kendimi geliştirmeme yardımcı oluyordu. Kısacası bana eğitmenlik ve abilik yapıyordu. Sonrasında ben Otopark.Com ekibine dahil oldum ve otopark’ın video kurgularını yapmaya başladım. Bu sırada kendi işimde çalışmaya devam ederken, freelance olarak video kurgularıyla ilgileniyordum. Buğra Abinin otopark için yaptıklarını gözleriyle görmüş, şahit olmuş bi adamım ben. Kendisi ile samimiyetimiz, ve bana verdiği kıymetten ötürü evinde çok gördüm otopark.com’un analizlerini yaptığını, nasıl daha iyi hale getirebiliriz diye sabahlara kadar çalıştığını kendim biliyorum! Doğan abi ile otopark’ı bir araya getirdi. Doğan Kabak’ı da o şekilde tanıdım.

Günlerden bir gün “Intercity’nin içerisinde bulunan İpop’taki ofisimde boş bulduğum vakit esanasında otopark.com’un videosunu kurgularken, Volkan aradı.
-Kurtköy’e çekime geliyoruz, And abi aracı anlatacak, müsaitsen ofise uğrayacağım dedi.
Tabii dedim buyur kanka ne demek. Neyse And ile birlikte geldiler, bende kendilerine çekim falan yapmışsınız gelin abi bi yemek yiyelim, sen devam edersin sonra çekime dedim.
And ise, güneşten yararlanalım çok vakit yok şu egea’yı bir çekip geleyim yemeği öyle yiyelim olur mu dedi. Tamam abi dedim ne demek… Biz Volkan ile kurgu yapmaya devam ederken belli bi süre sonra And’ın işi bitti ve ofisin önüne geldi. Bi 15 dakka falan arabadan inmedi, bizde yanına doğru gittik baktım kameraları falan topluyor, Abi açsındır biz bişeyler yedik ne yersin diye sordum tamamen insanlığımdan!
Sormaz olaydım. Sırf bunu sordum diye bana bir başladı bağırmaya!
Ondan maaş almadığım halde, kendi çalıştığım iş yerimde astlarımın da duyabileceği şekilde;

-Benim senin gibi boş vaktim yok! Ben bu siteyi ayakta tutmaya çalışıyorum! Siz ne *** yiyosunuz! Konuşturmayın beni test yetiştirmeye çalışıyoruz şurda işim var dedim sana dalga mı geçiyosun lan sen benle!

gibi bir cümle kurdu! Şoka girdim bir insana karnın aç mı yemek yiyelim dediğinde gelen tepkiye bak. Abi bağırma, abi sakin tamam abi bin arabana abi hadi abi yürü tamam abi diye diye zorla yolladım, sinirden elim ayağım titredi şerefsizim. Gel zaman git zaman yaptığım işleri beğeniyor, Allah yukarıda hakkımı da ödüyordu. Hiçbir zaman paramı geciktirmedi yada bana bedava iş yaptırmaya çalışmadı. Hatta ve hatta Mustang videosunu hediye edecektim, böyle konuşmuştuk ama o video çok izlendiği için, olmaz bu video çok izlendi al bunu deyip paramı ödedi.

Lakin davranışları tavırları birbirini tutmaz, durduk yere canım cicim derken bağırmaya başlardı. Bir türlü anlam veremezdim And’ın bu davranışına. Bu gün fark ettim ki kendisi ileri düzey bir şizofrenmiş.
Günlerden bir gün otopark.com’da Buğra abi And ve Sinan Abinin toplantısı vardı, akşam oldu gece oldu kimseden ses yok… Buğra abinin de bende harici harddiski var ertesi gün de lazım ona Buğra abiyi yakalayıp HDD yi vermem lazım ona. Gece 1.50 civarı aradım. Telefonu açtığında sesi falan titriyordu abi ne oldu dedim, yok bişey dedi abi nerdesin dedim boşver dedi arkadan da Serdar abi diye bir abimiz var buğra abinin oturduğu sitede onun sesi geldi. Anladım ki sitenin bahçesinde buğra abi. Çıktım evden bastım gittim buğra abinin yanına. Bi baktım kolunda yara var, abi ne oldu falan diyince anlattı muhabbeti kolunda yara var dediğimde And ısırmış etini kopartmış, onun yarası…
Tabi sakinleştirmeye çalışıp ortalığı dindirmeye çalışırken Sinan abi ile konuştuk, oda ertesi gün çekime gidecekti, buğra abide bulunan otopark.com’un go prolarını Buğra abi kendi ağzıyla şunları Sinan’a götürebilir misin, işleri aksamasın lansmandan dolayı kameralar bende kaldı dedi. Kavga ettiği adamın şirketi için “işleri aksamasın” kelimesini kullandı bu adam! Kim diyor kameralara çökmeye çalıştı diye ? Gecenin 3 ünde Sinan abinin evine ben götürdüm o kemaraları ? Kim götünden sallıyor çökmeye çalıştı diye? Adam kavgadan 2 saat sonra yolladı lan kameraları. Günah alırken ölçülü alında cehennem odunlarınızdan birisi eksik olsun en azından…
Ben Buğra abiye vefa borcu olan adamım, minnet duyarım bana yaptığı iyilikler için.. Bu yüzden bende ayrılıcam abi otoparktan dedim, bunun üzerine Buğra Abi bana, ne alakası var seninle olayın zaten paraya ihiyacın var çalış harçlığını çıkart devam et işine sinirlendirme beni dedi. Bu adam art niyetli bi adam olsa, hayır efendim çalışamazsın diyip beni de ayırırdı ordan ? bu adam işine devam edeceksin dinle beni dedi. Bunu diyen adamı laptop’a çökmekle suçladılar. Ayıptır. YUH!
Ertesi gün, And beni aradı. Akşam toplantı yapıcam gel dedi, tamam abi gelirim dedim. Ertesi günün akşamı ayrılmak istediğimi konuşmak amaçlı gittim o toplantıya, toplantı sonuna kadar bekledim, herkes dağıldıktan sonra usturuplu bir dil ile, bu güne kadar yaptıkları için teşekkür ettim, ve ayrılmak istediğimi söyledim. Sebebini sorunca da, bana bu işleri Buğra abi öğretti, ben para kazansam da kazanmasam da onun yanında olmak istiyorum diyip otopark.com ile olan ilişkimi noktalandırdım.
Biten bu ilişki üzerine sosyal medya’da gördüklerimden yola çıkarak;
hep bir laf sokmak, iğnelemek sabote etmek gibi art niyetli hareketlerle devam etti And Mehmet Çetin… Anlamadığımızı sanıyordu, lakin yanılıyordu. 5 yaşındaki çocuk bile ne yapmaya çalıştığını anlayabilirdi…
Focus RS in kazasını canlı canlı saniye saniye gördüm, And ve race kontrol ekibinden sonra bu kazayı öğrenen ilk kişi bendim. Böyle bir kaza sonrasında aradan geçen 1 saatte forumlara benim ofisimin olduğu konumdan çekilen fotoğraflar çoktan yayılmış bile… Direk Buğra Abinin (Yıldırım) yanına indim. Abi bak böyle böyle fotoğrafların kesinlikle benimle ilgisi yok, benim telefonla çektiklerim bunlardır diye telefonu Buğra abinin eline verdim, forumlardaki fotoğraflarla karşılaştırdı açı ve renk tonları birbirleriyle uyuşmuyor tabi, kendi elleriyle sildi fotoğrafları. Akşamına geçmiş olsun yapabileceğim bir şey var mı diye And’ı aradım konuştuk ettik.
Bu sırada The Makina’nın sosyal medyadaki facebook, instagram gibi platformları ile ilgilenen bir ekibimiz var. Focus RS kazası sonrasında, konu ile ilgili her ne olursa olsun tek nokta geçmemesi için gelen gönderilerin hiçbirini onaylamadık, aracın çekicideki fotoğraflarını dahi attı takipçiler sayfaya, gönderiler onaylanmadı haliyle.. takipçilerimiz için bşr açıklama yazdık, göndermeyin onaylamayacağız anlamına gelen. Buğra abi beyler kaza ile ilgili hiçbirşeyi lütfen onaylamayın, ve lütfen gördüğünüz yerlerde müdahale edin gibi bir konuşma yaptı bizim ekiple.. Sonuç olarak bu bir kazaydı ve hepimiz aynı sektör içerisindeydik. Bu bizim de başımıza gelebilirdi… Buğra abi bu olanların, hırsızlık suçlamalarının ve türlü iftiraların üzerine hala bu şekilde konuşabilen bir adam. Ben bu adamı 2 senedir tanıyorum. Ve 2 yıldır neredeyse her gün yanındayım bu adamın. Karakterini de çok iyi biliyorum iyi niyetini de. Yazmayacaktım bu yazıyı ama kendi ekibine bir iş yaptırırken rica eden, bu isteğini rica minnet söyleyen bi adam için bu denli suçlama yapılmasına dayanamadım…

Yapılan terbiyesizliklerin bir sonu olmalı, bunun da sonu gelecek.

Unutmayınız;

Kibir ve inat, bir kişinin önce kendini mükemmel görmesini sağlar, sonrasında da sonunu oluşturur.

Umarım yaptığı hataların bedelini, en ağır şekilde değil de ders çıkaracağı bir şekilde öder…

HondatugraL
19-02-2017, 23:58
Valla son yazısından sonra Buğra abiye hak verdim ben. İlk başta dövmüş dedilerde o hatuns videolarında tatlı tatlı konuşan adam ne dövecek lan dedim ama harbiden haketmiş. Bence vakti bile geçmiş hatta bunu dövmedikleri için şımarmış bu birilerini yollamak yerine bunu döveydiler otopark çok iyi yerlere gelirdi önceden çok izlerdim genellikle bunların vıdeolarını bulmaya çalışırdımda bu herif yüzünden soğudum heleki focustan sonra zaten koptum salladım artık. Harbiden olan sinan abiye oldu ve çokta yazık oldu. Ama rafine bir dayak yemiş bence. Eline sağlık abim

fthdrn
20-02-2017, 00:03
yukardaki mesajdan sonra and a iyice bilenenler like.

EM-RE
20-02-2017, 00:16
Ulan 8 sayfa okudum o yumrugu o Adama Nasıl çıkarttığını hala kafamda canlandırmadım.
En son Nissan Maximayla turbo gecen gömlekli dayıya bu kadar şaşırmıştım.
Bugrayı 14 senedir tanırım.belki daha da fazladır.
iyi yapmışsın takma kafana Adam

OğuzCanAlantor
20-02-2017, 00:25
Ellerine sağlık , iyi ki yapmışsın Buğra

CasabLanca
20-02-2017, 00:30
bu sümsük yiyen eleman şahanın skecindeki orçuna benzemiyor mu?

https://i1.imgiz.com/rshots/8479/isin-asli-kamera-arkasi-orcun-kayhan_8479523-48460_600x315.jpg

Ahmet Saraçoğlu
20-02-2017, 00:39
o zamanki samimiytinden midir , eski ortamından mıdır , güç zehirlenmesi öncesinden midir bilemiyorum ama ilk videolar keyifliydi , hatta foruma da üye olmuştum.Ama yanında yöresindeki herkesle arasının açılması , arasının açıldığı kişilerin olduğu videoların teker teker silinmesi ve eskiye kıyasla daha marka ağzıyla yapılan testler - fazlaca reklam içerikleri sonucu ilgi alakamı yitirdim.Eren tekinle rekabet içinde göründü ama onun kadar olamadı (Buğrayla kıyaslamıyorum bile , onun mazisi , tarzı , üslubu çok farklı)Sinan koç u hala samimi , insan buluyorum.Umarım dediği gibi ayrılır , Sinan Koç ve eski ayrılanlarla iyi bi yere gelir inşallah Sinan adına.Allah yardımcıları olsun

benim anlamadığım yurtdışı mevzusu , zopa yedikten sonra bu sebepten tası tarağı toplayıp ihaleyi Sinan a bırakıp yurtdışına mı gidiyor ?

Sinan58
20-02-2017, 00:39
Şiddeti kesinlikle sevmeyen biriyim, And beni ilgilendirmez.

Ama And"da tam ekşili tipi var, mesela geçen bir tanesi piyano çalıyorum alt komşum rahatsız oluyor sanata saygısı yok diye zırlıyordu ekşi. Hem alt komşuyu rahatsız edip hemde sanat zırvası yapıyordu.

Başlık açmıştı hatta bunun için, And"da tıpkı o tiplere benziyor.

İçini bilemem orası ayrı, sadece dışarıdan gözüken kısma göre" kendi" yorumum.

Onun dışında hiç tanımadığım, sadece videolarını izlediğim adama "Buğra Abi" diyorsam o kişi benim saygımı kazanmış demektir.

ÖmerF.Bayar
20-02-2017, 00:46
İyi olmuş - kötü olmuş falan diyememde anlatılan kadarıyla iftira atan, başkasının karısına vs laf eden adama az bile olmuş, piskin piskinde resmini çekip paylasmasına girmiyorum bile,

Sen başarılı oldukca çekemeyen olucaktır Bugra, takma kafana.

Dodoo
20-02-2017, 00:47
Anladım ki sitenin bahçesinde buğra abi. Çıktım evden bastım gittim buğra abinin yanına. Bi baktım kolunda yara var, abi ne oldu falan diyince anlattı muhabbeti kolunda yara var dediğimde And ısırmış etini kopartmış, onun yarası…

Oha oha oha.. Bu arkadaş fotoğrafa kadar el yumruğu yememiş belli, fotoğraftan sonra aklı başına gelmiştir inşallah.

Tayfun.O
20-02-2017, 00:49
purofesiyonellik bebe gibi kol ısırmaktan geçer :D

foglioverde
20-02-2017, 00:53
And kendi kendini bitirmiş , hırsın ve egolarının mağduru olmuştur. Bu saatten sonra bu sektörde yapacağı birşey kalmamış. En çok sinana üzüldüm. Zaten testleri izletende sinandı onada yazık oldu.

NakkaSss
20-02-2017, 01:06
Bence Sinan toparlar ya. Sonuçta yaşananlar tüm çıplaklığı ile ortada.. Problemli kişi ortadan kalktığına göre biraz sendelerler ama yollarına devam ederler. Tabii şirketin üstüne borç vs bırakılmadıysa. Markalarla ilgili problemleri olduysa da güzel bir toplantı ve sunum ile tekrar geri kazanılabilir. Sanıyorum Sinan'lık bir durum yok ortada.

YAS
20-02-2017, 01:10
Lakin davranışları tavırları birbirini tutmaz, durduk yere canım cicim derken bağırmaya başlardı. Bir türlü anlam veremezdim And’ın bu davranışına. Bu gün fark ettim ki kendisi ileri düzey bir şizofrenmiş.

sandalyeden düştüm :D

Drive Fast
20-02-2017, 01:14
yukardaki mesajdan sonra and a iyice bilenenler like.

Semtten üç beş tane adam toplucam onun varya aklını alicam aklını abi gözünü seveyim gidelim basalım mekanını

Tayfun.O
20-02-2017, 01:18
Semtten üç beş tane adam toplucam onun varya aklını alicam aklını abi gözünü seveyim gidelim basalım mekanını

Mekanı kapatmışlar baktım geldim şimdi :D

ahmetakbayir
20-02-2017, 01:24
Biz geldik siz yoktunuz :)
http://i.hizliresim.com/P03DV9.jpg (http://hizliresim.com/P03DV9)

Runo
20-02-2017, 01:28

Sen haklı çıktın canpolat, biz burda raconu konuşacağımıza raconu kesseydik işler böyle olmazdı. Sa as

tuner faruk
20-02-2017, 01:48
Bugra anlattiklarina gore az bile yapmissin eline sagluk Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Berat
20-02-2017, 04:22
Boynunda ki zincirine tükürdüğüm, şu insanların namusuna ırzına laf etmeye çalışan dallamalara bu dayak bile değil.. Oturduğumuz yerden biz kudurduk, adam bir yumruk atmış çok mu? Az bile yapmışsın eline sağlık reis..
Bu otoparkın videolarını izlemem etmem hiçbirini de tanımam ama Sinan adlı arkadaş zor durumda kalmasın diye bundan sonra her platformdan elimden geldiğince destek olacağım zor durumda kalmasın adam, öyle ayar oldum bu dayak yiyen elemana.

qatrio
20-02-2017, 06:20
İnşallah sinan başarılı olur. Buğra zaten başarılı :) Birazcık rekabet iyidir beyler bize yarar içerik artar.

Maxi
20-02-2017, 06:28
buğraya geçmiş olsun
o değilde patlak focus olayından sonra herkes AND hakkında forumda atıp tutmaya başlamıştı
bende dedimki, tanımıyorsunuz (ben dahil) bir insan hakkında sadece tipine bakarak bu kadar olumsuz konuşmayın, doğru değil bu.
herkes haklı çıktı ya

MetalliHead
20-02-2017, 07:00
Dostlar,

Şu sıralar OTOPARK'ın ne denli sefalet içinde süründüğünü daha iyi ifade edebilmek adına bu mesajı sizlere Barcelona'nın beş yıldızlı otellerinden Grand Marina'nın 7. katındaki bir tuvaletten yazıyorum...

Çok yalnızım; geldiğim uçakta yanımdaki koltuk boş olduğu gibi, burada da otomobil medyasından Eren hariç benden başka kimse yok...

Sabahtan beri Carpe Diem'di, Barceloneta'ydı, şehrin en lüks restoranlarında ziyafet çekip duruyorum. Bu hengamede bir de locadan Flamenco izlemek durumunda kaldım. Yarın aynı işkence Mallorca'da devam edecek, inşallah cumartesi sona erecek... Üstelik bu tür lansmanlardan bu ay 3 tane, önümüzdeki ay -şimdilik- 2 tane daha var. Davet edildik bir kere, mecbur gidiyoruz...

İnanın hiç şevkim kalmadı... *****, son projemiz yüzünden 3 ay daha iş yapmasak gene kârdayız. Gel de şimdi video çek!

Gerçi benim akıbetim belirsiz... Gene de şirkette bu külfeti üstlenecek birileri daha çıkar sanırım.

Neyse kafanızı şişirdim, kusuruma bakmayın. Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler paylaştıkça çoğalırmış...

Kendinize iyi bakın.

Sevgiler,

And

dhye böyle yazmış the end .

burakgunay
20-02-2017, 07:14
Ahmet Kural in bi sahnesi vardı, ayy g*tum diye. O geldi aklıma

Kekuti*
20-02-2017, 07:37
Şu sıralar OTOPARK'ın ne denli sefalet içinde süründüğünü daha iyi ifade edebilmek adına bu mesajı sizlere Barcelona'nın beş yıldızlı otellerinden Grand Marina'nın 7. katındaki bir tuvaletten yazıyorum...

bundaki hava balonda yok amk :D
oda tutacak parası yoktu heralde, tuvalette saklanıyo :D

MetalliHead
20-02-2017, 07:58
bundaki hava balonda yok amk :D
oda tutacak parası yoktu heralde, tuvalette saklanıyo :D

lansmana çağıran firma sen gelme ulan diyemeyince tuvaleti verdiler galiba :D

h.guroglu
20-02-2017, 08:30
Buğranın yazdıklarını okudum da, adamın kendisi bile forum üyeleri kadar oh iyi oldu modunda değil..

Bu forumda Orman kanunlarının ne kadar geçerli olduğunu bu konuda tekrar görmüş olduk

burası böyle beğenmiyorsan girmek zorunda yada takip etmek zorunda değilsin :heyoo::heyoo:

CRX
20-02-2017, 08:34

ÖFFF ZENGİNSİN AND. TMM

http://i67.tinypic.com/2h83ede.jpg

Ahmet Saraçoğlu
20-02-2017, 08:39
üniversitede temiz yüzlü , efendi ; abi birlikte hazırlanalım sınava , hem faydamız olsun birbirimize , diyen.Sınav günü kopya istediinde , hocanın duyacağı şekilde ''şşşşşşştt!!!'' diye sinir yapan değişikler vardır.Haca bile bilir onun karakterini , kaale almaz.Aynen bu karakterdeymiş

oguz
20-02-2017, 09:43
Adam gider ayak Otopark iyice bitsin istiyor.. Buğra bey' inde işi baltalamak istiyor.. yurt dışında dayak yemem felan diye düşünüyordur...

Neyse Buğra Bey' e geçmiş olsun ( evet az bile yapmış ) Otoparkta Sinan'a nada Allah kolaylık versin.

Mpower
20-02-2017, 09:55
Bence çok iyi olmuş gitmesi.Sinan Koç bu işi hakkıyla yürütür,biz de yeniden izlemeye başlarız videoları,keyifle...

GokhanRS
20-02-2017, 10:05
Donanım haberde gerçekten yazmış mı bunu linki var mı?

Barcelonaya artık ortaokul çocukları bile turla gidip bu tarz otellerde kalabiliyorken, and in gitmesi büyük başarı. Demek ki iş ilkokula kadar düşmüş :D

jointofjah
20-02-2017, 10:08
otopark foruma yazan oldu mu?

mert_can 41
20-02-2017, 10:23
Otopark formundan ip banı yemişim :D rafine rs zamanlarında keşke yemeseydim şimdi lazım olurdu :D

Berkan
20-02-2017, 10:24

konu kilitli :)

johnie
20-02-2017, 10:27
abi öyle kıpkırmızı falan nasıl olmuş, merak ettim vallahi.

go pro ile mi yoksa action cam ile mi dövdü acaba ?

İnsanlar bir iki bir şey tutturunca gerçekten hayata bakış açısı değişiyor.
Özünü kaybetmemen gerekir.

220T
20-02-2017, 10:27
https://img-s2.onedio.com/id-57e4ffd67034eb57435c0cb3/rev-0/w-500/s-d017d462d1807401f6d4b441229127b76aaaab9b.jpg

Anıl E.
20-02-2017, 10:34
https://img-s2.onedio.com/id-57e4ffd67034eb57435c0cb3/rev-0/w-500/s-d017d462d1807401f6d4b441229127b76aaaab9b.jpg

bele vaziyetin içine soxum

delta0o
20-02-2017, 10:37
otopark.com patlamış

MetalliHead
20-02-2017, 10:37
Donanım haberde gerçekten yazmış mı bunu linki var mı?

Barcelonaya artık ortaokul çocukları bile turla gidip bu tarz otellerde kalabiliyorken, and in gitmesi büyük başarı. Demek ki iş ilkokula kadar düşmüş :D

özelden atıyorum linkini

CVK
20-02-2017, 10:55
Ben çalışmıyorken bu adamların editörlük ilanlarından birine başvurdum. İngilizce bir çeviri yaptırdılar yaptım kabul ettiler haber girmeye başladım. 8-10 tane haber girmişimdir bunları geyikleri falan hoşuma gidiyordu ortam sardı devam ediyorum. Neyse bir gün facebookta grup var editörlerin olduğu orada Muhip denen arkadaş editör çocuklardan birine neden SuperB yazdı diye fırçayı kayınca adama hem de adam akıllı haşladı bir sığır demediği kaldı yani dedim bu ortam yaramaz Superb yazacakmış SuperB nasıl yazarmış bu hatalar nasıl yapılıyormuş. Arkadaşım o zaman para vereceksin bedavaya üniversite öğrencilerini sömürmeyeceksin beleş işten bu kadar olur.

Devamında Murat denen arkadaş pleksi plakalık yaptıracağını ve editörlere dağıtacağını söyledi, ben de haber giriyorum vs diye istedim doğal olarak. Gelmedi tabi ki bunun üstüne bir de haber girişleri azalttığımız için atıldık gruptan :D

CVK
20-02-2017, 10:56
Ama Sinan'ı takip ediyorum hala tek video falan yayınlarsa o geyiklerini izliyorum komik adam izlettiriyor kendini.

tuner faruk
20-02-2017, 11:21

Buğra'nın yazısını birisi Buğradan cevap var diye konu açıp yapıştırmış, yönetici bebenin biriside tartışmaya mahal vermemek için konuyu kilitleyip çöpe alıyorum demiş.

Buğra dan cevap var | OTOPARK.COM | Surucunun Adresi (https://www.otopark.com/forum/threads/bu%C4%9Fra-dan-cevap-var.3608/#post-97317)

rahmitanir
20-02-2017, 11:21
Sinan'dan açıklama gelecekmiş yakında, bekliyoruz...

CRX
20-02-2017, 11:28
Buğra'nın yazısını birisi Buğradan cevap var diye konu açıp yapıştırmış, yönetici bebenin biriside tartışmaya mahal vermemek için konuyu kilitleyip çöpe alıyorum demiş.

Buğra dan cevap var | OTOPARK.COM | Surucunun Adresi (https://www.otopark.com/forum/threads/bu%C4%9Fra-dan-cevap-var.3608/#post-97317)

o foto gerçek mi ki cidden ya :D

tuner faruk
20-02-2017, 11:29
o foto gerçek mi ki cidden ya :D

Fotonun üstüne tıklayınca yaş:19 diyo gerçek gibi duruyo :D :D

SpeedlinE™
20-02-2017, 11:37
aman yarabbim bu ne cesarettir yiğidim seni tanımak istiyorum mutlaka beni ara

MetalliHead
20-02-2017, 11:39
Fotonun üstüne tıklayınca yaş:19 diyo gerçek gibi duruyo :D :D

o resim 19 yaş olamaz :D forumları genelde daha araba bile kullanmamış 15-20 yaştan oluştuğu için sorun olmaz onlara :D

kalipson
20-02-2017, 11:45
Arkadaşa acil şifaLAR diliyorum; fiziksel sıkıntı için değil ama. Ruhsal.

mert_can 41
20-02-2017, 11:48
Otopark burayı takip ediyor beyler dün girdim ip den banlıydım buraya yazdım banım kalkmış :D

arda35
20-02-2017, 12:01
Sinin biy girikli ıçıklımıyı yıpıcık...

Bu kadar korkmayın la. Sözde reyisiniz bi halt etmiş işte. Sıvamayın her seferinde.

Tayfun.O
20-02-2017, 12:02
Otopert.com pert oldu üyelik alınmıyor. Korktuysanız oynamayalım beyleerrrr.. SA yazıp çıkacaktıkkk

BerkinKE okuyorsan "selam"mazi canlansın biraz :D

Emre-Dylan
20-02-2017, 12:26
Bu olanlar yüzünden buğra abi daha çok yükselişe geçecek. And denen arkadaş daha farkına varamamış bütün foyaları kendi forumunda ve forumumuz da dökülmüş, bence ülkeyi terk etsin gerçekten, ekmek çıkmaz artık ona bu ülkeden.

BerkRB.
20-02-2017, 12:27
Otopert forumda fotoğrafına And beyi koyanlar var. Çoluk çocuk gitme diye videolar falan. Helal olsun bu kadar yalanla bunca çocuğu iyi bağlamış kendine ��

individual
20-02-2017, 12:33
Ünal Turan versus And (otopark)

Kim daha güçlü :)

AyrtonSenna
20-02-2017, 12:34
Buğra abi gerekeni neyse onu yapmış ***** şahısa.Fakat düşüncelerimde yanılmamışım bir yerin sorumlusu bu kadar mı problemli olur,Murat,Muhip onlar neyse ama Doğan abi ve Buğra abide mi kabahatli.And'ın yaptığı bildiğiniz patronluk olmuş işini halledene kadar kim gerekliyse alıyor ondan sonra tatsızlık çıkartıyor.Olan Sinana oldu her zaman öyle olur günahsızın suçu yok iken günahlı yaptığı pislilkleri atıp kaçarmış bu işte o misal olmuş.

aslanneron
20-02-2017, 12:34
ben şeyi merak ediyorum m5 i satıcak mı acaba :D :D

SpeedlinE™
20-02-2017, 12:39

He ya biri sormuş. Satma kalsın abi bu yerde tut aynı fiyata aynı kondusyonda bulamazsın vb tarz cümleler

AyrtonSenna
20-02-2017, 12:44
Helalinden 50.000 tl işler :D :D

fthdrn
20-02-2017, 12:49
MK8800 dayıcım gel m5 var kelepir :D

mert_can 41
20-02-2017, 12:51
Helalinden 50.000 tl işler :D :D

Tüh 35 bin sayacaktım 50 verdiler. Rafine m5 miz olmayacakmı bizim.

BAT9
20-02-2017, 12:56
İki tarafıda videolardan gördüğüm kadarıyla tanıyorum. Kimseyi savunma niyetinde değilim. Buğra Akpınar durduk yere yumruk atacak kadar manyak bir kişilik olsa çektiği videoları böyle fotoğraflar gösterip veya arkadaşlarını tehdit ederek mi çekiyor önce bunu düşünmek gerekir, demek istediğim kimse bir şey olmadan karşı tarafa en ufak zarar vermez. And Mehmet belki her şeyin en iyisini en doğrusunu biliyordur bir şey diyemem insanlar sevebilir sevmez bu da beni ilgilendirmez ama çoğu kişinin saygısını da yitirmesinin sebebini kibri olarak düşünüyorum. Hepimizin küslükler anlaşmazlıklar yaşayıp yolunu ayırdığı tanıdığı dostları illa ki olmuştur ama otopark çatısı altında bunun fazla sayıda olması bir çok insanı düşündürmüştür diye düşünüyorum. Birlikten kuvvet doğar ama Buğra Akpınar ayrıldıktan sonra da güçlü kalabildi ve kısa zamanda iyi bir başarı yakaladı öncelikle kendisini tebrik etmek gerekir farklı bir tarzı var. Bu olaydan en çok etkilenenin ön planda olmayan Sinan Koç olduğunu düşünüyorum. Otoparkın imajı zedelendi çoğu kişinin gözünde ama Sinan iyidir diyebiliyor ve saygı gösteriyor ben de tek başına bu yükün altından kalkabileceğini düşünüyorum. Hitabı,olaylara yaklaşımı,esprileri bence gayet oldukça başarılı izlettirirebiliyor kendini onun içinde hayırlısı olur umarım. Gönül ister vallahi Buğra Akpınar ile Sinan Koçun birlikte işler yapmasını belki olur, olursa kesinlike çok üst düzey bir şey olur kanımca beklemedeyiz :)

majesty
20-02-2017, 12:58
şu anda ülke bu durumdayken belkide tarihimizin en önemli virajına bütün vatandaşlar olarak girerken siz hala 8. virajdan bahsediyorsunuz. Tamam izleyelim, tamam beğenelim, merak edelim, öğrenelim hayran olalım,destekliyelim v.b ama sayfalarca saatlerce iki kişinin kawgasını konuşmayalım allah aşkına.
bütün ülke magazin programı gibi oldu sokayım bu sosyal medyanın göbeğine!
hadi iki kişinin arasında bir birikim sonucu kawga olmuş açıklamaları yapılmış bitmiş kim nereye taşırsa taşır artık mahkeme v.s.

semt olarak arkandayız nedir allahaşkına? Neoluyoruz yani? fikirtepe against gültepe çözüm öylemi?

FOCUS RS PERT ETMİŞ! Ewet etmiş iş kazası bu.Ego su çokmuş ukalaymış oymuş buymuş...başarılıydı adam kardeşim öyle yada böyle, buğrada en az onun kadar başarılıydı hatta daha sempatik daha sewecen geliyodu bu yüzden daha fazla popülerdi.
iki tarafta win win için ortak oldu. ikiside birbirlerine birşey kattılar. Düşene vurmak kime yakışır? Bu zihniyet zamanı gelince savunduğu adam içinde aynısını yapacaktır.

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın lütfen, bu olayın asıl öznelerinide zor durumda bırakabilirsiniz.

ne derseniz diyin ama elalem 40 yıldır buna benzer programlar yaparak bütün dünyayı kıç kadar ekrana hapsediyo, japonlar bile kaç yıldır best motoring te nelerle süre kasıyo...biz pisti daha yeni elde ettik zaten onunda heryerini ezberledik :) ama genede şükürler olsun.

özetle madem bu kadar sewiyosanız bu araba işini, "DOĞRU DÜZGÜN SAHİP ÇIKIN" kişi özelinde taraf olmayın. Bırakın insanlar işini yapsın.

buraya çok yazmam ama yıllardır sewerek takip ederim, burasıda başarılı insanların sahip olduğu bir yer.

sürçülisan ettiysek affola

Berkan
20-02-2017, 13:00

herşey dışında adamın m5 hakikaten güzel :D o konuda biyerde 130 gibi bşey yazıyodu düşerse ilana görürüz :D

MCN21
20-02-2017, 13:30

Sahibinden temiz DTC ci hiç kullanılmamış m5 :D

BARR
20-02-2017, 13:32
51.500 + bir miktar pansuman.

Emre-Dylan
20-02-2017, 13:40
şu anda ülke bu durumdayken belkide tarihimizin en önemli virajına bütün vatandaşlar olarak girerken siz hala 8. virajdan bahsediyorsunuz. Tamam izleyelim, tamam beğenelim, merak edelim, öğrenelim hayran olalım,destekliyelim v.b ama sayfalarca saatlerce iki kişinin kawgasını konuşmayalım allah aşkına.
bütün ülke magazin programı gibi oldu sokayım bu sosyal medyanın göbeğine!
hadi iki kişinin arasında bir birikim sonucu kawga olmuş açıklamaları yapılmış bitmiş kim nereye taşırsa taşır artık mahkeme v.s.

semt olarak arkandayız nedir allahaşkına? Neoluyoruz yani? fikirtepe against gültepe çözüm öylemi?

FOCUS RS PERT ETMİŞ! Ewet etmiş iş kazası bu.Ego su çokmuş ukalaymış oymuş buymuş...başarılıydı adam kardeşim öyle yada böyle, buğrada en az onun kadar başarılıydı hatta daha sempatik daha sewecen geliyodu bu yüzden daha fazla popülerdi.
iki tarafta win win için ortak oldu. ikiside birbirlerine birşey kattılar. Düşene vurmak kime yakışır? Bu zihniyet zamanı gelince savunduğu adam içinde aynısını yapacaktır.

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın lütfen, bu olayın asıl öznelerinide zor durumda bırakabilirsiniz.

ne derseniz diyin ama elalem 40 yıldır buna benzer programlar yaparak bütün dünyayı kıç kadar ekrana hapsediyo, japonlar bile kaç yıldır best motoring te nelerle süre kasıyo...biz pisti daha yeni elde ettik zaten onunda heryerini ezberledik :) ama genede şükürler olsun.

özetle madem bu kadar sewiyosanız bu araba işini, "DOĞRU DÜZGÜN SAHİP ÇIKIN" kişi özelinde taraf olmayın. Bırakın insanlar işini yapsın.

buraya çok yazmam ama yıllardır sewerek takip ederim, burasıda başarılı insanların sahip olduğu bir yer.

sürçülisan ettiysek affola

Abi olayı yanlış anlamışsın bence düşene değil HAKSIZA vuruyoruz. Yazılanları görüyoruz ve tarafsız yorumlarda da belirtilmiş zaten. And isimli şahıs kişiye özel böyle tavırlar takınmamış ki, yanında maaşlı yada maaşsız çalışan veya yardımcı olan kişilere de aynı tavırları sergilemiş. Sence bu adam bu dayağı hak etmemiş mi? Bence sonuna kadar hak etmiş kendi forumunda ki yazıları okurken ben köpürdüm burada. Adam karnın açsa yemek yiyelim abi demiş bağırıp hakaret etmeye başlamış adama. Bunlar yalan olsa çıkıp karşı çıkmaz mı çıkar ee susuyor ki kabul ediyor.

Ülke konusuna gelirsek bizim halk akıllanmaz. Önce bi o şemsiye girecek(daha ne kadar girecekse) ondan sonra akıllanacak.

MeRtCaN
20-02-2017, 13:43
Bugranın her zaman arkasındayız

o su ankı bulundugu konuma kolay gelmedı
dısı ıle tırnagı ıle kazıyarak geldı
bu ısler kolay degıl oyle

bunu cekemeyıp bır karalama polıtıkası ızlenıyorsa
her sekılde Bugra haklıdır..

ayrı
kendı forumlarında Techturkey ıcın atıp tutan bu maglum sahıs ıcınde ınan hıc uzulmedım yolu acık olsun

Bestsi
20-02-2017, 13:50
Buğra ile tanışmamız baya yıllar önceye dayanır bir kere saygısızlığını birkere geçiştirdiğini duymadım belliki bukadar efendi profil oraya uymamış Buğra ne yaptıysa vardır bir sebebi .

canimrecepcim
20-02-2017, 14:00
Kawga,sewgi falan olsun istemiyoruz.Ama forum içinden birine böyle bir itham varsa olayın aslını bilmek ve gerektiğinde savunmak kendimizi aile olarak görüyorsak şarttır.

Vatan millet zaten internetten keşke kurtarılsa kawga etmeden,sewgiyle işimizi görsek.

Berk007
20-02-2017, 14:09
ya M5'i yere vurmayın, öldürmeyin. Daha yeni bir tane aldık zarar mı ettireceksiniz :D

Seyfettin777
20-02-2017, 14:10
ILongBoardDude
Sürçülisan etmişsin abi olmamış.:D

BerkRB.
20-02-2017, 14:24
Az önce otopark forumunda And tarafından yazılan tüm yazıları okudum. Söylenen yalanın haddi var hesabı yok. Forumda ki tayfa ayrı bir muhabbet. Buğra kızlarla videolarda takılırken Allahın adını nasıl ağzına alıyor diyenler bile olmuş.

Anıl E.
20-02-2017, 14:27
Az önce otopark forumunda And tarafından yazılan tüm yazıları okudum. Söylenen yalanın haddi var hesabı yok. Forumda ki tayfa ayrı bir muhabbet. Buğra kızlarla videolarda takılırken Allahın adını nasıl ağzına alıyor diyenler bile olmuş.

boş bir forum orası ya donanımhaber tarzında ''yüzbaşı,teğmen'' gibi .

harun ve ünal'a abi bi lastik yaksana diyen tiplerin biraz daha modifiye edilmiş hali hepsi o .

BerkRB.
20-02-2017, 14:28
İnsanlar doğruları görsünler diye bir link atayım dedim. And bey son mesajı atıp konuyu kilitlemiş. Kendi kitlesiyle mutlu içeride

Seyfettin777
20-02-2017, 14:38
Berkinka denen moderatör konuyu kilitlemiş ama silmemişti.

Sanırım bizim renkli oğlan görünce konuyu komple sildi.Sinan-cetin rumuzlu biri var bizden sanırım bu konunun linkini vermiş.Hesabı olanlar varsa atsınlar linki, mesajı atınca siliyorlar ulaşamadan kimseye.Bu herifin bu yaptığı yanına kalmasın.İnsanların işine, haysiyetine, hepsini geçtim karısına laf etmek nedir?
Beraber iş yapıyorlar, ekmek parası kazanıyorlar ki ses edemediler belki, belki de ettiler de biz bilmiyoruz.Ama her ne olursa olsun bunu şahsen bana yapsa soda şisesinin müstakbel karısı yapardım bu elemanı.:D

BerkRB.
20-02-2017, 15:18
Eve gideyim aticam linki

sky clio
20-02-2017, 15:37
Başlığın tarihini gördüm yeni, ssdeki kulakları görünce dedim muhabbet eski herhalde :D
Bu arada konuyu duyar duymaz M5'i ne yapacak diye aklımdan geçirenlerdenim bende.

Sadık Özyer
20-02-2017, 16:04
Sonuç olarak bu arkadaşı bu hale buğra (the makina ) mı sokmuş ?

Merttsn
20-02-2017, 16:11
And düzgün adama benziyordu ama ekipte iyi iş yapan herkesin sırayla gönderilmesi soru işareti yaratmadı değil kafamda.
Buğra abinin yazdılkarını okuyunca da hak verdim dedikleri doğruysa -ki doğrudur- az bile yapmış.
Otopark bir kişinin egolarından dolayı bitmiş yazık.

HondatugraL
20-02-2017, 16:28

Bayandan punto alırım ondan m5 almam yürürken geriye falan sokmuştur elimizde kalır şanzıman

pejoemre07
20-02-2017, 16:51
Bayandan punto alırım ondan m5 almam yürürken geriye falan sokmuştur elimizde kalır şanzıman

Bebeğim derken yapmış olabilir hiç bulaşılmaz :)

Quantum
20-02-2017, 17:02
Hangi temiz M5 ten bahsediyorsunuz siz yahu..

Ben arabasını incelemedim, etmedim ancak otomobilinin durumu konusunda sürüş tarzı yeterli bir referanstır benim için..

Teste aldığı otomobilleri nasıl kullandığını görmediniz mi.. Canını alıyor resmen..

Ha kendi arabasını öyle kullanmıyorsa başkasının arabasını neden öyle kullanıyor derler adama.. Gerçi kullanır.. Elin arabası.. İçinde kaç kuruşu var ki..

RS le kaza yaptığı yere kendi arabasıyla aynı sertlikte girmiş mi hiç.. Girdiyse, zaten yavurun malı gibi kullanılan araba alınmaz.

Kendi arabasıyla o meşhur RS kazası olan viraja girmediyse, girmezse, o kadar iyi bakıyorsa (ne yalan söyleyeyim, sanmıyorum), testteki arabaların, ona emanet edenlerin günahı nedir..
Nereden tutsan elinde kalıyor.
Devamlı redline, önden arkadan kaydırmalar, saçma sapan arabalarla drag yapmalar.. (Gerçi sert kullanım/hoyratça kullanım konusunda Eren Tekin'in eline su dökemez o başka bir konu.. )

Bu adamın İstanbul parkta kullandıkları tüm otomobillere acıdım.. TypeR a da acıdım, 911 Turbo S e de acıdım..
Hele bir CRZ videosu var, ağladı resmen araba bırak beni artık diye..

Bu adamın arabasına mı temiz diyorsunuz siz..
"Temizlik" tanımlarımız çok farklı o zaman..

individual
20-02-2017, 17:07
Golf GTI Testinde araç ilerlerken P konum'a almıştı.Efsane adam ya :)

individual
20-02-2017, 17:12
https://youtu.be/bR4FUXd_62s?t=25m50s

TEST | VW Golf GTI - YouTube (https://youtu.be/bR4FUXd_62s?t=25m50s)

Elinde hissettin :)

mhaktankrtp
20-02-2017, 17:13
And'ı tanımayıp Buğra abinin yazısını okuyan biri and hakkında böyle şeyleri bir insan yapamaz gibi şeyler düşünebilir. Lakin Buğra Akpınara sonuna kadar hak veriyorum. Eski editör olarak söylüyorum ki sayfada çalışanlar ile yönetenler arasında bile çok şaçma düzeyde emir talep olayı vardı ki, And'ın Buğra'ya böyle yapmaması olacak şey değil. And ile 15 dk bir araya gelen bile çok rahat anlayacaktır muhattap alınacak biri olduğunu. Akpınarın yazdığı yazıdaki hiç bir olay için and yapmamıştır diyemiyorum, ki diyemeyen onca otoparkın eski müdavim takipçileri de var; yapar, o potansiyel var andda

yesil
20-02-2017, 17:41
sinan, doğan kabak, buğra üçlüsü tek bir çatı altında toplansa her videoları 150 200 bin arası izlenir tahminimce. çağrılmadıkları uluslararası organizasyonda kalmaz. bence bir düşünsünler bunu :)

Alpii
20-02-2017, 17:57
The Makina'nın yeni konsepti belli oldu; #thedayaks :D Otopert ailesi de şoka uğramış belli, üyeleri sinan'a yüklenmiş doğru mu bunlar diye :D
Sinan Bey'in Acıklaması Ne Zaman Gelicek? | Sayfa 2 | OTOPARK.COM | Surucunun Adresi (https://www.otopark.com/forum/threads/sinan-beyin-a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1-ne-zaman-gelicek.3612/page-2)

rain man
20-02-2017, 18:15
Dostlar,

Çok yalnızım; geldiğim uçakta yanımdaki koltuk boş olduğu gibi, burada da otomobil medyasından Eren hariç benden başka kimse yok...

Sabahtan beri Carpe Diem'di, Barceloneta'ydı, şehrin en lüks restoranlarında ziyafet çekip duruyorum. Bu hengamede bir de locadan Flamenco izlemek durumunda kaldım. Yarın aynı işkence Mallorca'da devam edecek, inşallah cumartesi sona erecek... Üstelik bu tür lansmanlardan bu ay 3 tane, önümüzdeki ay -şimdilik- 2 tane daha var. Davet edildik bir kere, mecbur gidiyoruz...

İnanın hiç şevkim kalmadı... *****, son projemiz yüzünden 3 ay daha iş yapmasak gene kârdayız. Gel de şimdi video çek!

Gerçi benim akıbetim belirsiz... Gene de şirkette bu külfeti üstlenecek birileri daha çıkar sanırım.

Neyse kafanızı şişirdim, kusuruma bakmayın. Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler paylaştıkça çoğalırmış...

Kendinize iyi bakın.

Sevgiler,

And

dhye böyle yazmış the end .

Ben o postu gördüm bir yerde de umursamadım dikkat de etmedim. Birisi andla dalga geçiyor herhalde nükteli olarak onun gibi yazmış dedim. Gerçekten o yazdıysa çocukluğu hatta bebekliğine kadar sorgulanmalı... Eğer buraları okuyorsan and ciddiyim iyi bir psikiyatriste dtc kapalı gitmeni tavsiye ederim. Senin için.

Buğranın açıklamaları sonrası cevap gelse de gelmese de görünenler fazlasıyla doğruluyor dediklerini. Belli ki bilmediğimiz bir ton şey var. Fazlasıyla itici gelen videolarından sonra ayrılıyor olması sevindirici. Otoparkın kalite yokluğu için düşük yaş grubundaki "abi yanlasana cuprayla" diyen tayfası ne olur bilmiyorum ama bu olayda fanboyluğu yaptıkları abilerinin gerçek yüzünü göstermek lazım bence. Çoluk çocuk bari düzgün adamları takip etsin.

Buradan memleket meselelerine bağlamak istemiyorum ama ne geliyorsa küçükken yanlış alınan rol modeller yüzünden geliyor.

izmirlicem
20-02-2017, 19:15
Buğra abi sonuna kadar haklı bence, artık o şahıs ne yaptıysa buğra abiye dayanamamış, çünkü kolay kolay patlayacak kavga edecek birine benzemiyor. Otoparkında sinan abiye kalması bence çok iyi olmuş.

Emrecan-R
20-02-2017, 19:33
Berkinka denen moderatör konuyu kilitlemiş ama silmemişti.

Sanırım bizim renkli oğlan görünce konuyu komple sildi.Sinan-cetin rumuzlu biri var bizden sanırım bu konunun linkini vermiş.Hesabı olanlar varsa atsınlar linki, mesajı atınca siliyorlar ulaşamadan kimseye.Bu herifin bu yaptığı yanına kalmasın.İnsanların işine, haysiyetine, hepsini geçtim karısına laf etmek nedir?
Beraber iş yapıyorlar, ekmek parası kazanıyorlar ki ses edemediler belki, belki de ettiler de biz bilmiyoruz.Ama her ne olursa olsun bunu şahsen bana yapsa soda şisesinin müstakbel karısı yapardım bu elemanı.:D

Adamın durumunda olmadan anlıyamazsın . Bilmediğin şeyler vardır illaki

Seyfettin777
20-02-2017, 19:52
Emrecan-R
E tamam ben kesin konuşmadım ki.Belki şöyledir veya böyledir dedim.

Drive Fast
20-02-2017, 20:04
Reis soru cevap yapıyor ben çekirdekle kolami hazirladim bekliyorum :D
http://i.hizliresim.com/JaLb5E.jpg

Tayfun.O
20-02-2017, 20:10
End madde madde iddiaları istiyormuş üyeliği açında gönderelim maddeleri. Bi eğlencemiz vardı onuda kapattılar hayırlı işler ahahhaahhaahah :D

Bu arada Amarok la da kaza yaptı diyorlar

onursumer
20-02-2017, 20:17
evet icabına bakmasını merakla bekliyoruz :D ama sabaha anca yazar okadar şeye :D

///Mpower
20-02-2017, 20:20
Valla tek söylenecek şey Sinan Koç'a yazık olduğudur. İnşallah o kendini elit sanan mangusar gittikten sonra da iyi tutunmaya devam eder piyasaya. Hatta And'ın gittiğini duyan sevmeyenleri, abone ol butonuna yapışacaktır. Bunun üstüne de Sinan Koç'un, daha birkaç gün önce And'a övgüler yağdırıp dilinden düşürmeyen, editör triplerine giren gerizekalıların elinden kurtarması gerek otopark.com'u. Zaten şu avukatlar da bitmiyo ya ayarım bozuluyo. Ulan adam daha konuşma yapmamış sen kimsin? Neden el şeyiyle... neyse. Bu sadece And için geçerli değil piyasa da tanınmış insanların çoğunda var böyle mal, kendini bi kaka sanan avukatlar. Allah, Sinan Koç'un yolunu açık etsin...

ef186
20-02-2017, 20:25
Bunca senede yanlis yatırım yaptık. Çekirdeğe yatırmayı akıl etseydik şimdi ülkenin en bilinen markasıydik peh...

beast
20-02-2017, 20:30
Sırf And gitti diye otopark a abone oldum. :)

ghibli06
20-02-2017, 20:34
Bunca senede yanlis yatırım yaptık. Çekirdeğe yatırmayı akıl etseydik şimdi ülkenin en bilinen markasıydik peh...

çekirdeklik konuları kilitliyorsun tutmaz o iş :) asıl yıllardır bu işin her şeyini bilen, elinin altında da pist olan biri olarak, abonelikli canlı UHD pist yayını yapsan bak o zaman paraya :)

ef186
20-02-2017, 20:35
çekirdeklik konuları kilitliyorsun tutmaz o iş :) asıl yıllardır bu işin her şeyini bilen, elinin altında da pist olan biri olarak, abonelikli canlı UHD pist yayını yapsan bak o zaman paraya :)

Bunu bi düşüneyim ben :)

Tayfun.O
20-02-2017, 20:38
evet icabına bakmasını merakla bekliyoruz :D ama sabaha anca yazar okadar şeye :D

İddialara gelen cevap muhtemelen şöyle olacak abi ;

5 yıl kilit açık gezdim hey yavrum heeeey :D

///Mpower
20-02-2017, 20:43
Son olarak da Focus RS konusundan kalan, Tayfun.O nickli üyenin başlattığı benim devam ettirdiğim otopark.com bestesini de tekrar paylaşmak isterim sizlerle...

8. Viraj merkez patlıyor herkez
Rs kapan komalık açıyor son sen
And diyo mugo valla bu focusumuz enfes
Boş kafayla patladım lan ses kes...

Kalk kardeş üç beş kaza yapak
Rüyamda gördüm şu focus rs'i vurak
Yanladığımız gibi hemen paket olak
İstanbul park'ta yine mevzu çıkartak

onursumer
20-02-2017, 20:47
Bunu bi düşüneyim ben :)

cup araçlarının yarışları sırasında pistteki araçlara tek tek bağlanıp izleyebilme fena olmazdı mesela :D

G.U.Z.
20-02-2017, 20:49
Şu konuya bu kadar yorum yazılması bile And ın otopark.com u bir forum sitesinden herkesin takip ettiği bir siteye dönüştürdüğünün göstergesi, Allah parmaklarınıza zeval vermesin yazmaya devam :))

jointofjah
20-02-2017, 20:52
Şu konuya bu kadar yorum yazılması bile And ın otopark.com u bir forum sitesinden herkesin takip ettiği bir siteye dönüştürdüğünün göstergesi, Allah parmaklarınıza zeval vermesin yazmaya devam :))

Bu kafayla iş yapmaya devam. Ne güzel bir savunma taktiği

G.U.Z.
20-02-2017, 20:55
Bu kafayla iş yapmaya devam. Ne güzel bir savunma taktiği

Ben opc fanı değilim, ***** şahsın kankası da değilim, savunmuyorum kimseyi, sadece gördüğümü anlatıyorum :)

MK8800
20-02-2017, 20:55

Bize övgüye gerek yok dayı , Allah Buğra A.'nın parmaklarına zeval göstermesin dicektin heralde and için yaptığı sanatsal çalışmadan dolayı?

G.U.Z.
20-02-2017, 20:58
Bize övgüye gerek yok dayı , Allah Buğra A.'nın parmaklarına zeval göstermesin dicektin heralde and için yaptığı sanatsal çalışmadan dolayı?

İşim olmaz, mafyacılık geyiği yapmak hayatta başka bir şey yapamayanların işidir

ef186
20-02-2017, 20:58

Valla bunca senelik topçuyum böle kale görmedim.
Bu konuya bukadar yorum yapılmasının sebebi sevdiğimiz bir kardeşimize yapılan hakssiz iftiradır. Biz burda yeri geliyor dolandırıcılık konusunda da 100 sayfa yazıyoruz bu durumda hakkında konuştuğumuz dolandırıcıda baya başarılı oluyor değil mi....

mrtngn
20-02-2017, 21:03

Şimdi biraz empati yaparsan burda ne işin olduğunu belki bize söyleyebilirsin :heyoo:

ghibli06
20-02-2017, 21:03

iyi de ben 'bu konu 2 kişi arasında bir kavga, çok yoruma gerek yok' dediğimde 'herkes istediğini yazar, dolandırıcılık da 2 kişiyi bağlıyor ama herkes yazıyor' demiştin... hangi fikrin doğru?

DOHC
20-02-2017, 21:05
iyi de ben 'bu konu 2 kişi arasında bir kavga, çok yoruma gerek yok' dediğimde 'herkes istediğini yazar, dolandırıcılık da 2 kişiyi bağlıyor ama herkes yazıyor' demiştin... hangi fikrin doğru?

O benim. Nickleri karıştırmayalım......

ghibli06
20-02-2017, 21:06
O benim. Nickleri karıştırmayalım......

yaşlanıyorum kusura bakmayın :)

Buğra A.
20-02-2017, 21:14
Allah razı olsun, güzel destekleriyle bugün mesajlar yollayan ve arayan arkadaşlarım, dostlarım, kardeşlerim ve abilerim...

benim bu saatten sonra içimde, vicdanımda çok rahat. hala iddia olduğunu söyleyebiliyorsa valla helal olsun, güzel kafa yaşıyorsun, ne şekil haplarla patlıyorsun?

Sadık Özyer
20-02-2017, 21:22
https://youtu.be/bR4FUXd_62s?t=25m50s

TEST | VW Golf GTI - YouTube (https://youtu.be/bR4FUXd_62s?t=25m50s)

Elinde hissettin :)
kaçıncı dk ?

Sadık Özyer
20-02-2017, 21:24

Saman ithal ediyoruz çekirdek mi üreticez?