PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda Accord 2.0 1998

isiyin19
27-02-2017, 00:03
1 haftadır araç arayışı icindeyim askerden yeni geldim ve accordlar gözüme takıldı çogu kişi yakıttan, çoğu kişi MTV den dolayı almıyor başka sıkıntıları nelerdir artı yönleri eksi yönleri yardımcı olursanız sevirim.

Örnek: sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-temiz-arac-404145712/detay)

h.guroglu
27-02-2017, 08:11
mtv den değilde bu kasanın bariz bir yedek parça sıkıntısı mevcut diye biliyorum illa bu kasa alınacaksada çok çok temiz olanı tercih eilmeli

isiyin19
27-02-2017, 17:34
ama honda fazla arıza açan bir arac degil temizini bulunca birde tadından yenmez gibi geldi bana :)

h.guroglu
28-02-2017, 07:28
valla o kasayı kime sorsam uzak durmamı söyledi o yüzden bende çıkardım listeden yoksa alınabilecek araçlar listemde idi onun yerine bir üst kasasına bakmaya başladım

AliGizda
28-02-2017, 08:12
Bu araçlarda Euro Civic' ler gibi İngiliz üretimi sanırım, o sebeple parçaları pahalı diye biliyorum. Euro Civic' ler parçaları pahalı olsa da dayanıklı araçlardı. Fakat yaşına bakarak bence o fiyat aralığında daha güzel seçenekler bulabilirsiniz.