PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sarı s3 hakkında bilgi aciliyeti vardır

onat
13-03-2017, 16:35
sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-canavar-satilik-408324091/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false)

Abilerim arkadaşlarım , bir arkadaşım bu araç hakkında bilgi istiyor. Geçmişi hakkında bilgisi olan cevaplarsa çok sevinrim.

Araca şuanda önden çeker vaziyette biniliyormuş. Araç sahibinin dediğine göre şaft egsoz çarptığı için , sökülmüş. Dediğine göre kendi de bu şekilde almış arabayı. Motorda hiçbir sıkıntısı yokmuş. Fikirlerniz nedir ?

aciliyeti olduğu için konu açtım , mod abiler kaldırmazsa çok sevinirim.

kıvancr
13-03-2017, 19:12
S3 quattro oldugu ıcın alınır,4 ceker olmayan bır s3 1.8t den cokta farkı kalmaz.
Aracı bır cok kez ılanda gordum. Apacılerın elınde zıyan edılmeyen bır s3 genelde sade ve temız gordum. Ama bu km de ve yasta s3 sorun yumagı olabılır
Bu fıyatlara Polo gtı cok daha mantıklı hatta dahada performanslı.
Bu aractan zıyade daha once hıc satısta gormedıgım ızmırdekı aracı onerırım.
sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-pazartesi-gunune-kadar-opsiyonludur...hatasiz-fabrikasyon-s3-399507061/detay)

onurdestan
13-03-2017, 22:07
egsoz şafta vurduğu için ne demek ne saçma bi bahaneymiş o ? bugünde bi ilanda hidrolik direksiyon yağ almadığı için araç çalışmamaktadır yazıyordu onun gibi bir şey arabanın muhtemelen haldex sistemi bozulmuş yada devre dışı kalmış şaftı söktülerse o işte başka bişeyde olabilir yada bu bahaneyi üretmek için sökmüşlerdir haldex bildiğim çok ğahalı bi sistem bunun dışında yağı eksik olduğu zaman devre dışı kaldığını okumuştum yağı ve filtresi doğuştan ısmarlanıp değiştirilirse bir ihtimal çalışabilir muhtemelen esp side çalışmıyor şu anda.

tuner faruk
14-03-2017, 00:05
Yerinizde olsam sarıdan önce İzmirdeki laciverti incelerdim

.::EmrE::.
14-03-2017, 00:08
Sırf Haldex sistemi söküldüğü için almazdım.

onat
14-03-2017, 08:48
arkadaşlar durum şu ; bu sarı s3 ün sahibi , arkadaşımın ilanda olan aracına takas teklifi etmiş. araçtaki sorunları da bu şekilde belirtmiş. bi egsoz sistemli s3 bu mu da şafta sürtüyor birtek. herkesin egsoz sistemi var. neden sürten yok.. çok saçma olduğunun farkındayız da sizden bir yorum istedim. aracın evveliyatı açısından bilginmek için. bu aracı düşünme sebebide takas teklif etmesi. yoksa izmirde olan daha mantıklı hatta çok mantıklı :)

gokhankenar
14-03-2017, 08:54
arkadaşlar durum şu ; bu sarı s3 ün sahibi , arkadaşımın ilanda olan aracına takas teklifi etmiş. araçtaki sorunları da bu şekilde belirtmiş. bi egsoz sistemli s3 bu mu da şafta sürtüyor birtek. herkesin egsoz sistemi var. neden sürten yok.. çok saçma olduğunun farkındayız da sizden bir yorum istedim. aracın evveliyatı açısından bilginmek için. bu aracı düşünme sebebide takas teklif etmesi. yoksa izmirde olan daha mantıklı hatta çok mantıklı :)

Valla nedense ben aracı çakacak adam arıyor gibi düşünüyorum.

Ertekin
14-03-2017, 09:02
Valla nedense ben aracı çakacak adam arıyor gibi düşünüyorum.

Aynı fikirdeyim. Elden gitsinde kime giderse gitsin bende patlamasın kafasında. Ben şahsen araçtan hiç hoşlanmadım. Evveliyatını bilmem ama bu ihaleye de girmezdim.

onat
14-03-2017, 09:05
Aynı fikirdeyim. Elden gitsinde kime giderse gitsin bende patlamasın kafasında. Ben şahsen araçtan hiç hoşlanmadım. Evveliyatını bilmem ama bu ihaleye de girmezdim.

ya erteki abi allah aşkına profil fotondan hiç dediklerine odaklanamadım. ayıboğan gibisin vallahi :D

konuya dönersek , aynı görüşte olduğumuz için uzak durmasını belirticem, sağolun.

Ertekin
14-03-2017, 09:09
ya erteki abi allah aşkına profil fotondan hiç dediklerine odaklanamadım. ayıboğan gibisin vallahi :D

konuya dönersek , aynı görüşte olduğumuz için uzak durmasını belirticem, sağolun.

Teşekkür ederim kardeşim. Sende çok ayıboğan bir kardeşimizsin :D baştacısın

brs852
14-03-2017, 09:16
Bir keresinde bende bir araca bakmaya gittim bir demir sesi ve düzensizlik patırtı var araç ta adam egzoz çapı büyük o yüzden ses yapıyor demişti sonra motor kulağı ses yapıyor onu değiştim dedi en son olarakta motor bloğu çatlak çıkmıştı :) alt tarafı egzoz ya bunun için insan aracının 4 çekerini iptal etsin

VteC_MaNiaC
14-03-2017, 11:23

bu fuar aracı olan sarı s3 olabilir.. yanıp tekrardan toplanan

gokhankenar
14-03-2017, 11:28
Bir keresinde bende bir araca bakmaya gittim bir demir sesi ve düzensizlik patırtı var araç ta adam egzoz çapı büyük o yüzden ses yapıyor demişti sonra motor kulağı ses yapıyor onu değiştim dedi en son olarakta motor bloğu çatlak çıkmıştı :) alt tarafı egzoz ya bunun için insan aracının 4 çekerini iptal etsin

4 çekeri iptal edeceğime egzozu iptal ederim daha iyi :D

Aykut106
14-03-2017, 12:56
bu fuar aracı olan sarı s3 olabilir.. yanıp tekrardan toplanan

Fuar aracı olan başka yanan başka bu S3 de başka sarı😀

VteC_MaNiaC
14-03-2017, 14:29
Fuar aracı olan başka yanan başka bu S3 de başka sarı��

:bravo::bravo:

bilmemek degil öğrenmemek ayıp

[RaCeR]
14-03-2017, 14:32
Yanan siyahtan sarı olan 34 AS plakalı.
Orjinal sarı 4 adet var. 34 S , 34 GAD, 34 TT, 34 EA başka orjinal sarı s3 yok.

Aykut106
14-03-2017, 17:19
:bravo::bravo:

bilmemek degil öğrenmemek ayıp

YL turboyken neredeydi bu sarı S3 ler!! ������

onurdestan
14-03-2017, 17:53
bu arabanın plakası hiç değişmedi 3 sene önce caddede her ışıkta kaldırırlardı arabayı içim acırdı jantları o zaman siyahtı hatta blok çatlak olayı gerçekse olaaayy :D

Yigit-Y
14-03-2017, 18:00
Uzak durmakta yarar var

Çok oynanmış malesef

[RaCeR]
14-03-2017, 20:15
bu arabanın plakası hiç değişmedi 3 sene önce caddede her ışıkta kaldırırlardı arabayı içim acırdı jantları o zaman siyahtı hatta blok çatlak olayı gerçekse olaaayy :D

bu mavi olan senin eski y plakalı di mi

VteC_MaNiaC
15-03-2017, 09:15
YL turboyken neredeydi bu sarı S3 ler!! ������

ahahah bu s3 ün 4çeker o yüzden iptal :D

ümitech
15-03-2017, 10:29
4 çekeri iptal edilmiş s3 mü olur yahu
memeleri olmayan kadın gibi

dirk
15-03-2017, 11:44
benim kayınconun arabasına baktın mı onat 5 kapı 18TQ koltuk tavan yok harici s3 bi turbo farkı var. haldex vs aynı diye biliyorum

Ramcho®
15-03-2017, 12:53
benim kayınconun arabasına baktın mı onat 5 kapı 18TQ koltuk tavan yok harici s3 bi turbo farkı var. haldex vs aynı diye biliyorum

araç detayını yazarmısın özelden.

onat
15-03-2017, 15:24

Bro detayları bi özelden atsana. link varsa da olur