PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yaz Tatili Otel Tavsiyesi ?

-Murat Özcan-
01-04-2017, 21:38
Arkadaşlar Kız arkadaşımla tatile gitmeyi planlıyorum, son iki senedir bodruma gidiyorduk fakat bu sene rotayı değiştirmeyi düşünüyoruz. Belki yine ege bölgesinde farklı bir yer olabilir fethiye,çeşme,marmaris vs. vs. olabilir ama akdeniz bölgesinde alanya,kemer,kaş v.s v.s olabilir. Yeni yerler keşfetmek istiyoruz. Otelin Güzel,Her şey dahil, temiz, denizinin temiz olması,aktivitelerinin ve denize sıfır plajı olmasını istiyoruz. Buralara giden çift arkadaşlarımız muhakak vardır. Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler..

Yigit-Y
01-04-2017, 21:41
Bütçemiz nedir murat kardeşim kaç gün düşünüyorsun

blumenberg
01-04-2017, 21:52
sueno hotel beach side'de göl evlerinde kalabilirsiniz, otel herşeyi ile mükemmel fakat aktiviteleri biraz yetersiz olsa da ben çok sevmiştim geçen sene

VW6R
01-04-2017, 22:40
Kıbrıs tavsiye ederim.

Ragness
02-04-2017, 19:46
bu yaz antalya belekte 2 hafta boyunca Club Asteria Belek'de kaldım. odaları gayet düzgün, yemekleri temiz kaliteli lezzetli, havuzuda gayet güzel. Fiyatını kesinlikle hak eden bir otel, tavsiye ederim. Yanlız denizi çok tuzlu :D

-Murat Özcan-
03-04-2017, 08:23
Bütçemiz nedir murat kardeşim kaç gün düşünüyorsun

Bütçemi 2000 TL olarak belirledik hacı abi

sueno hotel beach side'de göl evlerinde kalabilirsiniz, otel herşeyi ile mükemmel fakat aktiviteleri biraz yetersiz olsa da ben çok sevmiştim geçen sene

Bakacağım oraya hocam teşekkür ederim..

Kıbrıs tavsiye ederim.

Hiç bilmediğim yerler oraları ama değerlendirmek lazım. Teşekkür ederim..

bu yaz antalya belekte 2 hafta boyunca Club Asteria Belek'de kaldım. odaları gayet düzgün, yemekleri temiz kaliteli lezzetli, havuzuda gayet güzel. Fiyatını kesinlikle hak eden bir otel, tavsiye ederim. Yanlız denizi çok tuzlu :D

Orayı bende duydum bakacağım uygunsa olabilir. Teşekkür ederim..

Tunacan
03-04-2017, 08:24
Fethiye Sentido yu tercih edebiilrsin. +16 otel. Bebe belik gürültü yok. Nezih oteldir.

-Murat Özcan-
03-04-2017, 08:25
4 gece 5 gün olarak düşünüyoruz

murat-m
03-04-2017, 10:45
bütçe yeterli gelir mi bilmiyorum ama belek susesi deneyin derim.

-Murat Özcan-
03-04-2017, 11:15
bütçe yeterli gelir mi bilmiyorum ama belek susesi deneyin derim.

Fiyatları ne durumda acaba ?

murat-m
04-04-2017, 09:24
Fiyatları ne durumda acaba ?

döneme göre değişiklik gösterir muhakkak. turizm acentalarından bulabilirsin ya da oteli direk arayarak bilgi alabilirsin.