PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2000TL'ye Kadar Telefon Tavsiyesi?

cagataayk
04-04-2017, 13:49
Mevcut telefonum bu sabah ranzadan düşme sonucu yaşamını yitirdi, kamerası vesaire düzgün çalışmıyorda zaten.Haliye yaptırmak yerine yeni telefon arayışına girdim.

Aradığım özellikler;

Android önceliğim.
Arayüzün akıcı olması ve kasmaması.
Nispeten iyi bir kamera.
4.5g desteği.
Büyük ekran olması.
F/P ürünü olması.

2000TL ve altı,o kadar param olsa şu telefonu alırım dediğiniz telefon tavsiyelerinizi bekliyorum.Herkese iyi forumlar :)

Evrenoz
04-04-2017, 14:04
Şirket hattım için A5 kullanıyorum
Gayet hoş bir cihaz

Şahsi hattım ise S7Edge
muhtemelen onun da 2. elini bu fiyata bulursun. Ondan da çok memnunum

cagataayk
04-04-2017, 14:07
Şirket hattım için A5 kullanıyorum
Gayet hoş bir cihaz

Şahsi hattım ise S7Edge
muhtemelen onun da 2. elini bu fiyata bulursun. Ondan da çok memnunum

Tavsiyen için teşekkürler abi ama belirtmediğim bişey daha var sıfır cihaz düşünüyorum.A5'i bi inceleyeyim.

d3n1s
04-04-2017, 14:07
kendim iPhone'dan başka cihaz kullanmayan biriyim. Genel olarak çevremde gördüğüm duyduğum iPhone SE'lerde çok sorun olduğu. Senin bütçene uyacak tek iPhone olduğu için söylemek istedim. Bunun haricinde iş arkadaşım Huawei aldı, son derece de memnun cihazdan. Fiyatına göre cihazın çok çok iyi olduğunu söylüyo, ve etrafındaki herkese şiddetle tavsiye ediyo. İncelemeye değer Huawei'ler.

cagataayk
04-04-2017, 14:14
kendim iPhone'dan başka cihaz kullanmayan biriyim. Genel olarak çevremde gördüğüm duyduğum iPhone SE'lerde çok sorun olduğu. Senin bütçene uyacak tek iPhone olduğu için söylemek istedim. Bunun haricinde iş arkadaşım Huawei aldı, son derece de memnun cihazdan. Fiyatına göre cihazın çok çok iyi olduğunu söylüyo, ve etrafındaki herkese şiddetle tavsiye ediyo. İncelemeye değer Huawei'ler.

Tercihim androidden yana.Acelem yok o yüzden her seçeneği iyice inceliycem Huawei'lere de bakıcam.Tavsiye için teşekkürler.

halilcan9455
04-04-2017, 14:17
2000 TL den azcık pahalı 2159 TL hepsiburada da Xperia XZ var.Şuan telefon değiştirecek olsam düşünmeden alacağım modeldir.Mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.
2000 TL altı ise g5 veya xperia x düşünürdüm.

hondaa
04-04-2017, 14:34
bende bu fıyat aralığı arıyordum telefon kafayı yıyeceketım nerdeyse en son a8 gordum buyuk ekranı gayet güzel bı telefon ona bakabılırsın 2200 cıvarı su aralar bide huaweı gr 5 onunda dıyatı 1700

aslan
04-04-2017, 14:35
iphone 7 var sitede satılık 2000tl ye dilerseniz

GokhanRS
04-04-2017, 14:36
z5 bulursan kaçırma derim.

cagataayk
04-04-2017, 14:43
2000 TL den azcık pahalı 2159 TL hepsiburada da Xperia XZ var.Şuan telefon değiştirecek olsam düşünmeden alacağım modeldir.Mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.
Sony telefonlara karşı sebepsiz bi soğukluğum var ama onuda inceliycem teşekkürler.

bende bu fıyat aralığı arıyordum telefon kafayı yıyeceketım nerdeyse en son a8 gordum buyuk ekranı gayet güzel bı telefon ona bakabılırsın 2200 cıvarı su aralar bide huaweı gr 5 onunda dıyatı 1700
A8 benimde çok ilgimi çekti inceleyip karar vericem teşekkürler.

Sıfır düşünüyorum hocam yinede teşekkürler.

z5 bulursan kaçırma derim.
Z5'ede bi bakayım o zaman, teşekkürler.

BurakYozgat.
04-04-2017, 14:49
Şirket hattımda ben de A5 kullanıyorum ama ihtiyaç doğrultusunda tatmin etmeyebilir.
Haricinde güzel şık bi telefon ben herhangi bi donma vs sorunla karşılaşmadım ama alodan aloya kullanıyorum tabi o da var.

aykutsafakyaman
04-04-2017, 15:00
Ben huawei aldim gel sana alalim geri kalan paraya motora ekipman alırsın :)

cagataayk
04-04-2017, 15:14
Şirket hattımda ben de A5 kullanıyorum ama ihtiyaç doğrultusunda tatmin etmeyebilir.
Haricinde güzel şık bi telefon ben herhangi bi donma vs sorunla karşılaşmadım ama alodan aloya kullanıyorum tabi o da var.
A5 dediğiniz gibi her ihtiyacı karşılayamayabilir yinede teşekkürler.

Ben huawei aldim gel sana alalim geri kalan paraya motora ekipman alırsın :)

Kanka 2000 dedikte paranın gideceği yerler var biraz sıkıntıdayım geleyim trabzona bakarız duruma göre :)

bluestain
04-04-2017, 15:21
A5 2017 tavsiye ederim kamerası muhteşem incelemeni tavsiye ederim

fthdrn
04-04-2017, 15:22

Abi nerde ilanı pm atarmısın

Hondafatih
04-04-2017, 15:23
General mobile 5 plus tercih edebilirsiniz samsung vs karşılaştırdığınızda çok güzel bir telefon olduğunu anlayabilirsiniz ben kullanıyorum çok güzel ve yerinde telefon saf androiddir.

Sinan58
04-04-2017, 15:30

Yerli telefonlarımızın fiyat manasında rakipleri yok denecek kadar az.

Alın bendende o kadar.

Sony Xperia M4 Aqua kullanıyorum arada canım sıkılınca su altında video çekiyorum.
Telefonumun köşelerinde darbeyi emen köşeciklerde var.

Bence Sony Xperia Z5, XZ, X modellerine bakmalısınız.
Bu arada telefonumu musluğun altına tutup yıkıyorum arada çok güzel tertemiz oluyor.

optimus_prime
04-04-2017, 15:32
kayıt yaptırma durumun varsa mate9 al sahibindende 2000 tl ye sıfır ayarında kayıtsız cihaz var

tr garantili alacaksan da samsung c9pro öneririrm

Sinan58
04-04-2017, 15:33
General Mobile GM5+, Casper modelleri vb. Yerli modellere ayrıca bakmanızı tavsiye ederim, çok iyi telefonlar gerçekten.

excellency23
04-04-2017, 15:34
samsung j7 prime i inceleyin bence. sarji felaket iyi gidiyor, bence 1 numarali özellik. özellikelri de gayet iyi, ekrani buyuk.

cagataayk
04-04-2017, 15:39
A5 2017 tavsiye ederim kamerası muhteşem incelemeni tavsiye ederim
Tavsiye için teşekkürler inceliycem.

General mobile 5 plus tercih edebilirsiniz samsung vs karşılaştırdığınızda çok güzel bir telefon olduğunu anlayabilirsiniz ben kullanıyorum çok güzel ve yerinde telefon saf androiddir.
GM pek düşünmüyorum ama onuda inceliycem tabii ki, teşekkürler.

Yerli telefonlarımızın fiyat manasında rakipleri yok denecek kadar az.

Alın bendende o kadar.

Sony Xperia M4 Aqua kullanıyorum arada canım sıkılınca su altında video çekiyorum.
Telefonumun köşelerinde darbeyi emen köşeciklerde var.

Bence Sony Xperia Z5, XZ, X modellerine bakmalısınız.
Bu arada telefonumu musluğun altına tutup yıkıyorum arada çok güzel tertemiz oluyor.
Sony serileri dikkatimi çekiyor fakat pek sıcak bakmıyorum ama yinede inceliycem teşekkürler.

kayıt yaptırma durumun varsa mate9 al sahibindende 2000 tl ye sıfır ayarında kayıtsız cihaz var

tr garantili alacaksan da samsung c9pro öneririrm

Tr garantili almayı düşünüyorum c9proyada bakıcam teşekkürler.

General Mobile GM5+, Casper modelleri vb. Yerli modellere ayrıca bakmanızı tavsiye ederim, çok iyi telefonlar gerçekten.
Yerli modellerden kasıt nedir hocam hangi markalar mesela özellikle tavsiye ettiğiniz bi model var mı?

cagataayk
04-04-2017, 15:40
samsung j7 prime i inceleyin bence. sarji felaket iyi gidiyor, bence 1 numarali özellik. özellikelri de gayet iyi, ekrani buyuk.

J7prime'ı önceden incelemiştim hoş bi cihaz oda tercihlerim arasında, teşekkürler.

beakmenek
04-04-2017, 15:40
LG stylus 2. Aşırı memnunum, hem ekran büyük hem kameralar iyi hem kalemi var hem de fiyatı benzerlerinin yaklaşık yarısı kadar.

Berkan
04-04-2017, 15:46
Kesinlikle Asus Zenfone 3 (Ze552KL) yazdıgın ozelliklerin hepsini fazlasıyla karşılıyor. j7 ve j7 primedan gayet başarılı şekli sıfatı güzel.

5.5 inch 3000 mah pili var cogu telefonda olmayan sarsıntı titresim önleyici özelliği var kamerasının. 1800 1900 de fiyatı var 64 gb lıgının. bence tam f/p ürünü

ZenFone 3 (ZE552KL) | Telefon | ASUS Turkiye (https://www.asus.com/tr/Phone/ZenFone-3-ZE552KL/)

Asus Zenfone 3 Fiyatı (64 GB) - Vatan Bilgisayar (http://www.vatanbilgisayar.com/asus-zenfone-3-64-GB-akilli-telefon.html)

http://www.teknosa.com/urunler/125076354/asus-zenfone-3-55-64gb-black-ze552kl-akilli-telefo?ref=Cimri&utm_source=cimri.com&utm_medium=comparison&utm_campaign=productlist

cagataayk
04-04-2017, 15:57
LG stylus 2. Aşırı memnunum, hem ekran büyük hem kameralar iyi hem kalemi var hem de fiyatı benzerlerinin yaklaşık yarısı kadar.
LGlere pek bakmadım onlarıda inceliycem teşekkürler.

Kesinlikle Asus Zenfone 3 (Ze552KL) yazdıgın ozelliklerin hepsini fazlasıyla karşılıyor. j7 ve j7 primedan gayet başarılı şekli sıfatı güzel.

5.5 inch 3000 mah pili var cogu telefonda olmayan sarsıntı titresim önleyici özelliği var kamerasının. 1800 1900 de fiyatı var 64 gb lıgının. bence tam f/p ürünü

ZenFone 3 (ZE552KL) | Telefon | ASUS Turkiye (https://www.asus.com/tr/Phone/ZenFone-3-ZE552KL/)

Asus Zenfone 3 Fiyatı (64 GB) - Vatan Bilgisayar (http://www.vatanbilgisayar.com/asus-zenfone-3-64-GB-akilli-telefon.html)
Tasarım cidden çok hoşuma gitti detaylarını inceliycem tavsiyeniz için çok teşekkürler.

ASUS ZENFONE 3 5.5 64GB BLACK ZE552KL AKILLI TELEFON | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İcin Teknoloji (http://www.teknosa.com/urunler/125076354/asus-zenfone-3-55-64gb-black-ze552kl-akilli-telefo?ref=Cimri&utm_source=cimri.com&utm_medium=comparison&utm_campaign=productlist)

cagataayk
04-04-2017, 15:58

ASUS ZENFONE 3 5.5 64GB BLACK ZE552KL AKILLI TELEFON | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İcin Teknoloji (http://www.teknosa.com/urunler/125076354/asus-zenfone-3-55-64gb-black-ze552kl-akilli-telefo?ref=Cimri&utm_source=cimri.com&utm_medium=comparison&utm_campaign=productlist)

Düzgün yanıtlayamamışım.Telefonun tasarımı çok hoşuma gitti,detaylarınıda inceliycem çok teşekkürler.

Berkan
04-04-2017, 16:03
Düzgün yanıtlayamamışım.Telefonun tasarımı çok hoşuma gitti,detaylarınıda inceliycem çok teşekkürler.

Arkadaşıma aldıkta gecen tasarımı bence güzel önü arkası Gorilla Glass, öyle ucuz androidler plastik yada o tarz bir görünümü asla yok

AliGizda
04-04-2017, 16:05
xiaomi mi5 ucuzdur, güzeldir. Şirkette bir arkadaşım aldı ve gayet memnun ben bile bir ara mevcuttaki telefonumu satıp almayı planladım.

cabrioleter
04-04-2017, 16:05
1200 liraya xiaomi mi5
1500 liraya xiaomi mi5s varken başka telefonlara para vermek yazık olur. Snapdragon 821 kullanıyor diğerleri gibi düşük işlemciler de yok. Şu an fiyat/performans olarak yanlarına yaklaşan telefon yok. Üstelik paranın üstü de cebinde kalır..

Wromm
04-04-2017, 16:40
Bende bakıyorum bu aralar Samsung C7 modeli güzel geldi. Samsung bu modeli Türkiye pazarına resmi olarak sokmadı. Tasarım olarak iphone'a benziyor.

32 /64 gb hafıza 4 gb ram Snapdragon 625 var cihazda.

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-c7-ithalatci-garantili-p-HBV0000025PVY

cagataayk
04-04-2017, 18:23
xiaomi mi5 ucuzdur, güzeldir. Şirkette bir arkadaşım aldı ve gayet memnun ben bile bir ara mevcuttaki telefonumu satıp almayı planladım.
Bu telefonun methini çok duydum fakat ne yazık ki içimde bi ön yargı var o markaya karşı.

1200 liraya xiaomi mi5
1500 liraya xiaomi mi5s varken başka telefonlara para vermek yazık olur. Snapdragon 821 kullanıyor diğerleri gibi düşük işlemciler de yok. Şu an fiyat/performans olarak yanlarına yaklaşan telefon yok. Üstelik paranın üstü de cebinde kalır..
Yukaradada söylediğim gibi bu markanın methini çok duydum fakat yinede insan bilmediği bi marka olduğu için çekiniyor.

Bende bakıyorum bu aralar Samsung C7 modeli güzel geldi. Samsung bu modeli Türkiye pazarına resmi olarak sokmadı. Tasarım olarak iphone'a benziyor.

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-c7-ithalatci-garantili-p-HBV0000025PVY
Tr garantili olmasını tercih ediyorum yinede teşekkürler tavsiyeniz için.

Sti_Ozan
04-04-2017, 20:16
Xiaomi (boylemi yaziliyodu :D) modellerinede bakabilirsin. Kuzenim 1500tl ye aldi 1 ay kadar once. Oldukcada memnun.

BarışSever
04-04-2017, 20:25
hocam xiomi samsung bana trışka geliyor kimse kusura bakmasın.
sony al geç derim.
bu benim 3.sony telefonum.
şuan xperia x kullanıyorum.biraz daha ekleyip xz alabilirdim.ama bundada aynı şeyleri yapıyorsun onda da :)
tavsiyem xperia x tam kriterlerine uygun telefon.şuan 1400-1500 civarlarına bulunur vaziyette. z5 ise çıkalı çok oldu güncel bir telefon tavsiye ederim.
samsung a5 illetinden geçtim bu alete,anladım ki sonyden şaşmam artık

c20let
04-04-2017, 20:39
http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-5s-64gb-ithalatci-garantili-p-HBV000002PVZ7

Bu telefona trışka diyen arkadaş lütfen kullansın bir süre sonra karar versin. Android üzerinde bana kalırsa en stabil ve güncel işletim sistemi bu firmada ve bu fiyata hem hissiyat hemde donanım olarak fazla yüksek kalite sunuyor rakiplerine göre.

F4R
04-04-2017, 22:41
Xiaomi mi5s

AliGizda
04-04-2017, 22:44
Xiaomi Çin' in iPhone' u şu anda, canlı görmesem tavsiye etmem. Kamerası vs çok iyi ve bence değerlenecek bu telefon. Huawei' lerde güzel o paralara, ama ben kesinlikle Xiaomi alırdım.

Sinan58
05-04-2017, 12:31
cagataayk

http://www.hepsiburada.com/casper-via-a1-p-HBV000000LEU7

http://www.hepsiburada.com/casper-via-a1-plus-p-HBV000002XRX4

Mesela bu telefonlar abi, Casper çok hoşuma gidiyor.

Özellikleri çok iyi.

rain man
05-04-2017, 12:36
Z2 kullanıyorum. Düşünmeden Z serisi kullanırım eğer hala aynı şekilde ise. Yüksek ram ve işlemci hızı, piyasaya göre iyi batarya kapasitesi, üzerine su dayanıklılığı ve 20.7 mp kamerası - gerçi iphone kameraları mp olarak daha küçük olsa da lensleri daha kaliteli sanırım ama onların da fiyat bandı yüksek - benim için yeterli kriterleri sağlıyordu.

rain man
05-04-2017, 12:36
Yazmayı unuttum, fiyat olarak daha ucuz hem mi 5tam bir fp ürünü.

lucky Jackal
05-04-2017, 12:39
ilgilenirseniz Turkcell'den alınma Z5 var elimde, altın rengi bir sene daha garantisi var. Kutusu kulaklığı vs duruyor. 32gb hafıza kartı ile beraber vereceğim

300E
05-04-2017, 13:48
Xiaomi Mi5 ve türlerine bakabilirsiniz.

cagataayk
05-04-2017, 14:10
Xiaomi (boylemi yaziliyodu :D) modellerinede bakabilirsin. Kuzenim 1500tl ye aldi 1 ay kadar once. Oldukcada memnun.
Bu markayı herkes öneriyor fakat servis ağı nasıldır malın arkasında duran varmı ? Tr garantili ürün lazım

hocam xiomi samsung bana trışka geliyor kimse kusura bakmasın.
sony al geç derim.
bu benim 3.sony telefonum.
şuan xperia x kullanıyorum.biraz daha ekleyip xz alabilirdim.ama bundada aynı şeyleri yapıyorsun onda da :)
tavsiyem xperia x tam kriterlerine uygun telefon.şuan 1400-1500 civarlarına bulunur vaziyette. z5 ise çıkalı çok oldu güncel bir telefon tavsiye ederim.
samsung a5 illetinden geçtim bu alete,anladım ki sonyden şaşmam artık
bende sonye biraz uzağım fakat modelleri performans açısından ilgimi çekiyor düşündüklerim arasında sony :)

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-5s-64gb-ithalatci-garantili-p-HBV000002PVZ7

Bu telefona trışka diyen arkadaş lütfen kullansın bir süre sonra karar versin. Android üzerinde bana kalırsa en stabil ve güncel işletim sistemi bu firmada ve bu fiyata hem hissiyat hemde donanım olarak fazla yüksek kalite sunuyor rakiplerine göre.
dediğim gibi tr garantili istiyorum ve düzgün servis ağı olan bi marka olmalı

Xiaomi mi5s

Xiaomi Çin' in iPhone' u şu anda, canlı görmesem tavsiye etmem. Kamerası vs çok iyi ve bence değerlenecek bu telefon. Huawei' lerde güzel o paralara, ama ben kesinlikle Xiaomi alırdım.
herkes bunu öneriyor fakat dediğim gibi iyi bi servis ağı ve tr garantili tercih ediyorum

cagataayk

http://www.hepsiburada.com/casper-via-a1-p-HBV000000LEU7

http://www.hepsiburada.com/casper-via-a1-plus-p-HBV000002XRX4

Mesela bu telefonlar abi, Casper çok hoşuma gidiyor.

Özellikleri çok iyi.
daha yakında inceliycem teşekkürler

Z2 kullanıyorum. Düşünmeden Z serisi kullanırım eğer hala aynı şekilde ise. Yüksek ram ve işlemci hızı, piyasaya göre iyi batarya kapasitesi, üzerine su dayanıklılığı ve 20.7 mp kamerası - gerçi iphone kameraları mp olarak daha küçük olsa da lensleri daha kaliteli sanırım ama onların da fiyat bandı yüksek - benim için yeterli kriterleri sağlıyordu.

Yazmayı unuttum, fiyat olarak daha ucuz hem mi 5tam bir fp ürünü.
mi5 seçeneklerim arasında iyice araştırıyorum

ilgilenirseniz Turkcell'den alınma Z5 var elimde, altın rengi bir sene daha garantisi var. Kutusu kulaklığı vs duruyor. 32gb hafıza kartı ile beraber vereceğim
sıfır düşünüyorum yinede teşekkürler

Xiaomi Mi5 ve türlerine bakabilirsiniz.
önceki postlarda belirttiğim gibi bende mi5i beğeniyorum fakat iyice araştırmak lazım servis ağını garantisini filan yinede herkese teşekkürler tavsiyeler için

Bugraaa
05-04-2017, 14:26
Samsung A5 2017
Asus Zenfone 3
Xiaomi mi5

Bunlar dışında f/p olarak alacağın bir telefon yok bence fiyat aralığına bakarsak

youssef
05-04-2017, 14:46

İlk çıktığında aldım ben. Çok çok memnunum. burada ki bahsedilen telefonların arasında ki en mantıklı cihaz diyebilirim. İthalatçı garantili var sadece.

delta0o
05-04-2017, 15:43
huawei kesinlikle öneririm şuan g8 kullanıyorum aşırı memnunum.

Killah
05-04-2017, 16:05
Butcenizin cok daha altina Samsung S6 alabilirsiniz.

Ben iki senedir kullaniyorum ve inanilmaz memnunum. Sayisiz kez sertce yere dusmesine ragmen bi kez olsun bana misin demedi, hizli sarji, kamerasi, arayüzü ve hızı gayet tatmin edici.

mertkan
06-04-2017, 02:07
iphone 7 plus ım var yanına Xiaomi mi mix 256 gb aldım

2 telefonuda aktif bi şekilde kullanıyorum

açık ara çok önde xiaomi mi mix

iphone 7 plus ı sattıracak cinsden bi telefon

al derdi tasayı boşa yani o derece

aroglu
06-04-2017, 03:43
Lenovo Moto G4 Plus bütcenin bayağı altında ama güzel telefon.incele istersen

TolgaUs
06-04-2017, 07:16
Garantiye bu kadar kafa yormayın. Nasıl olsa ne olursa olsun kullanıcı hatası bildirimiyle karşılaşacaksınız..
Garantisi olsun illaki diyorsanız LG G5
http://www.hepsiburada.com/lg-g5-lg-turkiye-garantili-p-TELCEPLGG5D-P?utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=21.c.k.pc
Ama tabikide normalde alınması gereken telefon Mi MAX
Xiaomi Mi Max 64gb 6.44''inc (kirilmaz Cam Ve Silikon Kilifli)cep Telefonu GittiGidiyor'da 273309875 (http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-max-64gb-6-44-inc-kirilmaz-cam-ve-silikon-kilifli-cep-telefonu-273309875)
kalan 600 liraylada bursaya ailecek yola çıkılınıp 1.5 iskender yiyebilirsiniz.

Wromm
06-04-2017, 08:34
İlk çıktığında aldım ben. Çok çok memnunum. burada ki bahsedilen telefonların arasında ki en mantıklı cihaz diyebilirim. İthalatçı garantili var sadece.

Ben eşime alacağım yorumlara baktım genelde güzel. Eksileri neler telefonun acaba ? Hazır kullanıcısı yakalamışken sorayım

GokhanRS
06-04-2017, 08:46
ben lg sevenlere saygı duyuyorum. eşimde lg seviyordu hem g3 hem g4 aldım ona sırayla. g3 bozuldu şans dedik. g4 istedi aldım o da bozuldu. epromu çökmeye başladı. yoğun kullanımda ben ömürlerinin kısa olduğunu düşünmeye başladım lg lerin.

şimdi iphone 6 aldım henüz maaşallahı var. onu bozamadı. hatta keşke seni dinleyip zamanında iphone alsaymışız diyor şimdi. tabi ben kendim sony hastasıyım. su geçirmez sony kullanıyorum ama suya pek sokmuyor. çay filan döküldü üzerine anca o zaman muslukta yıkadım birkaç kere.

birde sony alırsanız mutlaka magnetik şarj aletide alın. manyetik şarj kullanırsanız kapakları hiç açmazsınız. çünkü sonyde kapak aç kapa çok yapanlarınki 1 yıl sonra kapaktan su almaya başlayabilir. gerçi yeni sonyler sanırım kapak açmadan şarj ediliyor artık.

youssef
06-04-2017, 09:32
Ben eşime alacağım yorumlara baktım genelde güzel. Eksileri neler telefonun acaba ? Hazır kullanıcısı yakalamışken sorayım

Eksileri:

Şebeke üzerinden samsung cihazlar ile arasında görüntülü konuşma yok. çok öneml değil. Alternatif whatsapp, tango, skype var.

OIS- Optik görüntü sabitleyici yok kamerada. Çok lazım değil bence. Pek sıkıntı yaşamadım.

Gece ışıkta fotoğraf çekimi flaşsız çok iyi değil.

Artıları:

Şarjı çok çok iyi. 2 gün gidiyor bende. Gece yatarken ultra güç tasarrufuna alınmalı.

Radyo var.

Bildirim ışığı var.

Telefon ince ve zarif.

Parmak izi okuyucu çok hızlı çalışıyor.

Hızlı şarj özelliği var ve gerçekten hızlı şarj olup pili geç tükeniyor :) Orjinal şarj aleti ile geçerli.

------

Şu anlık aklıma gelenler bunlar. sormak istediğiniz başka bir konu olursa yardımcı olurum.

hondaa
06-04-2017, 09:34
Garantiye bu kadar kafa yormayın. Nasıl olsa ne olursa olsun kullanıcı hatası bildirimiyle karşılaşacaksınız..
Garantisi olsun illaki diyorsanız LG G5
http://www.hepsiburada.com/lg-g5-lg-turkiye-garantili-p-TELCEPLGG5D-P?utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=21.c.k.pc
Ama tabikide normalde alınması gereken telefon Mi MAX
Xiaomi Mi Max 64gb 6.44''inc (kirilmaz Cam Ve Silikon Kilifli)cep Telefonu GittiGidiyor'da 273309875 (http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-max-64gb-6-44-inc-kirilmaz-cam-ve-silikon-kilifli-cep-telefonu-273309875)
kalan 600 liraylada bursaya ailecek yola çıkılınıp 1.5 iskender yiyebilirsiniz.

xiaomi mi max güzel gorunuyor sanırım ınternette satılıyor gıdıp gorebılcegımız bı yer varmıdır acaba

TolgaUs
06-04-2017, 09:37
Büyük migrosların elektronik bölümünde görebileceğinizi zannediyorum.

cabrioleter
06-04-2017, 14:57
ben lg sevenlere saygı duyuyorum. eşimde lg seviyordu hem g3 hem g4 aldım ona sırayla. g3 bozuldu şans dedik. g4 istedi aldım o da bozuldu. epromu çökmeye başladı. yoğun kullanımda ben ömürlerinin kısa olduğunu düşünmeye başladım lg lerin.

şimdi iphone 6 aldım henüz maaşallahı var. onu bozamadı. hatta keşke seni dinleyip zamanında iphone alsaymışız diyor şimdi. tabi ben kendim sony hastasıyım. su geçirmez sony kullanıyorum ama suya pek sokmuyor. çay filan döküldü üzerine anca o zaman muslukta yıkadım birkaç kere.

birde sony alırsanız mutlaka magnetik şarj aletide alın. manyetik şarj kullanırsanız kapakları hiç açmazsınız. çünkü sonyde kapak aç kapa çok yapanlarınki 1 yıl sonra kapaktan su almaya başlayabilir. gerçi yeni sonyler sanırım kapak açmadan şarj ediliyor artık.

lg ler ne yazıkki şu an sorun konusunda piyasanın açık ara birincisi sanırım.. bootlop, ekran sararması, dandik yazılım desteği falan uzak durulması gereken bir marka. tasarım özgünlüğünü de kaybettiler.

sony ise işin kralı 2.5 sene geçti z2 kullanıyorum hala taş gibi hala sıkıntısız. 6.0.1 e kadar da güncelleme aldı yazılım konusunda çok iyi sony. yeni telefonlarda da artık şarj yeri açıkta.eğer bütçe zorlanacaksa xperia xz var 2100-2200 civarına bulunuyor ama 1200 liraya mi 5 duruken 1000 lira fazla vermek için düşünmek lazım paranın değerli olduğu canım ülkemde..

TaGo
16-07-2017, 19:46
Herkes burada xiamo mi max demiş. Özellik karşılaştırmalarında 3 yıllık note 5 ile kıyasladım ama sadece 3000 e karşı 5000 mah pil gördüm. Kaçırdığım bir yermi var. Birde hafızası artırılabilşir

onursumer
16-07-2017, 20:49
Herkes burada xiamo mi max demiş. Özellik karşılaştırmalarında 3 yıllık note 5 ile kıyasladım ama sadece 3000 e karşı 5000 mah pil gördüm. Kaçırdığım bir yermi var. Birde hafızası artırılabilşir

arada 1000tl civarı fiyat farkı var :) aslında fiyat performans için en iyisi