PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda İntegra Hakkında Bilgi???

melih
11-12-2008, 19:11
Honda İntegra almayı düşünüyoruz araçın hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa seviriz.
artıları ve eksileri nelerdir araçın ?????

Şimdiden herkeze tşkr.

ayhanbalta
13-12-2008, 23:26
kımse sana cvp vermemıs
ben bı teg kullanıcısıyım integra degil teg derız genelde ...eskı bı aractır ama guzel bı aractır en kotu yanı camları dıreksız yanı ruzgar sesi yuksek suratte yaklasık160 tan 23.. acok fazla hıssedılıyor hafıf bı arac kazasızını bulman cok zor onun ıcın temız toplanmısını ara
cok saglam faca oluyor yanlız bu ulkede kaportası camı yok mekanık olarak tum parcaları bulursun kaporta ıcınde yaptırıcaksın ozel olarak cam ıcınde aynı ozel yapım eger teg alırsan kı al sayıılı kullanıcılarından bırı olursun yolda farkedılırsın her zaman farkedılırsın ...zamanının otesınde bı arac ozellıklerıne gırmıyorum bıle ...

bosporuss06
17-12-2008, 14:32
Türkiyeye 1991 ve 1992 senelerinde sınırlı sayıda girmiştir,91 ve 92 modeller görüntü ve motor olarak çok az farklarla birbirinden ayrılırlar.Türkiyeye giren integralar b18a2 kodlu motora sahiptir,katalog verisi 136 hp dir,fakat dyno sonuçlarında 140-141hp çıkmışlardır.1800cc DOCH,pgm-f1 teknolojili,16 valve motora sahiptir.normal kullanımda şehir içi 8-10lt benzin tüketimine sahiptir.(lpg 'li integralar 200ykr'un altında 160-170 ykrş yakıt tüketmektedirler.)standart özellikleri,yüksekliği ayarlanabilir hidrolik direksiyon,elektrikli cam ve aynalar,klima,sis farı vb.dir,elektrikli sunrooff ve arka spoyler opsiyoneldir.(ülkemizdeki integraların %80'i sunrooflu ve spoylerlidir.)yedek parçası bulunmakta fakat biraz pahalıdır,bakımına dikkat edilirse günümüz araçlarından bile çok sağlam bi araçtır.hondanın farklı modellerinden biridir,direksiz camlar,direksiyon üzerinde model ismi vb.en önemli özelliği mükemmel yol tutuşudur.b16a2 vtec kapakla uyumludur.düzgün uygulanmış vtec kapak ve beyinle 200hp'e yakın güç üretebilir,piston,kol,headers,düz boru,son susturucu,filtre kiti ve düzgün bi chip yazılımıyla 200-250 hp arasında güçler alınabilir.yardımcı olduysak ne mutlu :)

melih
17-12-2008, 14:49
Verdiğiniz bilgiler için tşkr. genel olarak araştırdığımızda kullananların hepsi kesinlikle almamı tavsiye etti

speed
17-12-2008, 15:04
hala çok çok temizleri bulunabilen bir modeldir...belli bir yaş grubunun üzerine hitap ettiği için çok fazla hırpalanmamışlarını bulmak mümkün....ama benim önerim dökük ve tüksek kiloetrelilerden uzak durmanız yönünde olacaktır....eğer profesyonel değilseniz toplamaya ne bütceniz nede zamanınız yeter.....bunun haricinde arkadaşların söylediklerine katılıyorum....