PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : s2k

Furkan_z3
23-04-2017, 11:20
Herkese selamlar,

En son z4 3.0i aracımı sattıktan sonra 350z hayalleri ile araştırmalara başladım.Fakat düzgün bir araç bulamayınca ve 3-4 aya yakın arabasız kaldıktan sonra değişik arayışlara girdim z4 3.5 - mx5 derken hep içimde olan hep ilanlarına veya çevremde kullananları takip ettiğim s2k aramaya başladım.Aranan kanıda ankarada çok düzgün pamuk gibi birinden buldum diyebilirim.Hem istediğim temizlikte ve düzgünlükte bir s2k sahibi oldum hem de Ankara'da bir dost sahibi oldum diyebilirim.Araç konusunda kendimi şanslı hissediyorum çok kötü araçlardan direkten döndüm ... Ve tekrar çok temiz ve çok düzgün bir araca sahip oldum.

Araç 2006 model Vsa'lı 100.000 km ve bugüne kadar yetkili servis dışında işlem görmemiş
Ekstra olarak araçta simota filtre kiti , Marşpiyel ekleri , oem ön lip , eibach yay ve mugen egsoz bulunmaktadır.Ve sahibi yanında tüm orjinal parçaları bana teslim etti.Ve bu yapılan işlemlerin montajıda yetkili serviste yapılmış.Aracın yedek anahtarları garanti kitapçıkları ilk alan kişinin kayıtları ve evrakları kullanım kitapçıkları herşeyi mükemmel birşekilde teslim edildi.

Aracı aldığımda ilk yaptığım şey eski sahibi özel garajına sokarken tampon altındaki lipi filan kırmış tekrar yetkili serviste ön tampon boyanmış ve renk tutmamış ben tekrar ön tamponu elden geçirdim fakat silverstone renkte rengi tuttumak bela bir iş :)

Bir kaç fotoğraf çekmiştim onları yüklüyorum . Yakın zamanda araç Hardcore Garaj Cem'e teslim edilecek ondan sonra ufak ufak projelerim mevcut ve hayata geçiricem :)

Son olarak yorumum şu ki ; bugüne kadar s2k almamakla büyük hata yapmışım uzun süredir hiç bu kadar keyifle araç kullanmamıştım her başına gittiğimde aynı heyecanla araca yöneliyorum...

Herkese şimdiden iyi ve kötü farketmez her yorum için teşekkürler... :evild::evild::evild:

http://i68.tinypic.com/2zyier9.jpg

http://i68.tinypic.com/2gxlirb.jpg

http://i64.tinypic.com/32zujhf.jpg

http://i67.tinypic.com/okv0n7.jpg

http://i65.tinypic.com/jabdwm.jpg

EkReM
23-04-2017, 11:25
Hayırlı olsun. Kazasız, belasız, cezasız.

Ahmet.S
23-04-2017, 11:29
Maşallah kazasız belasız kullanın. Koltuğa oturup heycanlanmak gibisi yok.

ozan gülle
23-04-2017, 11:38
Hayırlısı olsun kazasız belasız kullanın inşallah

Grimlord
23-04-2017, 11:48
Arabanızı park ettiğinizde dönüp tekrar bakmıyorsanız yanlış arabayı almışsınız derler ya hani, bu aracın başından yüksek ihtimal ayrılamazsınız :)
Maşallah, güzel günlerde kullanın.

Furkan_z3
23-04-2017, 11:55
Arabanızı park ettiğinizde dönüp tekrar bakmıyorsanız yanlış arabayı almışsınız derler ya hani, bu aracın başından yüksek ihtimal ayrılamazsınız :)

süper açıklamışsın her indiğimde kaç tane fotoğraf çekiyorum duruyorum duruyorum bildiğin izliyorum etrafında dönüyorum.. :)

Furkan_z3
23-04-2017, 11:58
Hayırlı olsun. Kazasız, belasız, cezasız.

Teşekkürler

Maşallah kazasız belasız kullanın. Koltuğa oturup heycanlanmak gibisi yok.

Teşekkürler... Kokpit efsane uçmaya hazır :)

Hayırlısı olsun kazasız belasız kullanın inşallah

teşekkürler

brs852
23-04-2017, 22:04
Bütün araçlar düz boru ve varex var ama sizin araçta yok bu yönüne bayıldım ve aracın rengine BA-YIL-DIM gerçekten maşallah kazasız belasız

kalipson
23-04-2017, 22:09
Rengiyle mermi gibi bi araba. Maşallah. Güle güle kullanın :)

Furkan_z3
24-04-2017, 09:56
Bütün araçlar düz boru ve varex var ama sizin araçta yok bu yönüne bayıldım ve aracın rengine BA-YIL-DIM gerçekten maşallah kazasız belasız

Aynen mugeni bozmayacağım bulursam invidia dual alacağım.Teşekkürler

Furkan_z3
24-04-2017, 09:58
Rengiyle mermi gibi bi araba. Maşallah. Güle güle kullanın :)

Saol Teşekkürler

PiscocuK
24-04-2017, 11:32
Maşallah

hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız cezasız sürüşler dilerim

Rea
24-04-2017, 11:43
Son zamanlarda gördüğüm en temiz s2k :)
Hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.

onurc
24-04-2017, 11:48
maşallah gerçekten çok güzel bir araç.
aynısı istanbul -akatlar civarında geziyor.tamamiyle orjinal.plakası eskimiş.muhtemelen o da ilk sahibidir.
renk çok iyi..

kazasız belasız.

Mr.Bilal
24-04-2017, 12:02
Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin

by serçe
24-04-2017, 12:10
maşallah kazasız belasız düzgün ve güzel duruyor aracınız

beetle
24-04-2017, 12:11
Masallah , mermi mermi

KOSEREN
24-04-2017, 12:18
Maşallah güle güle kullanın.
s2000 mi yoksa manuel ve kilit difli z4 3.0 mı desem objektif yorumunuz ne olurdu?

Furkan_z3
24-04-2017, 13:10
Maşallah güle güle kullanın.
s2000 mi yoksa manuel ve kilit difli z4 3.0 mı desem objektif yorumunuz ne olurdu?

Net s2000 diyebilirim çok acayip bir araç kokpiti bile insanı sürüklüyor.Aracın içindeyken sürekli sanki sizi tetikleyen birşey oluyor ve keyfi inanılmaz.Manuel 3.0 diff z4'te artı donanım bile olacak ama emin olun yolda verdikleri his kesinlikle aynı değil.z4 güven veriyor s2k içindeki dengesizlik insanı net heyecanlandırıyor...

Furkan_z3
24-04-2017, 13:14
Maşallah

hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız cezasız sürüşler dilerim

Teşekkürler

Son zamanlarda gördüğüm en temiz s2k :)
Hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.

Teşekkür ederim saolasın :)

maşallah gerçekten çok güzel bir araç.
aynısı istanbul -akatlar civarında geziyor.tamamiyle orjinal.plakası eskimiş.muhtemelen o da ilk sahibidir.
renk çok iyi..

kazasız belasız.

doğrudur izmir'dede var öyle bir araç çok nadir kaldı zaten ... teşekkürler

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin

Saolun...

maşallah kazasız belasız düzgün ve güzel duruyor aracınız

teşekkürler

Masallah , mermi mermi

eyvallah saolasın :)

YAS
24-04-2017, 13:27
Masallah hayirli olsun kazasiz belasiz :)

i-vtec07
24-04-2017, 14:14
Böyle bilinçli insanlarda olmasi ne güzel bu tür araçların seviniyorum görünce . Kazasız belasız inş . Bi gün kapınızı çalarız belki bı kaç yıl sonra :)

rebeloghy
24-04-2017, 14:17
Güzel izmirime güzel bir s2000, hayırlı olsun kazasız belasız. Silverstone çok güzel bir gri.

Aktaş61
24-04-2017, 14:21
hayırlı olsun böle güzel araç kalmışmı dedirttti resmen:) Allah kaza bela vermesin

Furkan_z3
24-04-2017, 15:43
Masallah hayirli olsun kazasiz belasiz :)

Teşekkür ederim

Böyle bilinçli insanlarda olmasi ne güzel bu tür araçların seviniyorum görünce . Kazasız belasız inş . Bi gün kapınızı çalarız belki bı kaç yıl sonra :)

İyi dilekleriniz teşekkürler.. Umarım sizde dilediğiniz gibi bir s2k sahibi olursunuz :) Ben uzun süre binme planları içerisindeyim :)

Güzel izmirime güzel bir s2000, hayırlı olsun kazasız belasız. Silverstone çok güzel bir gri.

Çok saol... S2k gibi bir araçta artık renk seçilemiyor malesef ben siyah olsun istiyordum bırakın siyahı temizini buldunuzmu gözünüz kapalı almak gerekiyor :)

hayırlı olsun böle güzel araç kalmışmı dedirttti resmen:) Allah kaza bela vermesin

iyi dileklerin için teşekkürler :)

ikuybu
24-04-2017, 16:00
Bu araca yakışan en güzel rengi bulmuşunuz.

Hayırlı olsun,kazasız belasız kullanın inşallah.

BarışSever
24-04-2017, 16:43
Maaşallah.
Merak ettiğim bir konu.caddede ilerlerken insanların bakışları rahatsız ediyor mu :D

makif84
25-04-2017, 10:07
Kazasız Belasız Maşallah

Hondafatih
25-04-2017, 10:30
konuyu baltalamak değil amacım kesinlikle yanlış anlamayın öncelikle hayırlı uğurlu olsun şu ilan sitesinde yazılan fiyatlardan dan mı pazarlık edip aldınız yoksa varmı bu işin bir püf noktası?

Furkan_z3
25-04-2017, 20:48
Bu araca yakışan en güzel rengi bulmuşunuz.

Hayırlı olsun,kazasız belasız kullanın inşallah.

Teşekkürler

Maaşallah.
Merak ettiğim bir konu.caddede ilerlerken insanların bakışları rahatsız ediyor mu :D

Aynen sürekli bakan eden , yavaş giderken birşeyler söyleyen , korna çalıp selam verenler , benzin alırken çalışanların ilgisi filan falan ... İlk başlarda ne oluyor fılan oluyordum artık çok oralı olmuyorum diyebilirim. :)

Kazasız Belasız Maşallah

Teşekkürler Saolun...

konuyu baltalamak değil amacım kesinlikle yanlış anlamayın öncelikle hayırlı uğurlu olsun şu ilan sitesinde yazılan fiyatlardan dan mı pazarlık edip aldınız yoksa varmı bu işin bir püf noktası?

Yok hayır yanlış anlaşılcak bir durum yok.Aynen o fiyatlar üstünden aldım ve o fiyatlar üstünden gerçekten araçlar el değiştiriyor ilana girmeden el altından satılan çok araçta var...Ben aldığımdan beridir sürekli rahatsız ediliyorum satılıkmı diye düşünün...

.::EmrE::.
25-04-2017, 21:35
Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanın inşallah. Bundan 2.5 sene önce ilk almaya gittiğimde aynı hisleri yaşamıştım. sizin gibi bilinçli bir kullanıcıda olması da ayrı sevindirici.

İlk seneler öyle oluyor. Sonra insanoğlu elde ettiği herşeyden sıkıldığı gibi ondan da sıkılıyorsunuz. Bütün ortaokul,lise, üniveriste hayatı boyunca hayal edip, alıp 2 sene kullandıktan sonra sıkıldım :) Özellikle de kullanıcı profili beni çok soğutmuştu arabadan.

canozgur106
25-04-2017, 22:24
Kazasız belasız olsun s2k en güzel rengi diyebilirim,yazdığınız filtre kiti yerine Aem V2 koyarsanız çok daha rahat nefes alacaktır aracınız.İlerde jant olarakda v3ü deneyebilirsiniz.

Grimlord
25-04-2017, 22:52
Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanın inşallah. Bundan 2.5 sene önce ilk almaya gittiğimde aynı hisleri yaşamıştım. sizin gibi bilinçli bir kullanıcıda olması da ayrı sevindirici.

İlk seneler öyle oluyor. Sonra insanoğlu elde ettiği herşeyden sıkıldığı gibi ondan da sıkılıyorsunuz. Bütün ortaokul,lise, üniveriste hayatı boyunca hayal edip, alıp 2 sene kullandıktan sonra sıkıldım :) Özellikle de kullanıcı profili beni çok soğutmuştu arabadan.

Maalesef dediğiniz gibi, apaçi dediğimiz tayfaya düşen epey araç var sanırım. E30lar gibi s2kların da karizmasını çizdirdiler :)

samara
26-04-2017, 07:11
Hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler dilerim

Erdem K.
26-04-2017, 07:34
Cabrio keyfini defalarca tatmış birine cabrio keyfini anlatmak olmaz ama özellikle İzmir'de cabrio araç fazlasıyla tat veriyormuş, ben de yeni anlamış oldum :)

özellikle bu cabrio araç s2k olursa, her yönüyle tatmin edeceğine eminim.

Rengi duruşu, çektiğin videolardan gördüğüm kadarıyla içi dışı her yeri on numara, kazasız belasız nice keyifli sürüşler dilerim ...

Furkan_z3
26-04-2017, 13:07
Kazasız belasız olsun s2k en güzel rengi diyebilirim,yazdığınız filtre kiti yerine Aem V2 koyarsanız çok daha rahat nefes alacaktır aracınız.İlerde jant olarakda v3ü deneyebilirsiniz.

Saol teşekkürler.Aynen aem v2 veya mugen filtre kiti alacağım.Jant olarak daha düşünme aşamasındayım şu anda bu v2 lerde gözüme güzel geliyor.Belki ileride...

Hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler dilerim
Saol teşekkürler

Cabrio keyfini defalarca tatmış birine cabrio keyfini anlatmak olmaz ama özellikle İzmir'de cabrio araç fazlasıyla tat veriyormuş, ben de yeni anlamış oldum :)

Rengi duruşu, çektiğin videolardan gördüğüm kadarıyla içi dışı her yeri on numara, kazasız belasız nice keyifli sürüşler dilerim ...

eyvallah bro :) yakın zamanda buluşacağız ayarlıcam :) saol iyi dileklerin için

Furkan_z3
26-04-2017, 13:08

Evet ben daha yolun başındayım bakalım bendeki sevda ne kadar sürecek her gün araçla ilgili boş zamanlarımda birşeyler araştırııp duruyorum :)
Bu arada senın Ess20 postunu hatırladım aracı almadan önce okumuştum ezlip filan vardı aracında :) ce28'ler senın 18 miydi 17 miydi ?

arda35
26-04-2017, 13:15
Güle güle kullanın.
z4'ten sonra farkını soracaktım ben de, benden önce davranmış Koseren. İnsan bi yerden sonra daha fazla heyecan arıyor demek :)

Furkan_z3
26-04-2017, 13:18
Güle güle kullanın.
z4'ten sonra farkını soracaktım ben de, benden önce davranmış Koseren. İnsan bi yerden sonra daha fazla heyecan arıyor demek :)

saol arda... Aynen z4 ile çok ayrı kulvardalar bence...

BARR
26-04-2017, 13:34
Kazasız belasız çok güzel duruyor.

Berk007
26-04-2017, 13:45
Party hard.

Furkan_z3
26-04-2017, 14:10
Kazasız belasız çok güzel duruyor.

Saol teşekkürler

Party hard.

hahaha rock'n roll bizim işimiz :)

.::EmrE::.
26-04-2017, 17:08
Evet ben daha yolun başındayım bakalım bendeki sevda ne kadar sürecek her gün araçla ilgili boş zamanlarımda birşeyler araştırııp duruyorum :)
Bu arada senın Ess20 postunu hatırladım aracı almadan önce okumuştum ezlip filan vardı aracında :) ce28'ler senın 18 miydi 17 miydi ?

Çako yani replika olanlar (turuncu) 18" idi. Sonra orjinal aldım 17".

DOA
26-04-2017, 17:13
gercekten cok ozel bir arac s2000, keyifle kullanmaniz dilegiyle

Yiğit G.
27-04-2017, 01:04
S2000 düzgün kalmamıştır diye hiç araştırmadım çok istememe ragmen , gittim mini cooper aldım , hep aklım kaldı demek ki piyasada hala düzgün s2000 ler varmış.Kazasız belasız kullanın.

hak_on
27-04-2017, 01:26
öncelikle iyi günlerde kullanın saglıkla inş. bu kadar orjinal arabaya ben olsam eksoz bile takmam. bütün s2k lar aynı hale geldi. bizim rpm grubundan ayhanda sadece injen filtre kitli bir s2k vardı. hala o arabanın sesi kulaklarımdan silinmedi. video atayım sizde bakın. bence filtre kitini injenle değiştirin o motorun sesi herseye bedel :)

S2000 Injen Intake - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=CoLfugdmYdk)

S2000 Injen Cold Air Intake Fly By (CAI) - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=sk7L2RS-AH0)

Injen intake S2000 - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=3SVS29Km6Ls)

Furkan_z3
27-04-2017, 08:51
Çako yani replika olanlar (turuncu) 18" idi. Sonra orjinal aldım 17".

Bende ce28 düşünüyorum... Orjinal ve 17 olarak bakacağım bende.

Furkan_z3
27-04-2017, 08:58
gercekten cok ozel bir arac s2000, keyifle kullanmaniz dilegiyle

Evet şu zamana kadar almamakla hata yaptığımı anladım , iyi dileklerin içi teşekkürler...

S2000 düzgün kalmamıştır diye hiç araştırmadım çok istememe ragmen , gittim mini cooper aldım , hep aklım kaldı demek ki piyasada hala düzgün s2000 ler varmış.Kazasız belasız kullanın.

Teşekkürler.Ben sırf bu yüzden 3 aydan fazla bir süre bekledim.Baya bir araştırmak lazım çok araçta gezdim kaç kere istanbul yaptım döndüm ama yılmadım :) İyiki beklemişim sabretmişim ... Bu aracın temizini bulunca hemen almak gerekiyor kaçırmadan... Çünkü bazı araçlar asla ilanlara filan düşmüyor hemen 3-5 aranmadan el değiştiriyor.Bir gün niyetlenirseniz anlarsınız demek istediklerimi :)

öncelikle iyi günlerde kullanın saglıkla inş. bu kadar orjinal arabaya ben olsam eksoz bile takmam. bütün s2k lar aynı hale geldi. bizim rpm grubundan ayhanda sadece injen filtre kitli bir s2k vardı. hala o arabanın sesi kulaklarımdan silinmedi. video atayım sizde bakın. bence filtre kitini injenle değiştirin o motorun sesi herseye bedel :)

S2000 Injen Intake - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=CoLfugdmYdk)

S2000 Injen Cold Air Intake Fly By (CAI) - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=sk7L2RS-AH0)

Injen intake S2000 - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=3SVS29Km6Ls)

Teşekkürler verdiğin linklere göz atacağım bende filtre konusunda kararsızım ama önerilerede açığım inceleyeceğim saolasın :)

Yiğit G.
27-04-2017, 14:44
Teşekkürler.Ben sırf bu yüzden 3 aydan fazla bir süre bekledim.Baya bir araştırmak lazım çok araçta gezdim kaç kere istanbul yaptım döndüm ama yılmadım :) İyiki beklemişim sabretmişim ... Bu aracın temizini bulunca hemen almak gerekiyor kaçırmadan... Çünkü bazı araçlar asla ilanlara filan düşmüyor hemen 3-5 aranmadan el değiştiriyor.Bir gün niyetlenirseniz anlarsınız demek istediklerimi :)

e46 M3 - 350Z ve S2000 bakıyordum o zaman... Ama ne yazikki hepsinden umudu kestim... Hatta az daha patlak çatlak alıyordum bilmeden... Tam birşey buluyorum son anda kötü durumda oldugunu anlıyorum... Hatta karadenizde 350Z vardı tamam dedim bunu alırım son anda arkadaşa sordum aman dedi sakın turşu ötesi o , o zaman dedim ben girmem bu işe aynı paralara yeni model başka araç alırım... Altımda arabada yoktu almam gerekli idi gittim yeni model spor araç aldım... Ben anladım ki bu araçlar şöyle alınır acele etmeyeceksin altında sevdiğin kullandıgın bir aracın ve ayırdıgın paran olacak.. Denk gelince mesela temiz s2000 onu alacaksın sonra altındakini satacaksın... Acele ile olmuyor

Furkan_z3
27-04-2017, 16:45
e46 M3 - 350Z ve S2000 bakıyordum o zaman... Ama ne yazikki hepsinden umudu kestim... Hatta az daha patlak çatlak alıyordum bilmeden... Tam birşey buluyorum son anda kötü durumda oldugunu anlıyorum... Hatta karadenizde 350Z vardı tamam dedim bunu alırım son anda arkadaşa sordum aman dedi sakın turşu ötesi o , o zaman dedim ben girmem bu işe aynı paralara yeni model başka araç alırım... Altımda arabada yoktu almam gerekli idi gittim yeni model spor araç aldım... Ben anladım ki bu araçlar şöyle alınır acele etmeyeceksin altında sevdiğin kullandıgın bir aracın ve ayırdıgın paran olacak.. Denk gelince mesela temiz s2000 onu alacaksın sonra altındakini satacaksın... Acele ile olmuyor

Bende dolu araç gezdim 350z ve s2000 olarak çok yol masraflarıda yaptım...Çok hayal kırıklığı ile döndüm ... Benim bir aracım daha vardı ama her gün takip ettim bir haber aldımmı hop uçup gittim nerdeyse araba... Banada çok söyledi herkes o paralara neler alınır diye ama içime sinmeyecekti s2k veya 350z de kararlıydım başka araba alsamda ne kadar güzel olsada tekrar tekrar dönüp s2000 350z ilanlarına bakmaya devam edecektim eminim :) O yüzden baya bir sabrettim ve değdi :)

uzk
27-04-2017, 20:57
kazasız belasız kullan furkan mermi gibi aracın var maşallah 350z ile yan yana geliriz inşallah:)

E46
27-04-2017, 22:01
Hayırlı olsun gerçekten binilmesi gereken bir araç, imkanım olsa s2000 ardınada M3 e bi dönem binmek isterim. Renkte çok güzel kurşun gibi maşallah. kazasız cezasız

Yiğit G.
28-04-2017, 00:00
Bende dolu araç gezdim 350z ve s2000 olarak çok yol masraflarıda yaptım...Çok hayal kırıklığı ile döndüm ... Benim bir aracım daha vardı ama her gün takip ettim bir haber aldımmı hop uçup gittim nerdeyse araba... Banada çok söyledi herkes o paralara neler alınır diye ama içime sinmeyecekti s2k veya 350z de kararlıydım başka araba alsamda ne kadar güzel olsada tekrar tekrar dönüp s2000 350z ilanlarına bakmaya devam edecektim eminim :) O yüzden baya bir sabrettim ve değdi :)

demekki senin satmanı bekleyecez :) Biz gibi adamlarda aldıgı zaman kolay kolay satmıyor yahu böyle araçları https://forum.donanimhaber.com/images//upfiles/smiley/s3.gif

Furkan_z3
28-04-2017, 09:16
kazasız belasız kullan furkan mermi gibi aracın var maşallah 350z ile yan yana geliriz inşallah:)

saol batuhan :) aynen bro mutlaka denk geliriz :)

Furkan_z3
28-04-2017, 09:17
Hayırlı olsun gerçekten binilmesi gereken bir araç, imkanım olsa s2000 ardınada M3 e bi dönem binmek isterim. Renkte çok güzel kurşun gibi maşallah. kazasız cezasız

Saolasın teşekkürler imkanlar olsa bende neler yapıcamda işte böyle teker teker gidiyoruz :)

Furkan_z3
28-04-2017, 09:19
demekki senin satmanı bekleyecez :) Biz gibi adamlarda aldıgı zaman kolay kolay satmıyor yahu böyle araçları https://forum.donanimhaber.com/images//upfiles/smiley/s3.gif

Yiğit beni beklersen yaşlandırırım ben seni bence araştırmaya devam et hepberaber takılalım :)

rebeloghy
28-04-2017, 09:29

Konu sahibinin affına sığınarak Erdem abi senin 308cc 1.6 thp 156lık mı ? Şanzıman 6 ileri yarı otomatik mi ?

wwwzzz
28-04-2017, 12:33
Güzel araç kazasız belasız sürüşler