PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Drift 101 - Drift Dersleri Bölüm 1 #*Drift Terimleri [DRIFTHERAPY]

FurkanGokkaya
23-04-2017, 12:31
Merhabalar,
Driftherapy ekibi olarak drift konusunda aldığımız tüm sorulara yanıt vereceğimiz ders niteliğindeki Drift 101 isimli serimiz ikinci bölümü karşınızdayız.
İkinci videomuzda Ankara Drift Bebeleri takımından Görkem Coşkun'un anlatımıyla Drift Terimleri'nden bahsettik.
Çekimler Ankarada Görkem'in tarafından yapıldığı için ses düzeyi ile ilgili malesef bir problem mevcut. Yüksek seste dinlemenizi tavsiye ederiz.

https://www.youtube.com/watch?v=zrojrPgIqb0

burakgunay
23-04-2017, 16:21
Bu ankaradaki oluşumu takip edebileceğimiz, ulaşabileceğimiz bir yer var mı? Tanışmak isterim.

scorpion
23-04-2017, 16:52
yanlış anlamayın ama videonun amacını anlamadım. Driftten falan anlamam ama başlığı görünce merak ettim izleyeyim dedim. Drift 101 diye başlık olunca insan eğitim videosu olacak uygulama videoları olacak sanıyor kağıttan terimleri okumuşsunuz.

bir de Under Stewie ve Over Stewie ne oluyor? Understeer ve oversteer sanırım.

FurkanGokkaya
23-04-2017, 20:15
Bu ankaradaki oluşumu takip edebileceğimiz, ulaşabileceğimiz bir yer var mı? Tanışmak isterim.

Facebook sayfaları var : Ankara Drift Bebeleri - Home | Facebook (https://www.facebook.com/Driftbebeleri/?fref=ts)
Ayrıca yarisgaraji.com üzerinden de iletişim kuralabilirsiniz.

yanlış anlamayın ama videonun amacını anlamadım. Driftten falan anlamam ama başlığı görünce merak ettim izleyeyim dedim. Drift 101 diye başlık olunca insan eğitim videosu olacak uygulama videoları olacak sanıyor kağıttan terimleri okumuşsunuz.

bir de Under Stewie ve Over Stewie ne oluyor? Understeer ve oversteer sanırım.

Kurguda oluşan bir yazım hatasından kaynaklı. Understeer ve oversteer doğruları sizin de söylediğiniz gibi.
Terimlerin açıkcası kağıttan okunduğunu düşünmeniz beni üzdü açıkcası, keza sadece belirlenen terimlerin isimlerine bakıldı ki videonun okumadan ziyade anlatım üzerine olduğunu görebilirsiniz diye düşünüyorum. Ve son olarak Drift 101 bir seri şeklinde kurgulandı, uygulamalı video örneklerimiz de tabi ki olacak. Bir önceki bölümde drift nedir ? ve devamında gelen birkaç soru ile başlamıştık. Aşama aşama ilerliyor olacağız.