PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2010 model a6 da otv borcu

AlicanDernek
17-05-2017, 17:51
s.a
suan bize ait olan audi a6 2.0tdi aracta otv borcu cıktı
araca devlet haciz koydu
bu borcun tutarını nerden ogrenebiriz
hukuki olarak ne yapabiliriz
yardımlarınızı bekliyorum

makif84
17-05-2017, 18:24
Araf muhtemelen ithal bir araç. Düşük gösterdikleri için parka çekilecektir.Suan af gündem deydi netten araştırabilirsiniz

997TT
17-05-2017, 18:33
Haciz koymaz,tedbir koyar.
Muhtemelen ithal ne demek? Ithal zaten.
Parka falan cekilmez,dusuk gosterme diyede birsey yok. Yanlis bilgi vermeyin insanlara.
Otv beyan ile yattigindan,devlet otv zayinden tedbir koymus. Af cikmadi ancak birsekilde uzlasilacak. Yapmaniz gereken
otv nin yattigi vergi dairesine gidip,matrah ve yatan otv yi cikarin. Sonra uzlasmaya gidin. Yatirdiginiz rakami bir onceki sahibinden dava yoluyla isteyin.

AlicanDernek
19-05-2017, 12:35
Haciz koymaz,tedbir koyar.
Muhtemelen ithal ne demek? Ithal zaten.
Parka falan cekilmez,dusuk gosterme diyede birsey yok. Yanlis bilgi vermeyin insanlara.
Otv beyan ile yattigindan,devlet otv zayinden tedbir koymus. Af cikmadi ancak birsekilde uzlasilacak. Yapmaniz gereken
otv nin yattigi vergi dairesine gidip,matrah ve yatan otv yi cikarin. Sonra uzlasmaya gidin. Yatirdiginiz rakami bir onceki sahibinden dava yoluyla isteyin.

Peki hangi vergi dairesine gitmemiz gerekiyor ilginiz icin tesekkur ederim

Anıl E.
19-05-2017, 12:49
Peki hangi vergi dairesine gitmemiz gerekiyor ilginiz icin tesekkur ederim

Araç sahibi kırşehir'de mi ikametgah ediyor ? Zaten kırşehir'de bir adet vergi dairesi vardır.

AlicanDernek
19-05-2017, 13:07
Araç sahibi kırşehir'de mi ikametgah ediyor ? Zaten kırşehir'de bir adet vergi dairesi vardır.
Kirsehirdeyiz evet
otv ye bakan ozel bir yer varmi diye sormustum

997TT
19-05-2017, 23:06
Yazdim ya,otv nin yattigi vergi dairesine gidiceksiniz. Herhangi vergi dairesinden ogrenebilirsiniz.

Onurkk06
19-05-2017, 23:52
Kardeşim merhaba hangi mahkemenin tedbiri var araba üstünde?

Onurkk06
19-05-2017, 23:56
Şöyle yapıcaksın aracta hangi mahkemenin tedbiri varsa oraya gidip el koyma/tedbir evrakını alıcaksın ve bir dilekçe yazacaksın........ Plaka sayılı aracımın üzerinde el koyma kararı olup olmadığının bildirilmesini istiyorum tarzında bu yazına mahkeme derkenar vericek bu evrak ile araç hangi gümrükten girdiyse oraya gidip vereceksin evrakı %25 ÖTV ödeyip aracını dava dışı bırakacaksın dava sonunda sanıklar beraat ederse devletten geri alırsın etmezse sanıkla dava açarsın