PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aliexpress Waiting for pick up ?

TRueMK
20-05-2017, 13:32
arkadaşlar hiç yapmam dediğim bir şey yaptım ve aliexpress den bi kaç sipariş verdim ürünlerin çoğu kargolandı satıcıları sorularımı cevapladı
ama biri varki o kadar soru sormama rağmen hiçbirine cevap vermedi ve kargomda 1 haftadır
Waiting for pick up yazıyo
bide satıcının puanı %97 diye onu tercih ettim
Bu durumda ne yapılmalı bilen varmıdır tecrübeli arkadaşlar varmıdır :)

i-vtec07
20-05-2017, 13:35
arkadaşlar hiç yapmam dediğim bir şey yaptım ve aliexpress den bi kaç sipariş verdim ürünlerin çoğu kargolandı satıcıları sorularımı cevapladı
ama biri varki o kadar soru sormama rağmen hiçbirine cevap vermedi ve kargomda 1 haftadır
Waiting for pick up yazıyo
bide satıcının puanı %97 diye onu tercih ettim
Bu durumda ne yapılmalı bilen varmıdır tecrübeli arkadaşlar varmıdır :)
Beklicen kardeşim alixpress ten bişey alıyosan altın kural beklemek, ben hatunla aram iyiyken herşeyide yoluna koymuşken bişey aliyim dedim, hediye aldım ürün gelene kadar aramız açıldı mk :D

ürün gelmesse tartışma açarsın para iadesi için.

mert_can 41
20-05-2017, 13:54
Bir cüzdan aldım 2 ayda geldi bir de anahtar siparişi verdim 2 hafta oldu ilkez olduğu yerden kıpırdadı. Aliexprres bekletir alıp unutucaksın ürünü sonra seviniceksin. Orda tahmini varış süresi yazar mesela benim 28 haziran o tarihte gelmezse tartışma aç seçeneğine tıklayıp para iadesi alabilirsiniz. Benim bir ürünüm tahmini varış süresinde gelmedi. Tartışma açıp para iadesi aldım 2 hafta sonra elime geçince satıcıya acıdığım için. Yazıp geriiade yaptım.

fkocak
20-05-2017, 13:55
Genelde kargo takip bilgisi dogru olmuyor. Ürün geliyor ama henüz gönderilen ülkeden çıkmamış gözüküyor falan. Sürenin kac gin olduğunu hatırlamıyorum da o süreden önce gelmezse ürün gelmedi diye tartışma açarsınız

TRueMK
20-05-2017, 14:02
Beklicen kardeşim alixpress ten bişey alıyosan altın kural beklemek, ben hatunla aram iyiyken herşeyide yoluna koymuşken bişey aliyim dedim, hediye aldım ürün gelene kadar aramız açıldı mk :D

ürün gelmesse tartışma açarsın para iadesi için.

yani manitaya aliexpress den bişey alınmaz bunu yazdım aklıma eyvallah :)

TRueMK
20-05-2017, 14:03
Bir cüzdan aldım 2 ayda geldi bir de anahtar siparişi verdim 2 hafta oldu ilkez olduğu yerden kıpırdadı. Aliexprres bekletir alıp unutucaksın ürünü sonra seviniceksin. Orda tahmini varış süresi yazar mesela benim 28 haziran o tarihte gelmezse tartışma aç seçeneğine tıklayıp para iadesi alabilirsiniz. Benim bir ürünüm tahmini varış süresinde gelmedi. Tartışma açıp para iadesi aldım 2 hafta sonra elime geçince satıcıya acıdığım için. Yazıp geriiade yaptım.
bu tartışma açmak nasıl oluyo
aslında benim derdim satıcının kargoya verip vermemsi eğer ürün gelmicekse direk başka satıcıdan alıcam

phoenixs
20-05-2017, 14:08
AliExpress de a3 kullanıcısıyım a4 olmak üzereyim doğru adamdan doğru malı alırsanız çok faydası oluyor ve hızlı şekilde elinize ulaşıyoe

burak_2885
20-05-2017, 14:12
Bu konu sayesinde siparişlerimi hatırladım :D Bekliceksin, benim gibi unutacaksın :D

onursumer
20-05-2017, 14:16
bazende şaşırtıyor geçen aylarda verdiğim bi siparişim 11 günde geldi :D

alihan11
20-05-2017, 14:18
air shipping li ürünler çabuk geliyor ama small pocket plus fln gelmiyor. 5 ayda elime ulaşan ürünü bilirim ben.

mert_can 41
20-05-2017, 14:29
bu tartışma açmak nasıl oluyo
aslında benim derdim satıcının kargoya verip vermemsi eğer ürün gelmicekse direk başka satıcıdan alıcam

Siparişlerine tıkla orda open dispute yazar siparişinin yanında o tartışma aç oluyor ona tıklayarak yaparsın kargoya verip vermemsini öğrenmek içinde aynı yerde view details yazar ona tıkladığın zaman kargo numarası çıkar aynı zamanda kargonu yurt dışındayken takip edebilirsin. Yollamadıysa elvet yollucaktır. başka birinden alman ürünün geliş süresini etkilemez çinden gelen her ürün 1 ayda gelir.

TRueMK
20-05-2017, 14:40
Siparişlerine tıkla orda open dispute yazar siparişinin yanında o tartışma aç oluyor ona tıklayarak yaparsın kargoya verip vermemsini öğrenmek içinde aynı yerde view details yazar ona tıkladığın zaman kargo numarası çıkar aynı zamanda kargonu yurt dışındayken takip edebilirsin. Yollamadıysa elvet yollucaktır. başka birinden alman ürünün geliş süresini etkilemez çinden gelen her ürün 1 ayda gelir.

1 ayda gelmesine razıyım yeterki gelsin :)
bilginlendirmeniz için çok teşekkür ederim

mert_can 41
20-05-2017, 15:26
1 ayda gelmesine razıyım yeterki gelsin :)
bilginlendirmeniz için çok teşekkür ederim

Rica ederim benim üründe 12 gündür gemide çinden geliyor :D içiniz rahat olsun sıkıntı olmaz olursada zaten para iadesi alırsınız.