PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anahtar Bizde - Mercedes SLK 200 Kompressor

jamesjay1987
25-05-2017, 07:19
Selamlar arkadaşlar, Kıbrıs'ta tanıtım filmleri ve klipler çekiyorum. Fırsat buldukça da bir arkadaşımla birlikte otomobil videoları çekmeye çalışıyorum. Daha evvel de sevdiğim bir kardeşim projemizin ilk videosunu paylaşmıştı bu platformda. Bunu da ben atayım dedim. İzler, olumlu-olumsuz eleştiri yaparsanız çok mutlu olurum.:)

https://www.youtube.com/watch?v=GZaIlQtDsfE&t=104s

GokhanRS
25-05-2017, 07:38
zamanla gelişeceğini düşünüyorum. rüzgar sesi videoyu komple izlemeye engel oluyor insana. umarım bu sorunu sonraki videolarında çözersin.

jamesjay1987
25-05-2017, 07:51
zamanla gelişeceğini düşünüyorum. rüzgar sesi videoyu komple izlemeye engel oluyor insana. umarım bu sorunu sonraki videolarında çözersin.

Merhabalar, teşekkürler yorum için. Biraz mecburi idi camlar ve tavan bu videoda. Diğerlerinde olmayacak.

Yigit-Y
25-05-2017, 07:53
yolcunun kıbrıs şivesini net alamadık sanıırm miktofonla alakalı

onun dışında fon müziği hoşuma gitmedi

çekimleri beğendim

düzelmeyecek şeyler değiller

beğendim devamı daha iy olur kıbrıs şiveli arkadaşa mikrofon takın kesinlikle :)

jamesjay1987
25-05-2017, 08:28
yolcunun kıbrıs şivesini net alamadık sanıırm miktofonla alakalı

onun dışında fon müziği hoşuma gitmedi

çekimleri beğendim

düzelmeyecek şeyler değiller

beğendim devamı daha iy olur kıbrıs şiveli arkadaşa mikrofon takın kesinlikle :)

Merhabalar, her ikimizde de mikrofon var ancak pek yüksek sesle konuşmayı sevmeyen bir arkadaşımız o :) Herhalde rüzgarın da etkisiyle sesi daha az geliyor bize.