PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şevket yerim dar

darkmoon
27-05-2017, 15:39
Diziyi izleyen oldumu bilmiyorum bence çok farklı olmuş biraz zengin kız fakir oğlan krişesinden çıkarsa daha güzel olucak biraz ekmek teknesi ile leyla ile mecnun arasında bir şey olmuş güzel olmuş..

Rec.O
27-05-2017, 16:12
Tam ben konu açmak için girmiştim benim hoşuma gitti bence güzel, ufak tefek düzeltmeler yapılırsa daha iyi olur denildiği gibi :)

darkmoon
27-05-2017, 16:18
zengin kız fakir oğlan .. zengin kızın şımarık zengin sevgilisi sebaryosundan bir kurtulamadılar 50 yıllık krişe hikaye..

individual
27-05-2017, 16:20
Reytin'e bence kurban gider bu dizi.

fthdrn
27-05-2017, 16:27
Şevkat Yerimdar diye düzeltme yapmaya geldim :)
Dizi mi hiç görmedim bi bakim

HondatugraL
27-05-2017, 16:31
Şevkat Yerimdar diye düzeltme yapmaya geldim :)
Dizi mi hiç görmedim bi bakim

Bende aynı şey için geldim yapan varmış çıkıyorum :D

darkmoon
27-05-2017, 16:32
Reytin'e bence kurban gider bu dizi.

Bende öyle tahmin ediyorum.. ama bellide olmaz uzun zamandır ertelediler diziyi kasımdan şubattan beri fragmanı dönüyordu daha yeni yayına girdi.. gerçi filmden ötürü kendine ait bir izleyici kesmide var ama filmle dizinin hiç bir alakası yok..

bir şevkat bir kız birde hamamcı var filmden o kadar.. bellide olmuyor bu işler no 309 diye dizi var hiç izlemedim ama 2-3 senedir yayında..

individual
27-05-2017, 16:35
Bende öyle tahmin ediyorum.. ama bellide olmaz uzun zamandır ertelediler diziyi kasımdan şubattan beri fragmanı dönüyordu daha yeni yayına girdi.. gerçi filmden ötürü kendine ait bir izleyici kesmide var ama filmle dizinin hiç bir alakası yok..

bir şevkat bir kız birde hamamcı var filmden o kadar.. bellide olmuyor bu işler no 309 diye dizi var hiç izlemedim ama 2-3 senedir yayında..

Abi no 309 da ihtiras var giybet var ask var zengin koca var sonra buyuk pahali evler cipler var ondan tutar o dizi.

Ama bu dizi tutmaz :)

darkmoon
27-05-2017, 16:38
hiç izlemedim ama izleniyorsa vardır olmıyan yalan hayatlar yatlar katlar villalar boğaza nazır yalılar son model arabalar nede olsa ülkenin %99 böyle yaşıyor :)

Anıl E.
27-05-2017, 17:02
Filmleri güzeldi,çok güzel oyunculuk yapılıyor. Alemin gözü yaşlı şevkat yerimdar Beşiktaşlı :)

Yigit-Y
27-05-2017, 17:24
Bu dizi geçen sene çekilmiş olabilir

Şimdi yayına koydular sanırım :)

Lee-on!
27-05-2017, 17:41
Her ne kadar biraz maço olsa da doğrucu tavırları yüzünden seviyorum karakterini. Klişe ama izlettiriyor. Fakat filmden ayrı olması tuhaf olur diye düşünüyorum daha izlemedim. Devami gibi olsaydi daha mi iyi olurdu sanki

darkmoon
27-05-2017, 18:14
konuyu ilk bende yadırgadımda filmdende devam edemezlerdi yani etseler pek öyle izlenmelik bir senaryo zor çıkardı..

aslında ben bu havasını beğendim filozof var bir tane arada matriks hesabı konuşmalar yapıyor hamamcı peştemalla ayrı bir sentez katmış mevzuya .. çırağı iyi bulmuşlar çocuğun yüz hareketler tam karakteristik.. yani oyuncu seçimi iyi senaryo biraz bayat .. zengin kız fakir oğlan .. zengin kızın yavuklusu şımarık zengin çocuğu.. inşallah o kafadan çıkarlar yoksa tam yan batar..

ben biraz ekmek teknesi ile leyla ile mecnun arası bir hava yakaladım.. kendine ait tarzı varda tam oturmamış ..

darkmoon
27-05-2017, 18:15
Bu arada şevkat yerimdar biliyorumda bu swift key akıllı klavye kendi kendine ayrı yazmış geç farkettim ara sıra yapıyor böyle şeyler..

AEAlmas
28-05-2017, 00:51
Heh tutar degerlenir o dizi hep farklılık arıyor insanlar şuan hikaye eski bayat tek sıkıntı bu

MBuğra
28-05-2017, 02:24
O nasıl bi dizi ismidir yav. İlk görünce "hakan yavaş" tarzı bi video sanmadım değil.

Ciğerimi söktün.

Maxiboost
28-05-2017, 10:32
Çok krişe evet

AEM
28-05-2017, 10:53
Hangi kanalda bu dizi ?

Rec.O
28-05-2017, 12:05
Hangi kanalda bu dizi ?

fox tv....

darkmoon
28-05-2017, 12:09
Fox da .. bende biraz takip edicem bu zengin kız fakir oğlan zengin kızın sevgilisi zengin şımarık çocuğu krişesi geyiği devam ederse bende izlemeyi keserim.. zaten o sahneler geldi ilk bölümde bile zap yapdım başka kanallara geçdim sonra geri döndüm..

çok krişe yahu bayatlamadımı artık şu konu .. 30 yıldır aynı senaryo gına geldi... zengin kız fakir oğlan zengin kızın burjuva şımarık sevgilisi yada tam tersi fakir kız zengin oğlan zengin oğlanın burjuva şımarık sevgilisi yada anne babası..

mehmet6r
28-05-2017, 12:29
İlk olarak yanlışlıkla yazdığınızı düşündüm ama bayağı bir tekrar etmişsiniz. Krişe değil, klişe olması gerekiyor. darkmoon

darkmoon
28-05-2017, 14:31
İlk olarak yanlışlıkla yazdığınızı düşündüm ama bayağı bir tekrar etmişsiniz. Krişe değil, klişe olması gerekiyor. darkmoon

doğrudur klişe o zaman :)

altugkocer
28-05-2017, 14:54
Dizi epey önceden çekilmiş. Dizinin çekildiği zaman Olcay Beşiktaşta oynuyormuş :D

MetalliHead
29-05-2017, 07:22
skeç-dizi-film-dizi olmadı mı bu :D

fthdrn
29-05-2017, 08:34
Mahalle doksanlar dizisinin çekildiği mahalle . Gerçek mi plato mu bilmiyorum ama çok yapay geliyor.
Yan karakterler çok abartılı oynuyor ve konuşmaları metinden okur gibi akıcı değil. O çırağı gördükçe dayak atası gelir insanın. En fazla 10 bölüm olur diye tahmin ediyorum. Keşke filminin devamını çekip vizyona soksalardı daha fazla izlenirdi.

lethaldoze
29-05-2017, 10:32
2 filminide severek izledim ama bu olmamış bence.

darkmoon
29-05-2017, 14:11
Dizi epey önceden çekilmiş. Dizinin çekildiği zaman Olcay Beşiktaşta oynuyormuş :D

o çok belli o dizideki başroldeki kız zaten starda yanlış hatırlamıyorsam başka bir dizide oynadı o sıra o dizide galiba yayından kalkdı tutmadı.. o sırada şevkat yerimdarın dizi reklamları dönüyordu fox tv de dedim iki dizide aynı anda nasıl oynıycak ..

Zaten 9 bölüm hazır çekilmiş öyle okudum nette belki hazır bir final bölümüde çekdiler hani reytingler tutmassa diye .. tutarsa devam edicekler tutmassa bitirirler.. ama tutmassa şevkat yerimdar 3 gibi bir düşünce varsa film olarak oda rafa kalkar gibime geliyor..

Burda Yazıyor

Şevkat Yerimdar Dizisi Neden Başlamadı? | Tum dizilerin ozetleri, fragmanları,haberleri ve cok daha fazlası! (https://dizi.tv/sevkat-yerimdar-dizisi-neden-baslamadi/)

insanın içinden geçiyor bir sürü saçma sapan konusu bile olmıyan diziler reyting rekorları kırarken insanların bu tip mahalle sosyal içerikli dizilerede ihtiyacı var ama bir yanımda tutmaz diyor gene insanların izledikleri şeylere bakınca.. tabii belli de olmaz leyla ile mecnun ekmek tekneside ilk başlarda böyle sönük başlamışdı sonradan tutturdular..

mikelazi
29-05-2017, 15:33
dün izledim.hiç dizi izlemeyen(vatanım sensin bağzı bölümler hariç) biri olarak.beğendim ama bir kaç bölüm sonra kasar gibi.

onurc
29-05-2017, 15:39
Filmini çok beğenmiştim.Diziyide beğendim,umarım 3-5 bölüm sonra bitmez.Güldürüyor,saçma sapan dizileri izlemek yerine tercih edilebilir.

darkmoon
15-06-2017, 23:55
dizi güzel oluyor dediğim gibi leyla ile mecnun ayarına gelmeye başladı.. tellak hasta oldum :D .. güzel karakterler şekilleniyor kanal arkasında durursa dizinin tutar gibi..