PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : New Beetle ???????????

R21TURBO 41
30-05-2017, 16:58
İç ferahlığı ve kendine has tarzı ile son günlerde ciddi ciddi bakmaya başladım. 1.4 tsi ilk terciğim. Beyaz yada kırmızı dsg cam tavan bizenon olan modellerle ilgileniyorum.
CAV-CTH durumu illa bunda da vardır diye düşünüyorum. Makyaj yılını ve değişiklikleri tam kestiremedim ama 2014 ve üzeri olanlar daha bi yakışıklı sanki.
Tecrübesi olan arkadaşlar bilgi paylaşırsa sevinirim.

onurc
30-05-2017, 17:13
Fiyatları hakkında pek bilgim yok , 1.2 tsi dsg olanını kullandım,çok ilgi çekiyor.1.2 tsi bile şehir içi kullanımı ara hızlanmaları vs çok keyifli.1.4 daha iyidir diye düşünüyorum.

Hayırlısı olsun

Otto_Skorzeny
30-05-2017, 18:38
Arkadaşımda 1.2 vardı dikkat çekiyor gerçekten ama çok yakıyor ve yavaş. 1.4 makul olur

zx6r
30-05-2017, 22:34
Sahibinden Tam Dolu Yetkili Servis Bakımlı Sarı The Beetle
İlan No: 445312386
sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-tam-dolu-yetkili-servis-bakimli-sari-the-beetle-445312386/detay)

Düşünürsen araç benim, forumdada az çok beetle hastalığımı ve aracımı bilirler 2012 den beri beetle biniyorum bu 3. Beetlem
Geçen ay bitanede siyahını aldım garajda duruyolar fazlalıktan ve model yükseltmek için satıyorum

R21TURBO 41
31-05-2017, 00:15
Sahibinden de görmüştüm , özellikle renk ve jantlar cuk olmuş. Kırmızı yada beyaz dışında bir renk düşünmüyorum.
İç dış renk kombinasyonlarında beğendiklerim de hep 1.2 tsi oluyo.

Şu ana kadar en fazla dikkatimi çeken bu oldu. İç dış renk , km tam benlik 2013 olmasına karşın fiyatı biraz düşündürüyo

SIFIR BEETLE NASIL SA ÖYLE.BOYASIZ HATASIZ MÜKEMMEL DURUMDA.
İlan No: 431088229
sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sifir-beetle-nasil-sa-oyle.boyasiz-hatasiz-mukemmel-durumda-431088229/detay)

arifba
31-05-2017, 00:38
Bende çok anlamam ama arkasında kanat olanlar çok güzel gözüküyor. kanatsızlar itici geliyor gözüme.

Ahmet Saraçoğlu
31-05-2017, 00:46
1.2 yazılımla 2 sene 80.000km kullandım , kardeşim diyeceğim işkokul arkadaşıma 1.4 ünü aldık.Herşeyinden memnundum sırf işsizliğine satıp cabrioyu aldım.İki dezavantajı var 1 konforu düşük , sert 2iç plastik malzemeler golf-scirocco gibi değil sert.Bunları dert etmezsen tereddüt etmeden al çok güzel bi araç

Ahmet Saraçoğlu
31-05-2017, 00:48
Edit yokmuş , yaşı sonradan farkettim kusura bakma abi.
İçi krem bişe denk getirebilirseniz içerideki kalite intibası ve ferahlık olarak sonradan pişman olmazsınız.Bizim iki araçta içi siyahtı.Kremler çok daha ferah

Erdem K.
31-05-2017, 07:36
bende 1.4tsi var, 2013 ikinci yarısından sonra sanırım bağımsız süspansiyon oldu, onun dışında motor kodu farklılığını bilemiyorum.

evet sert bir araç, iç malzeme kalitesi de scirocco gibi kaliteli değil aksine vasat denebilecek şekilde, ancak çok keyifli, az yakan, ilgi çeken, donanımlısını alırsanız keyfi daha da bol bir araç.

C!N
31-05-2017, 11:47
Sahibinden de görmüştüm , özellikle renk ve jantlar cuk olmuş. Kırmızı yada beyaz dışında bir renk düşünmüyorum.
İç dış renk kombinasyonlarında beğendiklerim de hep 1.2 tsi oluyo.

Şu ana kadar en fazla dikkatimi çeken bu oldu. İç dış renk , km tam benlik 2013 olmasına karşın fiyatı biraz düşündürüyo

SIFIR BEETLE NASIL SA ÖYLE.BOYASIZ HATASIZ MÜKEMMEL DURUMDA.
İlan No: 431088229
sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sifir-beetle-nasil-sa-oyle.boyasiz-hatasiz-mukemmel-durumda-431088229/detay)

Bu araç yetkili bayinin test aracıydı Zonguldak'ta, plakası 67UE330 gibi birşey olması lazım, kullanmışlığım vardır, bilginiz olsun.

darkmoon
31-05-2017, 12:14
o işin ustası ahmet saraçoğludur onda sanırım 2 tane vardı daha bilgilendirici olur onun bilgileri..

bence şu devirde bütün araçların birbirinin kopyası olduğu bir çağda radikal çizgileri olan nadir modern araçlardan biri.. tarzım mı değil o ayrı ucuz dağılıcakmış gibi her an duruyor bana göre.. bir kere bindim ben şahsen iç malzeme kalitesini beğenmedim.. alınıcaksa dolusu cam tavanlı falan olanı şahsen bence alınmalı .. genede ahmetlede bir görüş derim

R21TURBO 41
31-05-2017, 12:20
Edit yokmuş , yaşı sonradan farkettim kusura bakma abi.
İçi krem bişe denk getirebilirseniz içerideki kalite intibası ve ferahlık olarak sonradan pişman olmazsınız.Bizim iki araçta içi siyahtı.Kremler çok daha ferah

Estafurullah ;) bilgiler için çok teşekkür ederim
İç kalite vasatlığı şaşırttı açıkçası beni. İbiza cupra dan daha konforsuz ve sert olmaması yeterli aslında benim için. Beklentim düşük yani ;)
Kırmızı içi krem yada , siyah içi krem olanlar çok iyi duruyo.
Ben illa 1.4 olsun diyorum ama 1.2 tam dolu ve yüksek model olanların da fiyat avantajı var

Erdem K.
31-05-2017, 15:44
Genellikle kupon araç kullandığınızı düşünüyorum ama yukarıda linkini paylaştığınız kırmızı 1.4'ün ortalama 5 lt yakıt tüketiminin çok da gerçekçi olmadığını düşünüyorum.

beni tanıyan bilir, 3 sene boyunca STI ile ortalamam 67 kuruş idi ancak New Beetle ile ortalamam 6,2lt'nin altına (karma kullanım) düşmedi.

Sanırım fotoyu çekerken uzun yol ağırlıklıdır. Basınca her araç gibi çok yakıyor ama normal kullanımda tüketimi aman aman fazla değil...

TaGo
31-05-2017, 15:49
Yaklaşık sene oldu 10.000 km yapmadım belki ama çupra ile bir geçmişim var. Genel ortalamam 8.3 lt. Ben şehir dışında oturuyorum yarı yarıya karma kullanım bu. Yani 1.4 tsi için 5 lt rahatlıkla imkansız bir ortalama. SaNIRIM UZUN YOL ORTALAMASI İÇİN BİLE ÇOK DÜŞÜK

individual
31-05-2017, 16:00
Çok beğendiğim bir model.

Çok yakın arkadaşıma zamanında aldırmştım.

1.4 TSI 160HP DSG Xenon cam tavan falan full'du.

Bi ara sahibinden'de Rline paketli kırmızı vardı çok güzeldi.

Benim tercihim siyah'dan yana.

Güzel siyah 160HP DSG Xenon Cam tavan.

Güzel bir porsche jantı.Beetle yazan yere porsche yazı karakterli TURBO yazısı

Güzel bir coil yeter bence.http://u1308.hizliresim.com/1d/j/rk0nx.jpg

Temsili.

Ama beyaz ve kırmızı böyle durmuyor.

srknzfr
31-05-2017, 16:30
bence olacaksa kesinlikle r-line paket olmalı.. tamponlar falan çok başarılı oluyo

individual
31-05-2017, 16:38
Bu arada arkadasim 1.6thp mini coopers vardi.onu satip bunu almisti.soyledigine gore miniden 1litre fazla yakiyor demisti.

Ahmet Saraçoğlu
31-05-2017, 22:41
Ben 1.2 leon kullanıyordum öncesinde(mk2 manuel) ona göre biraz hantalsı ağırlıktan dolayı.Chip sonrası ciddi kendine geldi , kasaya gayet yeterli oldu.Ama 1.4 160 ona kıyasla hissedilir daha iyi.Ben olsam 1.4 dsg xenon krem iç renk olacak şekşlde bakardım.Bide onların krom bi jantı var , bijon kapağı geniş tepsi gibi.Bendeki twisterlar da güzeldi ama o krom bambaşka.

berkaym
31-05-2017, 22:47
Bende eaki beetle sahibiyim. Dikkat etmeniz gereken 2012-2013 yılları arka süspansiyon torsiyon bütün modellerde. 14 ve sonrası bağımsız. 2013 kırmızı 1.4 xenon cam tavanlı aracım vardı şuanda ilanda satılık hala sattığım kişide güzel kullandı tavsiye ederim

-SAHİBİNDEN-BLUETOOTH-NAVİGASYON-SUNROOF-XENON-SERVİS BAKIMLI-
İlan No: 404679088
sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-bluetooth-navigasyon-sunroof-xenon-servis-bakimli-404679088/detay)

R21TURBO 41
01-06-2017, 01:04
2 yıldır 1.4 tsi kullanıyorum yakıt tüketimi ortalamasını 4 yapar resmini çekerim de ;) işin doğrusu ,şehir
İçi 8-9 ların altı pek mümkün olmuyo. 16 oz ultraleggera lar ile 8 in altına inemedim hiç.
Zaten yakıt hesabı yapmam , sti ile birlikte yıllar önce bıraktım o hesabı ;)

Siyah renk beni piskolokluk yapar endişem var. Günde iki kez araba yıkadığımı cila attığımı bilirim , siyah araba toz cenneti memleketimde beni bitirebilir.

İç dış renk ve donanım olarak beğendiğim arabalar gerçekten fiyatlı. O rakamlara çıkınca alternatifler çoğalıyo açıkçası.

Aslına bakarsanız yıllardır bir hayalim var ; Değişenli boyalı hasar kayıtlı ama km si düşük , kozmetiği iyi bakımlı bir araba alıp. Avm lerin otoparkına yada herhangibir yere gönül rahatlığı ile bırakmak , birisi kapısını açarken arabama vurduğunda cinnet geçirmemek , arabama pisleyen kuşlara küfretmemek , öndeki adam silecek suyunu camına atarken lan bana gelip leke yapmasın diye sağa çekip yavaşlamak , kocaman yerde park yeri beğenememek, arabama yaslanan insanları düşman bellemek , yıkayıp cila attıktan 5dk sonra yağan yağmur sebebi ile isyan etmek ve arabayı yıkamacıda bırakıp eve ticari ile gitmek vs vs vs vs vs gibi rahatsızlıklardan kurtulup. Çizilsin boyatırız , ezilsin düzeltiriz diyebileceğim. Yağmur yağdığında ticari taksi ile değil de arabamla a noktasından b noktasına gidebileceğim , normalleşebileceğim bir araba almak. Konuyla alakası yok da içimden geldi ;) ;)

Gökhan Bilgin
01-06-2017, 01:05
2 yıldır 1.4 tsi kullanıyorum yakıt tüketimi ortalamasını 4 yapar resmini çekerim de ;) işin doğrusu ,şehir
İçi 8-9 ların altı pek mümkün olmuyo. 16 oz ultraleggera lar ile 8 in altına inemedim hiç.
Zaten yakıt hesabı yapmam , sti ile birlikte yıllar önce bıraktım o hesabı ;)

Siyah renk beni piskolokluk yapar endişem var. Günde iki kez araba yıkadığımı cila attığımı bilirim , siyah araba toz cenneti memleketimde beni bitirebilir.

İç dış renk ve donanım olarak beğendiğim arabalar gerçekten fiyatlı. O rakamlara çıkınca alternatifler çoğalıyo açıkçası.

Aslına bakarsanız yıllardır bir hayalim var ; Değişenli boyalı hasar kayıtlı ama km si düşük , kozmetiği iyi bakımlı bir araba alıp. Avm lerin otoparkına yada herhangibir yere gönül rahatlığı ile bırakmak , birisi kapısını açarken arabama vurduğunda cinnet geçirmemek , arabama pisleyen kuşlara küfretmemek , öndeki adam silecek suyunu camına atarken lan bana gelip leke yapmasın diye sağa çekip yavaşlamak , kocaman yerde park yeri beğenememek, arabama yaslanan insanları düşman bellemek , yıkayıp cila attıktan 5dk sonra yağan yağmur sebebi ile isyan etmek ve arabayı yıkamacıda bırakıp eve ticari ile gitmek vs vs vs vs vs gibi rahatsızlıklardan kurtulup. Çizilsin boyatırız , ezilsin düzeltiriz diyebileceğim. Yağmur yağdığında ticari taksi ile değil de arabamla a noktasından b noktasına gidebileceğim , normalleşebileceğim bir araba almak. Konuyla alakası yok da içimden geldi ;) ;)

Bende hep aynı hayalleri kuruyorum ama boyalı değişenli oldumu ilanı kapatıyorum :D

SinanAdalı
05-08-2019, 16:10
Bi hort yapayım.. Buradan beetle satan olursa bakmak isterim. 1.2 tsi.