PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SIU T-Sport Vlog

onurcanbas
31-05-2017, 09:57
Herkese merhabalar, iyi forumlar

Bu haftaki videomuda Toyota Corolla 1.8 T-Sport aracını Sercan abimle berber tanıttık

Herkese iyi seyirler dilerim

Destek için kanalıma abone olabilirsinizz

https://youtu.be/Y8G83m_r8nM

onurc
31-05-2017, 10:25
2 gün önce herkes sosyal mesaj veriyordu, şöyle olsaydı böyle olurdu diye.Siz video çekip, ibre olmuş 200,trafiğin içinde , ne bir kemer ne birşey.Süper ornek oluyorsunuz.Egzozun geri dönüşümüne kadar anlatmışsınız,kemerin de ne kadar önemli olduğunu bilmeniz lazımdı.

saygılar.

oabayram
31-05-2017, 10:29
emeğinize sağlık çok güzel olmuş

meganes
31-05-2017, 17:17
2 gün önce herkes sosyal mesaj veriyordu, şöyle olsaydı böyle olurdu diye.Siz video çekip, ibre olmuş 200,trafiğin içinde , ne bir kemer ne birşey.Süper ornek oluyorsunuz.Egzozun geri dönüşümüne kadar anlatmışsınız,kemerin de ne kadar önemli olduğunu bilmeniz lazımdı.

saygılar.
sizde bir tane video çekin emniyet kemerini anlatın olmazmı ?
araca video'ya maşallah

onurc
31-05-2017, 17:25
sizde bir tane video çekin emniyet kemerini anlatın olmazmı ?
araca video'ya maşallah

emnıyet kemerını anlatan yeterınce vıdeo mevcut zaten bol miktarda.

konuyu daha fazla işgal etmeyeyim.paylaşımı yapan kişiye söyledım.

saygılar

onurcanbas
01-06-2017, 13:29

saygılar.

Kemer takan kendine, takmayan kendine sizi neden bukadar sinirlendirdi beğenmediyseniz kapayın ?

onurc
01-06-2017, 13:39
Kemer takan kendine, takmayan kendine sizi neden bukadar sinirlendirdi beğenmediyseniz kapayın ?

vıdeo koyuluyorsa eleştriyede açık olmanız lazım ? yanlış mı düşünüyorum . Sonra ah gülüm vah gülüm oluyor. Haklısınız ama her koyun kendı bacağından misali.

MertSerhanÖ.
01-06-2017, 14:28

ama sen böyle fevri olup,eleştiri ve yorum yapanlara iticilik yaparsan yeni başlamış sayılan bu vlog hayatın başlamadan sona erer söyliyim.
Teşekkürler uyarınız ve düşünceniz için de geç.İstersen sonra gene dikkate alıp uygulama.Ne bu atar yani.

by serçe
01-06-2017, 14:40

bu tavır çok manidar olmuş bence böyle devam 👍🏻

Er34
01-06-2017, 19:48
Tam bu forum kafasında içerik üretiyorsun sanıp videoyu açmıştım ki yorumlara bakınca kattığım bir izlenmeye üzüldüm.

efef
01-06-2017, 21:15

Bu dediginizde de kesinlikle haksizsiniz ki, +180 bi süratle sağ şeritten gitmek buradaki herkesi sinirlendirir.

rahmitanir
01-06-2017, 21:33
Her gün en sağdan 180le gidip makas atmadan duramıyorum zaten.
Kemersiz başarılarılarınızın devamını dilerim.

SKSafir
20-11-2017, 08:36
Arkadaşlar kemer konusunda haklısınız bizim hatamız, fazla inip bindik araca sürekli takıp çıkarmaktanda bıkkınlık geldi ama Tabiki Bahanemiz değil olamazda, bundan sonraki süreçte daha dikkatli olacağız İnşallah,

Herkese kazasız belasız sürüşler