PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Biorezonans mora terapi ile sigarayı bırakanlar

izmirlicem
31-05-2017, 23:45
Bu yöntemle bırakanlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.Uzun zaman sonra yan etkisi oldumu acaba? Bir yerde birisi cok pişman oldugunu yazmıştı başka sorunlara sebep olmuş sözde.Sağlık sorunlarımdan dolayi ilaçla bırakmam mümkün değil malesef.

Sti_Ozan
01-06-2017, 01:43
Konu disi fakat elektronik sigara belki size yardimci olabilir. Forumda oldukca uzun bi konumuz mevcut. Egerki akliniza takilan bisey olursa pmdende elimden geldigince yardimci olmaya calisirim. Umarim sigarayi birakirsiniz.

2jz
01-06-2017, 02:42
Bunu deneyen bir arkadaşım olmuştu. Adam seans ücretinin vermiş olduğu acıyla daha çok artırmıştı sigarayı.

Sonra champix denedi. İlaç çok iyi gelmemişti. Halüsinasyon gördüğünü falan söylüyordu. Araba falan kullanamıyordu. 3 ay kadar bırakmıştı. Sonra yine başladı.

9-10 ay önce elektronik sigara aldı. O zamandan beri toplamda 2 paket falan içmiş.

6 ay kadar önce bende elektronik sigarayla bıraktım.

En önemlisi kafada bitirmek, sonrasında elektronik sigara fazlasıyla yardımcı oluyor.

zekky
01-06-2017, 08:50
Elektronik sigara kullanan birkac arkadasim suanda sabahlara kadar öksürük krizine giriyor.
Bende cok yeltendim en iyisini alirim birsey olmaz heralde dedim ama onlarinkide en iyilerdenmis.
Acaba onlar yanlis biseymi yapti bilmiyorum ama cigerlere su toplaniyor falan diyolar nedir ne degildir bu ara bende birakmak istiyorum 7 yildir hic bukadar istememistim.

Mr.K
01-06-2017, 08:54
Elektronik sigara kullanan birkac arkadasim suanda sabahlara kadar öksürük krizine giriyor.
Bende cok yeltendim en iyisini alirim birsey olmaz heralde dedim ama onlarinkide en iyilerdenmis.
Acaba onlar yanlis biseymi yapti bilmiyorum ama cigerlere su toplaniyor falan diyolar nedir ne degildir bu ara bende birakmak istiyorum 7 yildir hic bukadar istememistim.

Zaten en iyisi diye bisey yok o bi yalan bu 1,2.si sigara icen adam ciger cekimi yapinca e sigarada ister istemez oksurtuyo.

Nicotin orani
Kullanilan atomizer

En onemli 2 sey + likit.

Modlarin hepsi 3assa 5 yukari ayni. Hani en kaliteli mod oksurtmuyo,en tü kaka olan 20dolarlik oksurtuyo diye bisey yok. Sadece modlarda biri fiat albea,digeri vw golf olabiliyo oyle mercedesler audiler vs de var onlarda zaten handmade oldugu icin yoksa gene iclerinde dna chip var. :)

GokhanRS
01-06-2017, 08:56
ben aylarca kullandım elektronik sigara, bana hiç öyle şeyler yapmadı. 2 yıldır kullanıp memnun olan arkadaşlarımda var. nikotin seviyesini sigarayı özlemiyim diye yüksek yapanlarda öksürük oluyor genelde. birde türkiyede iyi likit bulmak önemli. benim olduğum ülkede avmde lisanslı mağaza olduğundan orjinal aldığıma emin olarak kullanıyorum.

Sti_Ozan
01-06-2017, 12:43

Yuksek nikotin miktari bogazda yanma yaptigindan oksurtebilir,yanik bi coil bildigin duman cektigin icin bogazina yapisip gicik yapabilir. Yaklasik olarak 10-11 aydir esig kullaniyorum bu tarz bi durumla karsilasmadim. Yine nikotini karsiliyorum,hem daha zevkli hemde daha saglikli sekilde. Elinizdeki mod,atomizer yada kit nekadar kaliteli olursa olsun likitiniz dandik olduktan sonra hicbirsey ifade etmiyor acikcasi