PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tırmanma Yarışında Bir 200SX - Afyon Kocatepe' ye Tırmandık -VLOG #6 [DRIFTHERAPY]

FurkanGokkaya
05-06-2017, 14:05
27-28 Mayıs tarihleri arasında Tosfed tarafından düzenlenmiş olan Tırmanma Şampiyonasında Afyon Kocatepe'ye tırmandık. Takımımız Pilotu Abbas Çimen bu şampiyonada ikincilik kupasının sahibi oldu. Afyonkarahisar da neler yaptık ettik hepsi sizlerle. İyi seyirler...

https://www.youtube.com/watch?v=ZM4paPfhL5s

ahmet3425
05-06-2017, 14:15
tırmanma namına birsey göremedim ?

mert bilaloglunun bmw si ile tırmandıgı videoyu izlemistim gecen cok keyif aldım o tarz birsey bekliyordum ama show iceren bir video ile karsılastım yinede elinize sağlık.

FurkanGokkaya
05-06-2017, 14:19
tırmanma namına birsey göremedim ?

mert bilaloglunun bmw si ile tırmandıgı videoyu izlemistim gecen cok keyif aldım o tarz birsey bekliyordum ama show iceren bir video ile karsılastım yinede elinize sağlık.

Show amaçlı etkinlikte bulunduk zaten :) Yarışmayı da denemeyi ihmal etmedik ancak araç ve lastik seçimi drift odaklı olduğu için sınırlarımızı pek fazla zorlayıp riske etmek istemedik. Özellikle yağmurlu havanında etkisiyle bolca tehlikeli olacaktı. Tur kaydını o yüzden paylaşmak istemedik.

UmutRıza
06-06-2017, 09:39
bu tür etkinliklere katılmak için şartlar nedir ?

ErayCerit
06-06-2017, 10:02
Önceki videolar gibi yine başlıkla alakasız bir video izledik ama emeğinize sağlık güzel bir çalışma olmuş.

bkz: ANTALYA KEMER'DE DRİFT YAPTIK - VLOG#2 [DRIFTHERAPY] - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=_eNxpaRgivI)

GokhanRS
06-06-2017, 11:07

senin adın yeter abi, tüm şartlar kurallar silinir sen katılmak isteyince :D

gokhankenar
06-06-2017, 11:48
Başlığı görünce aha dedim günün videosunun olduğu konu :) . Ama hayal kırıklığı. Yinede emeğinize sağlık

UmutRıza
06-06-2017, 11:49
senin adın yeter abi, tüm şartlar kurallar silinir sen katılmak isteyince :D

canımsın :)

FurkanGokkaya
07-06-2017, 23:19

Yarışın türüne uygun mahalli veya ulusal lisansınızın olması, ayrıca Tosfed'in belirlemiş olduğu ulusal normlara uygun bir yarış otomobilinizin olması gerekmekte. Kurallar kitapları, lisans süreci ve otomobil sporları hakkında genel bilgi için www.tosfed.org.tr :)

Önceki videolar gibi yine başlıkla alakasız bir video izledik ama emeğinize sağlık güzel bir çalışma olmuş.

bkz: ANTALYA KEMER'DE DRİFT YAPTIK - VLOG#2 [DRIFTHERAPY] - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=_eNxpaRgivI)

Etkinlik videoları ve vLog formatlı iki video yayınlıyoruz genelde. vLoglar daha yüzeysel ortamda nelerin olduğunu göstermeye odaklı hazırlanıyor. Ayrıca bir önceki yanıtımdaki yanıtı sizinlede paylaşmak istiyorum " Yarışmayı da denemeyi ihmal etmedik ancak araç ve lastik seçimi drift odaklı olduğu için sınırlarımızı pek fazla zorlayıp riske etmek istemedik. Özellikle yağmurlu havanında etkisiyle bolca tehlikeli olacaktı. Tur kaydını o yüzden paylaşmak istemedik. "

Başlığı görünce aha dedim günün videosunun olduğu konu :) . Ama hayal kırıklığı. Yinede emeğinize sağlık

vLog formatında olmasından kaynaklı öyle hissettiğinizi umuyorum :) Hava şartları, yüksek güç, kaynaklı difransiyel ve lastik seçimi dolayısıyla parkurda çok ciddi bir performans göstermedik. O yüzden tam tur tırmanışı paylaşmak pek içimize sinmedi :)