PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gopro problem

turboman
12-06-2017, 22:40
Selam yurtdışından hero 2 geldi neyse açtım çalıştırdım video falan çektim bilgisayara taktım düzenleme yapmam için gopro stüdyo indirdim ve kurcalarken güncelleme gibi bişey yaptım sonra cihazı açmaya çalıştım ancak açılmadı ve ekranda v312 yazıp ışıklar yanıyor ve sürekli güncelleme modunda çıkmıyor ve bir türlü açılmıyor bi yolu varmı düzeltmenin bide sd karta güncelleme yükledim ordan da atmayı denedim ama nafile galiba iyice çöktü anlayan birisi çıkarsa sevirim iyi geceler

Schumi
12-06-2017, 23:59
Kart olmadan açmayı denediniz mi ? Hatalı bir güncelleme olabilir. İnşallah değildir.

ulasoztas1
13-06-2017, 08:07
Tekrar güncellemeyi deneyebilirsini?

turboman
13-06-2017, 08:16
Kart olmadan açmayı denediniz mi ? Hatalı bir güncelleme olabilir. İnşallah değildir.
Kartı da çıkarıyorum yine aynı takıyorum açıyorum hep güncellemede acaba güncelleme modunda bıraksammı ya açılır ya iyice gider sitesinde 3 dk da bitmesi lazım güncellemenin diyor

turboman
13-06-2017, 08:19
Tekrar güncellemeyi deneyebilirsini?

Zaten hep güncelleme içerisinde denedim 3-4 kere ama yine aynı bazı sitelerde boot ortamında güncelleme attım düzeldi diyor ama o kadar tecrübe yok bende bide hep yabancı formlarda var çözümleri pek bişey anlayamadım.