PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MK7 Golf R 100 - 200 km

yasarım
13-06-2017, 19:04
MK7 R - TTE 525R Turbo / 1.7 Bar 433 hp 517 Nm Tork
2 kişi , hafifletme yok yanımdaki arkadasta Kel Alper 160 kg - :cool:
İlerleyen günlerde daha yüksek basınc ile aldığımız degerleri paylaşırım.

https://www.youtube.com/watch?v=PrhgWLNoYgk

https://i.hizliresim.com/r2go27.jpg (https://hizliresim.com/r2go27)

yasarım
13-06-2017, 19:09
https://www.youtube.com/watch?v=ZPPsSr1AWoI

Elnur
13-06-2017, 19:15
Süper bir proje, inşallah daha iyi süreler gelir :)

coolvtec
13-06-2017, 19:31
Egzotiklere şaka yapmak için birebir. Kazasız belasız.

Yigit-Y
13-06-2017, 19:36
tekerde 360hp güzel değer

pompa yakıtıylamı bu değer

RafetAraç
13-06-2017, 19:53
en çok ilgimi çeken kel alper 160kg :)

Zero
13-06-2017, 20:32
Çok güzel Yaşar abi güle güle kullan. Bizde hep 1.8 450 hp pompa benzini ile çıkar diye hesaplıyorduk günlük sende 1 tık altını yapmışsın sıkıldıkça açarsınız ufak ufak çok güzel olmuş. kelalper en son 155 değil miydi abi lütfen ağırlıkları çarpıtmayalım :D bide rampa yukarı değilmisiniz bu videoda ben mi yanlış hatırlıyorum

kelalper
13-06-2017, 21:02
daha arabanin ince ayari falan yapilmamis hali ile yokus yukari. bi de arkada 20 litre metanol vs var. Baycu yoktu yazilimi uzaktan oylesine kullanmasi icin yolladigi yazilimli hali bu video. baktigin zaman 3 kisiden fazla agirlikla cekilmis bi video. tek kisiyle bayaa bi saka yapar

Levent Y.
13-06-2017, 21:30
Bunlar daha ısınma turları, bir sonraki setup çok daha hızlı olucak. Keşke standart motor ve turbo bir önceki kasa gibi olsa :)

Mehmetmert
13-06-2017, 21:43
Motor içi dahamı dayanıksız eski 2.0'dan ? Turbo zaten mimlide :) Çok güzel gidiyor ama

STP
13-06-2017, 21:52
Deneyecek araba cikti :)

Zero
13-06-2017, 21:57
Bunlar daha ısınma turları, bir sonraki setup çok daha hızlı olucak. Keşke standart motor ve turbo bir önceki kasa gibi olsa :)

Standart motorla yurt dışında yüksek oktanla uçuk güçler alıyorlar fazlaca araba yapıldı ama sen ne düşünüyorsun yeni motor hakkında eksikleri neler sence?

Levent Y.
13-06-2017, 22:02
Standart motorla yurt dışında yüksek oktanla uçuk güçler alıyorlar fazlaca araba yapıldı ama sen ne düşünüyorsun yeni motor hakkında eksikleri neler sence?

Valla onları bende gördüm, hayal olduğunu düsünüyorum, dave_7r diye biri var mesela, uc deda kırdı motorunu simdi 8v rs3 motoru taktılar, ama sorsanız motor içleri hep stock :)

Zero
13-06-2017, 23:29
Valla onları bende gördüm, hayal olduğunu düsünüyorum, dave_7r diye biri var mesela, uc deda kırdı motorunu simdi 8v rs3 motoru taktılar, ama sorsanız motor içleri hep stock :)

Dave 624 hp dynosunun üstüne basınç açıp dragda kırdı sanırım ilk kırışında :) mantıksız işler yapıldığında tabi kul yapısı ama günlükte 500 sanki mantıklı gibi geldi bana onların abuk rakamlarını görünce :) denemek lazım burda işin doğrusunu görmek için

Levent Y.
13-06-2017, 23:36
Dave 624 hp dynosunun üstüne basınç açıp dragda kırdı sanırım ilk kırışında :) mantıksız işler yapıldığında tabi kul yapısı ama günlükte 500 sanki mantıklı gibi geldi bana onların abuk rakamlarını görünce :) denemek lazım burda işin doğrusunu görmek için

Dave in isi zor bence :) 500 beygir de bile stock motor bence sakat, bizim kasada boyle bi olay yoktu, arabalar hic isinmiyo, o yuzden stock motora limit bence 450 hp ler olmali, kimse kirilip kirilmayacaginin garantisini veremez tabi ama eskisine nazaran daha hassas olduklari kesin oyle soyliyim

997TT
14-06-2017, 00:09
Yasarcım,hayırlı olsun. Tek ve -1/2 aradı egımde kı denemenı merak edıyorum.
Guzel gunlerde kullan ınsallah.

997TT
14-06-2017, 00:13
levent;cupra 280 sahınıyım, ben yaklasık 365hp kullanıyorum. 2-3-4 1,7 peak,5 ve 6'da 1,8 peak yapıp 1,65 devam edıyor.
Ben sadece pıstte kullanıyorum,yanı tam gaz. Gunluk vs de kullanmıyorum. Bu motorun sence en saglıklı gucu nedır?(pıst ıcın) ben pompa benzınıne 5lt toluen atıyorum,bunuda sadece pıste gırerken yapıyorum. Amacım koruma.
Fıkırlerını beklıyorum,tesekkurler.
Yarın aracı olcmeye maslaga gelıcegım,bakalım ne cıkıcak.

coolvtec
14-06-2017, 00:22
Eski bir hondacı cahil bir vagcı olarak merak ettiğim bir konu var, hatta konular;

-Bu araçtaki 2.0 tfsi motor ile a5 deki 2.0 tfsi motor arasındaki farklar nelerdir?
-2.0 tfsi dsg quatro A5 i ile bu süreleri çıkarmak çok mu zor?

Levent Y.
14-06-2017, 00:26
levent;cupra 280 sahınıyım, ben yaklasık 365hp kullanıyorum. 2-3-4 1,7 peak,5 ve 6'da 1,8 peak yapıp 1,65 devam edıyor.
Ben sadece pıstte kullanıyorum,yanı tam gaz. Gunluk vs de kullanmıyorum. Bu motorun sence en saglıklı gucu nedır?(pıst ıcın) ben pompa benzınıne 5lt toluen atıyorum,bunuda sadece pıste gırerken yapıyorum. Amacım koruma.
Fıkırlerını beklıyorum,tesekkurler.
Yarın aracı olcmeye maslaga gelıcegım,bakalım ne cıkıcak.

Murat abi o guclerde bence hic bir sorun yasamazsin. 450 hp bandi bence bu araba icin stock motor ile ideal setup. Yani bu muhabbet seninde bildigin gibi arabayi sikistirma orantili olarak son derece goreceli:) yarin bende orda olucam beraber bakariz. Surasi kesin, bu hafta videosunu koydugum scirocco r a istinaden soyluyorum, bir onceki kasa kaya gibi saglam, 100-250 bandinda yag sicakligi gtx3071 ile 2.3 bar da bile hic artmiyo, top speedde bile cok isinmiyo, ayni durum yeni kasa motorlar icin gecerli degil ama. Yeni kasalarda ust uste buyuk turbo ile cok sikmak tehlikeli diye dusunuyorum...

Levent Y.
14-06-2017, 00:30
Eski bir hondacı cahil bir vagcı olarak merak ettiğim bir konu var, hatta konular;

-Bu araçtaki 2.0 tfsi motor ile a5 deki 2.0 tfsi motor arasındaki farklar nelerdir?
-2.0 tfsi dsg quatro A5 i ile bu süreleri çıkarmak çok mu zor?

Estafrullah, soyle bi durum var bu tfsi va tsi isimleri modeller arasinda karman corman olmus durumda. A5 ler TSI, MK6 r modelleri TFSI, yeni kasa MQB ler de TSI gibi dusunun. Bende suan dediginiz kasa A4 2.0 quattro var, k03 ile maks yakitsiz 290 hp aldik, k04 ile 350 bandinda oluyo, daha fazlasi denenmedi, sanziman s-tronic, golf r lar daki dsg ile ayni degil, ne olur bilemiyorum. Iki motor arasindaki temel fark benzin sistemi, eski tfsi lar hitachi, a4-a5 be yeni nesil mqb arabalardaki benzin pompasi bosch, standart olarak cok daha yuksek basincta calisiyolar...

cKatmer
14-06-2017, 08:37
Maşallah Yaşar abi çok güzel olmuş güle güle kullan.

Levent vag konusunda gerçekten çok ileridesin tebrik ederim.:icon_tup::icon_tup: Motor içine girilince 6, 6.5 bandı çok güzel süreler fakat ben sanmıyorum Yaşar abinin motor içine gireceğini. Yazı atlatsın yeni ufuklara yelken açayım modunda gibi hissettim :)

Levent Y.
14-06-2017, 08:40

Levent vag konusunda gerçekten çok ileridesin tebrik ederim.:icon_tup::icon_tup: Motor içine girilince 6, 6.5 bandı çok güzel süreler fakat ben sanmıyorum Yaşar abinin motor içine gireceğini. Yazı atlatsın yeni ufuklara yelken açayım modunda gibi hissettim :)

Tesekkur ederim, ben kanina giriyorum durmadan, yaz sonuna kadar aklini celerim diye dusunuyorum :)

997TT
14-06-2017, 09:06
Murat abi o guclerde bence hic bir sorun yasamazsin. 450 hp bandi bence bu araba icin stock motor ile ideal setup. Yani bu muhabbet seninde bildigin gibi arabayi sikistirma orantili olarak son derece goreceli:) yarin bende orda olucam beraber bakariz. Surasi kesin, bu hafta videosunu koydugum scirocco r a istinaden soyluyorum, bir onceki kasa kaya gibi saglam, 100-250 bandinda yag sicakligi gtx3071 ile 2.3 bar da bile hic artmiyo, top speedde bile cok isinmiyo, ayni durum yeni kasa motorlar icin gecerli degil ama. Yeni kasalarda ust uste buyuk turbo ile cok sikmak tehlikeli diye dusunuyorum...
450 muthıs olur ama pıstte ıkamesı zor okur. Baycu arabanın yaklasık 360hp oldugunu soyledı. Ben 1.5 avans kıstırmıstım ekstra. Pıstte sureklı tam gaz yurudugumuz ıcın,ben saglamcıyım,herseyın en az rıskde olmasını ıstıyorum. Baycu'da huysuz oldugumu bıldıgı cın pompa benzınıne gore yaptı ve avansı kıstı. Pekı 400 bandında kullanmak ıcın,kımyager gıbı hep yakıt/katkı mı atmam gerekır? Ben sevmıyorum o ıslerı.koruma amaclı 5lt toluen bıle zul gelıyor. Yada 400hp lerde kullanmak ıcın ne yapmak gerek. 450'lerde hıc gozum yok. Pıstte dayanabılcegını dusunmuyorum. Ha elımde somut bırsey yok,sadece his :)

öskür
14-06-2017, 09:15
Levent scrirocco r ın motoru eski tiplerdenmı yenılerden mi?

PiscocuK
14-06-2017, 09:19
Maşallah çok güzel bir değer
Alper bey benim yanımada otururmusunuz 110+160 arabada neler değişecek görmek istiyorum :D

Levent Y.
14-06-2017, 09:37
Levent scrirocco r ın motoru eski tiplerdenmı yenılerden mi?

Eski tip abi

Levent Y.
14-06-2017, 09:41
450 muthıs olur ama pıstte ıkamesı zor okur. Baycu arabanın yaklasık 360hp oldugunu soyledı. Ben 1.5 avans kıstırmıstım ekstra. Pıstte sureklı tam gaz yurudugumuz ıcın,ben saglamcıyım,herseyın en az rıskde olmasını ıstıyorum. Baycu'da huysuz oldugumu bıldıgı cın pompa benzınıne gore yaptı ve avansı kıstı. Pekı 400 bandında kullanmak ıcın,kımyager gıbı hep yakıt/katkı mı atmam gerekır? Ben sevmıyorum o ıslerı.koruma amaclı 5lt toluen bıle zul gelıyor. Yada 400hp lerde kullanmak ıcın ne yapmak gerek. 450'lerde hıc gozum yok. Pıstte dayanabılcegını dusunmuyorum. Ha elımde somut bırsey yok,sadece his :)

O zaman tte 525 koyup 1.5 barda yakitsiz kullanabilirsin murat abi, o hali 400 beygir kesin olur

R.S.C
14-06-2017, 10:46
Egzotiklere şaka yapmak için birebir. Kazasız belasız.

yeni egzotiklerde pek şaka kaldırır durumda değiller artık :)

997TT
14-06-2017, 11:12
O zaman tte 525 koyup 1.5 barda yakitsiz kullanabilirsin murat abi, o hali 400 beygir kesin olur
O zaman stok turboyu guvenlı kullanmak ıcın 360hp lerde bırakmak gerek,dogru mu?
15-20 hp merakım yok,ben onu pıst ustunde alırım. Ancak merak ettıgım guvenlı lımıt nedır. Buyuk turbo vs takmak ıcın erken. Bakalım sureyı coıl ıle ındırırsem,daha uzerıne gıtmem.

zx-10rr
14-06-2017, 11:28

leventim merhabalar,

mqb lerdeki gözlemdiğin sorun sadece yağ sıcaklığının aşırı yükselmesi mi?yani kol-piston,valve sistemi vs bunlarda bir gözlemin oldumu eski makınalara göre?

Zero
14-06-2017, 13:03
Dave in isi zor bence :) 500 beygir de bile stock motor bence sakat, bizim kasada boyle bi olay yoktu, arabalar hic isinmiyo, o yuzden stock motora limit bence 450 hp ler olmali, kimse kirilip kirilmayacaginin garantisini veremez tabi ama eskisine nazaran daha hassas olduklari kesin oyle soyliyim

Hani 3 değil 5 değil 50 değil 100lerce belkide daha bilmediğimiz 1000lerce araç yapıldı 500 hp üstünde. Tabi motorlar yeni, kmler düşük zamana ihtiyaç var ama 1 seneyi aşkındır 30.000km den fazladır kullananlar var. Yağ konusunda dediğin doğru olabilir tfsi lar ne aralıkta çalışıyor bilmiyorum ama stok yazılımla stok turbo ve egzos ile 2.0tsi ın çok sıcak çalıştığı kesin. 13.1 afr yürüyor euro6 motor normal zaten. Bi dp ve düzgün afr ile 350 hp lerde gazlarken bile ortalama 100 dereceden fazla egt düşüyor sürekli takip ettiğim için gözlemlemiştim. 525 değil de 2867 ile veya 3071 le yapılanlar çok daha az onları gözlemlemek lazım bir süre daha bence daha hassas ayarlanması gereken bir motor ama çok daha zayıf olduğunu sanmıyorum, zaman gösterecek :)

Suti
14-06-2017, 13:57

öncelikle neticeler için tebrik ederim;

Dave e gelince; gerçekten stock idi makinesi, hazırda ya kırılırsa diye bir blok tutuyordu,

eminim çünkü elişmeleri TTE üzerinden güncel olarak takip etmekteyim,

TTE Turbolu araçlar Abu Dabi den tüm avrupaya kadar 'daily drive' olarak 500 hp civarı rahatlıkla kullanılıyor, hele son çıkan 7 ileri olan S3 ve 7,5R larda daha da sağlam olduğu, 530 lar üzeri sorunsuz çalıştığından bahsediliyor,

Ama burda tek bir şart var; 92 AKI benzin,

Misal Abu Dabi de methanol şart ken, romanya almanya ingilterede 100 RON pompa benzini ile hiçbirşeye gerek yok :)

Ben yazılımımı yaptırdıktan sonra yağ sıcaklığında 4 5 derece düşüş gördüm, normal şehiriçi trafik kullanımında,

dip not, problemli turboları zaten geri çağırdılar, şuan gen3 motorlar gayet sağlıklı, özellikle yakıt besleme hususunda 118 lerden daha başarılı.

dixi
14-06-2017, 14:15
Maşallah kardeşim daha da ii olacak gibi kazasız belasız inşallah

mrbars
14-06-2017, 15:37

Dave e gelince; gerçekten stock idi makinesi, hazırda ya kırılırsa diye bir blok tutuyordu,

eminim çünkü elişmeleri TTE üzerinden güncel olarak takip etmekteyim,

TTE Turbolu araçlar Abu Dabi den tüm avrupaya kadar 'daily drive' olarak 500 hp civarı rahatlıkla kullanılıyor, hele son çıkan 7 ileri olan S3 ve 7,5R larda daha da sağlam olduğu, 530 lar üzeri sorunsuz çalıştığından bahsediliyor,

Ama burda tek bir şart var; 92 AKI benzin,

Misal Abu Dabi de methanol şart ken, romanya almanya ingilterede 100 RON pompa benzini ile hiçbirşeye gerek yok :)

Ben yazılımımı yaptırdıktan sonra yağ sıcaklığında 4 5 derece düşüş gördüm, normal şehiriçi trafik kullanımında,

dip not, problemli turboları zaten geri çağırdılar, şuan gen3 motorlar gayet sağlıklı, özellikle yakıt besleme hususunda 118 lerden daha başarılı.

92 AKI, 97 RON'a tekabül eder. Bizdeki 95'in üstüne 1/8 oranda toluen gibi.
Bizdeki yazılım olayları biraz daha oturursa, 525R ben de düşünüyorum. 1.8 barda pistlik bir ayar leziz olurdu.

yasarım
14-06-2017, 15:58
Öncelikle tüm iyi dileklerde bulunan arkadaslara çok tesekkurederim :heyoo:

tekerde 360hp güzel değer

pompa yakıtıylamı bu değer

pompa yakıtına ek olarak %50 su %50 methanol var aracta

Çok güzel Yaşar abi güle güle kullan. Bizde hep 1.8 450 hp pompa benzini ile çıkar diye hesaplıyorduk günlük sende 1 tık altını yapmışsın sıkıldıkça açarsınız ufak ufak çok güzel olmuş. kelalper en son 155 değil miydi abi lütfen ağırlıkları çarpıtmayalım :D bide rampa yukarı değilmisiniz bu videoda ben mi yanlış hatırlıyorum

Selam Zeki cok tesekkurederim sagol :)
Dediğin gibi günlük safe olarak ayarladık setupı. Biraz cık daha önümüz acık fakat sonrası motor içi şart gibi görünüyor.
Bu sekilde biraz keyfini cıkarayım ilerleyen günlerde ne olur bilinmez , Çünkü Levent Y. ufaktan kanıma gürmiyo değil

cooming sooon :D

Yasarcım,hayırlı olsun. Tek ve -1/2 aradı egımde kı denemenı merak edıyorum.
Guzel gunlerde kullan ınsallah.

Çok sagol abi , bakalım dedeiğin gibi bi kaç ölçüm yapıp sonucları burda paylaşırım.
Bu arada tte525r türkiyede cok yeni sadece bi kaç aracta mevcut zamanla çözülüp dahada ii süreler cıkacagını düşünmekteyim

Tesekkurederim ya cihancım,
Gel ugrada launch yapak G yiyek :D:D:D

çok tesekkurederim inşallah ilerleyen günlerde performance box ile bi iki ölçüm alıp atmayı planlıyorum,
bu arada tte525r ile sizlerinde oldukca fazla deniyimleriniz vardır. olumlu olumsuz paylaşırsanız çok sevinirim.

Maşallah kardeşim daha da ii olacak gibi kazasız belasız inşallah

Sagol kankacım Allah razı olsun :)

92 AKI, 97 RON'a tekabül eder. Bizdeki 95'in üstüne 1/8 oranda toluen gibi.
Bizdeki yazılım olayları biraz daha oturursa, 525R ben de düşünüyorum. 1.8 barda pistlik bir ayar leziz olurdu.

Baybars bugun Bugra ile beraberdim ist. parkta koltuk almaya gitmiştim.
Bi iki gazladık arabayla falan senin koltukların güzel boşver koltugu fren alalım hatta git baybarsı bul ne fren aldıysa ondan al. hayatımda gördüğüm en iyi duran arabalardan biri dedi. bölecene ufaktan bi kulaklarını cınlattık. Uzun lafın kısası bana bi alcon yolu göründü sanırım , sanada tte :D:D:D

ef186
14-06-2017, 16:31
Bugün piste uğradın iyi oldu hızlı golf kullanmamıştım ne zamandır. Masallah çok keyifli olmuş fren şart araba fena yürüyor durmakta sorun yaşayabilirsin.

Zero
14-06-2017, 17:25
Bu güçlerde oem frenle sorun yaşayacağı kesin ve tasdikli geliştirme yapmak şart oldu artık :) ama alcon 6 piston 380 li bir mqb kullanırsan ilk işin gidip kit almak olur Yaşar abi bu kadar iddalı bir fren bu sınıf araçlarda mümkün değil bambaşka bir kategori oluyor.

iso3188
14-06-2017, 19:14
Masallah abi cok guzel oldu gule gule kullan kazasiz belasiz

FaBeRgE
14-06-2017, 20:32
Maşallah çok iyi gidiyor, konuda da tfsi tecrübeleri akıyor resmen :)

997TT
14-06-2017, 22:56
Yasar,hıc macera arama. Ilacın bellı....

Levent Y.
15-06-2017, 09:28
O zaman stok turboyu guvenlı kullanmak ıcın 360hp lerde bırakmak gerek,dogru mu?
15-20 hp merakım yok,ben onu pıst ustunde alırım. Ancak merak ettıgım guvenlı lımıt nedır. Buyuk turbo vs takmak ıcın erken. Bakalım sureyı coıl ıle ındırırsem,daha uzerıne gıtmem.

OEM turbolar defalarca guncellendi biliyosunuz, yeni tip olanlar ile 380-390 hp bandina kadar hic bi sorun olmaz bence ama iste bence diyorum, k04 olsa kesin konusurduk :)

leventim merhabalar,

mqb lerdeki gözlemdiğin sorun sadece yağ sıcaklığının aşırı yükselmesi mi?yani kol-piston,valve sistemi vs bunlarda bir gözlemin oldumu eski makınalara göre?

Selam Emrah, evet araba genel olarak daha cabuk isiniyor. Kolu ve pistonu eskisi gibi saglam olabilir, ama zaten stock motor icin en zararli olan sey isi o yuzden yuksek guclerde dikkat etmek lazim diye dusunuyorum...

Hani 3 değil 5 değil 50 değil 100lerce belkide daha bilmediğimiz 1000lerce araç yapıldı 500 hp üstünde. Tabi motorlar yeni, kmler düşük zamana ihtiyaç var ama 1 seneyi aşkındır 30.000km den fazladır kullananlar var. Yağ konusunda dediğin doğru olabilir tfsi lar ne aralıkta çalışıyor bilmiyorum ama stok yazılımla stok turbo ve egzos ile 2.0tsi ın çok sıcak çalıştığı kesin. 13.1 afr yürüyor euro6 motor normal zaten. Bi dp ve düzgün afr ile 350 hp lerde gazlarken bile ortalama 100 dereceden fazla egt düşüyor sürekli takip ettiğim için gözlemlemiştim. 525 değil de 2867 ile veya 3071 le yapılanlar çok daha az onları gözlemlemek lazım bir süre daha bence daha hassas ayarlanması gereken bir motor ama çok daha zayıf olduğunu sanmıyorum, zaman gösterecek :)

Aynen oyle, biz suan bir tane yapiyoruz gen 2 3071 li ve motoru yapili. Bitince daha net sekilde konusabiliriz :)

yasarım
15-06-2017, 13:59
Bu güçlerde oem frenle sorun yaşayacağı kesin ve tasdikli geliştirme yapmak şart oldu artık :) ama alcon 6 piston 380 li bir mqb kullanırsan ilk işin gidip kit almak olur Yaşar abi bu kadar iddalı bir fren bu sınıf araçlarda mümkün değil bambaşka bir kategori oluyor.

Bakalım zeki arastırma içersindeyim ,
bir sürü kit var ama en popüler olanı anladıgım , kullanıcı yorumları vs ile alcon 1-0 önde

Masallah abi cok guzel oldu gule gule kullan kazasiz belasiz

Cok sagol abicim , en kısa sürede bi test et bakalım senin sürüş izlenimlerini merak ediyorum.

Maşallah çok iyi gidiyor, konuda da tfsi tecrübeleri akıyor resmen :)

çok tesekkurederim , evet konu baya şenlikli oldu

Yasar,hıc macera arama. Ilacın bellı....

abi ilacın belli diyosun hatta ilacın bende diosun :heyoo:
ama satmıyosun :confused:

STP
15-06-2017, 14:06
al 2 ye kanka :D

yasarım
15-06-2017, 14:08
al 2 ye kanka :D

taypar ı iii bilirim tutunamazsın :D

STP
15-06-2017, 14:15
taypar ı iii bilirim tutunamazsın :D

al 3 e kankaaaa :D

yasarım
15-06-2017, 14:36
al 3 e kankaaaa :D

Daat daat daatt :D

997TT
15-06-2017, 18:50
Satayim,tamam :)

-Murat Özcan-
16-06-2017, 15:39
Güzel değerler olmuş, ciddi araçlarla yürür bu makina

yasarım
17-06-2017, 18:45
Güzel değerler olmuş, ciddi araçlarla yürür bu makina

tesekkurederim , bakalım ilerleyen günlerde bikaç deneme yaptıgımda roll videolarını atarım :D

Dem-Er
18-06-2017, 02:51
Ciddi kafam karıştı şu an.Ben stok internal le 1.8 basınçla 485 hp aylarca kullandım aracımı ve pistonları söktüğümüzde kız gibilerdi.Şimdi yorumları okuyorum da inanamıyorum.yahu bu VAG daha sağlam yapacağı yerde dahamı zayıf yapmış bu motor içini.Ben hep düşündüm ki eskisi 550 hp lere kadar dayanırken bunlarda en az 600 hp lere kadar motor içi girmeden yürür diyordum ki yanlış düşünmüşüm.
Şimdi kafamda deli sorular.Ben yeni 7.5 R siparşi geçtim.acaba arabayı almadan satsam mı.Madem bu kadar zayıf ünternal var işim zor.

Dem-Er
18-06-2017, 02:52
Bide Hakkı Amca olayıda olunca kafam karıştı.

Levent Y.
18-06-2017, 20:52
Bide Hakkı Amca olayıda olunca kafam karıştı.

Hakki amca uzun sure top speed yaparken kirdi motoru, onun kullanimina motor ici yapilmis araba da dayanmaz Demir abi :) O yuzden onu baz almamak da lazim ama bizim kasaya gore daha narin oldugu kesin...

BMK TypeR
19-06-2017, 17:19
Maşallah yaşar alper ince zaten 7.5yaparsın:) çindeki s3 aynı turbo powershop yazılımla 6.9 koşuyor ve sıfır eğimde

kelalper
20-06-2017, 18:04
olm ben olmasam araba kopacak gidecek tutunamayacak. Teşekkür etmen lazımken Kelalper e rağmen diosun. Ayıp la. :D
Fren için Baybars Kelalper videosunu izle kanka anlarsın. Fenalardayım.

997TT
20-06-2017, 19:03
Alper,senınle teste cıkalım. Once senlı,sonra sensız. Bakalım Alper etkısı nasılmıs :)
Fren ıcın ustume dusenı yaptım,gerısı Yasar kardesıme kalmıs.:icon_tup:

yasarım
20-06-2017, 20:31
Maşallah yaşar alper ince zaten 7.5yaparsın:) çindeki s3 aynı turbo powershop yazılımla 6.9 koşuyor ve sıfır eğimde

Sagol Reşit Başganım :)
Aynen abi , çindeki araba ile aynı turbo baycu abi ile onu baz alarak hareket ediyoruz.
Leventte aklımızı celiyo gen gt 3071 diye bakalım allah sonumuzu hayrettsin. şimdilik powershopun s3 makinasının yapılmasını bekliyoruz.

olm ben olmasam araba kopacak gidecek tutunamayacak. Teşekkür etmen lazımken Kelalper e rağmen diosun. Ayıp la. :D
Fren için Baybars Kelalper videosunu izle kanka anlarsın. Fenalardayım.

Tisikkirler sipirmin :D

Laa o nasıl bi videodur olm allah seni baybars kelaper videosu

Alper,senınle teste cıkalım. Once senlı,sonra sensız. Bakalım Alper etkısı nasılmıs :)
Fren ıcın ustume dusenı yaptım,gerısı Yasar kardesıme kalmıs.:icon_tup:

Abiii yaparız bi ince ayar daha :surucu::Bravoo::icon_tup:

997TT
21-06-2017, 00:47
Anacim yaptim ya,daha ne kadar duseyim mike. Ustune yedek balatada veriyorum...