PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafikte ölümüne Kavga Kamerada(Taksici vs Motorcu)

Sayfa : 1 2 [3]

Yiğit G.
31-07-2017, 11:03
Dün gece Silivri'den dönüyorum motorla, hızım da 110-120 civarıdır. Sinyal filan vermeden sol şeride 60'la atlayan o hızla da devam eden adam da haklı di mi size göre?
Arabalıyken önününe atlasa dümdüz küfür edersiniz bırakın motoru.

Çok önyargılı bakıyosunuz motor işine. Haklı olunan durumlar da var haksız olunanlar da ama nedense burada hep motorcu haksız.

Bu arada Aziz Yıldırım'ın daha profesyonel koruması olmasını beklerdim. Değişikmiş korumaları:)

5-10 sayfa önceye gidersen mesela motorcularıda savundugum olaylar videolar oldu.Ama burada eğri oturup doğru konuşalım tamamen kameraya oynayan bir motorcu var , Aziz yıldırım hatalıdır ama hiçbir şekilde öyle bir anda saga geçip üstüne kırma falan yok motorcunun.. Büyük ihtimalle motorcunun yavaş gittiğini gördü zaten.Motorcu tamamen hak etmiş.Hatta daha da geniş bir perspektiften bakarsak Aziz Yıldırımı önceden görüp (korumaları görmeyip) aha şunla bir olay yaratayımda blogumda kullanırım maksadı bile olabilir diye düşünüyorum.

fore
31-07-2017, 11:05
Yok yazdım zaten edit olmadığı için başka post oldu. olay çıkaracak konu yok bunda, her çıkışta 30 kere olan olay bu zaten:) hepsine kavga etsek 5. de vururlar İstanbul'da:)

Vtec_2
31-07-2017, 11:09
Büyük Başkan valla bu sefer haklı gibi :D

mert_can 41
31-07-2017, 11:14
Bu arada tekrar seyrettim, haybeye zıplamış motorcu... Ama yine de herkes önyargılı kanaatim değişmedi:)

Kusura bakmayın bende yeni gördüm bu yorumu :)

dirk
31-07-2017, 11:23
Aziz yıldırım korumaları gelene kadar haklı sonra motorcu dayı haklı :D korumalar cok haşin davranmışlar motorcu arkadaşa Allahın işi arkadan bi motor ekibi denk gelseydi bidaha tersine dönseydi olay cok komik olabilirdi

ghibli06
31-07-2017, 11:27
zerre sevmem Azize'yi ama adamın burada suçu yok... yine de motor kazası saliselik iş bu haberi okuyunca çok üzüldüm bu gün...

TEM'de feci kaza... - Son Dakika Guncel Haberler (http://www.hurriyet.com.tr/temde-feci-kaza-40535907)

Yiğit G.
31-07-2017, 11:31
Aziz yıldırım korumaları gelene kadar haklı sonra motorcu dayı haklı :D korumalar cok haşin davranmışlar motorcu arkadaşa Allahın işi arkadan bi motor ekibi denk gelseydi bidaha tersine dönseydi olay cok komik olabilirdi

Onlar normal koruma değil polis koruması.Büyük kuluplerin baskanlarının , buyuk yatırımcıların vs hayatı tehlikelere karşı devlet koruma sağlar.Korumalar olayı bilmedikleri için geçerli prosedürü uyguluyorlar o yüzden biz çıktıktan sonra devam et yoluna diyorlar.(atıyorum motorla gelip biri ateş edebilir gibi)Amaç tamamen hedefi korumak.

free-hifi
31-07-2017, 11:37
Onlar normal koruma değil polis koruması.Büyük kuluplerin baskanlarının , buyuk yatırımcıların vs hayatı tehlikelere karşı devlet koruma sağlar.Korumalar olayı bilmedikleri için geçerli prosedürü uyguluyorlar o yüzden biz çıktıktan sonra devam et yoluna diyorlar.(atıyorum motorla gelip biri ateş edebilir gibi)Amaç tamamen hedefi korumak.

Tehdit aldığı için polis korumaları verilmiş. Twitterde gördüm

enes_srb
31-07-2017, 11:37
cidden suyu çıktı artık kafasına kamerayı takan yolların sahibi olduğunu düşünüyo :D sırf iş olsun diye gidip el kol yapmış zaten arkadaşta almış cevabını

STP
31-07-2017, 11:42
bır orrrospu cocugu hyıne bı motorcunun canını almıs.... serefsız kacmıs bırde

TEM'de feci kaza... - Son Dakika Guncel Haberler (http://www.hurriyet.com.tr/temde-feci-kaza-40535907)

dirk
31-07-2017, 11:42

Aziz başkan zaten acık hedef motorcuyla kavga ediyor :D ahahah Ben polis olduklarını tahmin edemedim ama cok kaba saba bir uslupla hitap etmeleri üzücü olmuş . Motorcuda macera aramış aradığına ulaşmış.

mertkan
31-07-2017, 12:33
ya su motorculardan ilalalah ettim bide kasklarına go proyu takan kahraman tiriplerine giriyolarya

söle arabayı üzerlerine süresim geliyor

halilcan9455
31-07-2017, 12:56
şerit nedir bilmeyen trafikte istediği gibi sağdan soldan ortadan zart zurt geçen ve bunu videoya çekip kendini haklı gibi gösteren tüm motovloggerların götüne Gopro girsin.

Maxi
31-07-2017, 13:06
-siz önce sinyal vermesini öğrenin
-sonra tarrak gibi sağa sola atlamayın
-birde zik gibi yolun ortasında aniden durmayın
motor kazalarının %90 sebebi bunlar

ondan sonra kimse go pro takmaz zaten
kamera takılmasının sebebi o gibi öküzler yüzünden, bunu da anlayın

sagi
31-07-2017, 13:52
Motosiklet kullanmayan gerçekten anlayamıyor yaa heralde,
freni falan öyle araba gibi değil zank diye durmuyor, o sebeple genel olarak iyisi kötüsü, haklı olmak can almaktan iyi değildir boş verin yol verin gitsin kimse birşey kaybetmez.
Demiyorum ki motorcular her zaman haklı, evet haksızlar araç sürücülerinin olacağı gibi motor sürücülerinde de ahlaksızlar ve dengesizler var.

Araba kullanırken abidik gubidik gidenler oluyor olm öleceksin Allahın'dan bul diyorum kasıtlı hayatta birşey yapmam

said_
31-07-2017, 14:04
Motorculara ekstra dikkat etmeye çalışıyorum. ekstra takip mesafesi koyuyorum. onu gördüğümü anlasın diye gözüne bakıyorum. ama gel görki. haraket halinde iken e-5 te solumdan benim üzerime doğru gelip tampona sıfır sağıma geçiyor bazıları. Türkiyede trafikte, şöföründen tut yayasına kadar kimse bilinçli haraket etmiyor malesef.

kiraccemal
31-07-2017, 14:05
Allah rahmet eylesin vefat eden arkadaş için üzüldüm. Aziz yıldırıma gelince, haklı ama korumalarının davranışı tasvip edilir nitelikte değil.

fore
31-07-2017, 14:15
ya su motorculardan ilalalah ettim bide kasklarına go proyu takan kahraman tiriplerine giriyolarya

söle arabayı üzerlerine süresim geliyor

Sonra yok efendim motorcu aynamı kırdı.. Yumurta mı tavuktan tavuk mu yumurtadan çıktı acaba..

ahmet3425
31-07-2017, 14:15
bugun saat 10:00 civarında tem otoyolu istoc mevkiinde 1 motorcu kardesimiz taksicinin son anda sapak ayrımına girmesi sonucu hayatını kaybetti arttıcsı ise agır yaralı.

simdi konunun en basına donelim motorcu aynayı kırdı taksici motorcunun uzerine surdu ve adamı dusurdu sonrada bastı gitti.

bugun ki olayda aynasına bakmadan yola fırlayan taksici yuzunden motorcu arkadas hakkın rahmetine kavustu, benim hep soylediğim dikkate alınmadı olayın oncesini bilmiyoruz motorcu neden aynayı kırmaya tesebbus etti taksici ile arasında ne gecti ?

bugun ki olumlu kazada yasananın benzeri olmus olabilir mi ? taksiyi bırakıp kacıp giden adam suan demiyor mudur o aynayı bi tarafıma soksalardıda motorcu olmeseydi.

ulan bos keseden sallamak ne kolay be,

-yok ben olsam daha beter ederdim
-ustunden gecerdim
-gebersin serefsiz
-oldurseymis keske

insan olun insan bos bos klavyeden yazıyorsunuz ya basınıza gelse motorcuyu ezseniz kacacak delik ararsınız bu serefsiz taksici gibi.

not: ayna kırmak tasvip etmediğim bir konudur ancak insan hayatı o kadar ucuz değil aynamı kırdı diye kimseyi oldurecek halim yok.

STP
31-07-2017, 14:21
dun aksam sıtemızın ıcınde hanım ben oglan gıdıyoruz, 20 ıle. oglan cok sevıyor bınmeyı. arkamızdan tek farı yanan bı araba hızla geldı zor durdu. elımle yavas ısaretı yaptım saga cekıldım gectı ılerde durdu. zabıta!!! hayırdır ne var dedı, dedım neye ne var adam gıbı kullan sızı yolu burası. napmısım soyle soyle dıo, dedım anlamadınmı? yavas sur sıte burası. ınatla nolcak felan. aksam aksam ısmısın lan sen dedım.3 kısıler arabada.bu erkeklendı dua etkadın cocuk var dıye. olmasa nolacak LAN dedım ozellıkle. ıfadenı alırım senın bılmemne. dedım ben sana napacagımı bılırım.ayrıldım ordan. arkamdan bagırdı cagırdı. gevsek... saglam bır kanaldan dıewk baskan yardımcısı ıle ırtıbatını sagladık arkadasın aldıgım yaka nosu sayesınde.... serefsız cok hemdee coookk.
dun sırkete gelırken tam kaynarca fılızler koftenın karsısında emnıyetteyım trafık akmıyor dıye. arkamdakı dat daat datt dıye gelıyo. saga cektım hafıften noldu dedım. cıksana lan yoldan dıyen bır davar. cıkmıyorum dedım. bılerek vurdu bana sol arkamdan ıttırdı. resmen ıyı zamanıma geldı ınanın hıc bısı yapmadım. sımdı ınıp onun yuzune kaskı gommem gerekmez mıydı ?

mert_can 41
31-07-2017, 14:32
Motorlar konusunda kesinlikle çok hasasımdır. Çok dikkat ederim ama motorcularında çok bilinçlenmesi lazım şehir içi 70 km yapıyorum günlük araba ile 1 ayda başıma gelen vakaları sayim size. Adamı ışıkta gördüm sağımda olduğunu biliyorum geniş 2 şeritli yol ben soldayım çıktık arkadaş adam geçmiyor beni yavaşlamış sağ tarafımda da gözükmüyor. Kaldırıma sıfır gidiyor tamda arka çaprazımda kalıyor tüm aynalarımın kör noktası sağa geçicem geçemedim korkuya ne kadar ayna ayarlasamda göremedim motorcu belki bilmiyor ama benim yerimde başka biri olsa görmeden geçebilirdi ve kaza olabilirdi.

İkinci gün sıkışık trafikteyiz sağım dar en sağdayım birden kaldırımla çamurluğumun dar arasından ne kornasız ne de ara gazı vermeden iki motor geçti bir aracın sağında olucaksanız eğer korna basmalısınız dün arkamda ve sağımda hiç motor yoktu çukurdan geçtim amortisör sesi geldi allah allah dedim araba niye böyle ses yaptı derken sağımdan motor geçti. Eğer bir aracı sağından geçicekseniz korna basmalısınız bu kazalar yoksa daha çok olur.

McKrop
31-07-2017, 14:36
Aslında konu şu; motorsiklet üzerinde hayat hızlı akıyor, anlar hızlı ilerliyor. Arabada ise tam tersi. Yani yavaş, ağır bir stoperin, hızlı ve driplingli bir forvet karşısında çaresiz kalıp penaltı yaptırması gibi. Sırf ağır kalıp olayı çözemediğinden. Aynı şekilde motorsiklet ve arabalarda geçerli. Arabanın direksiyonunu sağ kırıp tekrar sola kırması 5 saniye sürerken motosiklet bu ana 1 saniye ile şahitlik ediyor ve hayatını kurtarması için yalnızca 1 saniyesi belki daha azı var. Araba direksiyonu sağ kırmak istediği anda aynada motosiklet 5 saniye uzaklıktaymış gibi görünüyor. Fakat yalnızca 1 saniye uzaklıkta olduğunun farkında olamıyor. Aynada küçük cisim olarak göründüğü için insan beyni o cismin uzakta olduğunu zannediyor. Yani sağ yaptıktan sonra hatasını fark edip sola dönünceye kadar motorsiklet olayı çoktan görüp, süzüp, tepki vermesi gerekiyor. Motorsiklet eğitimi almamış araç sürücüsü ne yaptığının farkında olmayıp motorsikletlinin hızlı gittiğini zannedip hatayı motorsiklet sürücüsünde olduğunu söylüyor. Durum bu. Dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım.

Sonuç olarak, her şey motorsiklet sürücüsünde bitiyor ne yazıkki. Motorsiklet üzerindeyken sürüşten başka bir şey düşünmemesi gerek. O gün kafası dağınık, sinirli ve ya öfkeli halde ise motorsiklet kullanmamasını tavsiye ederim. Araba sürenlerden 2 kat daha akıllı olmalı ve daha zeki hamleler yapıyor olması gerekli.

ahmet3425
31-07-2017, 14:47
Aslında konu şu; motorsiklet üzerinde hayat hızlı akıyor, anlar hızlı ilerliyor. Arabada ise tam tersi. Yani yavaş, ağır bir stoperin, hızlı ve driplingli bir forvet karşısında çaresiz kalıp penaltı yaptırması gibi. Sırf ağır kalıp olayı çözemediğinden. Aynı şekilde motorsiklet ve arabalarda geçerli. Arabanın direksiyonunu sağ kırıp tekrar sola kırması 5 saniye sürerken motosiklet bu ana 1 saniye ile şahitlik ediyor ve hayatını kurtarması için yalnızca 1 saniyesi belki daha azı var. Araba direksiyonu sağ kırmak istediği anda aynada motosiklet 5 saniye uzaklıktaymış gibi görünüyor. Fakat yalnızca 1 saniye uzaklıkta olduğunun farkında olamıyor. Aynada küçük cisim olarak göründüğü için insan beyni o cismin uzakta olduğunu zannediyor. Yani sağ yaptıktan sonra hatasını fark edip sola dönünceye kadar motorsiklet olayı çoktan görüp, süzüp, tepki vermesi gerekiyor. Motorsiklet eğitimi almamış araç sürücüsü ne yaptığının farkında olmayıp motorsikletlinin hızlı gittiğini zannedip hatayı motorsiklet sürücüsünde olduğunu söylüyor. Durum bu. Dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım.

Sonuç olarak, her şey motorsiklet sürücüsünde bitiyor ne yazıkki. Motorsiklet üzerindeyken sürüşten başka bir şey düşünmemesi gerek. O gün kafası dağınık, sinirli ve ya öfkeli halde ise motorsiklet kullanmamasını tavsiye ederim. Araba sürenlerden 2 kat daha akıllı olmalı ve daha zeki hamleler yapıyor olması gerekli.

cok haklızın lakin 1 hafta önce AEA talihsiz ve elim bir kazada aramızdan ayrıldı ki bu adam bir motosiklet duayeni ve öğreticisiydi asla full ekipmansız motor kullanmazdı özel hayatında trafikte cekim yapmadıkları zamanlarda da cok denk geldim surekli full ekipman ayakkabısına kadar dı hep.

bizler motosiklet kullanıcısı olarak surekli olasılık hesaplayarak surus yapmak zorundayız motoru kullanırken fizikselin yanında zihinsel olarak da yoruluyoruz. sonuc itibariyle bizde insanız ve illa eksikliğimiz olacak nitekim aea olasılık hesaplaması yaparken kopru cıkısında gecenin korunde yola bir insan cıkacagını heralde hesaplamamıstır ki bende 1 saat once ve olay anından 10 dakika sonra kaza yerinden motorumla gectim hergun de geciyorum simdiye kadar hesaplamalarım arasına oradan insan cıkabilecegini hiç eklememistim.

bilincli motosiklet kullanıcıları gercekten fazlasıyla dikkatliler ama yinede kaza gelip bi sekilde bizi buluyor her gün istanbul trafiğinde ordan oraya motorumla kosturuyorum ve cok dikkatli olmaya calısıyorum yarın benim basıma gelmeyeceginin hiç bir garantisi yok her an hazırım bekliyorum allah gecinden versin olumun bile hayırlısı :S

Yiğit G.
31-07-2017, 15:06
Valla hep diyoruz haklı motorcuya haklı deriz.Herzaman da savunurum.Ama haksıza da söverim arkadaş.Bunun gibi.Buyrun

Tamam yasak olsa da kenardan gitmek zorundasınız eyw herzaman motora araba ile yer açarım yanımdan geçsin diye ama motorcuda dikkat edicek arkadaş.Bu nedir ? Tam dayaklık.

https://www.youtube.com/watch?v=JMN7XmEhyrk

ByMuSt!
31-07-2017, 15:11
bazı motorcular kuryeler özelliklede kaskına gopro vs takıp dolaşanlar sütten çıkmış ak kaşık değiller ancak trafikte motorculara kasıtlı çarpmaya çalışanlar var üstteki postlardan biri gibi. seyir halinde bir araba ani şerit değişip önünüze geçse kemeriniz takılı halde kaza olsa maddi hasarla kurtulursunuz peki ya motor kullanırken aynı şeyle karşılaşırsanız ? kızmakta haklılar. birinde hasar alıcak olan kaportanız diğerinde ise bedeniniz. umarım ki motorlulara davranıldığı gibi ağır vasıta kullanıcısıda aynı şekilde otomobil kullanıcısına davranırda hatalar anlaşılır. yoksa kimse hiç bir şey anlamıyacak ya da durumu anlamak istemiyor.

turbo&quattro
31-07-2017, 17:15
Valla hep diyoruz haklı motorcuya haklı deriz.Herzaman da savunurum.Ama haksıza da söverim arkadaş.Bunun gibi.Buyrun

Tamam yasak olsa da kenardan gitmek zorundasınız eyw herzaman motora araba ile yer açarım yanımdan geçsin diye ama motorcuda dikkat edicek arkadaş.Bu nedir ? Tam dayaklık.

Yok abi yok milletce akil tutulmasi yasiyoruz. Hem adama carp hemde gerizekalisin de.

HaKo
31-07-2017, 17:35
yahu boşa tartışıyorsunuz arkadaşlar , insan aynı insan , motorcusu arabacısı yayası mı var. Arabadan iniyor motora biniyor aynı adam oluyor motorcu , motordan iniyor oluyor yaya , neyi tartışıyoruzki. Herkes kendine göre yontuyor işine gelmediği için.

Alpii
31-07-2017, 18:18

"Sen niye aynaya bakmıyorsun" diyişine kadar ciddi izliyodum da sonrasında bi gülme tuttu :D

turkerrr
31-07-2017, 18:48
Cahil her yerde cahil, dün motosiklet ehliyeti için sınava girdim ehliyeti aldım ama scooter'ımı büyütmeye çekiniyorum.

wolrath
31-07-2017, 18:59
yahu boşa tartışıyorsunuz arkadaşlar , insan aynı insan , motorcusu arabacısı yayası mı var. Arabadan iniyor motora biniyor aynı adam oluyor motorcu , motordan iniyor oluyor yaya , neyi tartışıyoruzki. Herkes kendine göre yontuyor işine gelmediği için.

katılıyorum.

trafıkteyken nefret kusuyorum ben de her motorcu gibi, ama caddebostan beltura gıttıgımde ıse ulan burada ne ısım var dıyorum.

insan insan degıl maalesef. asırı cahıl, saygısız ne bıleyım aklınıza gelebılecek butun negatıf sıfatlara sahıp bır halk var dısarıda.

hddsheriff
31-07-2017, 22:58

ben bunun gibi şerefsizler yüzünden kazma sapı taşımaya başladım arabada. Öküz her yerde öküz , ister motor kullansın ister araba fark etmiyor.

Melih-Ö
31-07-2017, 23:15
Her motorcu bilinçsiz ve sorumsuz değildir. Sadece bunu söylemek istiyorum:)

İbrahim33
31-07-2017, 23:31
Gün geçtikçe daha da gıcık alıyorum motorculardan.

Dynatech
01-08-2017, 09:09

Konuyu bu post ile kilitlemek en doğrusu.........

TolgaUs
13-08-2017, 22:26
Nede olsa motorcu hatalı.

https://youtu.be/uz4Li0J3d9E

fthdrn
13-08-2017, 23:32
[video=youtube_share;uzE[/video]

Or*spu Cocuğu inşallah tez vakitte bariyerlere girip nefesi kesilir.

jeffy
14-08-2017, 07:20

https://youtu.be/uz4Li0J3d9E

Bilader 3-5 sayfada bir video koyup üstüne her seferinde imalı imalı mesajlar niye yazıyosun?

brave
14-08-2017, 08:08
Bazı motorcular var düzgün kullanırlar ama böyle ayna vs kıranları sevmem ne demek ayna kırmak

KÖROĞLU
14-08-2017, 08:28
boşa tartışıyoruz motor falan hikaye. Adam hayvansa motorda da hayvan arabada da hayvan.

Öküzün biri yüzünden az kaldı dün ölüyordum uçurumdan aşağıya uçup.

Or. çocuğu bir taksici virajlı köy yolunda viraj içinde solladı beni ve karşıdan araba çıktı, ben biraz gaza bastım bastım o panik frenle kaya kaya arkama girdi,

Bana çarpsa solumdan sağ tarafım 15 mt uçurum. En fazla 3 dk erken gider.

Diğer bir sığır ise ort 90 / 100 ile akan yolda dikine yola çıktı 5 kere selektör yapmama rağmen tampon tampona durduk,

Aynana bak lan diyorum o.ç bana el kaldırıp pardon diyor. Kızımla annem olmasa başıma iş alacaktım.

Bu kadar hayvanın içinde motor binmek büyük cesaret.

TolgaUs
14-08-2017, 08:44
boşa tartışıyoruz motor falan hikaye. Adam hayvansa motorda da hayvan arabada da hayvan.

Öküzün biri yüzünden az kaldı dün ölüyordum uçurumdan aşağıya uçup.

Or. çocuğu bir taksici virajlı köy yolunda viraj içinde solladı beni ve karşıdan araba çıktı, ben biraz gaza bastım bastım o panik frenle kaya kaya arkama girdi,

Bana çarpsa solumdan sağ tarafım 15 mt uçurum. En fazla 3 dk erken gider.

Diğer bir sığır ise ort 90 / 100 ile akan yolda dikine yola çıktı 5 kere selektör yapmama rağmen tampon tampona durduk,

Aynana bak lan diyorum o.ç bana el kaldırıp pardon diyor. Kızımla annem olmasa başıma iş alacaktım.

Bu kadar hayvanın içinde motor binmek büyük cesaret.

Sellektör çok ters bir kavram ya.
Bazısı var izin veriyorum geç niyetiyle kullanıyor.
Bazısı var ben geliyorum çıkma sakın niyetiyle kullanıyor.
Yanlış anlaşılma olabiliyor çok sık.

KÖROĞLU
14-08-2017, 09:47
Sellektör çok ters bir kavram ya.
Bazısı var izin veriyorum geç niyetiyle kullanıyor.
Bazısı var ben geliyorum çıkma sakın niyetiyle kullanıyor.
Yanlış anlaşılma olabiliyor çok sık.

2 yada 4 tekerli bir insan eğer öküz değilse gelen aracın yavaşlayıp yavaşlamadığını anlar ona göre hareket eder.

Ama öküz ise böyle atlar yola; sonra manşetlerdeyiz kaza oldu 2 ölü 3 yaralı.

Kaza değil "ihmal / kişisel kusur" olayın aslı.

dragon07
14-08-2017, 10:23
15 yaşımdan beri profesyonel motosiklet kullanıyorum 50cc - 1000cc şimdi ki motorcular kadar gevşemiş kamera hastası böyle kendini ilah sanan cahil görmedim. gerçekten motorcular hak ediyorlar maalesef .

wolrath
14-08-2017, 16:31
Kendi şeridinden cıktı, motorcuya boyle carptı - Video 7 (http://video.haber7.com/video-galeri/98234-kendi-seridinden-cikti-motorcuya-boyle-carpti)

bu vıdeodakı adam , benım duygularıma tercuman olmuş

bu kadar rahat araba kullanan, motorculara saygı duymayan herkesın surdugu arabanın ..... .......

Dayı
14-08-2017, 18:06
Bilinçli olarak öldürmek amacıyla çarpmayı denese ancak bu kadar başarılı olur.

Kendi şeridinden cıktı, motorcuya boyle carptı - Video 7 (http://video.haber7.com/video-galeri/98234-kendi-seridinden-cikti-motorcuya-boyle-carpti)

bu vıdeodakı adam , benım duygularıma tercuman olmuş

bu kadar rahat araba kullanan, motorculara saygı duymayan herkesın surdugu arabanın ..... .......

GokhanRS
14-08-2017, 22:00
İnsanlar neden yol verir onuda anlamam kural neyse odur. Yaya geçidinde, durup yayaya yol verdim diye arkamdaki o.ç korna selektör yaptı. Yol seninse senindir, değilse değildir. Kurala uysa herkes hiç kimsenin birbirine yol vermesine gerek yok. Kırmızı ışıkta soldaki boşluğa dalıp sonra sağa dönmeye çalışan ib.e yol vermeyince korna yapar. Kaza olsa daha mı iyi? 50 kuruş fazla yakıp ileriden dönmek yok istemiyor birde yüzsüz. Bence trafik polisleride işlerini yeterince yapmıyor, sürekli bir cam filmi app takıntısı, yaya geçidinde durmayan arabaya ceza kesen yok. Ana yolda yolcu indiren minibüse laf eden yok. Kasksiz ehliyetsiz tonla motor etrafta geziyor adamlar düşmüş cam filmi app peşine. Bende hiçbiri yok durduranda yok. Minibüsçü havalı korna ile yeri göğü inleterek polise selam veriyor, o da durduracagina selamını alıp sonra efendi efendi giden genç adamı durdurup niye basık bu araba diyor.

Sanmayın ki Avrupa'daki herkes efendi melek, cezalar caydırıcı, polis saygılı ve efendi yaklaşır ama affetmez, merhaba efendim canım cicim der verir eline 300 500 euro cezayı birdaha yapmazsın :)

individual
15-08-2017, 14:56
Yeni bir video

Şimdi soruyorum yol kimin ?

https://www.youtube.com/watch?v=zk5in1Cxwfo

Kotu Ornek Teşkil Eder, Siz Lutfen Yapmayın! (Kufur İcerir) - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=zk5in1Cxwfo)

SULTANOGLU
15-08-2017, 15:05
bence hiç konuşmadan direk birbirlerine girselermiş daha az zaman kaybederlermiş.

emresener
15-08-2017, 15:19
motorculara yol açıkken ortadan gidince de yol onların
yol kapalı iken aradan gidince de yol onların.
her yol paris anasını satayım güzel dunya.

yol da g

free-hifi
20-09-2017, 18:44
aziz başgan kfc kuryesini fırçalarken

https://i.hizliresim.com/lbL5RE.jpg

997TT
20-09-2017, 20:57
Kompleks abıdesı....

turbo&quattro
20-09-2017, 21:20
Gecen ayki olay degilmi bu ?

free-hifi
20-09-2017, 22:45
Yeni bu mevzu

fthdrn
21-09-2017, 09:33
Kokocu başkan

Anıl E.
21-09-2017, 09:35
Başkanın artık görevi bırakması lazım,kafa yapısı olarakta hasta olduğunu düşünüyorum.

SekoLive
21-09-2017, 09:40
geçen videoda aziz başkan haklıydı. bu fotonun videosu olmadığından belki yine haklıdır adam ön yargılı olmayalım.