PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YEN Cupra vs Ub Fabia Rs

Sayfa : [1] 2

iynn-RS
19-06-2017, 18:15
21 mayista pist gunleri icin istanbula gitmistik. Gitmesken rolling yapmamak olmazdi :)
Normalde ankara havasi yaramaz derler. Bizede istanbul havasi yaramadi.1.8 den fazla acamadim basinci. 100 de basiyoruz yoldan dolayi 220 gibi bırakıyorum.

Herkese iyi seyirler

https://youtu.be/GjdSKn-G6rI

Yen Cupra vs. Ub Fabia - YouTube (https://youtu.be/GjdSKn-G6rI)

Leon Cupra 2.0 Tfsi Gtx3076 1.8 bar 1400kg

Fabia Rs 1.4 Tsi TDO4 Hybrid 2.2 bar 1000kg

oguzedr
19-06-2017, 18:34
Deneyen araçlara maşallah , Cupra nın 1.8 barda süresi nedir ? Levent'in de sanırım 1.8 bar da golf r ile 6,1 süresi vardı 3076 ile

fthdrn
19-06-2017, 20:26
Yol olmamasına rağmen iyi yarışmıştın abi maşallah

Ozzy45
19-06-2017, 20:35
ub de td05 hybrid vardı sanki. maşallah araclara

iynn-RS
19-06-2017, 20:57
Deneyen araçlara maşallah , Cupra nın 1.8 barda süresi nedir ? Levent'in de sanırım 1.8 bar da golf r ile 6,1 süresi vardı 3076 ile

Süre almadim bu sekilde ama fabia deneme sirasinda 6.3 yaptığını soylemisti.

Yol olmamasına rağmen iyi yarışmıştın abi maşallah
Tesekkurler. Evet yol ciddi sakatti.

ub de td05 hybrid vardı sanki. maşallah araclara

Evet td05 yanlis yazmisim teşekkürler

MertSerhanÖ.
19-06-2017, 20:58
maşallah abi

volkan23
06-07-2017, 23:26
o değilde bu yen cupranın çok lanet bi sesi var yaw

yusufcan_k
07-07-2017, 08:27
o değilde bu yen cupranın çok lanet bi sesi var yaw

genetik onlarda :D RS inde sesi ciğerden geliyor :D maşallah

Volkann
07-07-2017, 08:44
Masallah iki aracada

Anti
07-07-2017, 09:11
400 kg fark var ama yine de adalet sağlanmış :D helal ibbom maşallah

PiscocuK
07-07-2017, 10:17
Yanlış anlaşılmasın ama bu UB facede atarlanmadık adam bırakmayan gebze tarafındaki araba değilmi
herkesin içinden geçen bugüne kadar yenilgi yüzü görmeyen?Eğer karıştırıyorsam kusura bakmayın gereksiz laf kalabalığı için

Ayrıca araç soluksuz yürümüş maşallah

mr.korhan
07-07-2017, 10:48
ta kendisi evet, hatta face de 2.0tfsi lara korktular vs yazılmıştı, birkaç hafta evvel ibom ankaradan geldiğinde adalet dağıttı :D

PiscocuK
07-07-2017, 11:08
ta kendisi evet, hatta face de 2.0tfsi lara korktular vs yazılmıştı, birkaç hafta evvel ibom ankaradan geldiğinde adalet dağıttı :D

Eline emeğine sağlık ne diyelim :D vof 106 vardı oda baya baya ayırmıştı :D o zaman bu aynı aracı

63owen63
07-07-2017, 11:18
Yanlış anlaşılmasın ama bu UB facede atarlanmadık adam bırakmayan gebze tarafındaki araba değilmi
herkesin içinden geçen bugüne kadar yenilgi yüzü görmeyen?Eğer karıştırıyorsam kusura bakmayın gereksiz laf kalabalığı için

Ayrıca araç soluksuz yürümüş maşallah

Atarlanma degil, adam 1.4 tsi yaptı, denemedik araba bırakmadı, m6 sından gtr'ına kadar. Deneyecek araba bulamıyordu, güncelliyordu talebini.
Kaldı ki, geçilmesi gayette normal bence, geçilmez araba yoktur

Ramcho®
07-07-2017, 11:54
Atarlanma degil, adam 1.4 tsi yaptı, denemedik araba bırakmadı, m6 sından gtr'ına kadar. Deneyecek araba bulamıyordu, güncelliyordu talebini.

tfsi lara atar yaptı. geçildi. TFSİ devrinde basınca. diğer denediği araçlarla sadece kendi devrinde basabiliyor.ondan dolayı bol videosu var dostum.

PiscocuK
07-07-2017, 12:18

araç aynı araç ise bir çok atar gider yorumu facebookta bir grupta var.Hatta burada bile bir konuda sen git abin gelsin muhabbeti dönmüştü

iynn-RS
07-07-2017, 12:35

Kilictarogluna dedim yuruyerek adalet aranmaz veriyim cuprayi binin gidin ama dinlemediler :D :D :D Yürümek kismini yanlis anladılar sanirim :)

iynn-RS
07-07-2017, 12:51
Simdi arkadaslar 1.4 tsi gayet guzel yurutmus arkadaslar,tabi bunda kilonun,sanzumanin vs de katkisi var ama sonuc guzel maasallah. Tabi isimlerinide duyurmak istiyolar.Ticari bi beklentide soz konusu. Heryerde atar gider yapmalarini normal karsiliyorum.

2.0 tfsi konusuna gelirsek. Eskisi gibi kimse forumlardan yapmiyor bu muhabbeti.Artik isler whatsapp gruplarinda. Bizimde kendi aramizda var bi grubumuz.kendi aramizda deniyoruz kendi aramizda kaliyor. Tabi disardan nerde bu 2.0 tfsi lar diyenler oluyor. Bu denemede o sekilde gelisti. Biz normalde cumartesi alsam kendi aramizda 2.0 lar la deneyip pazarda istanbul parka gidecektik. Yine abuk sabuk laflar turemeye basladi. "sana atar yapanlar istanbula gelip gizli gizli denememi yapacakmis" diyenler oldu. Reklam pesinde kosan bosbeles kisiler cokta kulak asmadik. En son volkan ist e geliyomussunuz bi deneyelim diyince yapacak bisey kalmadi. 2.0 tfsi nasi yurur sahit oldular :)
Kaldiki ufak bi sorundan dolayida basinc 1.8 ustu acamadim.yolda kisaydi asil yükümüzü atip yürüyeceğimiz yerde biraktik.

fazla atara gidere gerek yok. Insanlar seninle gazlamak isyemiyo diyede senden korkmus olmaz.En fazla geciliriz neyine korkacaz

Sonuc iki yondende bekledigimiz gibi oldu.Hem gectik, hemde o gecemiz rezil oldu hicbisey anlamadik.Kendi aramızda eglenelim derken Canli yayinlar acildi.50 tane araba arkamizda rolling yaptik.

PiscocuK
07-07-2017, 13:57
Simdi arkadaslar 1.4 tsi gayet guzel yurutmus arkadaslar,tabi bunda kilonun,sanzumanin vs de katkisi var ama sonuc guzel maasallah. Tabi isimlerinide duyurmak istiyolar.Ticari bi beklentide soz konusu. Heryerde atar gider yapmalarini normal karsiliyorum.

2.0 tfsi konusuna gelirsek. Eskisi gibi kimse forumlardan yapmiyor bu muhabbeti.Artik isler whatsapp gruplarinda. Bizimde kendi aramizda var bi grubumuz.kendi aramizda deniyoruz kendi aramizda kaliyor. Tabi disardan nerde bu 2.0 tfsi lar diyenler oluyor. Bu denemede o sekilde gelisti. Biz normalde cumartesi alsam kendi aramizda 2.0 lar la deneyip pazarda istanbul parka gidecektik. Yine abuk sabuk laflar turemeye basladi. "sana atar yapanlar istanbula gelip gizli gizli denememi yapacakmis" diyenler oldu. Reklam pesinde kosan bosbeles kisiler cokta kulak asmadik. En son volkan ist e geliyomussunuz bi deneyelim diyince yapacak bisey kalmadi. 2.0 tfsi nasi yurur sahit oldular :)
Kaldiki ufak bi sorundan dolayida basinc 1.8 ustu acamadim.yolda kisaydi asil yükümüzü atip yürüyeceğimiz yerde biraktik.

fazla atara gidere gerek yok. Insanlar seninle gazlamak isyemiyo diyede senden korkmus olmaz.En fazla geciliriz neyine korkacaz

Sonuc iki yondende bekledigimiz gibi oldu.Hem gectik, hemde o gecemiz rezil oldu hicbisey anlamadik.Kendi aramızda eglenelim derken Canli yayinlar acildi.50 tane araba arkamizda rolling yaptik.

well come to hell :D
şaka bir yana dost işi roll eskide kaldı bende belli başlı adamlarla çıkıyor geçiliyorum eve dönüyorum :)

fthdrn
07-07-2017, 14:24
sonra o gecede kaza oldu. Şimdi nerede her hafta sonu talep açılıp yüzlerce yorum olan rolling grupları ? hani seviyorlardı bu hayatları :)

Ouz_Vti
07-07-2017, 14:55
Merhaba arkadaşlar ,
Videoyu seyrettim , yorumlarınızı okudum. Şimdi söylediklerim lütfen yanlış anlaşılmasın. Tamamen tarfsız bir göz olarak bir yorumda ben yapmak istiyorum.
Adamın biri 1.4 tsi fabia araba yapmış , öyle bi setup yapmışki kendi hacminde lider olmuş ( videoları ve yaptığı rollinglerde mevcut). Kendi hacminde hep geçtiğinden kendinden hızlı varmı diye devamlı talep yenilemiş. Artık kendi ölçütlerini 2.0 tsi tfsi araçlarda aramaya başlamış. Ben bu aracın 250 ye kadar soluksuz bastığınıda gördüm. Ki eminim yol müsaitliği ve basınç açabileceği bi ortam olsa bu sonuç farklıda olabilirdi.
2.0 arac daha üstün bir setup yapmış 1.4tsi bir araçla videosu ortada. 1 boy önde gidiyor.

Kime sorsak 2.0 ile 1.4 kıyaslama yapsak 2.0 zaten geçer der. 1.4 tsi fabiaya maşallah süper giden bir araç lakin sonuç beklediğimiz gibi bir sonuç demeniz bence daha dostane , hoşgörülü şık bir yorum olurdu.

Kişisel kanaatimdir. İki araca da maşallah ; ki bana göre 1.4 tsi olup 2.0 bir araca böyle bir yolda ve basınç açamadığınızı belirtmişsiniz harika tutunmuş. Maşallah Fabia RS e..

PiscocuK
07-07-2017, 15:04
Merhaba arkadaşlar ,
Videoyu seyrettim , yorumlarınızı okudum. Şimdi söylediklerim lütfen yanlış anlaşılmasın. Tamamen tarfsız bir göz olarak bir yorumda ben yapmak istiyorum.
Adamın biri 1.4 tsi fabia araba yapmış , öyle bi setup yapmışki kendi hacminde lider olmuş ( videoları ve yaptığı rollinglerde mevcut). Kendi hacminde hep geçtiğinden kendinden hızlı varmı diye devamlı talep yenilemiş. Artık kendi ölçütlerini 2.0 tsi tfsi araçlarda aramaya başlamış. Ben bu aracın 250 ye kadar soluksuz bastığınıda gördüm. Ki eminim yol müsaitliği ve basınç açabileceği bi ortam olsa bu sonuç farklıda olabilirdi.
2.0 arac daha üstün bir setup yapmış 1.4tsi bir araçla videosu ortada. 1 boy önde gidiyor.

Kime sorsak 2.0 ile 1.4 kıyaslama yapsak 2.0 zaten geçer der. 1.4 tsi fabiaya maşallah süper giden bir araç lakin sonuç beklediğimiz gibi bir sonuç demeniz bence daha dostane , hoşgörülü şık bir yorum olurdu.

Kişisel kanaatimdir. İki araca da maşallah ; ki bana göre 1.4 tsi olup 2.0 bir araca böyle bir yolda ve basınç açamadığınızı belirtmişsiniz harika tutunmuş. Maşallah Fabia RS e..

olay hacime dönünce 1,6 gti da kafadan 2,0 bir çok aracın içinden geçiyor
arkadaşın yaptığı boş şeyler değil helal olsun emek vermiş yürütmüş maşallah çok güzel.Buraya kadar herşey ok ama iş denemeye gelince edilen laflar hiç dostane olmuyor.Benim amacım polemik yaratmak değilti facedeki o gruplarda yorum bile yapmıyorum kim ekledi beni onu bile bilmiyorum sadece arkadaşın kaza gününe kadar yaptıkları yazdıklar hiç etik değildi onu bilir onu söylerim.Burada arabaya kötü tek laf edemem zaten

volkanpolat
07-07-2017, 15:10
21 mayista pist gunleri icin istanbula gitmistik. Gitmesken rolling yapmamak olmazdi :)
Normalde ankara havasi yaramaz derler. Bizede istanbul havasi yaramadi.1.8 den fazla acamadim basinci. 100 de basiyoruz yoldan dolayi 220 gibi bırakıyorum.

Herkese iyi seyirler

https://youtu.be/GjdSKn-G6rI

Yen Cupra vs. Ub Fabia - YouTube (https://youtu.be/GjdSKn-G6rI)

Şimdi 1.cisi ben 1080 kg yum ve benle beraber 1180 kg arabam...

2.cisi td 05 16g turbom.. yani Hybrid değil..

3.cüsü Tabiki 2.0 dolu bir arabayı gecmem beklenemez :) bu saatten sonra 2.0 mı geçicez misali diycek halimiz yok :))))))

ben atar gider hep yapıyodum.ewet ama agzimdan gecerim.ederim.delerim lafı çıktımı ? hayir.. Ben haydi yapılı makinelerle bi deniyelim bakalım ne olcak misali kaldıriyodum bu işin girgırı neyse..

konuda bir arkadaş demişki hep kendi devrinde basıo die bol bol videosu var....e senin devrinde basınca sen gectin de azcik,, ozaman benim devrimdede bastınmi ayni sekil sen gecilicen demekki..burda anormal olan birşey yok.. Nihayetinde senden hafif olabilirim dsg avantajı olabilir ama senin acindanda baktınmıda sende 2.0 sın ve 2 katım30 turbon var...bu onları tölera ediyor zaten genel bir kıyas ta...

ve birde sen orda 3.koprude yüruyemedinse ben hiç yüruyemiyorumki..ora banada hiç yaramiyor.. otobanda olsa sonuc daha ii olcaktı benim açımdan..2.4 leri basabilseydim...neyse...

sonuç itibari ile gectin eyv tebrik ederim burda bir sorun yok...ama ben daha cok gecilmeyi bekledim acikcası..gene bi genel baktıgımda her kosulda sana uygun sartlarda basmama ragmen 100 de bitik olmama rağmen bide 3.koprude basmamiza ragmen 1 boy 1.5 boy gecebilmissin 220 230 lara kadar bence hiçte bir başarı yok ortada ikimiz içinde... Sonuç normal diycem ama.değil..tekrar diyorum çok gecmen lazımdı beni hakkı oydu.. :) ve şunu tekrar diyorum şuanlık mevcut setupumda iyi yapılmış bir 2.0 ı geçme şansım 0 ewet..kabul ediyorum bunu.. ama arabamdanda gayet memnunum...hangi 1.4 şimdiye kdr sizle bukdr yüruyebildide bukdr tutundu?? 1.4 de benim arabam şuanlık king..bu tartışmasız....senle ben alakasiz arabalarız..denk degiliz.. o yuzden sorun yok..birinden biri gecicek tabiiki..buda tabiki bi zahmet sen ol..ve şunuda unutma şuan beni 10 luk yapıcak 2.0 lar burda.mevcut... sen daha ii yapmaya bak arabanı geliştir derim :)

STP
07-07-2017, 15:16
bence basarı budur...

X-b9nPL0Zd4

STP
07-07-2017, 15:18
tfsi lara atar yaptı. geçildi. TFSİ devrinde basınca. diğer denediği araçlarla sadece kendi devrinde basabiliyor.ondan dolayı bol videosu var dostum.

guzel bı nokta olmus ramo

16EC813
07-07-2017, 15:36
maşallah deneyen araçlara ,ama son video da 1,6 hacmiyle 106 çok başarılı 3 kez basılmış hep aynı sonuç dsg bi araca karşı vites atışlar muazzam tebrikler
kazasız belasız bütün araçlara

volkanpolat
07-07-2017, 15:50
maşallah deneyen araçlara ,ama son video da 1,6 hacmiyle 106 çok başarılı 3 kez basılmış hep aynı sonuç dsg bi araca karşı vites atışlar muazzam tebrikler
kazasız belasız bütün araçlara

akılli kardeşim ozamanlar yavaştik mrk.etme..11 12 kosuyoduk ne elaka simdi gecti ise?? eskilerlemi mutlu oluuonuz komiksiniz.:) suan onu onden salar 4 direk.avans veririm oyle yakalar 2 direkte gecerim ne yani :)))

16EC813
07-07-2017, 15:55
akılli kardeşim ozamanlar yavaştik mrk.etme..11 12 kosuyoduk ne elaka simdi gecti ise?? eskilerlemi mutlu oluuonuz komiksiniz.:) suan onu onden salar 4 direk.avans veririm oyle yakalar 2 direkte gecerim ne yani :)))

pekiii abicimm

Ouz_Vti
07-07-2017, 15:56
Yanlış alıntı yapmışsın Volkan Polat. Videoyu başka bi arkadaş yayınlamış

volkanpolat
07-07-2017, 16:03
yazan kimse ona dedim ztn o bilir kendini araba suruyom cok bakamadim

STP
07-07-2017, 16:16

hasbel kader bı araba yuruttun dıye havan cakan cok fazla bunu paso gorduk face grubunda ama bızım tayfaya ılk kez denk gelmıssın ıyyn rs ıbocumla yapacagını yapmıs zaten cok hızlı arabana. tazelerı gecmek mesele degıl, gravyer peynırlerını gecmek mesele...

bold kısıma gelınce Schumi ne dıyor bu hızlı genc

volkanpolat
07-07-2017, 16:24
hasbel kader bı araba yuruttun dıye havan cakan cok fazla bunu paso gorduk face grubunda ama bızım tayfaya ılk kez denk gelmıssın ıyyn rs ıbocumla yapacagını yapmıs zaten cok hızlı arabana. tazelerı gecmek mesele degıl, gravyer peynırlerını gecmek mesele...

bold kısıma gelınce Schumi ne dıyor bu hızlı genc

he cnm he ondan:)

PiscocuK
07-07-2017, 16:27
araba kullanırken de konudan haberimiz olur yazarız :D
geçilince hep bir bahane oluyor birkerede evet geçildim diyenini görmedim bu camiada geçildiyse ya şort giymiş oluyor yada parmak arası terlik :D

onurtasli
07-07-2017, 16:28
Maşallah deneyen araçlara.Her iki araçta kendi setuplarında iyi yürüyen araçlar.

Ouz_Vti
07-07-2017, 16:30
Madem bu kadar Volkan Polat aracın a güveniyorsun , söylediklerini yap. 106 ortaya çıksın. Gravyer peynirleride ortaya çıksın. Kim doğru kim yanlış bizde görelim :)

gp74
07-07-2017, 16:32
Siz 2.0 cilar ancak egonuzla yarisin. Adam 1.4 le sizin 500+ hp araclariniza gidiyor...
Hey yavrum.hey
Bu arada 2 aracada Masallah

volkanpolat
07-07-2017, 16:37
Madem bu kadar Volkan Polat aracın a güveniyorsun , söylediklerini yap. 106 ortaya çıksın. Gravyer peynirleride ortaya çıksın. Kim doğru kim yanlış bizde görelim :)

senin ne aracin var? yada varmı? denemek istermsiin benimle? gecme.gecilme.derdim yok :)

onurtasli
07-07-2017, 16:41
Bu arada Volkan'ı ayrıca tebrik ediyorum.Geçilirim korkusu ile yaşayan,bugüne kadar Türkiye de yapılan hiçbir 1.4 tsi ın gösteremeyeceği cesareti göstermiş.Tekrar maşallah araçlara bu işlerin fıtratında var geçmek geçilmek.Önemli olan keyif alabilmek.Volkan alacağı keyfi aldı,arabasının giderini gördü.Fabia yı kötülemek de,hiçbirzaman UB fabia kadar hızlı olamayacak,roll işlerini keyif için değil kavga için yapan insanlara kaldı.

onurc
geçmiş mi ? geçmiş.

STP
he cnm he ondan:)

sen bu foruma fazlasın, gıt taelerın yanında dolan.

volkanpolat
07-07-2017, 16:42
eyv şeker parem 😘😘😘

Levent Y.
07-07-2017, 16:43

Suan ki haliyle 100-200 olctunuz mu ?

STP
07-07-2017, 16:43
senin ne aracin var? yada varmı? denemek istermsiin benimle? gecme.gecilme.derdim yok :)

senınmı gecme gecılme derdın yok ? herkesten gızlı arabanın kapı ıclerını bagaj ıcını torpıdo ıcını kesen , arabayı kırma pahasına deneyıp ama gecılıp arabayı kıran sen degılmısın :)

Ouz_Vti
07-07-2017, 16:44
Stock motor Stock turbo stage 2 polom var. Senin setup ına denk olamam. Ama dengim aynı araç varsa seve seve dostane şekilde denerim.

iynn-RS
07-07-2017, 16:45

3.cüsü Tabiki 2.0 dolu bir arabayı gecmem beklenemez :) bu saatten sonra 2.0 mı geçicez misali diycek halimiz yok :))))))

ben atar gider hep yapıyodum.ewet ama agzimdan gecerim.ederim.delerim lafı çıktımı ? hayir.. Ben haydi yapılı makinelerle bi deniyelim bakalım ne olcak misali kaldıriyodum bu işin girgırı neyse..

konuda bir arkadaş demişki hep kendi devrinde basıo die bol bol videosu var....e senin devrinde basınca sen gectin de azcik,, ozaman benim devrimdede bastınmi ayni sekil sen gecilicen demekki..burda anormal olan birşey yok.. Nihayetinde senden hafif olabilirim dsg avantajı olabilir ama senin acindanda baktınmıda sende 2.0 sın ve 2 katım30 turbon var...bu onları tölera ediyor zaten genel bir kıyas ta...

ve birde sen orda 3.koprude yüruyemedinse ben hiç yüruyemiyorumki..ora banada hiç yaramiyor.. otobanda olsa sonuc daha ii olcaktı benim açımdan..2.4 leri basabilseydim...neyse...

sonuç itibari ile gectin eyv tebrik ederim burda bir sorun yok...ama ben daha cok gecilmeyi bekledim acikcası..gene bi genel baktıgımda her kosulda sana uygun sartlarda basmama ragmen 100 de bitik olmama rağmen bide 3.koprude basmamiza ragmen 1 boy 1.5 boy gecebilmissin 220 230 lara kadar bence hiçte bir başarı yok ortada ikimiz içinde... Sonuç normal diycem ama.değil..tekrar diyorum çok gecmen lazımdı beni hakkı oydu.. :) ve şunu tekrar diyorum şuanlık mevcut setupumda iyi yapılmış bir 2.0 ı geçme şansım 0 ewet..kabul ediyorum bunu.. ama arabamdanda gayet memnunum...hangi 1.4 şimdiye kdr sizle bukdr yüruyebildide bukdr tutundu?? 1.4 de benim arabam şuanlık king..bu tartışmasız....senle ben alakasiz arabalarız..denk degiliz.. o yuzden sorun yok..birinden biri gecicek tabiiki..buda tabiki bi zahmet sen ol..ve şunuda unutma şuan beni 10 luk yapıcak 2.0 lar burda.mevcut... sen daha ii yapmaya bak arabanı geliştir derim :)

1.si sen arabanin icindesin biz yandan koşuyoz zaten :D

2.si orasini Allah bilir

3.sü lafa gelince nerde bu 2.0 lar ,ibonun toto yemez deneyemez, m6 lari gectim gtr lari gectim. icrrata gelince 2.0 zaten gecer. Bizde gecer dedik dinletemedik.

Birak bu 3 kati turbo 2 kati hacim laflarini. Hayabusada 1300 cc.
Biz yoldan gelmisiz pist icin gelmişiz.Evinde rolling icin hazir bekleyen adamla bir olmaz arabanin durumu. Ankarada 2 ustu rahat basan araba orda 1.8 basti o bile yetti.
Git bide leon fr yapsana 1.4 tsi ayni kiloda ne olacak sonuc :)

Seni 10 luk yapmak kolay volkan.Herkes kagit ustunde hizli. Beni gecen yine kendi arabamiz rahat ol.Ve aradaki setup farkini bilen biliyor. 4 bin liralik stage2 pompaya bakar o iş ama ben 5 katini yürüyene harcamayi tercih ettim. Varsa sizdr 2.0 tfsi gelin gecin bakalim nasi geciyosunuz beni.

volkanpolat
07-07-2017, 16:45
senınmı gecme gecılme derdın yok ? herkesten gızlı arabanın kapı ıclerını bagaj ıcını torpıdo ıcını kesen , arabayı kırma pahasına deneyıp ama gecılıp arabayı kıran sen degılmısın :)

hahah ulan komik ben gizlemedimki bunları..bildigine gore.herkez bilio gizli saklimi yaptim.. hırstanmı korkudanmi kestim? ya ne boş beleş insansın sen kimsen..sana cvp bile vermeme grk yok ta neyse..

STP
07-07-2017, 16:49
hahah ulan komik ben gizlemedimki bunları..bildigine gore.herkez bilio gizli saklimi yaptim.. hırstanmı korkudanmi kestim? ya ne boş beleş insansın sen kimsen..sana cvp bile vermeme grk yok ta neyse..

sen benım nıckımden daha kım oldugumu bılmıyosan kı yazdıgından o cıkıyor, bu alemde degılsın. kendı ufak dunyanızda yazıp oynuyosunuz ;)

2.si orasini Allah bilir

3.sü lafa gelince nerde bu 2.0 lar ,ibonun toto yemez deneyemez, m6 lari gectim gtr lari gectim. icrrata gelince 2.0 zaten gecer. Bizde gecer dedik dinletemedik.

Biz yoldan gelmisiz pist icin gelmişiz.Evinde rolling icin hazir bekleyen adamla bir olmaz arabanin durumu. Ankarada 2 ustu rahat basan araba orda 1.8 basti o bile yetti.

Seni 10 luk yapmak kolay volkan.Herkes kagit ustunde hizli. Beni gecen yine kendi arabamiz rahat ol.Ve aradaki setup farkini bilen biliyor. 4 bin liralik stage2 pompaya bakar o iş ama ben 5 katini yürüyene harcamayi tercih ettim. Varsa sizdr 2.0 tfsi gelin gecin bakalim nasi geciyosunuz beni.

gravyerlerı tanımıyor kanka salla :D

volkanpolat
07-07-2017, 16:49

2.si orasini Allah bilir

2.si orasini Allah bilir

hahaha bu laflarini soya sosu ile yediriirm sana yeni setupum bittiginde mrk etme :) seni gecmiycem delicem :) herseyin zamani var acelem yok bnm az sabret..suan gecemem belki okdrda olsun setup farkı var senin deyiminle.. :)

atakanklc
07-07-2017, 16:50

2.si orasini Allah bilir

2.0 a gerek yok daha güçlü 1.4 setup sana yeter.

Emrecan-R
07-07-2017, 16:51
techturkey faceye benzemez...

volkanpolat
07-07-2017, 16:53

buna 1.6 ile.sapliycam kanka :) hemde Hunharca.. haketti

iynn-RS
07-07-2017, 16:54

Bos laf yapmayin. Daha guclu 1.4 yeter evet.

Yapabilecekmisin?

Yaparsan o zaman konuş..

onada daha güçlü 2.0 yeter.

iynn-RS
07-07-2017, 16:56
buna 1.6 ile.sapliycam kanka :) hemde Hunharca.. haketti

HAHAHAHAHA

Sana kızamıyorum nedense :D

Takiliyoruz volkan bugun ben gecerim yarin yine ben gecerim ahahahahahag

STP
07-07-2017, 16:56
yandasları geldı arkadasın fakat buraya sokmez :D

iynn-RS
07-07-2017, 16:57
Volkan gel huzur 2.0 da. Fabia 2.0 tfsi yap

volkanpolat
07-07-2017, 17:03
Volkan gel huzur 2.0 da. Fabia 2.0 tfsi yap

düşünki 1.4 le ne cektin benden..2.0 yaparsam menzilden çıkarsın sen denersek hayallerin yıkilır bu işleri bırakırsın die yapmıyorum inan ibocum be..sırf seni düşünüyorum..senden kopmak istemiyoruz kimle eğlenicez yoksa :( bizimkilere bi.soylim ama.gerek yok.derler galiba 2.0 yapmaya..cnku nerdeyse aynı koşuyozya hani o bakimdan.:)

Levent Y.
07-07-2017, 17:11
düşünki 1.4 le ne cektin benden..2.0 yaparsam menzilden çıkarsın sen denersek hayallerin yıkilır bu işleri bırakırsın die yapmıyorum inan ibocum be..sırf seni düşünüyorum..senden kopmak istemiyoruz kimle eğlenicez yoksa :( bizimkilere bi.soylim ama.gerek yok.derler galiba 2.0 yapmaya..cnku nerdeyse aynı koşuyozya hani o bakimdan.:)

Selam, aracinizin bu setup ile guncel 100-200 suresi nedir?

volkanpolat
07-07-2017, 17:12
Selam, aracinizin bu setup ile guncel 100-200 suresi nedir?

en ii aldigim.6.3 - 2.5 egim

volkanpolat
07-07-2017, 17:41

ayrica ben hic bir rolumde araba kirmadim cok sukur..3 kere yaptim motor 55 bin km oldu vaafi doldu 2.cisi arka pompam bozuktu ayarda kırdım 3.cusude ritarttan shelden kotu yakittan kirdim..sallamasyon konuşma.bi cacik bilmeden..torpido icimde kesik dgl..bunuda uydurma.. benim asil hafiflemem jantlarım da koltuklarima varana kdr özel ve hafif olmasi..kesik olan kapi icleri ve bagaj havuzu..bukadr..gel bak.arabama.+ 1 şey daha bulamazsin islem goren..

STP
07-07-2017, 17:45
he hee tam o anlattıgın gıbı

volkanpolat
07-07-2017, 17:48
he hee tam o anlattıgın gıbı

araban varsa gel.basalim..yoksa boş yapma çekil kenara..cvp verme herseye

STP
07-07-2017, 17:51
araban varsa gel.basalim..yoksa boş yapma çekil kenara..cvp verme herseye

ehehehehehe :D TB Turboyken Nerdeydın aslan sen :D

PiscocuK
07-07-2017, 17:58
ehehehehehe :D TB Turboyken Nerdeydın aslan sen :D

ozamanlar AGU motor vardı sen bilmezsin

volkanpolat
07-07-2017, 18:02
ozamanlar AGU motor vardı sen bilmezsin

bi zamanlar bi zamanlar... hadi bye bye sana turbolanda gel...

STP
07-07-2017, 18:04
bi zamanlar bi zamanlar... hadi bye bye sana turbolanda gel...

turbolanda gel derken :D PiscocuK la banamı dedın :D

PiscocuK
07-07-2017, 18:05

işte bunlar hep sıcak.Hadi iyi akşamlar

volkanpolat
07-07-2017, 18:06
sana dedim

volkanpolat
07-07-2017, 18:08
yanlis etiketliyom hem.l amk :) bi alisamadim

free-hifi
07-07-2017, 18:10

Atmosferik aracınızla kime şekil yapıyorsunuz

STP
07-07-2017, 18:10
volkanpolat
bunlar bızım turbosuz hurdalar aslan ;)

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19511615_1597849960246540_7826503727309944514_n.jp g?oh=b19a62e3aff68dc243b9cc298ad0cbea&oe=59CCD51F

http://img508.yukle.tc/images/3882sbtyper3.jpg

TaGo
07-07-2017, 18:11
Selçuk manyak manyak işler yapıosun arabanın turbosunu söküosun. Nasıl king olmaya çalışacağını şaşırdın :)

volkanpolat
07-07-2017, 18:21
volkanpolat
bunlar bızım turbosuz hurdalar aslan ;)

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19511615_1597849960246540_7826503727309944514_n.jp g?oh=b19a62e3aff68dc243b9cc298ad0cbea&oe=59CCD51F

http://img508.yukle.tc/images/3882sbtyper3.jpg

bunlarin en hizlısı abdullah abide sanırım.ly fk2 turbo typer... bunlari daha cozemediler ama guzel arabalar ben cok begeniyorum.. yazilim filtre eksoz coler 8 .2 kosuyo mis.. ilerde tam.cozerlerse ciddi kosarlar..sonucta.310 hp.hayata 1.0 onde basliyo.. atmoymus hahahhaa turboyu soktunmu at çöpe bunu :) :) :) basalim bi ara..2 direk avans veririm :)

STP
07-07-2017, 18:26
bunlarin en hizlısı abdullah abide sanırım.ly fk2 turbo typer... bunlari daha cozemediler ama guzel arabalar ben cok begeniyorum.. yazilim filtre eksoz coler 8 .2 kosuyo mis.. ilerde tam.cozerlerse ciddi kosarlar..sonucta.310 hp.hayata 1.0 onde basliyo.. atmoymus hahahhaa turboyu soktunmu at çöpe bunu :) :) :) basalim bi ara..2 direk avans veririm :)

en hızlısı LY mı :D mehzent ne dıyor la bu arkadas :D

volkancım, karsındakıler motosporttakı abecıler tazeler degıl, sen nıcklerı bıraz arastır sonra destur ıstersın...

2 dırek avans verırısın ama 290 dan asagı basmam :)

Emrecan-R
07-07-2017, 18:27
fk2 turbo typer nedir ya ahahha

YAS
07-07-2017, 18:28
SUSacak buralar :)

free-hifi
07-07-2017, 18:29
ly fk2 typer sanırım stock olan sürücü ustalığı ile diğer fk2 leri yenen forumdaş mı ?

310 hp biraz düşük geldi bilemedim bu arada

volkanpolat
07-07-2017, 18:32
ly fk2 typer sanırım stock olan sürücü ustalığı ile diğer fk2 leri yenen forumdaş mı ?

310 hp biraz düşük geldi bilemedim bu arada
yanlis anladin :) 310.stock haliya ona dedim.ztn stock kende gucleri guzel..450 ustudur suan cogu sanirsam.guzel makineler..

STP
07-07-2017, 18:34
yanlis anladin :) 310.stock haliya ona dedim.ztn stock kende gucleri guzel..450 ustudur suan cogu sanirsam.guzel makineler..

ıyı arastır bence...

volkanpolat
07-07-2017, 18:35
en hızlısı LY mı :D mehzent ne dıyor la bu arkadas :D

volkancım, karsındakıler motosporttakı abecıler tazeler degıl, sen nıcklerı bıraz arastır sonra destur ıstersın...

2 dırek avans verırısın ama 290 dan asagı basmam :)

ly den hizli vardir bilmiorum dogrudur.tanimiorum..neyse bu arada tamam kabul 290.dan assagi birakmak yok.. yiyecegin farkı zaten sen 290 a geldiginde anca yarilamis olursun 290.da birakirsin sen sorun dgl :)))

free-hifi
07-07-2017, 18:37
yusufcan_k gel la konuya sana ekmek çıkabilir :)

volkanpolat
07-07-2017, 18:45
ly den hizli vardir bilmiorum dogrudur.tanimiorum..neyse bu arada tamam kabul 290.dan assagi birakmak yok.. yiyecegin farkı zaten sen 290 a geldiginde anca yarilamis olursun 290.da birakirsin sen sorun dgl :)))

senin surelerinde kosan bi e60 507 hp m5 le bastim.gecen profilimde var seyret sen bi 15 boy avansli 2 direk :) sonrasida gectikten sonra bi 2 direk gene.. ama istersen genede deniyelim. :)

jeffy
07-07-2017, 18:52
senin surelerinde kosan bi e60 507 hp m5 le bastim.gecen profilimde var seyret sen bi 15 boy avansli 2 direk :) sonrasida gectikten sonra bi 2 direk gene.. ama istersen genede deniyelim. :)

Hızını alamadın kendinden alıntı yapıp kendine deneme talebinde bulunuyosun kardeş :)

Bu arada iki aracada maaşallah 2.0 ın geçmesi normal ve çok keyifli yürüyor belliki.. Fabia da 1.4 hacimle çok başarılı gidiyor..

volkanpolat
07-07-2017, 18:55
hahahha eyv hacım :)

STP
07-07-2017, 18:57

E60 M5 ?

ben 2 kısıyım 120+100kg o tek kısı... gec basıyorum ;)
m2WgJl0uosE

volkanpolat
07-07-2017, 19:13
E60 M5 ?

ben 2 kısıyım 120+100kg o tek kısı... gec basıyorum ;)
m2WgJl0uosE

tmm gel benle bi dene..yermi? ha yemez diosan susarım ok derim..2.0 450+ sın :)

iynn-RS
07-07-2017, 19:29
Volkan istanbul parka gelsene bide sen.Hep rolling hep rolling :)

YAS
07-07-2017, 19:32

yarında pist günü var tadından yenmez :D

STP
07-07-2017, 19:46

duzde gaza basmak araba kullanmak degıl kanka :) pıstte araba kullanan adam olur ;)

tmm gel benle bi dene..yermi? ha yemez diosan susarım ok derim..2.0 450+ sın :)

fk2 yı ona buna sıkmak ıcın almadım, ona buna sıkmak ıcın kenarda 35r lı 2 lt vtec ıntegra var :)

PiscocuK
07-07-2017, 20:09

ben atar gider hep yapıyodum.ewet ama agzimdan gecerim.ederim.delerim lafı çıktımı ? hayir.. Ben haydi yapılı makinelerle bi deniyelim bakalım ne olcak misali kaldıriyodum bu işin girgırı neyse..[/B]

bu lafın peşine 2 direk avans.Yermi yemezmi durumları çok manidar :)

iynn-RS
07-07-2017, 21:59
Pistte 5 saniye avans veririm ������

STP
07-07-2017, 23:08
Az oldu sanki kanka

atakanklc
08-07-2017, 00:33
5 ne be 20-30 verin :) schumacher sinizya .....

STP
08-07-2017, 01:08
5 ne be 20-30 verin :) schumacher sinizya .....

He oyleyiz varmi ?

Denemesi bedava

PiscocuK
08-07-2017, 07:13
Yok. Biz daha o konuya gelmedik. Sadece duz gidebiliyoruz.

free-hifi
08-07-2017, 07:42
Yok. Biz daha o konuya gelmedik. Sadece duz gidebiliyoruz.

ÖZet geçin abi konu ne D:

Mr.Bilal
08-07-2017, 09:02
İyi ya foruma heyecan geldi. Yeni denemeler nezaman simdi :)

Mr.K
08-07-2017, 10:26
E60 m5 ile bi type r denemis o video bu konuda gecen bahis mi acaba ?

Levent Y.
08-07-2017, 13:43

Tebrik ederim ciddi sure . Leon Cupra nin da sesi cok guzel. Denemede 1.8 basmis araba kendini kismis olabilir. Ayrica sadece 100-200 bandinda dusunmemek lazim. 200 uzerinde hacim ve turbo farkindan ara ciddi sekilde acilir. Eski setuplari ile -1 egimde duz 5 sn giden tfsi lar var . Yeni cikan enjektorler ile artik cok daha iyi surelerde yapilabilir. O yuzden kendi klasmaninda cok hizli bir araciniz olsada bunlari da goz ardi etmeyin derim :)

onurcanbas
08-07-2017, 16:25
Face hızlılarının reklamı birçok insanı yanlışa inandırdı zaten, haydi bilen kişileri geçtim otomobille yeni ilgilenmeye başlayan birçok gencide yanlışa inandırdı.

yen cupra yada maşallah, zaten çok sağlam bir projeydi roll videosuda keyifli olmuş.

Mr.Bilal
08-07-2017, 17:36
Temizlik güzel olmuş. Konu dışına cikmamak en dogrusu. Şimdi Yen cupra ve UB tmrs bir daha mi deneyecek?

Ouz_Vti
08-07-2017, 18:22
Bu kadar laf a artık ikisininde iyi bastığı bi yerde denesinler :))

iynn-RS
08-07-2017, 18:36
Basmak isteyen Ankaraya gelir basariz.
Gen2 3071 taktim 3 de 80 basariz :D

fthdrn
08-07-2017, 19:46
Adam istanbula geldi basti gitti. Rövanş ankara avansında olur :)

RED FR
08-07-2017, 21:35
Cupra 200den sonra bayağı açıcak gibi duruyor.

volkanpolat
09-07-2017, 00:18
Basmak isteyen Ankaraya gelir basariz.
Gen2 3071 taktim 3 de 80 basariz :D

basicm bn sana mrk etme şey pardon basıcam senle :)))

STP
09-07-2017, 08:50
Bas lafta kalmasin...

iynn-RS
09-07-2017, 09:05
basicm bn sana mrk etme şey pardon basıcam senle :)))

Volkan agzini bozma adam ol.

Ben senin gibi

STP
09-07-2017, 09:30

Ben senin gibi

Adam olmak okadar kolaymi combo ?

wolrath
09-07-2017, 10:18
konu editlenmeden once bu elemani koruyacak biseyler yazacaktim.
adam roll teklif etmis siz pist diyorsunuz, adam gider yapiyor siz r gibi ama bu usluptan sonra vazgectim.
gerekli sikayetleri yapalim ya barinmasin, ya da adam gibi yazsin.

STP
09-07-2017, 10:25
Dun banlandi ama kime yalaklandiysa acilmis bani,kankalar takipte son cani kullaniyo

volkanpolat
09-07-2017, 13:10

Ben senin gibi

nekdr fesatsın iboş yaaa aaaa yanliş şey olmuş :) :) :) :)

STP
09-07-2017, 14:06
nekdr fesatsın iboş yaaa aaaa yanliş şey olmuş :) :) :) :)

La olm, hayatinda bir araba yuruttun diye sana saygi duyup adam yerine koyacaklarmi sandin seni burda ? Abeci tayfasi degil tuningin kalbi ve tr de sekillendirenler burda, facebook degil burasi. Buranin adam gibi adamlariyla duzgun konus caylak

volkanpolat
09-07-2017, 16:04
La olm, hayatinda bir araba yuruttun diye sana saygi duyup adam yerine koyacaklarmi sandin seni burda ? Abeci tayfasi degil tuningin kalbi ve tr de sekillendirenler burda, facebook degil burasi. Buranin adam gibi adamlariyla duzgun konus caylak

farkindaysan seni artik bişe yerine koyup cvp bile vermiyorm..hadi uza çen çen o ceneni kapa azck yorm yapma.snle mhattb oln bile yk afkur dur sen ok? dha cvp yazmiycm.bile.sana bu sndu :) sn yazmaya dvm.et kendi kendine aslan hadi bye..

rodya
09-07-2017, 16:10
Adam özgün çıktı ya la :/

ZX-636R
09-07-2017, 16:43
Her iki araca da maaşallah kazasız belasız

Volkan ı ayrıca tebrik ediyorum hacim spec ayırt etmeksizin herkes ile deniyor.

TMG nin 1.4 aracı 6.3-6.5sn gibi yürüyorsa 2.0 aracını merak ediyorum. Adamlar 2 stage önde :-)

STP
09-07-2017, 17:45
farkindaysan seni artik bişe yerine koyup cvp bile vermiyorm..hadi uza çen çen o ceneni kapa azck yorm yapma.snle mhattb oln bile yk afkur dur sen ok? dha cvp yazmiycm.bile.sana bu sndu :) sn yazmaya dvm.et kendi kendine aslan hadi bye..

Sidikliye bak hele ahahahhaha ,senin gibi sunepe yazsa nolur yazmasa ne :)

STP
09-07-2017, 17:51

TMG nin 1.4 aracı 6.3-6.5sn gibi yürüyorsa 2.0 aracını merak ediyorum. Adamlar 2 stage önde :-)

Seninde korktugunda cagirdigin abin tabi :) saksak normal

iynn-RS
09-07-2017, 18:29

Tazelerde hep seni buluyo haci :D:D

ZX-636R
09-07-2017, 18:43

Oooo ezik king de burdaymış. 2.0 turbo ile 1.6 turbo ya deneme talebi yapan zavallı :-)

Ne oldu zorunuza mı gitti 1.4 ile 2.0 ın yürümesi aslında senin acın 208 in FK2 ile yürümesi kapanmaz senin yaran koçum. Hadi siz kendi içinizde yazışın durun şimdi ama bu yazdıklarını da sakla biz 2.0 yapınca kaçınacak yer arama sakın

ZX-636R
09-07-2017, 18:46
İbrahim sen de yazdıklarına dikkat et, senin boyun yetişmezken biz araba kullanıyorduk
Seni efendi gib tebrik ettik hata yapmışız

oguzedr
09-07-2017, 19:01

Adamlar 2 stage önde derken her setupta mı geçerli bu sözünüz ?

STP
09-07-2017, 19:11
Oooo ezik king de burdaymış. 2.0 turbo ile 1.6 turbo ya deneme talebi yapan zavallı :-)

Ne oldu zorunuza mı gitti 1.4 ile 2.0 ın yürümesi aslında senin acın 208 in FK2 ile yürümesi kapanmaz senin yaran koçum. Hadi siz kendi içinizde yazışın durun şimdi ama bu yazdıklarını da sakla biz 2.0 yapınca kaçınacak yer arama sakın

Lan haysiyetsiz totos, emreyi kanka kanka diye isteidigin yerde bastirip gecmedigin halde gectim diye artislik yapan erkek bozmasi sen degilmisin ?

Iboya laf etmissinde sen kimsin lan benim yanimda arabacilik konusunda ? Adin ne sanin ne ne yaptin ne yuruttun keko ? Biz biz deyip durma ben biz diye konusmaya baslarsam 2 litrede sacma hpler cikmaya baslar hicmi tanimadin bizi ? Senin gibi gevsekleri bu ortama sokmamak lazimda , ozgune soyledimde birak yazsinlar kanka guluyoruz dedi var durumunuzu sen anla. Ha bak boyle efe efe yazdinya simdi :) bi yerde rolde molde pistte vs de denk gelirsek typer ne kadar saglam test ederim bilgin olsun... gevsek

Oz`
09-07-2017, 19:19
İbrahim sen de yazdıklarına dikkat et, senin boyun yetişmezken biz araba kullanıyorduk

hayırdır la kim kmi tehtid edio siz suya bu derken biz gazlıyorduk sidik yarışlarıını baskayerlerde yazıcaksınız burası yeri değil varsa sıkıntın ararson cok erkeksen gidersin sduratına söylersin burada klavye delikanlılığı yapmayın boş boş konuşmayın

ZX-636R
09-07-2017, 19:21
VAG grubunu hiç saymıyorum 1.4 - 1.8 TSİ lar da yapılanlar ortada.
1.4 hibrid turbo ile arkadaşımız 9.5sn gibi koşuyor 1.8 de pompa benzini ile yine 9.5sn koşuyorlar.
Ben THP de kendi aracımı anlatayım

İlk yazılımım Dr.Ecu ydu Özgüz yapmıştı hibrid turbo stage3 setup, stock turbo TMG THP lerden fark yiyordum
Sonra yazılımımı stock a çevirip biraz öyle kullandım ardından tekrar yazılım yaptırdım. Bu sefer infinite Deniz yaptı Allah var çok uğraştı teşekkür ederim kendine yine hibrid turbo stage3 mekanik hiçbir değişiklik yokken aracım ort 2sn hızlandı. Hibrid turboyu daha da büyütüp avansı daha da açtık ilk yazılıma göre 3sn ye yakın hızlandım. Şimdi TMG nin stock turbo THP leri ile ancak denk yürüyorum üstelik avansım da onlardan daha açık.

Oz`
09-07-2017, 19:27
beni çekmeyin işin içine ben konuşursam kötü konuşurum bence beni çekme :) ZX-636R

ZX-636R
09-07-2017, 19:32
Özgün kimsenin klavye delikanlığı yaptığı yok herkes gazlıyor videosunu paylaşıyor.

Benim uzun zaman sonra tekrar araba ortamına girmem yeni gazladığım anlamına gelmez youtube 2005 yılındaki motosiklet videolarım duruyo isteyen açar izler.

Lan Selçuk insan ol biraz kafan almıyorsa da gözün de görmüyor demek. Kim geçememiş video ortada olm stock FK2 den yarım boy öndeyim. Herkesi kendi gibi beleşçi kıro mu zannettin

Sen kimi nereye almıyorsun, mikmişim forumu kendin çalıp kendin oynuyorsun
Ben kaçar bu foruma yazdığım son yazıdır arkamdan yazmayacak kadar sende halsiyet olmadığını bildiğimden şimdiden yazdıklarını iade ediyorum

Hadi sağlıcakla

STP
09-07-2017, 19:35
Özgün kimsenin klavye delikanlığı yaptığı yok herkes gazlıyor videosunu paylaşıyor.

Benim uzun zaman sonra tekrar araba ortamına girmem yeni gazladığım anlamına gelmez youtube 2005 yılındaki motosiklet videolarım duruyo isteyen açar izler.

Lan Selçuk insan ol biraz kafan almıyorsa da gözün de görmüyor demek. Kim geçememiş video ortada olm stock FK2 den yarım boy öndeyim. Herkesi kendi gibi beleşçi kıro mu zannettin

Ben kaçar bu foruma yazdığım son yazıdır arkamdan yazmayacak kadar sende halsiyet olmadığını bildiğimden şimdiden yazdıklarını iade ediyorum

Hadi sağlıcakla

Belesci kro derken ? Is tuttukta paranimi vermedim der konuyu kaparim.. optum say gomdum bay...

Oz`
09-07-2017, 19:36

Hadi sağlıcakla

bencede sen motorla gazlamaya dewam et ama kask giy aZ üsütmüşssün sanırım senin videonmu var burda yada baslıkta benmi göremiyorum ? senin adın nerde geçiyor yaw bişi dicem olmyacak şimdi :)

video var bahanesi yyok herkes kabulenmiş tebrik etmek düşer yada baska bişi yapmak düşer burda orda burdayazıdfğın gibi yazarsanız insanlar bozar sonra küsergidersiniz neyse konuşmanınnmanası yok sana saygılar kardeş ii günler

Semii
09-07-2017, 19:36
Thp yi beceremiyoruz
Yapılan süresi dünyaya oynayan da biz değiliz zaten

Oz`
09-07-2017, 19:37
Thp yi beceremiyoruz
Yapılan süresi dünyaya oynayan da biz değiliz zaten

sen kimsin lan :) dünya kim sen kim ? :)

Semii
09-07-2017, 19:39
sen kimsin lan :) dünya kim sen kim ? :)

Orda biz değiliz die yazdım ya çikocum

Oz`
09-07-2017, 19:50
Orda biz değiliz die yazdım ya çikocum

küsütm gidiom son mesajımdır :=)

iynn-RS
09-07-2017, 20:14

Cocukmu var karsinda ya senin o yapmaya calistigin laf cambazliginin kralıni yaparim ben. Efendi gibi tebrik etmis :)

Benim bacagim yetismezken araba kullaniyomus :) Şimdi tutup sana kendimimi anlatayim.

Benden polemik cikmaz. Saplar gecerim. gerisi beni ilgilendirmez :)

ahmet3425
09-07-2017, 20:17
Kartal soganlik ara caddelerinde gazlayanlad gelmis burada arabaciyim diye geciniyor. Siz babalarinizin arabasiyla ara sokaklarda gazlarken buradaki adamlar 2000 li yillarda n/a araclara turbo projeleri yapiyordu.

Hepimizin derdi ayni "araba" sizden cok daha tecrubeli bilgili adamlar var Az akilli olun saygili olun burasi at yarisi anlatir gibi roll videosu cekilen seviyesiz facebook sayfalarina benzemez.

Mr.Bilal
09-07-2017, 20:20
Ulan şöyle rollinglere akacak bir arabam olmadı ya yanarımda ona yanarım :) birgün yüklü bir arabam olur inş benimde forumda takip etmesi çok keyifli tartışmaları :)

STP
09-07-2017, 20:22
Cocukmu var karsinda ya senin o yapmaya calistigin laf cambazliginin kralıni yaparim ben. Efendi gibi tebrik etmis :)

Benim bacagim yetismezken araba kullaniyomus :) Şimdi tutup sana kendimimi anlatayim.

Benden polemik cikmaz. Saplar gecerim. gerisi beni ilgilendirmez :)

Benim adim horoz, koyar gecerim :-D

iynn-RS
09-07-2017, 20:22
Ulan şöyle rollinglere akacak bir arabam olmadı ya yanarımda ona yanarım :) birgün yüklü bir arabam olur inş benimde forumda takip etmesi çok keyifli tartışmaları :)

Haci sen kaynagi kacirdin. bu muhabbetler 2010 dan once guzeldi. Sabaha kadar tartisir kimseden kufur cikmazdi. simdi adam 2. mesajinda basliyor kufure.

Semii
09-07-2017, 20:34
Haci sen kaynagi kacirdin. bu muhabbetler 2010 dan once guzeldi. Sabaha kadar tartisir kimseden kufur cikmazdi. simdi adam 2. mesajinda basliyor kufure.

F5 ten çiğeri sönen üyeler vardı hey gidi heeey

Mr.Bilal
09-07-2017, 20:41

Geç kaldıgımin farkindayim :( ama olsun bu sevda bitmez :)

Konu dışı olacak ama danışmak istedim.

Peugeot 301 1.6 hdi 92 hp hangi yazılım firması önerirsin. Pm de cevaplayabilirsin.

STP
09-07-2017, 20:41
F5 ten çiğeri sönen üyeler vardı hey gidi heeey

Ya senin ben ahahahhajajaja

Mr.K
09-07-2017, 20:53
Ya senin ben ahahahhajajaja

Anilar vol2 version1a
F5i yaparsin bi bakmisin 4 sayfa atmis haha.

ahmet3425
09-07-2017, 20:58
Anilar vol2 version1a
F5i yaparsin bi bakmisin 4 sayfa atmis haha.

Anilar dedin de aklima geldi kanka ilk tanismamizdin heralde 2007-2008 senelerinden biri olmasi lazim basaksehir petrol ofisinde toplanmistik ben ahmet1234566 demistim de aa sen o musun beyler dalin! Diye espriti patlattigin gun noluyo lan siki ttuk demistim de neyseki espri de kaldi :D

wolrath
09-07-2017, 21:01

ama zevkliydi be :)
ben o zaman kanli bicakli (oyle muhabbette degil) oldugum cok adamla simdi kardes gibiyim 😆 ozellikle 106/vti tayfasi.
honda nin h sini duydugumda kufrediyordum disarida, allah buyuk iste sonra 6 tane honda araba/motor sahibi oldum 😂
bu metalleri tartismaya gerek yok, hepsi ayri guzel.
o ani,zevkini yasayip gececeksin. suan panigale sahibiyim ama virajda beni gecenlere ne koydun be diyecek olgunluga eristim. nolcak aga. gecmiste ne salakmisim, salakmisiz. gunlerce kafayi takardim, is guc birakip bunu dusunurdum ulan 1 boy icin acaba ne yapabiliriz derdim. bosbeleslik hacim, baska bisey degil. bu olayi hobi olarak yapan ve kendine arabasina bisey katanlari demiyorum elbette :icon_tup:

STP
09-07-2017, 21:09
Yaslandik aminuym

M3CSL
10-07-2017, 09:18
ama zevkliydi be :)
ben o zaman kanli bicakli (oyle muhabbette degil) oldugum cok adamla simdi kardes gibiyim �� ozellikle 106/vti tayfasi.
honda nin h sini duydugumda kufrediyordum disarida, allah buyuk iste sonra 6 tane honda araba/motor sahibi oldum ��
bu metalleri tartismaya gerek yok, hepsi ayri guzel.
o ani,zevkini yasayip gececeksin. suan panigale sahibiyim ama virajda beni gecenlere ne koydun be diyecek olgunluga eristim. nolcak aga. gecmiste ne salakmisim, salakmisiz. gunlerce kafayi takardim, is guc birakip bunu dusunurdum ulan 1 boy icin acaba ne yapabiliriz derdim. bosbeleslik hacim, baska bisey degil. bu olayi hobi olarak yapan ve kendine arabasina bisey katanlari demiyorum elbette :icon_tup:
Clio rs alt devir king:)

Cem.B
10-07-2017, 09:52
Clio rs alt devir king:)

aynen bunların saçma bir muhabbeti vardı 5 te 100 de basacakmışız :) şimdi okusalar o yazıları götüyle gülerler hahahha

Artık çok hızlı araba ihtiyacı bile duymuyor insan basacak yol yok malesef,en güzeli pist arabaları yollarda boşuna harcamayın :)

wolrath
10-07-2017, 10:48
ben hala deniyorum :D gecen hatta burakla (1100xx) 6.vites ,5.vites alt devir denedik gittigi yere kadar :) zevkli yahu ben s2000 alinca da cok denedim baskalariyla ole. sacma ama zevkli ne bilim :p

16EC813
10-07-2017, 11:01
seviyoz bu hayatı :D

by_hayali
10-07-2017, 11:09
bizde hala yaparız alt devir muhabbetini valla değişik arabalarla güzel oluyo :D 350z s2000 typer m3 vtec 106 ne denk gelirse :)
eskiler güzeldi be valla

fthdrn
10-07-2017, 11:33
Filtreden 3-5 hp alınan yıllar daha güzeldi daha samimiydi.
Şimdi çoğu çıkar-reklam piyasa peşinde.
Önceden kimse adı sanı duyulsun diye araç yapmaz kendi keyfi zevki hırsı için araç yapar para-emek harcardı.
Şimdi facebookta fenomen olayım marka olup hayranlarım olsun sevilip adam yerine koyulayım diye uğraşıyor piyasadaki kendini arabacı sananların bir çoğu.

yusufcan_k
10-07-2017, 11:37
Filtreden 3-5 hp alınan yıllar daha güzeldi daha samimiydi.
Şimdi çoğu çıkar-reklam piyasa peşinde.
Önceden kimse adı sanı duyulsun diye araç yapmaz kendi keyfi zevki hırsı için araç yapar para-emek harcardı.
Şimdi facebookta fenomen olayım marka olup hayranlarım olsun sevilip adam yerine koyulayım diye uğraşıyor piyasadaki kendini arabacı sananların bir çoğu.

bide söz verip kaçanlar var 3 harfli :D

PiscocuK
10-07-2017, 12:00
Vay emenike konu nereye gelmiş

insanın başına ne geliyorsa iyi niyetinden geliyor bu gerçek.Biz Ali ile daha öncesinde de hep denemeler yaptık çünkü Ali sürekli aracına ilaveler yapan bir arkadaş.Ben her defasında senin devrinde senin kurallarınla basalım ki aracına yeni birşey yaptığında ne olur ne değişir görelim dedim.beni 80e çekti 70e çekti yani bunlar bahane değil ben zaten arabada 2 kişiyim ve o geçtim dediği akşam tahmin ediyorum 10 kere deneme yapmaya çalıştık ama yapamadık sürekli arıza verdi arabası.
yarım boy öndeyim dediği videoda da kuzenim araç içinden çekim yapıyor vay be iyi yürüyor diyede yorum yapıyoruz roll yaparken :D videolar bende de var da eklemesi uzun

Tabi o akşam Ali ile deneyemeyince miniler var arkadaşlar dedi beni çok ayırıyorlar dedi ok dedim helmet taktım kuzenimi arabadan indirdim ve Aliyi çok geçen minigp ile denedik aynamda kayboldu.Yani demem o ki Eşşeklik bende roll yapıyorsan gidicen basıcan geçicen muhatap olmadan evine dönücen.Eskide kalmış roll yap git mekanda otur durum değerlendir selamlaş ve evine dön olayları

illede video şart olursa mesai sonrası yüklerim

free-hifi
10-07-2017, 12:25

insanın başına ne geliyorsa iyi niyetinden geliyor bu gerçek.Biz Ali ile daha öncesinde de hep denemeler yaptık çünkü Ali sürekli aracına ilaveler yapan bir arkadaş.Ben her defasında senin devrinde senin kurallarınla basalım ki aracına yeni birşey yaptığında ne olur ne değişir görelim dedim.beni 80e çekti 70e çekti yani bunlar bahane değil ben zaten arabada 2 kişiyim ve o geçtim dediği akşam tahmin ediyorum 10 kere deneme yapmaya çalıştık ama yapamadık sürekli arıza verdi arabası.
yarım boy öndeyim dediği videoda da kuzenim araç içinden çekim yapıyor vay be iyi yürüyor diyede yorum yapıyoruz roll yaparken :D videolar bende de var da eklemesi uzun

Tabi o akşam Ali ile deneyemeyince miniler var arkadaşlar dedi beni çok ayırıyorlar dedi ok dedim helmet taktım kuzenimi arabadan indirdim ve Aliyi çok geçen minigp ile denedik aynamda kayboldu.Yani demem o ki Eşşeklik bende roll yapıyorsan gidicen basıcan geçicen muhatap olmadan evine dönücen.Eskide kalmış roll yap git mekanda otur durum değerlendir selamlaş ve evine dön olayları

Ya videolar olmasaydı :)

PiscocuK
10-07-2017, 12:29
Ya videolar olmasaydı :)

Beni biliyorsun böyle ufak şeyleri dert etmem.Olmasa yenisini çekerdik nasıl olsa geçiyor yarım bir farketmez :D

ghibli06
10-07-2017, 13:02

Herkese iyi seyirler

konuyu ne güzel açmışsın, hiç bir hakaret, küçük görme, tahrik etme vs yok, yorum bile yok... ama konu nereden nereye gelmiş, eskiden beri pek hazzetmem rolling olayından ama bu konuda iyice ayyuka çıkmış olay, bence özellikle sosyal medyada atar gider yapanlarla denemeyin, geçseniz de geçilseniz de tartışması bitmiyor... bu arada maşallah araçlara, bence ikisi de çok güzel yürümüşler ve de adil bir sonuç olmuş, cupra 1.8 den fazla bilse tabi sonuç çok daha farklı olurdu...

oguzedr
10-07-2017, 13:42

Konu biraz yumuşamış en azından bende sizin bahsi geçen firma her setupta 2 Stage üstün lafınıza cevap vereyim. Öncelikle bahsi geçen firmanın kendi setubımla denk aracıyla denemem mevcut lakin 2 stage üstün malesef olamadı 220 ye kadar 6 boy kadar geçtim,3-4 seferde denedik fark hep aynıydı :)benim aracım polo denediğim araçta Rocco ydu ve setuplar aynı şekildeydi ama sevdiğim insanlar var diye ne video paylaştım nede başka bişey ...sonra o bahsi geçen firma tr nin en hızlı Hybrid lisi diye 9,5 civarı süresi olan başka bir aracı öne çıkardı benim aracımda stock turbo 12,5 sec koşuyor... şu araçla bir deneyeyim dedim ,9,5 sec çok ciddi bir süre... arada 3 saniye gibi çok önemli bir fark varken belki 5-6 kere denedik ( 2 araçta da hafifletme falan yok jant vs Full takılı) en fazla 250 ye kadar 3 boy geçti ortalamada da 2 boy civarı önümde gitti o 3 saniye hızlı araba... videoları var hatta bende ama yinede paylaşma gereği duymadım ...şimdi siz bu firmayı bu kadar övüyorsunuz şöyle böyle diye Zaten bu firma dün çıkmadı ki özgün abi hatırlar belki 2013 senesinde adamların yaptığı kevları özgün abi kendi paylaşmıştı adamlar bakın yapmış vs diye o zamanda Hybrid li araç vardı söylenen süre 9,5 civarı 325 hp de gücü vardı 4 sene öncesi bakın bu , yani bu kadar reklam ancak antipatik hale getiriyor sizin ballandıra ballandıra övdüğünüz firmayı bence bu şekilde yaklaşarak hata yapıyorsunuz benden söylemesi benim bu firmaya ilgim vardı ancak bu şekilde reklam çabası güdüldüğü için artık inanın ne yaptıklarını takip bile edesim gelmiyor:)

Levent Y.
10-07-2017, 14:03
Hybrid konusunda ekleme yapmak istedim.

http://www.techturkey.com/forum/videolar/199732-1-4-tsi-hybrid-turbo-acceleration.html

http://i1162.photobucket.com/albums/q526/Leventy/85aab6f4-8538-45cc-adc4-5209626ca938_zpsgrgvtow5.png

2015 de 9.1 yapmışız Hybrid Turbo ile kendim ölçmüştüm süreyi. 9.5 dan biraz daha hızlı :)

Sinan'S2k
10-07-2017, 17:07

Süre çok başarılı. Dbn'i paylaşabilirmisiniz çok merak ettim. Nos var mıdır?

STP
10-07-2017, 21:37

Sana demistim cakal bu, sen iyi niyetlisin kanma buna diye. Gelip rovansi yapaydi sende **** yiyeydi...

miniks
11-07-2017, 05:26
1.4 honda civic yarısır mısın 1.5-2 aya biter araç 1100kg surucusuz.

Mr.Bilal
11-07-2017, 07:08

Mini hulk mu olacak yoksa ? :)

PiscocuK
11-07-2017, 08:55
birde işin bu boyutu var. bir araba yapıyorsun hacmi önemli değil.Kendince gırtlak yaptım kimse beni geçemez alayına gider diyorsun sonra yazılımlı bir üst sınıf geliyor eeee sen XXX cc tabi geçersin oluyor

Kardeşim illaki biri geçecek bu ya sen olacaksın ya rakibin.Selçuk diyor bahane g0t gibidir diye adam haklı bırak geçildiysen tebrik et yoluna git incilerin dökülmez.Vallahi bu sosyal medya ve görmemişlik bizi bitirdi

rebeloghy
11-07-2017, 09:10
birde işin bu boyutu var. bir araba yapıyorsun hacmi önemli değil.Kendince gırtlak yaptım kimse beni geçemez alayına gider diyorsun sonra yazılımlı bir üst sınıf geliyor eeee sen XXX cc tabi geçersin oluyor

Kardeşim illaki biri geçecek bu ya sen olacaksın ya rakibin.Selçuk diyor bahane g0t gibidir diye adam haklı bırak geçildiysen tebrik et yoluna git incilerin dökülmez.Vallahi bu sosyal medya ve görmemişlik bizi bitirdi

+ olsun , küçük hacimli araba yükleyip büyük hacimliyi geçince de bakın XXX cc yi nasıl geçtim denmemeli aynı şekilde...

Geçince ooo kaç cc fark attım, geçilince ama sen şu cc sin...

BARR
11-07-2017, 09:29
Leon çok güzel gitmiş kısık 1.8 ayarda. Zaten 2.0TFSI ları Leventten biliyoruz para harcanınca ve bilen kişilerin elinde neler yaptığını. Kilo olarak 200kg'ler ciddi fark göz ardı etmemek lazım.

Patisever
11-07-2017, 10:17
ikiside cok başarili araçlar belirli güc skalalarinda kendılerını öne cikarabilecek setuplari war ve söz sahibi araçlar kendı klansmanların'da total güçde cupra önde olacaktir birisi 1.4 diğeri 2.0 demeye gerek yok herkez aracına güveniyor zaten öyle olmasa denenmezdi ibrahim denemem demiş 100km altı oke denmiş denenmiş bitmiş iyi video cıktı ortaya iki aracada maşallah uzatılacak durum göremedim bu tip denemelerde yapılanları terazi edebilmek için aradakı muhabbetı bozmamk gerekir after-before görebilmek için

dragon07
11-07-2017, 11:01
tertemiz olmuş ibo eline sağlık :D

bluecore
11-07-2017, 14:04
yazık olmuş 1.4 e ibo gaddar sın hem 1.8 bastır hemde farkı direk kadar yap. olm hic mi acıman yok adam o kadar yapmış arabasını o kadar uğraşmış, kesilmedik yerini bırakmamış, günlerce oturup face atar ağzı öğrenmiş.

ibo hiç yakışmadı :D

Ramcho®
11-07-2017, 14:25
yazık olmuş 1.4 e ibo gaddar sın hem 1.8 bastır hemde farkı direk kadar yap. olm hic mi acıman yok adam o kadar yapmış arabasını o kadar uğraşmış, kesilmedik yerini bırakmamış, günlerce oturup face atar ağzı öğrenmiş.

ibo hiç yakışmadı :D

şu imzanı değiştirsene abi artık :D stage 2 mi kaldı hahahha

mami_makinen
11-07-2017, 16:43

Ben yarışırım kardeşim biraz kavga edelim özledim :)

coolvtec
11-07-2017, 17:14
ahhh ah, nerde o eski rollar, yaşlandık valla :)))

orcunnn
12-07-2017, 08:42
Benim adim horoz, koyar gecerim :-D

yıne ıs basındasın selcuk yıllarıdır degısmedın ıboda arkadasım volkanda

adam gectı dıyo ve 1.4 tsi varmı daha ıı sure yapan daha hızlı gıden yok sen neyin boklama peşindesın herkesı arabası kırılıyor bozluyor bıseyler oluyor
gızlı kalanda oluyor cok meydanda olupta soyleyende oluyor ınan 1 tane dolu muhabbet yok
volkanın tavrını elestırıyorsan once kendı tavrına bak adamın yaptıgı basarıyı goz ardı edersenız adamda dogal olarak gerılır kardesım

araba deneme konularına gelınce hep bos atardasın ne oldu bız denıyordur cumle alemın onunde gerı yaptın
zaten atarıda baskasının arabası ıle yapmıstın hep bos dıyorum ya tebrık et gec abı volkana bazen bende kıssamda adam basarılı 2+2 =4
face degılmıs evet degıl daha bılıncı ortam burası ama goruyorum kı burasınında ordakı bos muhbbetlerden farkı kalmamıs
ıbo denemesıne gelınce evet ıbo gectı uzun gıtseler bıraz daha acılırdı admada gectı dıyor zaten
ıbo 1.8 basmıs kısmıs volkanda kısmıs sonuc olarak 2 sıde kısık basınc rakımda 2 sıde acsa yıne sonuc aynı yada cok farklı olmaz dıyelım

o yuzden kımse kasmasın hepsı basarılı arabaların

PiscocuK
12-07-2017, 08:59

adam gectı dıyo ve 1.4 tsi varmı daha ıı sure yapan daha hızlı gıden yok sen neyin boklama peşindesın herkesı arabası kırılıyor bozluyor bıseyler oluyor
gızlı kalanda oluyor cok meydanda olupta soyleyende oluyor ınan 1 tane dolu muhabbet yok
volkanın tavrını elestırıyorsan once kendı tavrına bak adamın yaptıgı basarıyı goz ardı edersenız adamda dogal olarak gerılır kardesım

araba deneme konularına gelınce hep bos atardasın ne oldu bız denıyordur cumle alemın onunde gerı yaptın
zaten atarıda baskasının arabası ıle yapmıstın hep bos dıyorum ya tebrık et gec abı volkana bazen bende kıssamda adam basarılı 2+2 =4
face degılmıs evet degıl daha bılıncı ortam burası ama goruyorum kı burasınında ordakı bos muhbbetlerden farkı kalmamıs
ıbo denemesıne gelınce evet ıbo gectı uzun gıtseler bıraz daha acılırdı admada gectı dıyor zaten
ıbo 1.8 basmıs kısmıs volkanda kısmıs sonuc olarak 2 sıde kısık basınc rakımda 2 sıde acsa yıne sonuc aynı yada cok farklı olmaz dıyelım

Bizde ayrı gayrı olmaz Orçun.Kendi canına bişey olmadığı sürece aracımla kazada yapar pertte eder teneke parçasını dert etmem bunu birçok kişi bilir ve inan bir çok örneğide vardır.Selçuk araç alıncada başka bir konuda deneme yapacağını söylemişti ama kısmet olmadı

Adamın yaptığı işe kötü diyen yok hatta facebooktaki grupta adama okadar yüklenildi ki kaza sonrası tek savunan neredeyse ben oldum ama bu tavır nedir kardeşim.Dalarım delerim skerim sokarım çocukmusunuz yoksa çocukmuyuz.Biraz büyüyün yorum yaparken yazı yazarken düşünün camia belli çevre belli bir gün olmadık anda karşı karşıya gelinir kimse kimsenin yüzüne bakamaz

volkanpolat
12-07-2017, 10:13

Tam bir Adam konuşması... 💚💚💚💚

orcunnn
12-07-2017, 10:24
tam bir adam konuşması... ��������

hayaller ve gercekler ......

STP
12-07-2017, 10:53
En hizli olma derdim olsaydi sadece typeri satip 5 sn kosan araba alirdim cokta saaapmamak lazim :) herkes isine baksin... ben 14 sene once baslamistim yarislarda kupa almaya. Herkes rutbesini bilsin.hadi herkes kendi kumuna.

orcunnn
12-07-2017, 11:04
En hizli olma derdim olsaydi sadece typeri satip 5 sn kosan araba alirdim cokta saaapmamak lazim :) herkes isine baksin... ben 14 sene once baslamistim yarislarda kupa almaya. Herkes rutbesini bilsin.hadi herkes kendi kumuna.

kolaydı oyle 5 sn araba almak hadı aldın devamını getırmek kolaydı ben senı o parka gonderelı 4 sene oldu ;)

STP
12-07-2017, 11:12
kolaydı oyle 5 sn araba almak hadı aldın devamını getırmek kolaydı ben senı o parka gonderelı 4 sene oldu ;)

Daha bi arabayi yurutemedin, senmi soyluyosn

STP
12-07-2017, 11:13

Bunlari ? 5 sene oldu hala yuriyecekte araba izliycez.

11 sene evvel arabandan hizli arabam vardi unutma ;)

orcunnn
12-07-2017, 11:15

ahahahah hangı arabamı yurutemedım varmı hızlı araban hemen al gel ıstersen senın yapacaklarını ben gozlerımı kapatırım yaparım

sen anca para alır bıner yada onun arabası ıle sekıl yapmaya calısırsın yıllardır 1 tane ıcraat yok

nıckımı yaz bak kac deneme kac konu kac deneme yada usenmessen youtube gır orcun mustang yaz ızlersın cıcegım hadı hadı parktan cıkma kum kova devam

iynn-RS
12-07-2017, 11:18
[/QUOTE]

Bazi sabit fikirler vardir ne yapsan onlari yikamazsin. Seninde ayrıntılari bildigin halde hala boyle yazman sabit fikirli oldugunu gosteriyor.

Volkan setup ina gore basabilecegini sonuna kadar basti. Ben methanolde sorun yasadigim icin basamadim. Methanolsuzde 1.8 basıyorum zaten. Meth acinca 2 yi rahat basmasi lazimdi.

Ben basamayacagim basinci basmaya calismadim.Yani 2.5 bar flan acmaya calisip 1.8 e dusmedim. Benim arabam zaten max 2.0 - 2.1 flan basar. Ben kendi arabami cok iyi biliyorum 1.8 barla 2 bar arasindaki farkida cok iyi biliyorum.

Velhasil kelam deneme ortada. Ustune halamin biyigi olsaydi demeye gerek yok.

orcunnn
12-07-2017, 11:18
ahahahah hangı arabamı yurutemedım varmı hızlı araban hemen al gel ıstersen senın yapacaklarını ben gozlerımı kapatırım yaparım

sen anca para alır bıner yada onun arabası ıle sekıl yapmaya calısırsın yıllardır 1 tane ıcraat yok

nıckımı yaz bak kac deneme kac konu kac deneme yada usenmessen youtube gır orcun mustang yaz ızlersın cıcegım hadı hadı parktan cıkma kum kova devam

1 sene 3.35 dınledık sonra yok sısım var kakam geldı gereksız muhabbetlerın sıktı gecmıze mazı derler operler adamı fn2 al gel ıstersen bozuldu sanma ama sonra

iynn-RS
12-07-2017, 11:19
Orçun dan alinti yapmistim duzgun olmamis

STP
12-07-2017, 11:21

He hee ta ondan heee :) bak sadece bir arabami satsam 5 sn lik araba alirim, 3 unu satsam ne alirim sen dusun :D hadi kankacim selametle. Cer cople ilgilenmeyi biraktim ben 2015 400 hp yle insan gibi geziyorum

orcunnn
12-07-2017, 11:21
Orçun dan alinti yapmistim duzgun olmamis

sıkıntı yok kardesım msj alındı denemenın bahanesı olmaz tabıkı

STP
12-07-2017, 11:22

Bazi sabit fikirler vardir ne yapsan onlari yikamazsin. Seninde ayrıntılari bildigin halde hala boyle yazman sabit fikirli oldugunu gosteriyor.

Volkan setup ina gore basabilecegini sonuna kadar basti. Ben methanolde sorun yasadigim icin basamadim. Methanolsuzde 1.8 basıyorum zaten. Meth acinca 2 yi rahat basmasi lazimdi.

Ben basamayacagim basinci basmaya calismadim.Yani 2.5 bar flan acmaya calisip 1.8 e dusmedim. Benim arabam zaten max 2.0 - 2.1 flan basar. Ben kendi arabami cok iyi biliyorum 1.8 barla 2 bar arasindaki farkida cok iyi biliyorum.

Velhasil kelam deneme ortada. Ustune halamin biyigi olsaydi demeye gerek yok.[/QUOTE]

Sen horozsun kanka ne konusuyosun hala, sen gomdun dondun arkani...

orcunnn
12-07-2017, 11:22
He hee ta ondan heee :) bak sadece bir arabami satsam 5 sn lik araba alirim, 3 unu satsam ne alirim sen dusun :D hadi kankacim selametle. Cer cople ilgilenmeyi biraktim ben 2015 400 hp yle insan gibi geziyorum

araba almak para ısıdır senden zengın olmaya bılırım ama senden daha cok ıcratım vardır ugrasmıyorsanda ugrasanlar saygı ıle ızle bak keyfıne o zaman

kullandıgın kelımeler yanlıs cunku

PiscocuK
12-07-2017, 11:23
işin kabullenemediğiniz kısmı şu

Biz araba yaparken yutup yoktu çekimleri evden aldığımız ütülerle yapardık
şimdi orcun yazınca mustang çıkar stp yazınca bir çok marka model deneme çıkıyor :)
bazı şeyleri kabullenin

STP
12-07-2017, 11:25
araba almak para ısıdır senden zengın olmaya bılırım ama senden daha cok ıcratım vardır ugrasmıyorsanda ugrasanlar saygı ıle ızle bak keyfıne o zaman

kullandıgın kelımeler yanlıs cunku

Bende icraat yok :) tamam. Volkandan ne farkin kaldi :)

Devam edin yaw, hep atardasinizya gel al mustangi piste cikalim :D

Daha yazmam tatildeyim sicak kumlardan serin sular beni bekler

orcunnn
12-07-2017, 11:36
Bende icraat yok :) tamam. Volkandan ne farkin kaldi :)

Devam edin yaw, hep atardasinizya gel al mustangi piste cikalim :D

Daha yazmam tatildeyim sicak kumlardan serin sular beni bekler

valla degıssıksın allah akıl fikir versın

orcunnn
12-07-2017, 11:44
işin kabullenemediğiniz kısmı şu

Biz araba yaparken yutup yoktu çekimleri evden aldığımız ütülerle yapardık
şimdi orcun yazınca mustang çıkar stp yazınca bir çok marka model deneme çıkıyor :)
bazı şeyleri kabullenin

abı ne vardı o zaman sankı dun gırmısız muhabetı yapnayın orcun yazınca mustangden cok fazla sey cıkar bence yazmalısın kendı dalımızda kosturuduk herzaman
zevk meseleseydı o zamanlar sımdı ısler hızlı olma meselesı en uzun mustngle ugrastım dogru
cunku hem karakter olarak sevıyorum bana hatıp edıyor satmayıda dusunmuyorum her yıl gelıstırıyorum ortama gore

PiscocuK
12-07-2017, 11:58
abı ne vardı o zaman sankı dun gırmısız muhabetı yapnayın orcun yazınca mustangden cok fazla sey cıkar bence yazmalısın kendı dalımızda kosturuduk herzaman
zevk meseleseydı o zamanlar sımdı ısler hızlı olma meselesı en uzun mustngle ugrastım dogru
cunku hem karakter olarak sevıyorum bana hatıp edıyor satmayıda dusunmuyorum her yıl gelıstırıyorum ortama gore

Zaten aksini iddaa etmiyoruz ki.Bende 106 dan başka bir araçla uğraşmıyordum.Kaldı ki ozaman da derdim hondanın kaputunu aç tükür kapat +10 hp diye :D
baya uğraştın mustang ile biliyorum gönül vermişsin uğraşmısın onada lafım yok ama karşınızdaki insan bu konuda ciddi donanımlı ve imkansızlıklar dahilinde (ozaman için konuşuyorum) ciddi işler yapmış birisi.

illaki bir kişi geçecek onda da hem fikiriz ama bahane olmasın.Düşün şimdi sen okadar emek veriyorsun uğraşıyorsun tonla araba geçiyorsun bir vti seni gelip geçiyor. Bunu kabullenmelisin geçildiğin zaman adamı tebrik etmelisin sonuçta oda bi ton emek vermiş para harcamış.E sen geçince benden iyisi yok diyorsun geçilince hacmin büyük diyorsun böyle olmaz ki. SEN derken genel konuşuyorum sakın üzerine alınma.Ayrıca burada günlerce yazılır çizilir bir sonuca ulaşılmaz bence herkes kendi çöplüğünde ötsün en güzeli bu.Kısmet olurda bir yerlerde karşılaşınca deneme yapılır geçilir gidilir

PiscocuK
12-07-2017, 12:00
Bu arada atlamışım kusura bakma edit olmadığı için yeni post yazıyorum ozaman streetfire diye bir site vardı youtube gibi tüm videoları onlara yüklerdik.Site uçunca videolarda uçtu :)

orcunnn
12-07-2017, 12:11
Zaten aksini iddaa etmiyoruz ki.Bende 106 dan başka bir araçla uğraşmıyordum.Kaldı ki ozaman da derdim hondanın kaputunu aç tükür kapat +10 hp diye :D
baya uğraştın mustang ile biliyorum gönül vermişsin uğraşmısın onada lafım yok ama karşınızdaki insan bu konuda ciddi donanımlı ve imkansızlıklar dahilinde (ozaman için konuşuyorum) ciddi işler yapmış birisi.

illaki bir kişi geçecek onda da hem fikiriz ama bahane olmasın.Düşün şimdi sen okadar emek veriyorsun uğraşıyorsun tonla araba geçiyorsun bir vti seni gelip geçiyor. Bunu kabullenmelisin geçildiğin zaman adamı tebrik etmelisin sonuçta oda bi ton emek vermiş para harcamış.E sen geçince benden iyisi yok diyorsun geçilince hacmin büyük diyorsun böyle olmaz ki. SEN derken genel konuşuyorum sakın üzerine alınma.Ayrıca burada günlerce yazılır çizilir bir sonuca ulaşılmaz bence herkes kendi çöplüğünde ötsün en güzeli bu.Kısmet olurda bir yerlerde karşılaşınca deneme yapılır geçilir gidilir

o konuda bende kızıyorum yok oyle bısey gecen tebrık edılır olur bıter

ama selcugun kac kere kırdın yok orası kestın ettın muhabetıne kızıyorum adam gonul vermıs yapmıs kımse laf edemez hızlı
ama gecılınce 2.0 muhabetı olmaz dedıgın gıbı sen o kg sn vss uzar gıder

sıteyı hıc sorma bı dunya vıdeo gıttı benımde

MertSerhanÖ.
12-07-2017, 12:27
gerçekten anlamadığım ve sanırım asla da anlamayacağım birşey var.

Yıllardır Türkiyede motorsporlarıyla öyle yada böyle ilgileniliyor.Buna ister drag ister rolling ister ralli ister pist deyin.Şimdiki imkanlarla 10 yıl 15 yıl öncenin imkanı bir değil bunda hem fikiriz zaten.Şimdi her parça var ayar var erişebilirlilik var.varda var.

Kimse unutmasın ki zamanında herkes illaki filtrenin konumundan bile boy alma güç alma için defalarca o anahtarı eline almış ve denemiştir.Ha adamın günümüz Türkiyesinde maddi durumu yoktur halen filtre egzozla araba yürütmeye çalışır o klasmana hitap eder,belki arabası 25 saniye koşar ama kimsede çıkıp sen bi boktan anlamıyosun benim 5 sn lik arabam var ben daha çok biliyorum di ye mez.Bu iş mekanik spor,kul yapıyo tüm işlerimizi.İllaki arızalar çıkacak aksilik çıkacak sorun olacak.Neden herkes bunları bildiği halde yok araban çıkmadı,yok xx araba gene kırmış lan,bi türlü yapamadı arabayı vs deniyor?Neden sürekli bir küçük görme veyahut tam tersi büyük görme?
Şu işe gönül vermişiz,hepimiz elimizden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyoruz.Birbirimizi kırmanın anlamı ne?Değiyomu Allah aşkına.

ben çok iyi biliyorum ki yüzyüze gelinip iki tarafta biraz sakinleşse işin sonu gırgıra gidicek hatta ileri zamanda belki arkadaş olunup makara yapılcak ben geçerim sen geçemezsin diye.

Lütfen kim olursa olsun herkes birbirine saygı göstersin.700 hp arabası olan bir adam 110 hp arabası olan bir adama köstek yerine destek olsun.Son olarak bir sözle bitiricem;
Böbürlenme padişahım,senden büyük Allah var.

orcunnn
12-07-2017, 12:37
Bunlari ? 5 sene oldu hala yuriyecekte araba izliycez.

11 sene evvel arabandan hizli arabam vardi unutma ;)

buna cok guldum 11 sene once benden hızlı araban vardı demek selcuk ahahaha valla bıde oyle anlıyorum boyle dıyorsun

mustang ne kadar hızlı sence selcuk soylede ben ogrenıyım arabam ne kadar hızlı

STP
12-07-2017, 13:34
buna cok guldum 11 sene once benden hızlı araban vardı demek selcuk ahahaha valla bıde oyle anlıyorum boyle dıyorsun

mustang ne kadar hızlı sence selcuk soylede ben ogrenıyım arabam ne kadar hızlı

500+ hp turbo vtecten hizliysan birsey demiyorum :) hani ben ozaman biniyodum oyle gucteki arabaya...

Amaaaan beni bilen biliyo, STP dedinmi gelen tepkilere bir cok kisi sahittir. Gercekleri kimse degistiremez bosver

rain man
12-07-2017, 13:39
Konunun sidik yarışına dönme sebebi nedir?

Burada herkes kendi gücünün yettiğince bazı şeyleri modifiye ediyor. Elbette bu konuda daha iyileri de var da şimdi senin araban benim arabamdan hızlı muhabbetine dönmüş olması üzücü. Burada efsaneler yarışı yapmıyoruz yanlış bilmiyorsam. Konuyla ilgili silinen ama konuya uygun olmayan benim de postum var. Evet fabia sahibi arkadaş ne yazık ki seviyeli bir tavır sergilemiyor, ki arabasının yarısı kadar alçak gönüllü olsa forum şimdi yere göğe sığdıramazdı. O yüzden meselenin uslup olduğunu bence o da farketmeli. Facebookta yüzlerce arkadaş fabiasker diye gezebilir bu sizi gaza getirmesin. Bu işleri insan olabildiğimiz derecede yaparsak keyif verir. Neyse üzerime vazife değil. Ama herkesin kendi çapında bir şeyler yaptığı yerde eziklemek ya da hor görmek yakışmaz :)

Eğer öyle olacaksa herkes foruma dyno verisiyle kayıt yapsın. Gücü düşük olan yüksek olana eleştiride bulunamasın :)

rain man
12-07-2017, 13:41
Konunun sidik yarışına dönme sebebi nedir?

Burada herkes kendi gücünün yettiğince bazı şeyleri modifiye ediyor. Elbette bu konuda daha iyileri de var da şimdi senin araban benim arabamdan hızlı muhabbetine dönmüş olması üzücü. Burada efsaneler yarışı yapmıyoruz yanlış bilmiyorsam. Konuyla ilgili silinen ama konuya uygun olmayan benim de postum var. Evet fabia sahibi arkadaş ne yazık ki seviyeli bir tavır sergilemiyor, ki arabasının yarısı kadar alçak gönüllü olsa forum şimdi yere göğe sığdıramazdı. O yüzden meselenin uslup olduğunu bence o da farketmeli. Facebookta yüzlerce arkadaş fabiasker diye gezebilir bu sizi gaza getirmesin. Bu işleri insan olabildiğimiz derecede yaparsak keyif verir. Neyse üzerime vazife değil. Ama herkesin kendi çapında bir şeyler yaptığı yerde eziklemek ya da hor görmek yakışmaz :)

Eğer öyle olacaksa herkes foruma dyno verisiyle kayıt yapsın. Gücü düşük olan yüksek olana eleştiride bulunamasın :)

*Edit geri gelsin.

İki araçta sınıflarında lider sayılan ilgiyle takip ettiğim araçlar. Fabia da cupra da harika gidiyor. Ne zaman ki şu muhabbetleri seviyeli bir şekilde yapacağız o zaman daha çok keyif alırız sanırım.

PiscocuK
12-07-2017, 13:57
*Edit geri gelsin.

İki araçta sınıflarında lider sayılan ilgiyle takip ettiğim araçlar. Fabia da cupra da harika gidiyor. Ne zaman ki şu muhabbetleri seviyeli bir şekilde yapacağız o zaman daha çok keyif alırız sanırım.

aklıma istemsizce bende koyujaam heeee repliği geldi :D

Emrecan-R
12-07-2017, 15:01
el kadar bebeydim stp typerı abilerden duyuyordum rollingleri falan :D

rain man
12-07-2017, 15:09
aklıma istemsizce bende koyujaam heeee repliği geldi :D

Şu an ben yazınca oluşan profil o sanırım :D

PiscocuK
12-07-2017, 15:11
Şu an ben yazınca oluşan profil o sanırım :D

yok yok seninle alakalı değil :D herkes dyno veriisini koysun dedin ya o an geldi :D

ozyt1000
12-07-2017, 15:16
Ibrahim in aracı takip ettiğim emek verilmiş güzel bir araba, bence potansiyeli yüksek önü açık. Diğer aracı tanımıyorum ama 1,4 e göre gayet başarılı yürümüş. Keşke iki aracıda tfsi grubunda başarılı görüp, saplama muhabbetlerinide bir kenara bırakıp takdir edebilsek.

orcunnn
12-07-2017, 15:26
500+ hp turbo vtecten hizliysan birsey demiyorum :) hani ben ozaman biniyodum oyle gucteki arabaya...

Amaaaan beni bilen biliyo, STP dedinmi gelen tepkilere bir cok kisi sahittir. Gercekleri kimse degistiremez bosver

hangı dyno 500 hp valla gulduruyon benı kendı soyledıgıne kendın ınan once

wolrath
12-07-2017, 16:18
bazi mesajlari gorunce dayanamadim kusura bakmayin :hahaha:

https://i.hizliresim.com/y30L4a.jpg

orcunnn
12-07-2017, 16:24
bazi mesajlari gorunce dayanamadim kusura bakmayin :hahaha:

https://i.hizliresim.com/y30L4a.jpg

ahahahahaha ıyımıs

STP
12-07-2017, 16:41
hangı dyno 500 hp valla gulduruyon benı kendı soyledıgıne kendın ınan once

Orcun hadi bilader sen bi 5 sene daha ugras, ben kensi vtecimin setupini biliyorum. Sana hic birsey ispatlamak zorunda degilim. 11 sene oncesinden bahsediyoruz farkindamisin ? 15 sene oncesindede TB nin na olarak nasil oldugunu cumle alem biliyor, stp typeri anlatmama gerek varmi ? BK typeri anlatmama gerek varmi ? Vs vs vs ya sen ? Mastenk &orcun ...

STP
12-07-2017, 16:43
La bide mastenki bitirmis gibi konusmuyomu :) 5 yildir hala ugras dur :)

orcunnn
12-07-2017, 16:51
La bide mastenki bitirmis gibi konusmuyomu :) 5 yildir hala ugras dur :)

Ya he he varmi hizli araban gelsene bos konusma reklamj birak sanane zevk benim ugrasiyorum
Stp hizliydida benmi bilmiyorum
Bk ile 106 geciyordu seni
Cok paran var beni eziyon ya ama sen eziklikten kurtalamamissin
Zorunan gitmesin sokerim takarim gazlarim yatiriirm mal beni keyif benim varsa araban gelirsin

Ramcho®
12-07-2017, 16:52
Konu nerden nere geldi amk :D

yeniler bitti eskiler başladı bi uzatmayın da...

STP
12-07-2017, 16:55
Ya he he varmi hizli araban gelsene bos konusma reklamj birak sanane zevk benim ugrasiyorum
Stp hizliydida benmi bilmiyorum
Bk ile 106 geciyordu seni
Cok paran var beni eziyon ya ama sen eziklikten kurtalamamissin
Zorunan gitmesin sokerim takarim gazlarim yatiriirm mal beni keyif benim varsa araban gelirsin

Pardom BK ile 106 benimi geciyodu auahahajhajajajajajajja :) ozamanki noslusuda dolusuda kralida gecemedi onu :) stock blok stg1 cams 261 hp cik ;) BK yi cok iyi biliyomussun ahahaha :)
STP hizli degildi cnm kprosuzken kprolu geciyodu :) her cai fehli 226 227 cikarken 233 cikiyodu hakkaten :D

Arabam var cok sukur :) gel ankaraya kadar basalim varmisin :)

orcunnn
12-07-2017, 17:01
Pardom BK ile 106 benimi geciyodu auahahajhajajajajajajja :) ozamanki noslusuda dolusuda kralida gecemedi onu :) stock blok stg1 cams 261 hp cik ;) BK yi cok iyi biliyomussun ahahaha :)
STP hizli degildi cnm kprosuzken kprolu geciyodu :) her cai fehli 226 227 cikarken 233 cikiyodu hakkaten :D

Arabam var cok sukur :) gel ankaraya kadar basalim varmisin :)

Ya adres versene sana kum kova gondercem soyle yorumlar yapip sonra bana arabaciyim deme ciddi bos adamsin
Senin hayatin hayel gormek ve geri vites ne yapcaz makascilikmi oynacaz arabadan anlamiyon onu biliyorumda
Simdi soforlukmu konusurcaz yillarca simdi bunu mu dinleyevez
Ben siz 3 sn yapiyorsunuz ama ben bir pist donerdim anam anam
Hahahaha sen piste gazla gelistir kendini bosver sen cikip gaz basamasin yolda

STP
12-07-2017, 17:07
Ya adres versene sana kum kova gondercem soyle yorumlar yapip sonra bana arabaciyim deme ciddi bos adamsin
Senin hayatin hayel gormek ve geri vites ne yapcaz makascilikmi oynacaz arabadan anlamiyon onu biliyorumda
Simdi soforlukmu konusurcaz yillarca simdi bunu mu dinleyevez
Ben siz 3 sn yapiyorsunuz ama ben bir pist donerdim anam anam
Hahahaha sen piste gazla gelistir kendini bosver sen cikip gaz basamasin yolda

Tamam sensin :D

PiscocuK
12-07-2017, 17:07
uzatmak anlamsız beyler.Sonu yok

orcunnn
12-07-2017, 17:18
Tamam sensin :D

kımsenın emegı boklayamassın bunu bıl tarafsız yorumu yapar saygılı olarak tartısabılırsın
kımsenın cebındekı paranı hesabınıda yapamassın
kım ne yapmıs kırmıs sokmus olmamıs degıstırmıs ne kadar zamanda yapmıs senıde ılgılendırmez
sen gecmıste cok cok hızlı arabada yapmıs olabılırsın ama senden sonra daha ıyısını kımsenın yapamacagını anlamına gelmezz
sen ınsanların yaptıgı ıslerı asalarsan kucumsersen bende sana sen ne yaptın derım yada varmı derım yok susucaksın o zaman
pıst donuyormus don ne guzel rekor kır tebrık ederız dert etme bızde adam ayırma yoktur olmusla olmamısı bılırız
yada tavsıye verırız asalamayız
senın kucumsedıgın arabadan ben abd cıkmayan gucu aldım onlardan ımkanım cok daha az olmasına rahmen
mevcut setuplar dahılınde
kusura bakmada benım ustalarım garajlarım yok bır cok ısı kendım yapıyorum bır cogu hatta parcalarımı kendım secıyorum ve turkıyede tekım
kımseden alacagım onerı yok once buna saygı duy
bır tane otobanlarda rol yapan v8 yokken ben yapıyorum ve hızlanması ıcın caba sarfedıyorum hemde fabrıkada calısarak
o yuzden bır laf ederken nerelere gıder dusun 35 yasındasın buda son yazım baskada uzatmanın anlamı yok

STP
12-07-2017, 17:31
Ben arabadan anlamiyorum o yuzden sensin dedim...

orcunnn
12-07-2017, 17:37
Ben arabadan anlamiyorum o yuzden sensin dedim...

anlayan adam boyle yorum yapmaz her zaman aynısın

STP
12-07-2017, 18:06
Anlamiyorum :)

mehmet6r
12-07-2017, 18:42
Araçlara maşaAllah, büyük emek var ikisinde de biri illa ki geçilecek. Araçların setuplayan kişilere biraz daha saygılı olmak gerekiyor diye düşünüyorum. Harcanan emek burada yazmaya benzemiyor, maddi manevi insanı yıpratıyor.

mami_makinen
12-07-2017, 21:11
Bedavadan uzatmalar yine herşey eskiye dönüyo sonrada kimse denemeye çıkmaz hale geliyo bırakın geçmişi geleceği şimdiye bakın varsa aracınız deneyin yoksa deneyenlere saygı gösterin araba yapmak yürütmek kolay değil emek para zaman isteyen spor destek olun köstek olmayın

RafetAraç
12-07-2017, 23:05
iyiki bi deneme yaptınz arkadaş yaaa ssaçma ssapan muhabbetler yüzünden konu hala güncelleniyor. kilitlenmessi gereken ilk konularddan biri bence sakızı ggeçti....

PiscocuK
13-07-2017, 08:47
Roll 30 saniye, 40 kişinin birbirine koyması ohoooooo :)

iynn-RS
13-07-2017, 09:21

Roll yakllasik 9 saniye sürmüs yanlis olmasin :D :D

KA®ANLIK
13-07-2017, 09:25

:D :D :D :D

la noli ya
bir sakin olun olm.

herkesin tuttuğu kendine.

Ibo'cum, eline sağlık kardeşim :D

PiscocuK
13-07-2017, 09:35
Roll yakllasik 9 saniye sürmüs yanlis olmasin :D :D

pardon kuzenim yazmış :D
Tekrar tebrikler havalar bir tık serinlesinde ufak ufak sıkalım.Kuruduk kaldık

kalipson
13-07-2017, 09:40
Yıl olacak 2018. Hala bu çocuk çombalak muhabbetleri var mı yav. :D

PiscocuK
13-07-2017, 09:42
:D :D :D :D

la noli ya
bir sakin olun olm.

herkesin tuttuğu kendine.

Ibo'cum, eline sağlık kardeşim :D

hadi arkadaşım sende geleceksen gel.işim var işim var ulan diyor işin varsa vergi levhan nerde :D
hadi deneyelim bi akşam geç beni

free-hifi
13-07-2017, 11:18
hadi arkadaşım sende geleceksen gel.işim var işim var ulan diyor işin varsa vergi levhan nerde :D
hadi deneyelim bi akşam geç beni

Watsapp a yazmıyor :D

Kesin engin bu

Turboğuz54
13-07-2017, 13:57
Bu konudaki yazan yarışan arkadaşları tanımam deneyen araclara maşallah ilk önce ama şunu yazamadan edemiyceğim şu STP nickli abimiz yaşı benden büyük olduğu için saygısızlık etmicem onuda tanımam etmem çünkü ama her konuda yorumda egolu yorumlar yok ben bunu 10 sene önce yapıyodum ediyodum yaşına uymayan konuşmalar dikkatimi çekti tabiki beni ilgilendirmez ama karşı tarafı iğneleyici yorumları falan var karşı taraf bende olsam aynısını ona yapardım ayrıca stp nickime falan bakın eskiden hep koşturuyodum diyo youtube stp typer yazdım her videoda geçiliyor BK typer da daha önce ondaymış sanırım onuda dbs geçiyo baya yani nettede peki bişey göremedim o kadar konuşcak :D

STP
13-07-2017, 14:02
Bu konudaki yazan yarışan arkadaşları tanımam deneyen araclara maşallah ilk önce ama şunu yazamadan edemiyceğim şu STP nickli abimiz yaşı benden büyük olduğu için saygısızlık etmicem onuda tanımam etmem çünkü ama her konuda yorumda egolu yorumlar yok ben bunu 10 sene önce yapıyodum ediyodum yaşına uymayan konuşmalar dikkatimi çekti tabiki beni ilgilendirmez ama karşı tarafı iğneleyici yorumları falan var karşı taraf bende olsam aynısını ona yapardım ayrıca stp nickime falan bakın eskiden hep koşturuyodum diyo youtube stp typer yazdım her videoda geçiliyor BK typer da daha önce ondaymış sanırım onuda dbs geçiyo baya yani nettede peki bişey göremedim o kadar konuşcak :D

Ehehhehe benmi hep geciliyomusum :) STP typer bende degilken gecildi bir kac arabaya bu 1
BK mi dbs ye gecilmis :) ya gozluk ya lens birsey tak bence iyi izlememissin bu 2.(bk da piston yoktu, stg1 egz vardi,yay sapka yoktu cikardigi hp ve gidisi ortada )

Imzanda CRM yaziyo,
Suat Abime benim kim ne oldugumu sor sana anlatsin delikanli..

AliDogukan
13-07-2017, 15:18
STP abi,yazmasam içimde kalacaktı.Konudaki video ile tamamen alakasız yazıyorum.

Abi sürekli senden yaşça küçük olan arkadaşları sen bilmiyorsun etmiyorsun acemisin kullanamıyorsun,biz "oldschool" uz,biz işin evliyiz vari cümlelerle kendine güvenini düşürüyorsun.Elbette gençlerden çok daha tecrübe sahibisindir ama bildiğin eziyorsun abi.

PiscocuK
13-07-2017, 15:23
STP abi,yazmasam içimde kalacaktı.Konudaki video ile tamamen alakasız yazıyorum.

Abi sürekli senden yaşça küçük olan arkadaşları sen bilmiyorsun etmiyorsun acemisin kullanamıyorsun,biz "oldschool" uz,biz işin evliyiz vari cümlelerle kendine güvenini düşürüyorsun.Elbette gençlerden çok daha tecrübe sahibisindir ama bildiğin eziyorsun abi.

Haklısın kardeşim ama şöyle bir laf var can çıkar huy çıkmaz diye.İnan bu yazılar STP abinizin törpülü hali.eski hali olsa yazıyı okurken monitörünüzden duman çıkardı :D

Ramcho®
13-07-2017, 15:30
Haklısın kardeşim ama şöyle bir laf var can çıkar huy çıkmaz diye.İnan bu yazılar STP abinizin törpülü hali.eski hali olsa yazıyı okurken monitörünüzden duman çıkardı :D

yaşlandı artık :D

PiscocuK
13-07-2017, 15:38
yaşlandı artık :D

yaşlandı da kabul etmiyor :) bırak diyorum aç gençlerin önüne sen otur izle.Gençler ateşli kalkıp biri bişey söyleyecek olmayacak.Adam rahat duramıyor sürekli aksiyon halinde habire bişeyler yapıyor arabalara :D içine işlemiş engel olunamıyor.Geçen bi işlem için sanayiye gitti atıyorum X işlemi yapılacak bi geldi X Y Z dedim sen napıyorsun.Olsun diyo olmuşken bunlarda olsun :D

Ramcho®
13-07-2017, 15:53
yaşlandı da kabul etmiyor :) bırak diyorum aç gençlerin önüne sen otur izle.Gençler ateşli kalkıp biri bişey söyleyecek olmayacak.Adam rahat duramıyor sürekli aksiyon halinde habire bişeyler yapıyor arabalara :D içine işlemiş engel olunamıyor.Geçen bi işlem için sanayiye gitti atıyorum X işlemi yapılacak bi geldi X Y Z dedim sen napıyorsun.Olsun diyo olmuşken bunlarda olsun :D

az kaldı bi saplıycam ona kendine gelemiycek :D

Patisever
13-07-2017, 16:18
stp şu ankı dd biliyor eskıler zaten stp um 106 ya geçiliyordu birde arnavutla cok keyifli bir deneme sı war izlerim devamlı bu bir ikincisi bk dbs denemesı canlı izlemiştik o dönem sanırım selcuk ortakdınız bir arkadasla bu araca nadır sevdiğim ep3 lerdendi ciddi başariliydi o gecti bu geçtiye gitmeyeceğim dbs sen kullanırken geçiyordu bk'yı ağirlık dezavantaj yarayıtordu diye düşünüyorum ama bir deneme warki ortağın kullanıyor benım için ep3 türkiye en hıtt denemesıdır o dönem arabada egzantrık war yok konuları uzayıp marsa kadar gitmişti sonuc olarak o bu geçildi geçti illaki olacak birisi geçilmeliki diğeri bişeyler yapsın bu arada bkyı geçende hatırladım konu önceside nerelerde diye bakmıstım

STP
13-07-2017, 16:19

Icinde kalmamis iyi yapmissin, sana sadece sunu diyebilirim bir takip et kimlere senin dedigin sekilde davraniyorum ;) bunu takip edince bulursun ne demek istedigimi

STP
13-07-2017, 16:23
stp şu ankı dd biliyor eskıler zaten stp um 106 ya geçiliyordu birde arnavutla cok keyifli bir deneme sı war izlerim devamlı bu bir ikincisi bk dbs denemesı canlı izlemiştik o dönem sanırım selcuk ortakdınız bir arkadasla bu araca nadır sevdiğim ep3 lerdendi ciddi başariliydi o gecti bu geçtiye gitmeyeceğim dbs sen kullanırken geçiyordu bk'yı ağirlık dezavantaj yarayıtordu diye düşünüyorum ama bir deneme warki ortağın kullanıyor benım için ep3 türkiye en hıtt denemesıdır o dönem arabada egzantrık war yok konuları uzayıp marsa kadar gitmişti sonuc olarak o bu geçildi geçti illaki olacak birisi geçilmeliki diğeri bişeyler yapsın bu arada bkyı geçende hatırladım konu önceside nerelerde diye bakmıstım

Hakanla ortaktik, benimle hakan arasinda 60 kg ye yakim fark vardi.typerda kilonun etkilerini cok iyi bildigim icin o gece sen kullan dediler kullanmadim, sonrasinda mami abim kullan kullan dedi kiramadim kullandim, 3 boya yakin gecildi.sonra tekrar hakan kullandi, diger sonuclari canli izlediniz zaten. Setupi pistonsuz stg1 liydi yay sapkasiz. Birine inat soylemedim camsi. Sonuc olarak ciddi bi hp ve hiz cikardi BK cok alt setup olmasina ragmen

ghibli06
13-07-2017, 16:24
adam diyor ki yapıyorum ama bir sor neden yapıyorum :)

STP
13-07-2017, 16:27
adam diyor ki yapıyorum ama bir sor neden yapıyorum :)

E yani abi sana neden yapmiyorum mesela :)

Patisever
13-07-2017, 16:27
Hakanla ortaktik, benimle hakan arasinda 60 kg ye yakim fark vardi.typerda kilonun etkilerini cok iyi bildigim icin o gece sen kullan dediler kullanmadim, sonrasinda mami abim kullan kullan dedi kiramadim kullandim, 3 boya yakin gecildi.sonra tekrar hakan kullandi, diger sonuclari canli izlediniz zaten. Setupi pistonsuz stg1 liydi yay sapkasiz. Birine inat soylemedim camsi. Sonuc olarak ciddi bi hp ve hiz cikardi BK cok alt setup olmasina ragmen

biliyorum sorun yok hacı dedim zaten kılodan araba geri düşüyordu diye typer bu zaten tork fakiri koltugu söksen deliriyor o dönemler için ciddi hızlı arabalardı bu arada geçenlerde ilker vab'ı aldıgında denemıştı güncel ep3 ler ile ama yine kafa kafaya kalmıslardı bir coğuna göre o dönem hızlı ep3 yokdu simdikiler cokk hızlı deniyordu ama bu tezi kırmıstı dbs vab plaka olarak sonuc olarak bk da sus'da ygz'de dbs'de cok iyiydi cok bildiğin devlet meselesiydi denemeler :)

STP
13-07-2017, 16:32
Neyse ben arabadan anlamiyorum :)

Gko
13-07-2017, 16:45
Icinde kalmamis iyi yapmissin, sana sadece sunu diyebilirim bir takip et kimlere senin dedigin sekilde davraniyorum ;) bunu takip edince bulursun ne demek istedigimi

Valla ben az çok ettim genel olarak tanımadığıniz çoğu insana bunu yapıyorsununz :D

yilmazcatalbas
13-07-2017, 17:12
STP Selçuk abiyle yüz yüze tanışmışlığımız yok o yüzden durduk yere yancı falan filan yazmasın kimse. Sakaryaya kaç sefer geldi onu bile bilmem ama buraya çok araba sattı ve çoğu ciddi yürüyen kalanları da görsel olarak eksiksiz araçlardı. O zamanlar tabi bu kadar arabacı!'da yoktu haliyle makinaların kimden çıktığı da az çok bilinirdi duyulurdu. Konuşmalara bakınca üslup olarak eleştirilecek noktalar olsa da yiğidi öldürün ama hakkını yemeyin

STP
13-07-2017, 17:30
Valla ben az çok ettim genel olarak tanımadığıniz çoğu insana bunu yapıyorsununz :D

Yasim 35, yazis tarzindam kimin ne oldugu ortaya cikiyor kolayca. Ezilmesi gereken biri varsa layigi ile yaparim huyum kurusun

Semii
13-07-2017, 17:37
dbs bk dediniz sağda solda videolar tekrar paylaşılmaya başladı
Yapmayın kirli çamaşırlar dökülüyor yine :)

Gko
13-07-2017, 17:50
Yasim 35, yazis tarzindam kimin ne oldugu ortaya cikiyor kolayca. Ezilmesi gereken biri varsa layigi ile yaparim huyum kurusun

yaşla falan alakası hiç ama hiç yok :) neyse

STP
13-07-2017, 17:54
yaşla falan alakası hiç ama hiç yok :) neyse

Adam gibi cevap veriyorum hala bilmis bilmis konusuyosun,sonrada tazelere neden sokup cikariyosun oluyo. Saygili olun saygili...

Gko
13-07-2017, 17:57
Adam gibi cevap veriyorum hala bilmis bilmis konusuyosun,sonrada tazelere neden sokup cikariyosun oluyo. Saygili olun saygili...

bende zaten ne ters cevap veriyorum, neden saygısız mesajlar yazıyorum, gözlemimi söyledim ve onun yaşla alakası olmadığını söyledim.

Ağız bozmaya gerek yok

STP
13-07-2017, 18:03
Yasim 35 dedim, kimin ne demek istedigini anlayacak tecrubeye eristim dedim . Yasla nasil alakasi yok