PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Intercity Clio Cup 3. Ayak - Onur Badur

Shendelzare
11-07-2017, 13:29
Herkese Merhabalar,

Clio Cup'ın ikinci yarışını atlayarak üçüncü yarışı sizlerle paylaşıyorum çünkü ikinci yarışın kamera pozisyonunu aşırı kötü ayarlamışım ve izlenecek bir şey çıkmamış. İkinci yarışı özetlemek gerekirse yine 8. başladığım ve 3. bitirerek ilk kez podyuma çıktığım bir yarış oldu.
Bu yarışta bu sefer güzel bir sıralama turu atarak yarışa 3. başladım. Yarış esnasında ilk 3 aracın sıralamaları sürekli değişti, baya çekişmeli ve keyifli bir yarış oldu ve birinci olarak bitirmekten gurur duydum. Böylelikle ilk birinciliğimide almış oldum.

Video da gördüğümüz hataları vs söylemekten çekinmeyin lütfen ve iyi seyirler

Clio Cup Race 3 - Onur Badur | First victory - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=r45wJ3VEwBY)

https://www.youtube.com/watch?v=r45wJ3VEwBY

mrbars
11-07-2017, 13:55
Yarışı pistte ekrandan izledim; start finishe çıktığınızda da cama koşup Garfield olduk topluca. Çok heyecanlı yarıştı. Asfalt ve hava pek sıcak, tutunma zor.
İyi gidiyorsun, başarılar ve tekrar tebrikler Onur.

Shendelzare
11-07-2017, 15:10
Yarışı pistte ekrandan izledim; start finishe çıktığınızda da cama koşup Garfield olduk topluca. Çok heyecanlı yarıştı. Asfalt ve hava pek sıcak, tutunma zor.
İyi gidiyorsun, başarılar ve tekrar tebrikler Onur.

Teşekkür ederim abi bende seni tekrardan tebrik edeyim buradan, ilk birinciliğe çıktığımda bu yarış böyle gider heralde diyordum içimden ama tek bi hatayla hemen geriye düşülüyor.

HUSNU
11-07-2017, 15:19
Tebrikler Onur. Her yarış kendini geliştirdin ve en sonunda hedefine ulaştın. Tebrikler

snrk
11-07-2017, 16:09
Tebrikler Onur, bileğine sağlık. Darısı bizim başımıza :)
(olacağı yok ama insan bekliyor işte)

63owen63
11-07-2017, 16:14
Bro burdan da tebrik edeyim, çok agresif bir kovalamaca olmuş, ama fazlasıyla centeilmen ,serin ve tecrübeli davranmışsın, çok tebrikler :)

ruudvan
12-07-2017, 00:31
muhtemelen herkes amatör. aynalara bakmıyorlar pek. her turda vıraj cıkısların hızlanmıs yanlız uzerınde dogru gelen arac gordugunde hep gazı kesmıssın kesmezsen daha hızlı sureler cıakrtıcak gıbısın. basarılar.