PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anadolu yakası kırık stop cam tamiri?

DEJ
16-07-2017, 22:51
Int.de biraz araştırdım dökme işlemiyle kırık yerleri tamir eden bi kaç yer buldum. Kartal ve Bostancı Oto Sanayide. Bildiğiniz işçiliği iyi olan önerebileceğiniz bi yer varmı bu işlemi yapan? Daha önce yaptıran varsa fiyatları ne kadardır. Benim stopun sinyal köşesi kırıldı sadece komple çıkma almak istemiyorum

Kadyr
17-07-2017, 05:11
Kartal oto sanayide uzman far var. far temizleme vs gibi islerde iyidir ama stop yaparmi bir sorun

EREN34
17-07-2017, 06:24
Bostancı Oto Sanayisi Altan Usta.

Kadyr
17-07-2017, 06:57

yalnız bu söylediğim yer far açıp kapama temizlik konusunda fiyatları bayağı uygun ve şuana kadar 3 -4 araç yaptırdık hiç bir sorun yaşamadık su alma vs gibi. aynı işlemi bostancıda bir yere sormuştum 500 tl çekmişti bana uzman var 150 ye yapmıştı :)

EREN34
17-07-2017, 07:26
yalnız bu söylediğim yer far açıp kapama temizlik konusunda fiyatları bayağı uygun ve şuana kadar 3 -4 araç yaptırdık hiç bir sorun yaşamadık su alma vs gibi. aynı işlemi bostancıda bir yere sormuştum 500 tl çekmişti bana uzman var 150 ye yapmıştı :)

Fiyatları için bir şey diyemem. En son 3-4 sene önce işim düştü. Sis farı için cam yaptı ve para almadı.

Kadyr
17-07-2017, 07:35
Fiyatları için bir şey diyemem. En son 3-4 sene önce işim düştü. Sis farı için cam yaptı ve para almadı.

zaten orası için demedim. egzozcuların yanında idi karadeniz egzoz falan oralarda.

DEJ
17-07-2017, 08:22

Tam olarak yeri neresi?

Oznsrl
17-07-2017, 08:37
altan usta bu işin en iyilerindendir uzman otoda akrabası zaten

altan ustanın yeri sanayinin arkasından greenpark ın ordan aşağa inerken 4 yoldan sola dönüyorsun devam ediyosun yol çatal oluyo sağdan devam ediyosun bi 20 metre ilerde sağ sokak var ordan girdiğin mi sağdaki 2.bina

fthdrn
17-07-2017, 08:39
altan usta bu işin en iyilerindendir uzman otoda akrabası zaten

altan ustanın yeri sanayinin arkasından greenpark ın ordan aşağa inerken 4 yoldan sola dönüyorsun devam ediyosun yol çatal oluyo sağdan devam ediyosun bi 20 metre ilerde sağ sokak var ordan girdiğin mi sağdaki 2.bina

kanka seni cuma akşam iş çıkışı şekerbankın orada gördüm seslendim de duymadın :D

Oznsrl
17-07-2017, 09:00
kanka seni cuma akşam iş çıkışı şekerbankın orada gördüm seslendim de duymadın :D

hangi semtte kanka düşündüm düşündüm cuma naptım hatırlamadım :D

fthdrn
17-07-2017, 09:01
hangi semtte kanka düşündüm düşündüm cuma naptım hatırlamadım :D

kanka yakacık tarafında şekerbank bölge müdürlüğünün oradan geçtin akşam 6 gibi falan biz oturuyorduk da seslendim arabayı görünce camlar kapalıydı herhalde duymadın :)

Oznsrl
17-07-2017, 09:06
kanka yakacık tarafında şekerbank bölge müdürlüğünün oradan geçtin akşam 6 gibi falan biz oturuyorduk da seslendim arabayı görünce camlar kapalıydı herhalde duymadın :)

hee köprünün orayı diyosun heralde kanka. e5 in karşısında bnmde iş yeri ordan geçip e5 e bağlanıyorum güzergahım orası :D yok kanka ya hiç fark etmedim