PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Linkin Park'ın solisti Chester Bennington intihar etti.

Lee-on!
21-07-2017, 01:36
Dün Harun Kolçak bugün de lise yıllarımın vazgeçilmezi Linkin Park'ın solisti Chester Bennington'ın bugün evinde intihar ettiği haberi duyuldu. Üzüldüm Vallahi geçenlerde de Chris Cornell'i aynı şekilde kaybetmiştik nedir bu intihar etmek anlamıyorum gerçekten Harun Kolçak da ilaçlarını almayı reddediyormuş... Eskilerden çocukluğumda deli gibi dinlediğimiz kim varsa tek tek göçüp gidiyor...

Son dakika... Linkin Park'ın solisti Chester Bennington intihar etti - Dunya Haberleri (http://www.hurriyet.com.tr/son-dakika-linkin-parkin-solisti-chester-bennington-intihar-etti-1962017-40526469)

300E
21-07-2017, 02:18
Vay be, orta okuldan beri, Numbencore şarkısını çok severdim, üniversite 3. sınıf bitti halen açar dinlerim o şarkıyı, üzüldüm böyle değerli bir insanı kaybettiğimiz için.

Octane
21-07-2017, 02:36
Harun Kolçak hastaydı ve ondan vefat etti. Organları iflas etmiş. Aynı anneannem gibi. Allah rahmet eylesin.

Fakat ortada hakikaten bariz bir neden yokken intihar etmenin bende izahı yok.
Hayatta iki şey vardır. İlki sağlıktır. İkincisi ise para.
Eğer sizin ve sevdiklerinizin sağlığı yerindeyse, sizin ve sevdiklerinizin parası da varsa, bu durumda başınıza gelen ya da yaşadığınız her şey sizin tercihinizdir. Mutlu olmak, olmamak, depresyona girmek, girmemek, dünyayı gezmek, saksı gibi halılı evde oturmak, sürekli ilişkinizdeki karşı tarafla sorun yaşamak ya da gönderip kurtulmak. Her şey tercihtir.

Ben zenginim, sağlığımız da yerinde hep beraber, ama çok bunalıyorum depresyona giriyorum. Uyuşturucu kullanıyorum çünkü başka bişey yapmayı bilmiyorum. Sen malsın o zaman. Dünyada yapacak o kadar çok şey var ki.

İntihar ne zaman edilmelidir?

Bir şey olur, ben ölürsem en az iki kişi kurtulacaktır, o zaman olur. Yoksa yok.

O yüzden, beni zerre etkilemedi. Kendileri bilirler.

mertkan
21-07-2017, 02:39
Allah taksiratını affetsin

Mr.Bilal
21-07-2017, 07:41
toprağı bol olsun. Çok sevdiğim bir vocal di

oselami
21-07-2017, 08:14
20 li yaşlarım bu adamı dinleyerek geçti. duyunca çok üzüldüm gerçekten Allah rahmet eylesin

cnzdmr
21-07-2017, 09:07
Bu adamı daha doğrusu Linkin Park'ı çok severdim. Üzüldüm gerçekten.

Bi yerde okumuştum çok zor bir çocukluk ve gençlik geçirdiğini hatta çocukken cinsel tacize uğradığını söylemişti öyle hatırlıyorum.

Allah rahmet eylesin.

İntihar varsa işin içinde normal bir psikolojide olduğunu düşünmemek lazım zaten. Sağlıklı ve aklı başında insanın yapacağı bir şey değil.

SULTANOGLU
21-07-2017, 09:15
valla bende çok severdim Linkin Park ı. Açtım sabahtan ilk albümlerini döndüm çocukluğuma yüzümde bir gülümseme bıraktılar tekrar.

Allah rahmet eylesin.

fthdrn
21-07-2017, 09:19
Çabuk "Adam müslüman değil ne rahmet dilemesi" diyenler gelmeden...
Allah rahmet eylesin. Pek tarzım olan bir müzik türü olmasa da ara ara dinliyordum.

http://c11.incisozluk.com.tr/res/incisozluk/11000/7/8857_oe505.jpg

HaKo
21-07-2017, 10:00
Bende çok üzüldüm, hatta onun sayesinde chris cornell in de intahar ettiğinden haberim olmuş oldu. Doğum günüymüş bugün onunda , zaten kankalarmış. Benim için çok özel bir yeri olan bi gruptu, yaşasaydı efsane olurdu herhalde bu adam, çok yazık olmuş.

wiesmann
21-07-2017, 10:04
Resmen yaslandigimi yaslandikca bu kayiplarin omuzlarima agir geldigini hissettim.. guzel adamdi dertlerime duygularima haykirarak destek vermistir.. ölümü bende iz birakmistir..

altugkocer
21-07-2017, 10:21
Ben de üzüldüm, ara ara dinlerdim. Eskiden daha çok dinlerdim tabi... Eski şarkılarının çoğu aklımdadır hatta...

In The End (Official Video) - Linkin Park - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=eVTXPUF4Oz4)

https://www.youtube.com/watch?v=eVTXPUF4Oz4

Sadık Özyer
21-07-2017, 10:23
Harun Kolçak hastaydı ve ondan vefat etti. Organları iflas etmiş. Aynı anneannem gibi. Allah rahmet eylesin.

Eğer sizin ve sevdiklerinizin sağlığı yerindeyse, sizin ve sevdiklerinizin parası da varsa, bu durumda başınıza gelen ya da yaşadığınız her şey sizin tercihinizdir. Mutlu olmak, olmamak, depresyona girmek, girmemek, dünyayı gezmek, saksı gibi halılı evde oturmak, sürekli ilişkinizdeki karşı tarafla sorun yaşamak ya da gönderip kurtulmak. Her şey tercihtir.

Ben zenginim, sağlığımız da yerinde hep beraber, ama çok bunalıyorum depresyona giriyorum. Uyuşturucu kullanıyorum çünkü başka bişey yapmayı bilmiyorum. Sen malsın o zaman. Dünyada yapacak o kadar çok şey var ki.

Bir şey olur, ben ölürsem en az iki kişi kurtulacaktır, o zaman olur. Yoksa yok.

Parise 5 kere gitmis olsan italyayi avuc icin gibi ezberlesen zevk vermese onlarda sana sende intihar edersin muhtemelen..

Wromm
21-07-2017, 10:42
Çok üzüldüm duyunca önce - Chriss Cornell (Soundgarden/Audioslave solisti) sonra Chester.. Yeni dünya bizleri tek kullanımlık/bol tıklı şarkıları ile Justin Bieberlara mahkum edecek galiba..

Geçtiğimiz hafta açıp Hybrid Theory albümünü dinlemiştim. Albümün çıkış tarihi 2000'di ama hala dinletiyordu kendini..

Güzel işler yapmıştı bu şekilde vedası olmadı ayrıca üzdü..

GÖKTÜRK
21-07-2017, 10:58
Knight Online oynayanların efsanevi grubunun solistinin ölmesine üzüldüm açıkcası , 10 pk videosunun 6sında linkin park grubunun müzikleri olurdu benimde dinlediğim bi müzik türü olmamasına rağmen nerdeyse tüm şarkılarını bilirim. Ne diyelim Allah sevenleride sabır versin günahları affolsun

Octane
21-07-2017, 11:07
Parise 5 kere gitmis olsan italyayi avuc icin gibi ezberlesen zevk vermese onlarda sana sende intihar edersin muhtemelen..

Niye, benim amaçlarım var. Bu amaçlarıma ulaşacak kadar param yok sadece.

Dünya'ya bir teknoloji getirsen, ya da yaptığın bir şey ile insanlar seni yüzyıllarca ansa fena mı olur?

Hiç bir şey icat edemedim, laboratuarımı boşuna kurdum diyelim. Hiç yapamadım kurarım bir vakıf çocuklara, köpeklere, kedilere vs yardım ederim.

Boş beleş gezmek tabi ki bıktırır adamı. Ben de bunu söylüyordum zaten, her şey seçimdir diye. Boş gezip sıkılabilirsin, ya da bir şeyler oluşturmaya çalışıp uğraşırsın.

enes_srb
21-07-2017, 11:21
bende knight in pk videolarindan cok etkilenip dinlemeye baslamistim gercekten uzuldum . intihar eden birisi icin bos gezmekten bikmis gibi yorumlarda kimsenin ustune vazife degil .

rahmitanir
21-07-2017, 11:52
Lisedeyken dinlerdik, LP sayesinde belki de bugünkü gibi bir müzik anlayışım oluşmuştur, bir de limp bizkit, korn falan. Yıllar içinde daha sert ve spesifik bir zevke hitap eden Machine Head, Sentenced, Katatonia'ya falan kaymıştık sonrasında.

İntihar kafasını hiç bir zaman için anlayamadım, anlamam da inş...

Ama daha çocukken tecavüze uğrayan birisinin, her ne kadar zengin de olsa, hayatta ne gibi evrelerden geçtiğini, neleri sorgulayıp, nelerin ona acı yaşattığını tahmin etmek bile mümkün değildir.

Yazık olmuş, bu camiadakiler için R.I.P. derler. Dini / inancı neyse, ona göre huzur bulması dileğiyle...

Sadık Özyer
21-07-2017, 12:16
Niye, benim amaçlarım var. Bu amaçlarıma ulaşacak kadar param yok sadece.

Dünya'ya bir teknoloji getirsen, ya da yaptığın bir şey ile insanlar seni yüzyıllarca ansa fena mı olur?

Hiç bir şey icat edemedim, laboratuarımı boşuna kurdum diyelim. Hiç yapamadım kurarım bir vakıf çocuklara, köpeklere, kedilere vs yardım ederim.

Boş beleş gezmek tabi ki bıktırır adamı. Ben de bunu söylüyordum zaten, her şey seçimdir diye. Boş gezip sıkılabilirsin, ya da bir şeyler oluşturmaya çalışıp uğraşırsın.

Dunyada ac kedi kopek birakmadin ya sonra nolucak ?
Ya tabi intihar luzumsuz ama mantiksizda degil .

Sinan'S2k
21-07-2017, 13:53
Çok üzüldüm valla hybrid theory albümü kesinlikle bir efsanedir. 2000 li yılların bana göre Limp Bizkit ile beraber en iyi hard rock grubuydu. Sesi gerçekten çok iyidir Chester'ın.

https://www.youtube.com/watch?v=dHtwZ07N1ic

Tayfun.O
21-07-2017, 14:39
Bende sayısız şarkısı var hala durur. Lise deyken online oyunlarda açıp dinlerdim biraz üzüldüm kim bilir ne derdi vardı intihar etti

McKrop
21-07-2017, 16:18
En iyisini yapmış yanına koyduğum dünyasında

coolvtec
21-07-2017, 17:18
Hazırladığım roll videolarında %90 linkin park şarkıları kullanırdım. Allah rahmet eylesin.

Maxiboost
21-07-2017, 20:25

Ulan ne kadar eminsiniz adamin ve dostlarinin saglik ve finansal durumundan.. bir de ne zaman intihar edilmeli idye insanlara akil veriyorsunuz. Bir kisinin para kazaniyor, çalışıyor olmasi oinsanin mental olarak sağlıklı oldugu anlamina mi gelir?

Shadow_Dancer
21-07-2017, 20:27
Ulan ne kadar eminsiniz adamin ve dostlarinin saglik ve finansal durumundan.. bir de ne zaman intihar edilmeli idye insanlara akil veriyorsunuz. Bir kisinin para kazaniyor, çalışıyor olmasi oinsanin mental olarak sağlıklı oldugu anlamina mi gelir?

bu ülkede herkes herseyi çok iyi bilir kanka

PROMINENT
21-07-2017, 21:50
Agziniza saglik ya

coolvtec
21-07-2017, 21:53
Çok büyük konuşmamak lazım.

Octane
21-07-2017, 21:59
Ya adamı ben mi öldürdüm? Ben mi intihara sürükledim?

Benim bu intihar olayına ve hayata bakış açım böyle. Hep böyleydi, bundan sonra da böyle olacak. Sizinki daha romantik olabilir. Duygusal yönünüz benden daha çok gelişmiş olabilir. Benim sağlık ve maddi güç dışında hiç bir şey umurumda değil. Bu olayın bende izahı yok demişim, bence nasıl olduğunu belirtmişim.

Hayır, siz hepiniz yanlış biliyorsunuz, bir tek ben doğrusunu biliyorum mu demişim? Nerede demişim? Göreceli kavramlar bunlar.

Hemen neye bu kadar yükleniyorsunuz ki?

halilcakir
21-07-2017, 22:30
Octane yazım stilinden sanırım , insan ilk okuyunca "para ve sağlık için bu adam herşeyi yapar demekki" diyor içinden

Milletinde tepkisi ondan olsa gerek

Birde şöyle düşün. Öyle şeyler yaşıyorsun ki aldığın nefesten bile soğuyup bu mutsuz olduğundan durumdan kurtulmak için bunu yapıyorsun.

Umarım huzura kavuşmuştur. Ben hala dinlerim flashdiskte vardır şarkıları.

Maxiboost
21-07-2017, 22:44

Bence hepimizden romantiksin😍