PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul göz hastanesi tavsiyesi?

jokey
25-07-2017, 12:42
Arkadaşlar herkese selamlar,
Bu hafta göz muayenesine gideceğim, uygunsam lazer ile çizdirmek istiyorum, tavsiye edebileceğiniz göz hastaneleri hangisidir? Göz bu şakaya gelmez, en iyisi hangisiyse oraya gideceğim.

fthdrn
25-07-2017, 12:56
http://www.dunyagoz.com/tr/merkezlerimiz/yurt-ici/istanbul-etiler/genel-tanitim

Sti_Ozan
25-07-2017, 13:54
Caddede veni vidi vardi,babam katarak ameliyati olmustu memnunuz suanda.

alper_pug
25-07-2017, 14:00
Pendik Dünyagöz Hastanesinde Nisan 2015 te lazer ameliyatı oldum. Doktorum Bayram Yapıcı'ydı. Kesinlikle tavsiye ederim kendisini. En azından bir muayene olun ne demek istediğimi anlayacaksın hocam.

BaDCaT
25-07-2017, 14:06
Küçükçekmece de Doğan Hastanesinde Op.Dr.İbrahim Uyguner var.

Doğan Hastanesi | 444 0 911-Op.Dr. İbrahim UYGUNER (http://www.doganhastanesi.com/doganhastanesi-opdr-ibrahim-uyguner-172-TR-1.html)

https://www.youtube.com/watch?v=evBLATRe2wo

berkaym
25-07-2017, 15:21
Lazer düşünüyosan dr. Orkun Müftüoğlu nişantaşı amerikan yada koç üni hastanesinden ulaşabilirsin.

kiraccemal
26-07-2017, 16:20
2 ay önce Dünya Göz Sutanbeyli şubesinde göz çizdirme operasyonu geçirdim. Oldukça başarılı bir operasyondu ben bu konuda en iyisinin Dünya Göz olduğu kanaatindeyim. Tabi şubeye göre de mutlaka fark vardır.

EnesAksu
26-07-2017, 16:21
caddebostan dünyagöz hastanesi tavsiye ederim.

GÖKTÜRK
26-07-2017, 16:44
göz sorununuz nedir? bendede astigmat var astigmat bazı yerlerde ameliyatı var bazı yerlerde yok yazılıyor anlamadım. numaralarım sol 0,75 sağ 2,00 sağ tarafda göz tembelliğim var

imprezaWRC
26-07-2017, 16:53
Bu hafta göz muayenesine gideceğim, uygunsam lazer ile çizdirmek istiyorum, tavsiye edebileceğiniz göz hastaneleri hangisidir? Göz bu şakaya gelmez, en iyisi hangisiyse oraya gideceğim.

Hastane bilmemde 2 tane doktor önereyim.
1-Prof. Halil BAHÇECİOĞLU
2-Uzm. Hikmet BEŞTAŞ

Lazer ile tedavi düşünüyorsan gözünün içine-dışına iyice bakmaları lazım, doktorunda paragöz olmaması lazım. Cornea'nın belli bir kalınlıkta olması lazım. Retina soğan zarı gibi mi değil mi ona bakılması lazım. Ama en başta cornea kalınlığı önemli. Lazer için yeterli pay yoksa, geçmiş olsun o iş yaş.

jokey
27-07-2017, 11:26
Tüm öneriler için teşekkürler. Hepsini ayrı ayrı inceliyorum. Bir de Sinan Göker dediler, ona da bakacağım. Çok sıkıntı şu göz işi yav :)

jokey
27-07-2017, 12:27
göz sorununuz nedir? bendede astigmat var astigmat bazı yerlerde ameliyatı var bazı yerlerde yok yazılıyor anlamadım. numaralarım sol 0,75 sağ 2,00 sağ tarafda göz tembelliğim var

Bende de astigmat var. Göz tembelliği olunca lazer yapılamıyor diye biliyorum ama emin değilim dostum

yesil
27-07-2017, 12:36
Tüm öneriler için teşekkürler. Hepsini ayrı ayrı inceliyorum. Bir de Sinan Göker dediler, ona da bakacağım. Çok sıkıntı şu göz işi yav :)

sinan göker bildiğim kadarıyla türkiye'de bu işi ilk uygulayan doktorlardan. annem 17 sene önce lazer ameliyatı oldu ben 2 sene önce yaptırdım. memnunuz tavsiye ederim.

jokey
27-07-2017, 15:19
sinan göker bildiğim kadarıyla türkiye'de bu işi ilk uygulayan doktorlardan. annem 17 sene önce lazer ameliyatı oldu ben 2 sene önce yaptırdım. memnunuz tavsiye ederim.

Teşekkürler kardeşim. 2 gündür baya araştırıyorum. Sinan Göker ön plana çıkıyor gibi.

GÖKTÜRK
28-07-2017, 12:37
Bende de astigmat var. Göz tembelliği olunca lazer yapılamıyor diye biliyorum ama emin değilim dostum

abi göz tembelliği kalıcı bi rahatsızlık ama astigmat tedavisi olunabiliyormuş diye okudum bazı yerlerde , yani göz tembelliği kalacak ama astigmatları 0 lıyolar tarzında

johnie
28-07-2017, 15:17

geç gördüm ama, Bayrampaşa da Vakıf hastanesi var. Öneririm.
Ozel İstanbul Bayrampaşa Goz Hastanesi | Gozvakfı (http://www.gozvakfi.com/bayrampasa-goz-hastanesi.html)

Aktaş61
28-07-2017, 23:27
bende tam 1 sene öncesinde operasyon geçirdim. Uzun araştırmalar sonucu Sinan Göker'in doğru tercih olduğuna karar verdim. Göz bu şakaya gelmez teknoloji ve tecrübe bir arada olması lazım bu sebepten dolayı Sinan Göker derim bende.