PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 93' Delsol TypeR

KeremLuke
26-07-2017, 14:42
Selamın Aleyküm hayırlı forumlar herkese

Aracımdan kısaca bahsetmek gerekirse 93' model, değişensiz 1 defa macunsuz komple yenilik boyalı, kasası 245.000km'de motoru 7,500km'de.. 4 yıl önce görüp aşık olduğum, 2 yıldır da sahip olduğuma araçtır. Geçmişini de forumdan bildiğiniz 34 F 4734 plakalı Delsol, şuanki plakası 34 NA 4063'tür. Aracımda 2 yılda çok köklü değişiklikler yaptım.. Proje sayfasına da açabilirdim fakat burda paylaşmak istedim, keyifle okumanız dileğiyle :)

Extralar;
Motor B18C 96' Spec R (Integra Typer 1.8lt 200hp)
Motor içi komple Oem
Kapağı ilk ben açtım kafam rahat olması için herşeyine bakıldı temizlenip 81.5 çap'a geçildi.
Krank ve Kollarda "R" işareti mevcut fotoları var
Acl Race Standart Ana-Kol yataklar
Tikk Marka 81.5 Oem 11.1 Sıkıştırma Piston
Servisten alınma keçelere kadar komple Oem Conta takımları
Servisten alınma Oem Subap Lastikleri
Sıfır Yonaka Aks 300hp dayanıklı
4.40 Oranlı LSD Kilitli Şanzıman
Orjinal P30 Beyine uygulanmış s300 v3 Modül
DC 2.5" 4-1 Ceramic Header
MSD Blaster SS 8207(Son seri) Ateşleme Kiti(Distibütor cap, blaster ss modül, msd ara kablo, tevzi makarası)
Ngk BKR7EIX Buji
Alüminyum radyatör
Samco Sport 9 parça hortum seti
63mm baştan sona Krom düz boru Sonda Orjinal çift çıkış 63mm Varex
Oem Servisten Alınma İtr Yağ ve Su Pompası
Ferrodo Disk + TRW Balata Takımı
Fcc Baskıya uygulanmış 6 yaprak Bronz Balata
Defi Advance ZD Dijital Gösterge Hepsi Faal (Yağ sıcaklık, Yağ basınç, Su sıcaklık, Boost, Devir, Hız, EGT vs.)
Aem X serisi Wideband
Oem Ek4 Vti Jant Toyo Proxess T1R 195/50/15 Sıfır Lastik Takımı
Energy Suspension Komple Alt takım(Traversler Dahil) Bushing Kit
Bushingler takılırken fırsattan istifade Würth Pütür uygulaması yapıldı
Koni Turuncu Seri Arka Yükseklik ayarlı sıfır amortisör seti
Orjinal Eibach Marka 5cm 4 adet yay
Skunk2 Control Arms - Beaks ve Asr Denge Demiri
97' Su Kanallı Fitil Takımı
JDM Smoke Farlar
Orjinal Koltuk üzerine tasarlanmış Ortası Alcantra Kenarları deri koltuklar
Alcantra el freni ve vites körüğü
"Delsol TypeR" Nakışlı, Orjinal kesim Paspas
Orjinal Mugen Momo Direksiyon (Alcantra)
Orjinal Mugen Carbon Vites Topuzu
Kaput Altı JdmPw ve Skunk2 Görsel giydirmeler
Orjinal Simota Carbon hava filtresi
Sony DSX-A200 Megabass özellikli Aux-USB teyp
Focal 25cm 1000w Peak - 500w Rms Subwoofer
SoundMagus 16" 75Rms 2 Takım 4 Adet Mid
Vibe 5 Kanal 1600w Rms 2600w Amfi

**Güncelleme: Jantlar Enkei RPF01 Lastikler Nexen Nferea Su1 ile değişti, Simota Carbon hava filtresi AEM V2 ile değişti Güncel fotolar sayfa 3'te :)

http://imageshack.com/a/img923/2332/y3vZBK.jpg

http://imageshack.com/a/img923/3317/rea0mg.jpg

http://imageshack.com/a/img923/8656/E6AkxP.jpg

http://imageshack.com/a/img924/4350/vPhjnC.jpg

http://imageshack.com/a/img922/4663/asF3Ca.jpg

http://imageshack.com/a/img923/1908/vOCcKK.jpg

http://imageshack.com/a/img923/8822/zlrQjh.jpg

http://imageshack.com/a/img923/1545/Ak43Bf.jpg

http://imageshack.com/a/img924/1933/ELbprW.jpg

Yarbay
26-07-2017, 15:50
ey maşallah, renk seçimi, kaporta boya işçiliği, emek, özenle seçilen uyumlu ve değerli parçalar gerçekten çok güzel allah kazasız belasız binmek nasip eylesin.

Rew
26-07-2017, 16:18
Öncelikle Allah kaza bela vermesin. Keşke satsanız bende alsam. Hep hayallerimi süsleyen bir arabadır. Ama yaşadığım şehir nedeniyle bu tür araçlara binmekten korkuyorum. Sanayiye gidip sözde Honda ustalarına sorsak aracın modelini bilmeyecek adamlar var. Güle güle binin :)

Kadir Salim
26-07-2017, 20:24
Arabasına değer veren insanları görünce tüm dert tasa gidiyor bende maşallah çok güzel hep böyle güzel kalır inşallah :)

Emre-Dylan
26-07-2017, 20:53
Araç mermi de bana hafif bir reklam kokusu gibi geldi konu...

samara
26-07-2017, 22:01
Aracınızın Maşallahı var.Kazasız belasız sürüşler dilerim

E46
26-07-2017, 23:30
Emek ve zaman harcanmis cok guzel bir arac kazasız cezasız sürüşler

_driver_
27-07-2017, 03:10
Arada 28ac plaka ve sizden
Ve sizden önce boyası var diye biliyorum ama....

Yarbay
27-07-2017, 07:20
yanlış anlaşılmasın amaç polemik yaratmak değil ama varsayalımki adam satmaya reklam yapıyor nolmuş ? :)

birde biraz gerçekçi olmak lazım hangi 90lar spor aracı boyasızda siz buna pok atıyorsunuzki? varmı boyasız e36, vti, gti vs? en azından araç son derece güzel bir kaporta işçliği görmüş gibi piyasadaki apachi tunerleştirilmiş yok karpuz yok kavun jantlı sanayide fiberden jdmleri imrenerek tasarlanmış ama tam anlamıyla hayal kırıklığı olan bodykitli değil.

bence önce bir ülkemizdeki delsol/crx ilanlarına göz atın sonra laf edin derim :)

oztk24
27-07-2017, 11:04
maşallah,renk çok güzel.

KeremLuke
27-07-2017, 12:59
ey maşallah, renk seçimi, kaporta boya işçiliği, emek, özenle seçilen uyumlu ve değerli parçalar gerçekten çok güzel allah kazasız belasız binmek nasip eylesin.

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim :) Renk kodu tamamen fabrikadan çıkan orjinal rengidir, kaportasında extra bi işlem gerektirmediği için sadece tazelenmiş oldu.. Özen konusundaysa fazla titizim :)

Öncelikle Allah kaza bela vermesin. Keşke satsanız bende alsam. Hep hayallerimi süsleyen bir arabadır. Ama yaşadığım şehir nedeniyle bu tür araçlara binmekten korkuyorum. Sanayiye gidip sözde Honda ustalarına sorsak aracın modelini bilmeyecek adamlar var. Güle güle binin :)
Teşekkür ederim düşünceleriniz için, inşallah daha güzeline daha uygun bir ortamda sahip olursunuz :)

Arabasına değer veren insanları görünce tüm dert tasa gidiyor bende maşallah çok güzel hep böyle güzel kalır inşallah :)

Ölüm kalım gibi zor bir durum olmadığı sürece bende kalacak, bendeki yeri çok ayrı ve kısmetse böyle kalacak :)

Araç mermi de bana hafif bir reklam kokusu gibi geldi konu...

Teşekkür ederim, forumdaki ''Otomobilleriniz'' bölümü araçlarımızın reklamını yapmamız amacıyla açılmış diye biliyorum ?

Aracınızın Maşallahı var.Kazasız belasız sürüşler dilerim

Teşekkür ederim düşünceleriniz için :)

Emek ve zaman harcanmis cok guzel bir arac kazasız cezasız sürüşler

Teşekkür ederim 30.000TL ve paha biçilemez vakit, emekle bu hale geldi :)

Arada 28ac plaka ve sizden
Ve sizden önce boyası var diye biliyorum ama....

Evet bir süre Giresun'da Orçun'da 28AC plakalıydı, forumdan 34F'i bildikleri için yazma gereği duydum. Bende zaten boyanmadı, Giresun'daki boyası :)

yanlış anlaşılmasın amaç polemik yaratmak değil ama varsayalımki adam satmaya reklam yapıyor nolmuş ? :)

birde biraz gerçekçi olmak lazım hangi 90lar spor aracı boyasızda siz buna pok atıyorsunuzki? varmı boyasız e36, vti, gti vs? en azından araç son derece güzel bir kaporta işçliği görmüş gibi piyasadaki apachi tunerleştirilmiş yok karpuz yok kavun jantlı sanayide fiberden jdmleri imrenerek tasarlanmış ama tam anlamıyla hayal kırıklığı olan bodykitli değil.

bence önce bir ülkemizdeki delsol/crx ilanlarına göz atın sonra laf edin derim :)

İlan'a koymamın sebebi Sahibinden.com'un senede 1 kere ücretsiz ilan hakkı vermesi ve bu hakkın boşa gitmemesi tamamiyle :hihih::hihih: Satmak istediğim zaman da alıcıları zaten hazır.. Bahsettiniz diye söylüyorum, zaten boyasız diye bir tabir geçmedi kimse tarafından 93' Model 245.000km'deki bir kasada boya olmaması imkansız zaten.. Ama titiz bir insanım ve alırken herşeyini en ince ayrıntısına kadar en iyi ustalara gösterdim, herkesin dediği tek şey ''Sakın satma, birdaha paran olsa da bulamazın'' oldu :) Elimizden geldiğince de o fiber yığını, egsoz takınca Extra yaptım zannedilen araçlardan ve ortamlardan uzak durmaya çalışıp orjinale sadık kalıp doğru güçlendirmeler yapmaya çalıştık, beğenenlere inşallah örnek olur :)

maşallah,renk çok güzel.

Teşekkür ederim, Delsol yeşili gerçekten farklı ve güzel bir tını'ya sahip :)

BERKİN
27-07-2017, 13:23
Delsol typer kardeşler bi fotoğrafda benden gelsin :)
Yavrum maşallah arabana tr nin en iyilerinden :)

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/922/km13N2.jpg (http://imageshack.com/f/pmkm13N2j)

KeremLuke
27-07-2017, 13:34

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/922/km13N2.jpg (http://imageshack.com/f/pmkm13N2j)

Teşekkür ederim kankacım, Allah ayırmasın o çılgın ikiliyi :cool: Bu kardeşlere bi foto'da benden gelsin öyleyse :hihih:

http://imagizer.imageshack.us/v2/1280x1024q90/922/tOwcQX.jpg

suprolla
27-07-2017, 15:55

hepiniz benim bebeklerimsiniz :D

1000. mesajımda aşk ilan ettim ahah buda mı tesadüf:cool:

tuner faruk
27-07-2017, 16:07
Maşallah :)

BERKİN
27-07-2017, 21:31

Tanıyamadım sizi bebeklerimsiniz falan hayırdır sefaköycity???

ENGean
27-07-2017, 22:58
Kardesım söylenicek bişey yok,2 senedir ne emek verdiğini basıl uğraştığını adım gibi biliyorum.
Her seferinde de tebrik ediyorum. Genc yasında en güzel hayalini gerçekleştirdin.

Sende olmasa ben yine bi delsol alırımda, Allah tan gelip arada arabayı bırakıyosun :D hevesimizi alıyoruz :))
Tekrar kocaman maşallah :)

Mr.Bilal
28-07-2017, 07:27
Maşallah jant hariç çok beğendim. Bence hafif ofsetli Jantlar daha güzel olur

KeremLuke
28-07-2017, 09:48

Bu bebekler senin sayende sağlıklı yürüyor, arabalarımızın üzerindeki emeğin paha biçilemez.. Adam gibi adam :love:

Maşallah :)

Çok teşekkürler :)

Sefaköy merkezzzz :hihih::hihih:

Kardesım söylenicek bişey yok,2 senedir ne emek verdiğini basıl uğraştığını adım gibi biliyorum.
Her seferinde de tebrik ediyorum. Genc yasında en güzel hayalini gerçekleştirdin.

Sende olmasa ben yine bi delsol alırımda, Allah tan gelip arada arabayı bırakıyosun :D hevesimizi alıyoruz :))
Tekrar kocaman maşallah :)

Bu arabayı ilk gördüğümde aşık olmama sebep olan, sonrasında arabayı almama vesile olan, arabamın eski sahibi, kan bağıyla akrabam, hayallerimi gerçekleştirmeme sebep olan güzel insan Engin abim :) Bana çok para harcattın haberin olsun :hihih: Allah herşey için razı olsun, araban diye birşey yok o hala senin o eski kurbağan :cool:

Maşallah jant hariç çok beğendim. Bence hafif ofsetli Jantlar daha güzel olur

Üzerinde B16 makina varken bende tamamen görselliğe oynadığım zamanlarda Offset'li jantım mevcuttu.. Ama ilerleyen zamanda Orjinal'e olan tutkum ve herkeste olanın dışında birşeyler yapmak istememin sonucunda EK4 jantını denedim ve yurtdışında fotoğraflarını gören insanlar Delsol'lerine EK4 jantı takmaya başladılar. Görüşleriniz için teşekkür ederim şimdilik uzun bir süre böyle kalacak :)

Eski jantlarımla da bir fotoğraf yükleyeyim bari:)
http://imagizer.imageshack.us/v2/1280x1024q90/922/1HiAs7.jpg

Yarbay
28-07-2017, 10:10
Bu bebekler senin sayende sağlıklı yürüyor, arabalarımızın üzerindeki emeğin paha biçilemez.. Adam gibi adam :love:

Çok teşekkürler :)

Sefaköy merkezzzz :hihih::hihih:

Bu arabayı ilk gördüğümde aşık olmama sebep olan, sonrasında arabayı almama vesile olan, arabamın eski sahibi, kan bağıyla akrabam, hayallerimi gerçekleştirmeme sebep olan güzel insan Engin abim :) Bana çok para harcattın haberin olsun :hihih: Allah herşey için razı olsun, araban diye birşey yok o hala senin o eski kurbağan :cool:

Üzerinde B16 makina varken bende tamamen görselliğe oynadığım zamanlarda Offset'li jantım mevcuttu.. Ama ilerleyen zamanda Orjinal'e olan tutkum ve herkeste olanın dışında birşeyler yapmak istememin sonucunda EK4 jantını denedim ve yurtdışında fotoğraflarını gören insanlar Delsol'lerine EK4 jantı takmaya başladılar. Görüşleriniz için teşekkür ederim şimdilik uzun bir süre böyle kalacak :)

Eski jantlarımla da bir fotoğraf yükleyeyim bari:)
http://imagizer.imageshack.us/v2/1280x1024q90/922/1HiAs7.jpg

zevklerimiz çok benziyor, zevkler renkler tartışılmaz o yüzden diğer arkadaş yanlış demem hoş olmaz ama bende sizin gibi bu şekilde jantlardansa tamamen Honda OEM gamında satılan ekipmanlar kullanarak ufak tefek ince dokunuşlarla stock kalıp etkileyici bir araç elde etmeyi çok daha seviyor ve beğeniyorum.

ve açıkcaıs bence tamda tersine ek4 jantı çokda güzel olmuş. ben üstüne dahada stock görünmek adına tampondaki carbondan kurtulur,kaput arkasındaki boşluğu alır tam oturturur, altdaki sarı gergiyi siyaha boyardım ama o benim diyorum ya zevkler ve renkler.

bu arada adana'da bir arkadaşa Kanada'dan eski EG'deki Acura integra GSR blade jantlarımı getirmiştim , kendisi ile uzun zamandır görüşmemiştik sormak için az önce aradım ama dönmedi dönerse duruyormu satarmı diye sorarım.

bence delsol/crx ve Gsr blade jantları çok çok hoş oluyor.

By CrAzY
28-07-2017, 10:24
İçim gitti valla Maşallah binlerce kez hemde :)

KeremLuke
28-07-2017, 12:10
zevklerimiz çok benziyor, zevkler renkler tartışılmaz o yüzden diğer arkadaş yanlış demem hoş olmaz ama bende sizin gibi bu şekilde jantlardansa tamamen Honda OEM gamında satılan ekipmanlar kullanarak ufak tefek ince dokunuşlarla stock kalıp etkileyici bir araç elde etmeyi çok daha seviyor ve beğeniyorum.

ve açıkcaıs bence tamda tersine ek4 jantı çokda güzel olmuş. ben üstüne dahada stock görünmek adına tampondaki carbondan kurtulur,kaput arkasındaki boşluğu alır tam oturturur, altdaki sarı gergiyi siyaha boyardım ama o benim diyorum ya zevkler ve renkler.

bu arada adana'da bir arkadaşa Kanada'dan eski EG'deki Acura integra GSR blade jantlarımı getirmiştim , kendisi ile uzun zamandır görüşmemiştik sormak için az önce aradım ama dönmedi dönerse duruyormu satarmı diye sorarım.

bence delsol/crx ve Gsr blade jantları çok çok hoş oluyor.

Tampondaki canard'ları zaten söktüm yeni halinde, kaput takozlarından kurtulamam şuanlık çünkü kaputla çamurluk arasında kaput amortisörü mevcut ve eskisi gibi kaputu kaldırıp çubuğu kaputa takıp sürekli 1 tarafa yamulmasından ziyade kaputu kaldırıp bırakıyorsunuz amortisörler tutuyor 2 taraflı, amortisörlerin oraya sığması için de mecburen takoz koymak zorundayım.(sadece görsellikten ziyade bendeki durumu tamamen işlevsellik :) ) Bir diğer nokta ise aracımın kaput altı görselliğinde Mor ve Sarı renkler hakim(Yeşille uyumlu olduğunu düşünüyorum) o yüzden dışardaki extraların da olabildiğince renkli olması gerektiğini düşünerek Skunk2 Arms ve Beaks Bar'ı mor, ASR bar'ı da Sarı aldım görüntü bozulmasın diye.. Görüşleriniz benim için çok değerli ve gerçekten zevklerimiz uyuyor :)

Fotoğrafla destekleyeyim, ilk taktığım zamanlardan.. Özellikle yolda giderken aracın arkadan görüntüsü çok hoşuma gidiyor bu renk uyumunda..
http://imagizer.imageshack.us/v2/1280x1024q90/922/bxvBvp.jpg

Jant mevzusuna gelicek olursak GSR Blade jantları satılıksa eğer kesinlikle bu konu hakkında görüşmek isterim, yurtdışında birkaç delsolde denk geldim kesinlikle sahip olmak isterim o jantlara :):icon_tup:

İçim gitti valla Maşallah binlerce kez hemde :)

Çok teşekkür ederim :) :)

bskone
28-07-2017, 17:44
maşallah ALLAH kaza bela göstermesin güzel bir araca sahipsiniz.

İzzet Göçmen
28-07-2017, 18:17
Hersey yerli yerinde tek bi farkla, ek4 vtı jantını yakıstıramadım orjınal del sol jantına dönmenizi dilerim veya oz ultraleggera ya masallah

onn_dear
28-07-2017, 18:30
Maşallah canavara hala güzel hala özel bir araç 150 200 binlik araçlardan daha güzel bence, Allah kaza bela göstermesin

KeremLuke
28-07-2017, 18:44
maşallah ALLAH kaza bela göstermesin güzel bir araca sahipsiniz.

Çok teşekkür ederim, özen gösterilen emek verilen her araç güzeldir benim gözümde :)

Hersey yerli yerinde tek bi farkla, ek4 vtı jantını yakıstıramadım orjınal del sol jantına dönmenizi dilerim veya oz ultraleggera ya masallah

Orjinal Delsol jantlarını bende seviyorum ve çok denedik yere tutunduramadık malesef.. Çok kalın yanak ve geniş taban lastik kullanmamız gerekiyor o da görüntü hiç hoş olmuyor. Oz Ultralaggera jantını da zevkime uygun görmüyorum malesef.. Görüşleriniz için çok teşekkür ederim:)

Maşallah canavara hala güzel hala özel bir araç 150 200 binlik araçlardan daha güzel bence, Allah kaza bela göstermesin

Çok teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için, amin :) :)

Batuhan67
28-07-2017, 23:13
Maşallah renk efsane valla

KeremLuke
29-07-2017, 11:35
Maşallah renk efsane valla

Çok teşekkür ederim :)

axcel
29-07-2017, 12:38
yeşil i sev doğayı koru ;)maşallah bir yeşil anca bu kadar yakışabilir...

sekizsilindir
29-07-2017, 15:33
Maşallah bizden, sizde evlat edindiniz mademki bi kan akıtın..

Şöyle takipçi ve beğeni kaygısı olmadan içiyle dışıyla, motoruyla sesiyle bir araç tanıtım videosu... çokmu şey istemiş oluruz

KeremLuke
29-07-2017, 18:08
yeşil i sev doğayı koru ;)maşallah bir yeşil anca bu kadar yakışabilir...

Çok teşekkür ederim, olabildiğince doğayla uyum sağlamaya çalışıyoruz :D

Maşallah bizden, sizde evlat edindiniz mademki bi kan akıtın..

Şöyle takipçi ve beğeni kaygısı olmadan içiyle dışıyla, motoruyla sesiyle bir araç tanıtım videosu... çokmu şey istemiş oluruz

Çok teşekkür ederim, Aracın kaput altı görseli de bittikten sonra tabiki ilk yapıcağım şeylerden bitanesi detaylı olarak video çekimi olucak. Şuanlık sadece ilk soft ayarımızda sesini merak ettiğim için çekilen bir Launch videomuz var onu paylaşayım en azından sesi hakkında bir fikir edinmiş olursunuz :)

https://www.youtube.com/watch?v=BfNGjAhAcBc

yıldırımbyzt
30-07-2017, 03:04
Abi kazasız belasız inşallah fazla yer ifşa etmeden happy centerın orada 2-3 tane görüyorum galiba onlardan birisi yanlış değilse duruşu gerçekten güzel :D

suprolla
30-07-2017, 17:22
tanışalım ben arif???

utandırıyosun ,kaç kere dedim insan içinde böyle yapma diye :love:

KeremLuke
31-07-2017, 09:57
Abi kazasız belasız inşallah fazla yer ifşa etmeden happy centerın orada 2-3 tane görüyorum galiba onlardan birisi yanlış değilse duruşu gerçekten güzel :D

İstanbul Sefaköy civarında gördüysen eğer doğrudur kardeşim, yer ifşa etmek önemli değil herkese kapımız açıktır :) Çok teşekkür ederim yorumun için :)

KeremLuke
03-08-2017, 09:46
utandırıyosun ,kaç kere dedim insan içinde böyle yapma diye :love:

Gizlisi saklısı yok herşey ortada :hihih:

aday31
03-08-2017, 13:16
Kendi aracımı satıp hep del sol alma hevesim vardı içimde ama bu piyasada ilandakilerin hiçbirine güvenipte alamadım.Sizin aracı görünce iştahım tekrar kabardı.Maşallah mükemmel olmuş Allah kaza bela vermesin iyi sürüşler.

es026
03-08-2017, 13:27
Maşallah çocukken mahallede abimizin birinde vardı sürekli temizlik yapardı. O zamanlar çok hoşuma gitsede rengine ayar olurdum. :) Kazasız belasız çok keyfli makinadır..

D-WADE
03-08-2017, 18:16
Hay maşallah be kankama :) şu delsollerin bu denli özenli apaçilikten uzak olduğunu görmek beni çok mutlu ediyor bir delsol kullanıcısı olarak :) 2 yıldır yaptığın emeklere bizzat şahit oluyorum az buçuğunuda beraber yaptık zaten tam gaz devam bu araçlar çok kıymetlencek ön saflardan yerilerimizi alalım brolar ��

drago
03-08-2017, 18:28
Maşallah araç çok güzel, tek gözümü tırmalayan egzozun bu kadar dışarıda oluşu

KeremLuke
04-08-2017, 08:07
Kendi aracımı satıp hep del sol alma hevesim vardı içimde ama bu piyasada ilandakilerin hiçbirine güvenipte alamadım.Sizin aracı görünce iştahım tekrar kabardı.Maşallah mükemmel olmuş Allah kaza bela vermesin iyi sürüşler.

Delsoller çok özel fakat gerçekten değeri bilinmeyen araçlar, size tekrar bu hissiyatı yaşatabildiysem ne mutlu bana :) Teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için :)

Maşallah çocukken mahallede abimizin birinde vardı sürekli temizlik yapardı. O zamanlar çok hoşuma gitsede rengine ayar olurdum. :) Kazasız belasız çok keyfli makinadır..

Çok teşekkür ederim, şuan tek keyif aldığım şey marşına basmak diyebilirim :)

Hay maşallah be kankama :) şu delsollerin bu denli özenli apaçilikten uzak olduğunu görmek beni çok mutlu ediyor bir delsol kullanıcısı olarak :) 2 yıldır yaptığın emeklere bizzat şahit oluyorum az buçuğunuda beraber yaptık zaten tam gaz devam bu araçlar çok kıymetlencek ön saflardan yerilerimizi alalım brolar ��

Allah razı olsun kanka şunun şurasında kaç Delsol kaldık :hihih: Birlikte çok daha güzel şeyler yapıcaz :cool:

Maşallah araç çok güzel, tek gözümü tırmalayan egzozun bu kadar dışarıda oluşu

Egsoz'un kazanı oval ve tepesindeki motoru yüzünden bagaj havuzundan ve şaseden malesef bu şekilde konumlandırabiliyoruz, bende görüntüsünden çok memnun değilim fakat bagajı'da kesmek istemiyorum sırf görüntüsü daha düz olsun diye :) Çok teşekkür ederim yorumunuz için :)

KeremLuke
16-10-2017, 10:01
Ufak bir güncelleme çekeyim dedim, jantlarım Enkei RPF01 lastiklerim Nexen Nferea SU1 ile değişti

https://i.hizliresim.com/jQBa8r.jpg (https://hizliresim.com/jQBa8r)

https://i.hizliresim.com/vJZlJz.jpg (https://hizliresim.com/vJZlJz)

KeremLuke
09-02-2018, 15:36
Muayene dolayısı ile kapılardaki Carslberg yazıları söküldü, kar kış gelmeden güzel bir pazar günü birkaç fotoğraf çektim güncel olsun :p:cool:

https://i.hizliresim.com/VrP79q.jpg (https://hizliresim.com/VrP79q)

https://i.hizliresim.com/nOjDQ1.jpg (https://hizliresim.com/nOjDQ1)