PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurban bayramı tatil planı yardım...

GKHNGS
15-08-2017, 12:49
Arkadaşlar ***** 10 gun olacak sanırım kurban bayramı...

İstanbul ve çevresi 2-3 gunluk tatil için önerebilecegınız yerler varmı ?

aday31
16-08-2017, 09:17
Sapanca'ya bi bak derim

aRSLaN
16-08-2017, 09:42
Kefken'de Kumcağız plajı sakin ve güzeldir ama bayram zamanı Pazar günleri gibi yoğunluk olursa rahatsız edici olacaktır. Tatil rezervasyonlarının Ege, Akdeniz'de yoğunlaştığını düşünürsek belki rahat bir tatil imkanı sunabilir. Deniz odaklı olarak Çanakkale'de Seddülbahir ya da Kilitbahir tarafını da tavsiye ederim sakinlik sevenlere. Kilyos, İğneada, Ağva, Şile tarafının yoğunluk sebebiyle rahatsız edici olacağını düşünüyorum.

gazi
16-08-2017, 10:28
çanakkale saroz körfezi kıyıları tercih edilebilir. güneylide moteller mevcut. kamp tarzı takılırım derseniz yine sarozda gökçetepe tabiat parkı var, güzeldir. ama bayram tatili sebebi ile kabusa dönüşme olasılığı yüksek olan yerlerdir. bayramda istanbul hariç yakın çevresinin çok kalabalık olacağı düşüncesindeyim. maksat denize girmek güzel vakit geçirmekse hazır istanbul boşken heybeliada da ada beach'e gitmekte mantıklı olabilir. damsız giriş olmadığı için barzolar tarafından rahatsız edilmeyeceğiniz tek yerdir. bi inceleyin derim.

TypeR Mbt
16-08-2017, 10:31
çanakkale saroz körfezi kıyıları tercih edilebilir. güneylide moteller mevcut. kamp tarzı takılırım derseniz yine sarozda gökçetepe tabiat parkı var, güzeldir. ama bayram tatili sebebi ile kabusa dönüşme olasılığı yüksek olan yerlerdir. bayramda istanbul hariç yakın çevresinin çok kalabalık olacağı düşüncesindeyim. maksat denize girmek güzel vakit geçirmekse hazır istanbul boşken heybeliada da ada beach'e gitmekte mantıklı olabilir. damsız giriş olmadığı için barzolar tarafından rahatsız edilmeyeceğiniz tek yerdir. bi inceleyin derim.

Hayatımda oyle bı sogun denıze gırmedım ben :)

soguk denız sevmeyen ıcın pek ıdeal degıl ama yer olarak harıka :)

Emre Akçay
16-08-2017, 10:44
Saroz'da bulunan Gökçetepe, Erikli, Enez, Yayla, Güneyli gibi yerlerde bayramda çadır koyacak yer bulunmuyor, yerli halk da gidiyor çünkü. Fiyatlar uçuyor zaten.