PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kilitli kalan telefon nasıl açılır?

SpeedlinE™
27-08-2017, 12:25
Herkese Merhabalar mayıs ayında motosiklet kazasında sevdiğim birisini kaybettik.ailesi telefonunu açıp anılarına(fotoğraf,video vs) ulaşmak istiyor.telefonda şifre var ama kimse bilmiyor şifreyi.Cihaz markası Asus işletim sistemi Android bu arada

Herkese teşekkür ederim şimdiden,yardımcı olan herkesten Allah razı olsun

immortalboss
27-08-2017, 12:43
Telefon hafızasında değilse hafıza kartında olanları şimdilik alabilirsiniz.Telefoncular kırıyor şifreleri 5-10 liraya ama ayrıntısını bilmiyorum.Bakayım biraz netten.Size dönerim.

SpeedlinE™
27-08-2017, 12:46
Telefon hafızasında değilse hafıza kartında olanları şimdilik alabilirsiniz.Telefoncular kırıyor şifreleri 5-10 liraya ama ayrıntısını bilmiyorum.Bakayım biraz netten.Size dönerim.

Teşekkür ederim abi cevabınız için.Sanıyorum ki hafıza kartı harici hafıza da da birşeyler var.Normalde cihazı pc ye bağlayınca da açılıyor fotolar ama ailesi bana çok uzak belli ki beceremediler dediğimi.telefoncular pc üzerinden format atarak açabiliyorlarmış o zamanda veriler silinirmiş.Bu arada çok teşekkür ederim

ckrc
27-08-2017, 13:12
Linux isletim sistemli bir bilgisayarda, android telefon baglaninca flash disk gibi goruyor.
Butun fotograflari alabilirsiniz o sekilde.