PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : oğluma doğum günü hediyesi

mikelazi
31-08-2017, 12:01
9 yaşına girecek oğluma tablet almak istiyorum.
kendilerine batarya bakımından pek tablet dayanmıyorda.
anladığım konu olmadığı için sizlerden yardım istiyorum.
fiyat olarak üst limitim 650-700tl civarı.

samsung tab esm-t560 bana uygun gibi geldi.
eşimde klavye hediyesinden dolayı alcatel one pixi3 istiyor.

her türlü fikire açığım

dachosen
31-08-2017, 12:58
Amaaan abi boşver 8 yaşındaki yavruya tablet hediyesini. Al bir tane tamiya uzaktan kumandalı araba kiti, oturun birlikte toplayın hem öğrensin hem ilgisi artsın. Pist yaparsın eve yada dışarı şarj edip edip edip oynar öyle kırması da kolay olmaz. Ben az bir araştırmayla buna denk geldim;

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-hobi-oyuncak-rc-araclar-1-10-tamiya-58631-subaru-impreza-tt-02-monte-carlo-99-4wd-470033559/detay)

Bence tabletle minecraft vb. oynayacağına bahçede McRaecilik oynasın :)

i-vtec07
31-08-2017, 13:12
Bence iki tane guzel bi uzaktan kumandalı araba al abi ikiniz vakit gecirirsiniz tablet pek yararlı bişey değil bence hele söz dinlemiyosa bide çok oynuyosa saglıga zararlı

gp74
31-08-2017, 13:15
Dusunurseniz traxxas marka aracim mevcut

Nightfish
31-08-2017, 13:16
Sosyal mesaj vermeye gelenlerdenim :D

700 liraya efsane Lego setleri alınır. Canım çekti hatta bi fiyatlarına bakayım şunların :D

YAS
31-08-2017, 13:21
Tablet,pc,ps almayın kesinlikle.cocugunuz kendine hobi edinebilecegi birsey alin.ufaktan rc bir kumandali arac alin.az cok sok at eli alissin, ufaktan arabalara asilayin.

MCN21
31-08-2017, 13:39
Bence de kesinlikle beraber vakit gecirebiliceginiz bir oyuncsk veya hobi maketi falan alin :) Belki tablet suan daha mutlu eder ama ileride beraber gecirdiginiz vakitler cok daha degerli olucak onun icin

mikelazi
31-08-2017, 13:45
eyvallah beyler çok iyisiniz.

lego onda bir hastalık zaten,yazın yanımda 3-5 hafta çalışıp su satıyor.bütün parasını legoya yatırıyor.lego şehri var adamın :)

uzaktan kumanda aracıda baya bol.evim bahçeli zaten baya eğleniyor.geçen bir tanesinin arka lastiklerine elekt.bantı çekip drift yaptırıyordu.

3 aya yakındır tabletsiz.ceza verdim.ama şimdi okulda başlıyor,net.ten ödev falanda veriyorlar.en güzel hediye bu olur diye düşündüm.adam 4 e geçti.bazı şeyler şart oluyor.

bu arada bu aklımda kaldı iyimi.ama annemiz sorun çıkarır.yeeettteerrr araba araba diye :)

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-hobi-oyuncak-rc-araclar-1-10-tamiya-58631-subaru-impreza-tt-02-monte-carlo-99-4wd-470033559/detay)

MCN21
31-08-2017, 13:56
illa tablet olucaksa mini2 yada mini retina diye geciyor. Sahibinden biraz arastirin derim dediginiz fiyatlara bulunabilir. Cocukta rahatca kullanir :)

pirasa
31-08-2017, 14:22
hanıma tablet deseydin ipad derdim fakat bence oğlana android markalı bişey almak daha mantıklı samsung asus lenovo gibi sakın redeer falan almada.

onn_dear
31-08-2017, 14:46
Ipad mini den başka tablete para vermeyin zira çöp oluyor kısa sürede. Ben oğluma ipad mini almıştım. Benimle birlikte casper samsung vs alanlar 3 defa daha yenisini almak zorunda kaldı. Benim apple 3 yıl oldu hala stabil ve hizli donma kopma olmuyor. Bilginize. ( çocuk 4 yaşından 7 yaşına kadar kullandı)

tiMachine
31-08-2017, 14:55
Dusunurseniz traxxas marka aracim mevcut

usta seni görünce ben ne ara mesaj attım dedim konuya allah affetsin

tablet, eğer evde bilgisayar varsa gereksiz.

oğlunuzun yaşında kızkardeşim var, ebecynlerim takip etmiyorlar ama ben girdiği her siteyi oynadığı her oyunu izlediği her videoyu takip ediyorum. bağımlılık yapacak ve şuur kaybettirecek videolara kadar gidiyor. orkundur ndng'dir çok saçma ve uygunsuz kanallara izlenme yaratıyor, heleki beğendiği bir dizi veya film olursa onun etkisinde kalarak akıl sağlığından şüphe ettirecek derecede hareketler sergiliyorlar. çünkü çocuklar üstünden teşhir kazanmak zor. Tablet yerine güzel bir enstrüman , veya müzik kursu, yapmıyorsa spor okulu ( senelik fenerbahçe spor okulları 1200 liraydı en son ) bu gibi etkinlikler satın alabilirsiniz, tablet telefon bir 3 4 yaş sonra olmalı bence. Bu yaşlarda okulun yanına koyacağı bir etkinliği olursa hem okulda hem ileride avantajını çok görür.

onursumer
31-08-2017, 15:35
Pil omru ve stabilite olarak ipad mini tam fiyat performans araci cocuk kullanicagondanda genel olarak mantikli cunku androidde biraz daha bilincli kullanici olmak gerek

Ertekin
31-08-2017, 16:32
Sosyal mesaj vermeye gelenlerdenim :D

700 liraya efsane Lego setleri alınır. Canım çekti hatta bi fiyatlarına bakayım şunların :D

Valla 39 liraya aldım 99 parça ��

https://i.hizliresim.com/MvOdb1.jpg (https://hizliresim.com/MvOdb1)

mikelazi
31-08-2017, 16:48
oğlum fenerbahçede 3 senedir yüzme,1 senedir basketbola oynuyor :D

tablet deyince herkes oyuna sarmış işi.okuldan araştırma ödevleri için gerekli,ödevler içinde.evimde pc-masa üstü yok.ben butarz işleri ince eleyip sık dokurum.o yüzden buradaki arkadaşlardan bilgi almak istedim.

yorumlar için herkeze teşekkürler.bu arada bu ürünü aldım.LENOVO TAB 2 A10-30L 4.5G MIDNIGHT BLUE 10 TABLET

Sti_Ozan
31-08-2017, 17:05
oğlum fenerbahçede 3 senedir yüzme,1 senedir basketbola oynuyor :D

tablet deyince herkes oyuna sarmış işi.okuldan araştırma ödevleri için gerekli,ödevler içinde.evimde pc-masa üstü yok.ben butarz işleri ince eleyip sık dokurum.o yüzden buradaki arkadaşlardan bilgi almak istedim.

yorumlar için herkeze teşekkürler.bu arada bu ürünü aldım.LENOVO TAB 2 A10-30L 4.5G MIDNIGHT BLUE 10 TABLET

Abi masallah senin cocuk zaten full+full mus tek eksigide tabletmis :D hayirli olsun,gule gule kullansin.

sweatcaptain
31-08-2017, 17:24
o yasta bır erkek cocuguna alınabılecek en guzel hedıyenın uzun seneler kullanıp saklayabılecegı guzel bır kol saatı olacagını dusunuyorum...

tablet vs cocugunuzun hayal dunyasını kısıtlamaktan baska bırsey degıl bence...

mikelazi
31-08-2017, 17:46
o yasta bır erkek cocuguna alınabılecek en guzel hedıyenın uzun seneler kullanıp saklayabılecegı guzel bır kol saatı olacagını dusunuyorum...

tablet vs cocugunuzun hayal dunyasını kısıtlamaktan baska bırsey degıl bence...

bildiğim 5-6 tane saati falan vardı

yukarıda yazdıklarımı kimse okumuyor galiba :)

alihan11
31-08-2017, 18:31
tablet olucaksa cidden ipad dışı almayın. üzer yoksa.

Octane
31-08-2017, 19:11
Başka şeylere ilgi duyuyorsa tablet güzel olur dediğiniz gibi ödev mödev için.

Ama bence android cihaz olsun da ileride özel ünide bmw'yle starbucks'a türkçe pop eşliğinde elde malboro ve ayfonla yanaşmaya çalışmasın, paçası açık pantulla.

Belki android ilgisini çeker, uygulama falan yazar ne bileyim.

rain man
31-08-2017, 20:23
Maşallah abi Allâh nice seneler göstersin. Bütçene uyan tabletlerin teknik özelliklerini karşılaştırabilirsin abi, Android olması uygulama zenginliği ve kullanım kolaylığı bakımından daha iyi olur orası kesin :)

vectra-tuner
31-08-2017, 21:28
Bende oğluma tablet almıştım şimdi o tableti elinden alamıyorum.. Tatilde bile odaya geçip vaktini onla öldürüyor, bir yandan teknolojiyi kullansın ufku açılsın istiyorum ama diğer yandan da mine craft dı diğer oyunlardı başını kaldırmıyor hatta sinir krizlerine giriyor.. Yinede alınacaksa Samsung en ideali..