PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konaklama Tavsiyesi

C!N
03-09-2017, 23:42
Arkadaşlar selamlar,
Eğer bir aksilik olmaz ise 17 Eylül'deki "Pist Günleri" etkinliğine katılacağım. İstedim ki bir önceki gün pist lokasyonuna yakın, sakin kız arkadaşımla kafa dinleyebileceğimiz, bir nevi haftasonu tatili yapabileceğimiz bir yer arıyorum. İstanbul'u pek bilmiyorum fakat Şile-Ağva, Polenezköy aklıma ilk gelen yerler oldu. Onun dışında güzergah üzeri olduğu için Sapanca da seçeneklerim arasında. Bu belirttiğim yerlerde ya da "şurası da güzeldir, kafa dinleyebilirsiniz" diyebileceğiniz yer ve eğer var ise buralarda konaklayabileceğimiz tecrübe edip memnun kaldığınız, önerebileceğiniz yerlere ihtiyacım var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

hsynylmz
04-09-2017, 10:36
Ağva göksu nehri kıyısında güzel butik oteller var sakin kafa dinleyebilirsiniz. İlave olarak Kartepe maşukiyeyi listenize ekliyebilirsiniz.

skunk11
04-09-2017, 10:53
Şile de Mihman Balık var, instagramdan hesabına da bakabilirsiniz. Çok güzel bir yerdir, tavsiye ederim. Hem yemeğinizi yersiniz(içiyorsanız bir kaç duble rakı da içersiniz), hemde çok güzel manzaralı konaklama yerleri mevcut. Gitmeden önce muhakkak arayın Haktan Abi ile iletişime geçin...

-Murat Özcan-
04-09-2017, 13:04
Konuyu takipteyim

C!N
07-09-2017, 08:12
Güncel....