PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jantları parlak siyaha boyamak nasıl olur ?

LosTurcos
05-09-2017, 16:48
Merhabalar , jantlarım yeni sayılır 1 yıl olmadı daha çizik vs yok ama ben parlak siyaha boyamak istiyorum ***** bu boyacılar çok para istiyor bende plasti dip ile yapayım diyorum sizce yakışır mı ? + kaç adet almam gerekiyor 4 jant için. Teşekkürler.

https://i.hizliresim.com/0BPn6W.jpg

sekizsilindir
05-09-2017, 17:33
http://www.techturkey.com/forum/sohbet/225409-plasti-dip-yuzyilin-sprey-kampanyasi-kargo-dahil-renk-icin.html?highlight=Plastidip

axcel
05-09-2017, 18:07
zaten fotoğraftan anladığım kadarıyla ayna kapağın siyah boyalı ve siyah şeridin mevcut jantlarlada tamamlayıcı olur diye düşünüyorum 2 tüp plasti dip yeterli olur boyamana..

LosTurcos
05-09-2017, 19:40
zaten fotoğraftan anladığım kadarıyla ayna kapağın siyah boyalı ve siyah şeridin mevcut jantlarlada tamamlayıcı olur diye düşünüyorum 2 tüp plasti dip yeterli olur boyamana..

evet genel olarak parlak siyaha ağırlık verdim spoiler ,ayna kapakları vs . 2 tüp alıp deneyeceğim umarım iyi olur :)

denizhandinc
05-09-2017, 20:42
kardesim plastidiple jant boyamayın kafandaki piano black parlaklıgını plastidiple alamazsın. Jant Boyama pahalı haklısın ama gidip kıy paraya fırın boya yaptır plasti dip seni tatmin etmez bilgine

AliGizda
06-09-2017, 07:34
Plasti diple boyarsan mat olur parlatıcı spreyinide alman gerekebilir. El işçiliği ve tabanca varsa boyanı kendin alıp kendin boyaman maliyet açısından daha iyi olur. Ben 30 liraya istediğim renk kodu boyayı bastırıp kuzene boyatmıştım ve gayet iyi sonuç almıştım.

golgeoyunu03
06-09-2017, 07:51
Plasti dip ile jantınız mat duracaktır, parlatıcı olayını hiç bilmiyorum, ne kadar parlayabiliyor görüp karar vermek lazım.

B-Devi
06-09-2017, 07:53
Plastidip yapıp üzerine cila vs atmazsan o jantları kullanma süren maximum 1-2 ay olacaktır. Daha sonra tekrar boyaman veya plastidip'i sökmen gerekebilir. Çünkü inanılmaz derecede kir tutuyor ve hiçbir kimyasalla da temizlenmiyor. Varsa temizleyebilecek bir babayiğit benim jantları getireyim göstersin hünerlerini :) LosTurcos