PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dota 2

recep07
13-09-2017, 07:34
arkadaslar oynayanlar varsa ekleyebılır uzun suredır konuyu acıp acmamakta karasızdım ama bugune nasipmiş :)

id: 447069169

ilk olarak bir 85li nesil olarak lise1 zamanları half-life opposing force sonrası starcraft broodwar la tanısmam sonrası lise1de kalmama sebep olan oyun lise1 tekrarda ise ultimayla tanısmam malesef okuldan kalıp ogrenım hayatımın son bulmasına neden oyundur :D askere kadar fulltime ultima starcraft tam gıdecegım sırada cıkan 2004 olması lazım warcraft ve sonrası dota mapi asker donusu wow tavsıyelerıne kulak asmayıp iş hayatı nedenıyle dota kasmam waxxi wepla sonrası wepladaki insanların bayması sonucu dota 2 basladım son 3 ay once olması lazım.. işten vakıt buldugum surece giriyorum suan international da 1k derecelide 1.3k :)
saygılar herkese..

johnie
13-09-2017, 09:21
arkadaslar oynayanlar varsa ekleyebılır uzun suredır konuyu acıp acmamakta karasızdım ama bugune nasipmiş :)

id: 447069169

ilk olarak bir 85li nesil olarak lise1 zamanları half-life opposing force sonrası starcraft broodwar la tanısmam sonrası lise1de kalmama sebep olan oyun lise1 tekrarda ise ultimayla tanısmam malesef okuldan kalıp ogrenım hayatımın son bulmasına neden oyundur :D askere kadar fulltime ultima starcraft tam gıdecegım sırada cıkan 2004 olması lazım warcraft ve sonrası dota mapi asker donusu wow tavsıyelerıne kulak asmayıp iş hayatı nedenıyle dota kasmam waxxi wepla sonrası wepladaki insanların bayması sonucu dota 2 basladım son 3 ay once olması lazım.. işten vakıt buldugum surece giriyorum suan international da 1k derecelide 1.3k :)
saygılar herkese..

ben masa üstü oyunları bıraktım =) Ultima hangi server da oynadın, nickler neydi? En son wou da oynadım Otto Bismarck karakteri ile..
sonra elimi ayağımı çektim, 2 senedir masa üstü oyunlardan uzağım.

recep07
13-09-2017, 09:24
nebula da basladım locus quaan.
quaan ı yan char olarak kullanıyordum :)
locus da nick wrexer quaan da lokantaci olması lazım uzun zaman oldu :(

sagi
13-09-2017, 16:14
bende baya oynuyordum vardiyalı çalışırken gece acayip zaman öldürüryordu ama bırakalı baya oldu şimdi lol oynuyorum.

cemisiblen
04-11-2017, 22:34
çok oldu oynamayalı özledim dur bi güncelleme yapayım :D