PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Volvo S40 1.6 Classic ? Mantýklý mýdýr ? :soru:

buggy
22-09-2017, 16:35
Hala E34 Arayışındayken şöyle bir S40 buldum . almak için değil genede bir fikir edineyim dedim. Cevap verenlere teşekkür ederim :cool: Örnek ilan ;
sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-firsat-2003-volvo-s-40-1.6-classic-servis-garantili-yeni-motor-483901049/detay)

buggy
22-09-2017, 18:24
up up up ???

UĞUR_GSI
22-09-2017, 18:47
Hem ilk sahibi temiz araba motor yapmis neden diye soruyorum kendi kendime.benim gibi kilsa olur ama ben arabayi aldim keyfi herseyini sifirladim killiktan tabi aldığım kiside bana yakin kildi 2001 t4 hic tüp görmedi öyle soyleyim sana ve 230 binde ustamla kavga ederek motor açtırdım o bu parca aşınmamış değiştirme dedi ben değiştir orjinal parca nasil olsa dedim ama ben t4 aldim.buda kil değilse km cok cok yuksek degilse ya hararet yapti yada baska sorun. bu araba bu kasa 1.6 olmaz hem zevk vermez hem gereksiz olur kasa guzeldir donanim iyidir ama iste1.6 kasaya agir kalir.

buggy
22-09-2017, 20:07
Hem ilk sahibi temiz araba motor yapmis neden diye soruyorum kendi kendime.benim gibi kilsa olur ama ben arabayi aldim keyfi herseyini sifirladim killiktan tabi aldığım kiside bana yakin kildi 2001 t4 hic tüp görmedi öyle soyleyim sana ve 230 binde ustamla kavga ederek motor açtırdım o bu parca aşınmamış değiştirme dedi ben değiştir orjinal parca nasil olsa dedim ama ben t4 aldim.buda kil değilse km cok cok yuksek degilse ya hararet yapti yada baska sorun. bu araba bu kasa 1.6 olmaz hem zevk vermez hem gereksiz olur kasa guzeldir donanim iyidir ama iste1.6 kasaya agir kalir.

Teşekkürler . Fazla performans aramam ama rampada boğulmasın uzun yolda sollamaları iyi olsun yeter Volvo yu alsam bile E34 gene alırım E34 hep aklımın köşesinde :)

buggy
22-09-2017, 20:08
Galeriden bu arada bir sıkıntı olur mu ?

Nightfish
22-09-2017, 20:13
Arka taraf ciddi dar, çocukla kullanmayı düşünüyorsanız sıkıntı olabilir.

buggy
22-09-2017, 20:43
Arka taraf ciddi dar, çocukla kullanmayı düşünüyorsanız sıkıntı olabilir.

Öğrenciyim hocam şuan Tipo kullanıyorum E34 almayı düşünüyorum Volvoya denk geldim eskiden kasası hoşuma giderdi fikir almak istedim yani :)

YAS
22-09-2017, 20:47
Öğrenciyim hocam şuan Tipo kullanıyorum E34 almayı düşünüyorum Volvoya denk geldim eskiden kasası hoşuma giderdi fikir almak istedim yani :)

nispeten temiz 34 ler var,bulabilirsin zor değil :)

Nightfish
22-09-2017, 21:28
E34'le kıyasla kesinlike tercih ederdim. Arka koltukta zamanında az acı çekmedim, o yüzden yazmıştım. Bu araç olmasa da, bunun gibi bir S40 oldukça başarılı bir tercih olacaktır.

buggy
23-09-2017, 22:33
E34'le kıyasla kesinlike tercih ederdim. Arka koltukta zamanında az acı çekmedim, o yüzden yazmıştım. Bu araç olmasa da, bunun gibi bir S40 oldukça başarılı bir tercih olacaktır.

Bugun gittim aracin yanina araca sıfır motor yapılmış Volvonun servisinde 8.400 TL bir faturasi var araç güzeldi ancak bir E34 etmez gözümde gidişi falan nasil acaba

buggy
24-09-2017, 22:44
edit : arkadaşlar araçta cd çalar yok kaset girişi mevcut sadece , netten baktığımda 2003 kasalarda cd çalar mevcut gözüküyor anlamadım bir türlü :/