PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eksoz sorunu

ErayCerit
18-12-2008, 21:55
Cumartesi günü benzinli olan 307'ye komple eksoz yaptırmayı düşünüyorum yalnız aklıma birşey takıldı:beuj: Şu an üzerinde sadece son susturucu war Sebring Xt-1 replikası olan Real ama küçük kazanlı..Kat. iptali,51'lik düz boru,orta susturucu yapılacak fakat eksozcum son susturucuyu değişmemiz lazım dedi(Büyük kazanlı olanla)..Şimdi bu yazdıklarımı yapınca sıkıştırma oranı düşecek ve alt dewirler ölecek ben son susturucuyu değiştirmesem ve şu an üzerinde olan küçük kazanlıyı kullansam sıkıştırma biraz daha artmazmı? Mantıken öyle gibi geldi bana:beuj:Ve bu şekildede sıkıştırma fazla düşmeyeceği için alt devirlerde ölmemiş olur:)

KMR2-GT
18-12-2008, 22:02
orta susturcunda olacagı ıcın alt devırlerının cok olecegını sanmıorum.kucuk kazanlı olursa egzos bıraz daha cok bagrır sadece:)

Ome_RS
18-12-2008, 22:17
Eray kat iptali yapıp oraya susturucu koyarsan alt devirlerin cok olmez zaten boruların 51 mm cok geniş değil yani düşüş rahatsız edicek seviyede olmaz.
ama ustanın dediği gibi son susturucuyu buyuk kazanlı ile değişmen senin yararına ses daha az cıkar daha az sorun yasarsın.
bu arada hazır sistem yapmısken sonsusturucuyu da kalite bişi al tam olsun ;)

ErayCerit
18-12-2008, 22:18
orta susturcunda olacagı ıcın alt devırlerının cok olecegını sanmıorum.kucuk kazanlı olursa egzos bıraz daha cok bagrır sadece:)

Aşırı ses yerine vites aralarında patlatması hatta ufakda olsa bir tutam alev atması tercihimdir:D

ErayCerit
18-12-2008, 22:20
Eray kat iptali yapıp oraya susturucu koyarsan alt devirlerin cok olmez zaten boruların 51 mm cok geniş değil yani düşüş rahatsız edicek seviyede olmaz.
ama ustanın dediği gibi son susturucuyu buyuk kazanlı ile değişmen senin yararına ses daha az cıkar daha az sorun yasarsın.
bu arada hazır sistem yapmısken sonsusturucuyu da kalite bişi al tam olsun ;)

Ne kadar kalite o kadar $ :D Bu anafikri baz alarak düşünmem lazım ***** öğrencilik :D

Ome_RS
18-12-2008, 22:28
Ne kadar kalite o kadar $ :D Bu anafikri baz alarak düşünmem lazım ***** öğrencilik :D

eray tamam öğrencide bi iş yapıoken hep ucuza kaçmak ii değildir.sonucta mekanik alet bu :D
bu arada patlama istiyorsan myracing sos susturucu al bam güm cat pat :D
düşün orj borular.kat iptali my racing hondada ates atıo bazen :D

KMR2-GT
18-12-2008, 22:31
pejo ların ruhunda var patlamak merak etme:D ama alev zor iş:)

ErayCerit
18-12-2008, 22:32
eray tamam öğrencide bi iş yapıoken hep ucuza kaçmak ii değildir.sonucta mekanik alet bu :D
bu arada patlama istiyorsan myracing sos susturucu al bam güm cat pat :D
düşün orj borular.kat iptali my racing hondada ates atıo bazen :D

Kösenin eksoz'u dinledim :D Gerçekden süperr sesi war we bende zaten aynı eksozcuda yaptırıyorum:)

ErayCerit
18-12-2008, 22:33
pejo ların ruhunda var patlamak merak etme:D ama alev zor iş:)

Abi senin Ln500 bile satılmadan önce alev atmaya başlamıştı ufakdan :) tarsus dönüşü otobandan hatırlıyorum Vitara ile rollinglerde:D

KMR2-GT
18-12-2008, 22:52
evet şuayıp guzel yapmıstı atıordu habıre:) neyse sende yaptır bakalım sese:)

ErayCerit
18-12-2008, 22:55
evet şuayıp guzel yapmıstı atıordu habıre:) neyse sende yaptır bakalım sese:)

oKe bu c.tesi sabah dükkanı birlikde açacaz kurtuluş abiyle:D C.tesi akşamda zaten bolbol duyarsınız sesleri :D

Ome_RS
18-12-2008, 23:13
artık sevabına güzel bi videoda cekersiniz :)

ErayCerit
18-12-2008, 23:18
artık sevabına güzel bi videoda cekersiniz :)

Yapılsında video köpeğin olur :D

paliojet
24-12-2008, 18:01
sımdıden hayrlı olsun suaıp abe işin piri walla ne derse yapmak lazım kazan küçük olrsa brax daha bagrabilir uzun alman yararına