PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vodafone modem fazla fatura ?

turbo&quattro
29-09-2017, 15:17
Annem gectigimiz mayista vodafone dan 20gb paketli ayda 50 tl ye 20tl de modem kirasi seklinde bizim ergene internet almis. Paketi satan kisi 20gb yaklastihinda modemde kirmizi ikaz isigi yanacak fazla asim olmayacak diye bizimkileri pohpohlamis. Ilk ayin sonunda 170tl, sonrasinda 300kusur tl fatura gondermisler faizi vs ile birlikte . Bugun annemle vodafone a ugrayalim neymis ne degilmis soralim dedim kullanilmayan seye 500 kusur tl borc cikardilar, kota asilmistir dediler direkt topu bize attilar kendileri sutten cikmis ak kasik gibi . Annem anlamaz boyle seylerden ama 70tlnden faZlasina imkani yok almazdi internet fln yani ortada birseyi satmak icin yalan var. Bunu nereden nasil cozebiliriz ?

onursumer
29-09-2017, 15:25
öyle bi aşım olamaz başka bişey olmalı çünkü bildiğim kadarıyla kotalı paketlerde belli bir miktardan sonra istesende fatura aşımı yapamıyorsun

bayiler yerine direk şikayette bulunun call center veya internet üzerinden

benimde vodafone data hattım var kota aşımı surekli yapıyorum hatta konsola bağlayıp oyun vs oynuyorum belli bir yerden sonra daha fatura artmıyor

ProdriveSTI
29-09-2017, 16:06
Başka konu açmadan bir sorum olacak.

Turkcell Superonline fiber 24 mbps 100 gb - TV+ üyeliğim var aylık 84 tl ödüyorum.Kasım ayında taahhüt bitiyor.Açıkçası çok fazla memnun değilim.

Önereceğiniz başka bir internet sağlayıcısı var mı ?

DOHC
29-09-2017, 16:07
Vodafone sitesinden online olarak fatura ve detaylarına bakabilirsin.